Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12751) Balinov válasza Sirandrish (#12750) üzenetére


Balinov
félisten

most nézem a forrást,ez egy PS3-as COD4 maplist-ből van.amugy arra a fegyóra gondolok,ha még mindíg nem esett vólna le,ami a Backlot-ban az A-nál van,ha felmész az emeletre a lépcsőn és a lépcsővel szemben,az udvarra néz.Lehet nem MG-nek hívják,

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#12752) gyiku válasza Balinov (#12751) üzenetére


gyiku
nagyúr

ha a palyan van, es meg lehet fogni, akkor mg :)

hüllő

(#12753) Sirandrish válasza Balinov (#12751) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát ez nemigaz:DDD
MG-nek hívják...ez a neve...de tudod mit? legyen Telepitett Gépágyu vagy elhelyezett nagy sz*r fegyo akkor sincs!!!!:D
NIncs nincs és nincs!
Menjél fel a War szeronkra berakom neked a Backlotot aztán nézd meg:D

a linket meg köszi:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12754) Balinov válasza Sirandrish (#12753) üzenetére


Balinov
félisten

hát,erre voltam keváncsi.ha nincs,nincs.értem.na,nehéz szülés volt,

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#12755) Sirandrish válasza Balinov (#12754) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah nem mintha egy hete nem ezt pofáztam volna:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12756) Balinov válasza Sirandrish (#12755) üzenetére


Balinov
félisten

azért nem egy hete... :DD nem tudsz fraps-szal felvett demókról? amit mondjuk melóhelyi gépen,cod4 nélkül is néhetnék.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#12757) Sirandrish válasza Balinov (#12756) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem..én csak simán /record-al készitettekről tudok:(
de ha tud valaki az engem is érdekelne...az a baj hogy veszettül lefogja a gépet a Frapszes video nem? azért nem veszek fel azzal...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12758) gyerpi válasza Sirandrish (#12757) üzenetére


gyerpi
aktív tag

azt utánna át tudod csinálni fraps-al ha jól tudom
mg-k már talán a cod2-ben is ki voltak szedve waron

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#12759) Balinov válasza Sirandrish (#12757) üzenetére


Balinov
félisten

hát,nem 1280x1024-be kell felvenni a fraps saját kodekjével..hanem 320x240-be...7végén ha nem felejtem el,kipróbálom.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#12760) Sirandrish válasza Balinov (#12759) üzenetére


Sirandrish
legenda

de akkor meg mit látsz belőle?
Semmit...
jó ez a /record mert minőségre tökéletes és helyet is alig foglal:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12761) Sirandrish válasza gyerpi (#12758) üzenetére


Sirandrish
legenda

és hogy?
mérete kb mekkora lesz?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12762) gyerpi válasza Sirandrish (#12761) üzenetére


gyerpi
aktív tag

[link]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#12763) Sirandrish válasza gyerpi (#12762) üzenetére


Sirandrish
legenda

ahogy sejtettem..a Fraps bitang nagy méretü videot csinál..nem is ajánlja senki..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12764) Balinov válasza Sirandrish (#12760) üzenetére


Balinov
félisten

miért,szerinted a youtube-s videók milyen felbontásuak,amiket szoktunk itt linkelgetni? elárulom,320x240-es, kb 300kbit-es FLV kódolásu...azért egy kevésbé veszteséges tömörítésü avi-ból,amit a Fraps készít,jobb minőséget lehet csinálni,még ilyen kis felbontásba is.Különben sem arra kiváncsi az ember gyereke,hogy most látszik-e a falon a repedés,hanem mondjuk taktikára,arra meg bőven fasza

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#12765) Balinov válasza Sirandrish (#12763) üzenetére


Balinov
félisten

most őszintén,kinem szarja le a SATA2/8-16mb cache-s vinyók idejében,hogy mondjuk 640x480-ba rögzített fraps videóban 3 vagy 4 giga vagy akár 10gb egy war videója? NTFS-szel no para a fájlméret miatt,gyakorlatilag pár mbyte/sec írási sebességbeni +terhelést jelent a rendszernek.

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#12766) gyiku válasza Balinov (#12764) üzenetére


gyiku
nagyúr

320x240 faxan menne a telomon is :)

hüllő

(#12767) Balinov válasza gyiku (#12766) üzenetére


Balinov
félisten

nekem is,az a natív felbontás.meg 262k szin.. :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#12768) Sirandrish válasza Balinov (#12764) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát én szeretek látni...mármint amiket én csinálok azt ugy csinálom..persze a Youtube-os videok valóban ratyik..oda rakta már fel énis videot..és amit oda raktam az is ratyi:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12769) ovecs válasza Balinov (#12764) üzenetére


ovecs
senior tag

Íme egy kis ajándék Saint től:
[link]
[link]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#12770) Sirandrish válasza Balinov (#12765) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát azért 10giga egy órás videóért nekem max akkor érné meg ha az arany levegőböl történő előállitása lenne a videó tárgya:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12771) Sirandrish válasza ovecs (#12769) üzenetére


Sirandrish
legenda

a clanbasen olyan demok vannak amihez kell a cod4..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12772) Balinov válasza ovecs (#12769) üzenetére


Balinov
félisten

vazze,tudot te mire gondolok :R .a második linket nézem,faint divx webplayer

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#12773) Balinov válasza ovecs (#12769) üzenetére


Balinov
félisten

vazze,tudot te mire gondolok.a második linket nézem,faint divx webplayer

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#12774) ovecs


ovecs
senior tag

Na akkor megvan a klánnév, a többség megszavazta:
=NYEV=Balinov
=NYEV=Pyros
=NYEV=Gyerpi
=NYEV=Lorenzo
=NYEV=Yako
=NYEV=Ovecs
=NYEV=Gyiku??????????

Nyugdíjas Elit Veteránok

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#12775) Balinov válasza ovecs (#12774) üzenetére


Balinov
félisten

:R Pénzbeérkezések hogy állnak? Alig várom,hogy meglegyen a szerónk! Enyémet megkaptad?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#12776) ovecs válasza Balinov (#12775) üzenetére


ovecs
senior tag

Megjött a tiéd+Yako+Pyros, de mint mondtam jövő héten intézkedek, és azt szeretném, hogy elsejétől, szombattól menjen a szerver

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#12777) gyiku válasza ovecs (#12774) üzenetére


gyiku
nagyúr

en ebbol a korbol most kimaradok, majd a masodikba beszallok. de akkor se fogok nyev-gyikkent jaccani, csak sima gyik, azt jovan :) nem rakok ele semmi buziprefixet :D

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#12778) Balinov válasza ovecs (#12776) üzenetére


Balinov
félisten

:R Szeretnék ottlenni az első játéknapon,de nemtom még ,asszonykám hogy melózik,ha nem,akkor valszeg csak estefele,vagy akkor sem tok benézni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#12779) Sirandrish válasza ovecs (#12774) üzenetére


Sirandrish
legenda

nagyon komoly a cucc:)
sok sikert előre is:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12780) PyroS válasza ovecs (#12774) üzenetére


PyroS
senior tag

Yes,végre megszülett :C .
Sajnos este nem érek rá,de holnap egész nap jó :DDD .

[ Szerkesztve ]

(#12781) PyroS válasza Sirandrish (#12779) üzenetére


PyroS
senior tag

Az még hagyján,hogy komoly de rémítő is :DD .

(#12782) Balinov válasza PyroS (#12780) üzenetére


Balinov
félisten

Vasárnap? Egésznap?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#12783) PyroS válasza Balinov (#12782) üzenetére


PyroS
senior tag

Egyenlőre úgy néz ki,hogy akkor is jó.

(#12784) gyiku


gyiku
nagyúr

23 ora game alatt lvl42 :U

hüllő

(#12785) Balinov válasza gyiku (#12784) üzenetére


Balinov
félisten

:R meg se merem nézni,hány nap kellett a lvl53-hoz..tegnap mondjuk jó körök voltak,mert 51-ről 53 sikerült.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#12786) gyiku válasza Balinov (#12785) üzenetére


gyiku
nagyúr

legelsore kellett vagy 2 nap, mire lettem 55. most igy allok, de mar van 2 piros csuzlim, meg 1 kek :)

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#12787) PyroS válasza gyiku (#12784) üzenetére


PyroS
senior tag

Az szép,gondolom nem unatkoztál közben :C .

(#12788) gyiku válasza PyroS (#12787) üzenetére


gyiku
nagyúr

hat nem nagyon, mindig zenelt vmi, hogy cselendzs komplete :)

hüllő

(#12789) gyiku válasza gyiku (#12786) üzenetére


gyiku
nagyúr

na meg sokat szamit, hogy eloszor csak sd-n toltam 55ig, most meg inkabb tdm, hq, sab, tobbet lehet olni :) hamarabb jonnek a fejesek :U

hüllő

(#12790) Sirandrish válasza PyroS (#12781) üzenetére


Sirandrish
legenda

veszett durván hangzik az tuti:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12791) PyroS válasza gyiku (#12789) üzenetére


PyroS
senior tag

Hát igen,a kor meg a gyakorlat :DDD .

(#12792) PyroS válasza Sirandrish (#12790) üzenetére


PyroS
senior tag

Legalább annyira rémisztő mint a Loch Ness-i szörny :DDD .

(#12793) Boci_83 válasza ovecs (#12774) üzenetére


Boci_83
őstag

:C

Gyiku: szerintem ha jó tűlélő vagy és sokszor telepítesz sd-ben illetve szeded le a bombát, ott könnyebben lehet összeszedni a pontokat. Nekem első nekifutásra 25 óra volt a lvl 55, és igen nehezen rázódtam bele.

Gondolkoztam is hogy egy új profilt kezdenék el, csak poénból, hogy mennyi idő alatt jönne össze a lvl 55...? :U

[ Szerkesztve ]

**********

(#12794) Sirandrish válasza PyroS (#12792) üzenetére


Sirandrish
legenda

ha nem kétszer annyira :Y :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12795) gyiku válasza Boci_83 (#12793) üzenetére


gyiku
nagyúr

naja, de mar eljutottam odaig, hogy nem szamit level mennyi :)
jo volt ujrakezdeni, legalabb elvagyok :)

hüllő

(#12796) Sirandrish válasza gyiku (#12795) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah..rakhattak volna bele még vagy 30fegyot vagy 50 challenget:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12797) DENON


DENON
tag

Olyan gondom volna hogy nem emgy a multi,elindul és rögtön le is áll iw3mp.exe műkődése leállt hibaüzenettel.megvan patcholva de semmi,ami meg a kezdő hszben van analog mix fogalmam sincs hol lehet nekem nincs olyanom :( amugy vistát használok.

Ha valaki tud valamit köszönöm.

(#12798) mr.saint válasza gyiku (#12786) üzenetére


mr.saint
tag

Gratula az szép :C :C
Én nem kezdem ujra az biztos mert már nagyon sok minden kész van és megzakkanék az tuti ha ujra kéne kezdeni! :Y
Mire arany fegyokat meglötem beált a kezem igaz csak az első 2 kaszt van meg van még mit csinálni :K de már profil mentést csináltam! :C :C

(#12799) gyiku válasza mr.saint (#12798) üzenetére


gyiku
nagyúr

ugy gondoltam szepen lassan megcsinalom egy csomo csuzlira a pirosat, arany nem erdekel :) m16, m4 mar megvan, most m21 van soron, de az mar bekekult :) aztan jon a barrettem :) utana nemtom. :U

hüllő

(#12800) gyiku válasza DENON (#12797) üzenetére


gyiku
nagyúr

torold le az mp3as.asi -t, nem ez a neve, de vmi hasonlo

hüllő

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.