Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6901) Makaveli


Makaveli
senior tag

Valaki jöjjön má, nem a buzi gépéről beszéljen, megöl az unalom! ;] :O :DDD

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#6902) Boci_83 válasza booz (#6900) üzenetére


Boci_83
őstag

Én sem azt mondtam hogy ennek a ramnak ne lehetne ennyit adni, hanem hogy Te álltalánosságban irtad hogy 2.2V a ramnak. ;]
A geil az igen fesz éhes. :K

Makaveli: nyugi van! ;]

[ Szerkesztve ]

**********

(#6903) Makaveli


Makaveli
senior tag

Legyen szíves és jöjjön már valaki... :O :O :O

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#6904) Boci_83 válasza Makaveli (#6903) üzenetére


Boci_83
őstag

Én munkában vagyok... :(((

**********

(#6905) Makaveli válasza Boci_83 (#6904) üzenetére


Makaveli
senior tag

Mikor kezdted?

Nem tudja valaki a PH! warszeró mostani pass-jét?

[ Szerkesztve ]

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#6906) Boci_83 válasza Makaveli (#6905) üzenetére


Boci_83
őstag

14 órakkor.
Azért van lejelszavazva, mert nem akarják hogy más felmenjen játszani. Erre van kitalálva a jelszó.
Ha felmész a PH Pub szerverre rövid időn belül megjelenhet valaki. :K

**********

(#6907) cellpeti


cellpeti
veterán

Sziasztok!

Nekem olyan kérdésem lenne,hogy a mentést hogyan lehet továbbvinni,mert nevet akarok változtatni meg Lanra akarok menni,de nincs kedvem előről kezdeni!
Hogyan lehet a mentést "vinni"??? :U

Tigris, tigris, csóvafény...

(#6908) athomi válasza BandiHUN (#6899) üzenetére


athomi
veterán

Ez kivitelezhetetlen, AMD-nél nem működik a C'n'Q funkció ha tuningolsz.

(#6909) BandiHUN válasza athomi (#6908) üzenetére


BandiHUN
veterán

nos,pont ez a fura,amit nem értek,mert volt egy msi lapom korábban,ami k8m890 chipsetre épült,k9vgm-v,és az ment tunningal CnQ-ban...viszont alkalmatlan volt rá,nem lehetett a pci buszt,stb.fixálni,az fsb-vel ment minden,ide,stb is.tulképp 2,4g-nél a winyóm nem birta.erre vettem egy abit an-m2-t,ami nagyon jó kis lap,tunningbarát,minden állitható külön...és erre nem megy a CnQ.ajánlották az A64 X2-es topikban az RMClock progit a CnQ helyett a tunningolást beállitva biosban,majd ezzel megoldani a CnQ órajel+tápcsökkentést.viszont ez alap beállitás mellett profin működik,viszont ha húzom a procit,kékhalál,fagyás,minden van,ha valami progit inditok.nélküle megy a proci fix magas órajelen.vagyis nem vagyok előbbre :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6910) gabx76 válasza athomi (#6908) üzenetére


gabx76
senior tag

Tévedés.
Két AMD gép kegyeg itthon.
Mindkettő húzva van, (az egyik 1900-ról 2100-re, a másik 2600-ról 3GHz-re) és mindkettőn megy a C'n'Q is. Szépen visszaveszi az órajalet, amikor kell. Ez biztos, mert LCD kiírja.

Lorenzo9: Lehet, hogy nálad az alaplap a gyenge pont.

[ Szerkesztve ]

(#6911) cellpeti


cellpeti
veterán

Valaki help!!!??? :U
Ti milyen szerverkeresőt használtok??
Nekem az X-Fire csak 17 magyar szerót talál :O :O

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#6912) BandiHUN válasza gabx76 (#6910) üzenetére


BandiHUN
veterán

én is úgy tudom,hogy a komolyabb lapok nem tudják együtt...abit an-m2-m van,nforce 690 chipset

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6913) BandiHUN válasza cellpeti (#6911) üzenetére


BandiHUN
veterán

az xfire-n ha megnézed a barijaidat,kiirja,hol játszanak épp,ha kérsz profilt,kiirja,mik vannak nekik kedvencben....az xfire egy fos ilyen téren...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6914) gabx76 válasza BandiHUN (#6912) üzenetére


gabx76
senior tag

"én is úgy tudom,hogy a komolyabb lapok nem tudják együtt"

Talán inkább fordítva, nem?! Mármint nem hiszem, hogy az én 570-es ASUS-om a komolytalan lapok közé tartozna...
Az Abit-ot nem ismerem, 690-esem volt (MSI), de eladtam. Az pl. antituning lap volt (igaz, mATX-es). A mostani mATX-es 740-es és Gigabyte. Az is viszi szépen a tuning/CnQ kombót.

(#6915) cellpeti válasza BandiHUN (#6913) üzenetére


cellpeti
veterán

Akkor mit használjak?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#6916) BandiHUN válasza gabx76 (#6914) üzenetére


BandiHUN
veterán

és ez minek lehet a függvénye?bios?a régi lapomnál pl.újra kellett installálni a procidrivert+a cnq-t,és akkor olyan prociként látszott,amire húztam,és úgy ment szépen.csak ugye az behalt az emelésre.ez meg birná,de éjszaka letölteni felesleges luxus lenne fullon járatni tunninggal...nem az a gond,hogy sokat eszik maga a tunning,hanem hogy nem veszi vissza...viszont minden este biost irogatni se kóser.azt nem értem,miért nem megy az rmclock...remélem van még hasonló progi,nem akarnám elpasszolni a lapot,mert amúgy jó és olcsó,egyébként elégedett vagyok vele

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6917) BandiHUN válasza cellpeti (#6915) üzenetére


BandiHUN
veterán

használd nyugodtan,csak ez a rosz része igazából.szerezz barikat,és már lesz is egy halom szeró.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6918) cellpeti válasza BandiHUN (#6917) üzenetére


cellpeti
veterán

megpróbálom most az ASE-t,de eddig csak 2 magyar szerót lát! :O :O :O
Pedig megcsináltam a fixeket is :O :O

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#6919) BandiHUN válasza cellpeti (#6918) üzenetére


BandiHUN
veterán

vegyél fel engem xfire-n,nekem van jópár szerver a profilomban,meg pár cimbi innen,akiknek mind tudsz adatlapot kérni,mégha ők épp nem is vesznek fel,és igy meg tudod nézni,hol játszik,aki ide ir ebbe a topicba. lorenzohun

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6920) BandiHUN válasza BandiHUN (#6919) üzenetére


BandiHUN
veterán

ja,persze ne zavarjon,hogy a profiloknál sem jelzi ki a szerókat az oldal rendesen,halott vagy vacak szerót nemigenőrzünk,kérsz az xfire-n egy toops/add custom game szervert,és aztán legfeljebb törlöd,ami nem kell

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6921) kavicssli válasza athomi (#6908) üzenetére


kavicssli
addikt

Akkor néz utánna légyszives az Asus A8N SLinek! szevasz! :C nekem régebben ilyen lapom volt és úgy emléxem hogy volt CnQ...

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#6922) Balinov válasza athomi (#6908) üzenetére


Balinov
félisten

Tomi! Ezt személyesen meg tudom neked cáfolni!

GA-K8NS (nf3-250) + S754 A64 2800+ 9x250-ön használtam egy TT majd egy Freezer64pro-val.Tuning mellett is,csupán az AMD Cpu driver és a minimális energiagarázdálkodást kellett beállítani és ment a CNQ

GA-K8N51GMF (tf6100+nf410) + ugyanaz a proci 9x265-ön,Freezer64PRO-val.CNQ ment.

Asus M2A-VM (R690G+SB600) + AM2-es 3200+ Sempron (manila core,128kbyte L2) 9x275,CNQ megy.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6923) Boci_83 válasza Balinov (#6922) üzenetére


Boci_83
őstag

Álltalában az Abit latok nem szeretik AMD frontos a tuningot, legalábbis sAM2 -es rendszer esetében,ez tuti, mert nekem sem működött a KN9Ultrámon, ha csak 1 mhz-et is emeltem rajta, akkor a CnQ nem volt hajlandó működni, az Asus lapoknál gond nélkül megy, MSi és társait nem tudom hogy állnak, s939-en az Abitoknál sem volt gond tunningnál a CnQ működésével tudtommal.

Tegnap meghozta a futár a játékot nekem is. Fel is telepítettem, frankón működik. Single-t még nem próbáltam de a multija tetszik, jó ez a rangrendszer. Kicsit bugos itt-ott a játék, de végülis azt hozta amit vártam, sem többet sem kevesebbet. Furcsa hogy valahonnan ismerősek a pályák, mintha már játszottam volna ezeken a pályákon. :DDD 30 perc játék idővel Lvl 10 -es vagyok. :U Ez jó egy kezdőtől...!? :D Egy csomó mindenki már lvl 55-ös szinten van. :U

[ Szerkesztve ]

**********

(#6924) Balinov válasza Boci_83 (#6923) üzenetére


Balinov
félisten

Ezt nem tudom sem cáfolni,sem megerősíteni,Abit - Universal Abit lapom sosem volt még.De hallani már hallottam hasonlókról.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6925) Balinov


Balinov
félisten

Booz,

Crucial kiejtése.Mondják krúsölnek ,krősölnek..itt egy autentikus forrás,ha nekem nem hiszel

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6926) athomi válasza Boci_83 (#6923) üzenetére


athomi
veterán

Kérdés: Vegyek akkor origit vagy ne?

Azt álomodtam tegnap este, hogy pont most akciózzák le a játékot. Az új ára csak 9500Ft volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6927) athomi válasza Balinov (#6922) üzenetére


athomi
veterán

Ezek szerint lutri a dolog, mert nekem az AM2-es rendszeremen tuning esetén nem volt hajlandó menni, és barátomnál sem.

(#6928) Boci_83 válasza athomi (#6926) üzenetére


Boci_83
őstag

Ezt rádbizom, döntsd el Te! :D Ha az én véleményemre vagy kiváncsi, akkor igen. Ha máséra, akkor kérdezd meg. ;] :U

**********

(#6929) athomi válasza Boci_83 (#6928) üzenetére


athomi
veterán

Ha szeretnétek hogy jöjjek, akkor hétvégén elmegyek a media-ba és megveszem, sőt sztem még egy kis engedményt is kapok belőle. ;)
Amúgy is tervbe van véve a vétele, csak még kicsit későbbre halasztottam volna (pénz).

NYEV-esnek meg megmaradok. :) Már csak azért is, mert tegnap egy gyerek a pam szerón állandóan beszólt, hogy kamu szagom van, és hogy a NYEV-esekkel nincs baja, csak velem. Erre írta gyerpi, hogy én is tag vagyok. Azután eléggé bekussolt. :D Próbáltam finoman alá adni a lovat, de akkor már nem nagyon reagált. Booz te meg kidobhattad volna, hidd el boldog lettem volna nagyon. :D

[ Szerkesztve ]

(#6930) Boci_83 válasza athomi (#6929) üzenetére


Boci_83
őstag

Ja gyanus vagy! :K

**********

(#6931) PyroS válasza athomi (#6929) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello all.

Athomi:Örülök,hogy meggondoltad magad :C .Srác eléggé szidott téged,de amikor minden körben te szedted le :DDD kissé ideges lett.

(#6932) ovecs


ovecs
senior tag

Na tegnap jól beadagoltam a szervezetbe egy kis khm "immunerősítőt" :DDD , és ma meg lakásavatóra megyünk(szétbasszuk azt a lakást :C ), na ott aztán lesz minden a piamennyiségből ítélve, holnap dél körül el kell mennem az új házért, de holnap este még tudok jöni kicsit, utána viszont csak szerda körül, mert addigra lesz meg az új gépem :C
Hunor neked meg üdv ismét a fedélzeten :R

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#6933) SipiBcs válasza athomi (#6929) üzenetére


SipiBcs
őstag

Már én is visszaszóltam neki, mert már idegesített a nyavajgása! Pedig nem szokásom beszólni. Bár nem tisztem a rendrakás a szerón (utólag is sorry), csak már zavart az állandó hisztije! :)

S!ipi

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#6934) Boci_83


Boci_83
őstag

Ez mekkora smile! :C

[ Szerkesztve ]

**********

(#6935) athomi válasza SipiBcs (#6933) üzenetére


athomi
veterán

Az a vicc, hogy tudott is játszani, még is csinálta a fesztivált. :F

(#6936) cellpeti


cellpeti
veterán

Mikor szoktatok fent lenni,mert tegnap nézegettem,de üres volt a szeró.Legalábbis az X-Fire-n!!! :U

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#6937) athomi válasza cellpeti (#6936) üzenetére


athomi
veterán

A pam módos NYEV-es szerón este volt élet.

(#6938) PyroS válasza ovecs (#6932) üzenetére


PyroS
senior tag

Ovecs este leszel fennt? Ja már látom,hogy inkább irtod az agysejtjeidet :DDD .

SipiBcs:ha nem hagyta voln abba akkor repült volna.Igaz mivel dead chat nincs így nem láttam mindent amit írkált.

[ Szerkesztve ]

(#6939) PyroS


PyroS
senior tag

Ezt most kaptam:
Tegnap este a feleségemmel üldögéltünk a nappaliban. Azt mondtam neki:
"Nem akarok vegetatív állapotban élni, amikor valamilyen géptől, meg palackból csordogáló folyadéktól függ az életem. Ha ilyenre kerül a sor, húzd ki a dugót."

Felállt, kihúzta a tévét, és kidobta a sörömet. A ribanc... :DDD :)) .

(#6940) SipiBcs válasza PyroS (#6938) üzenetére


SipiBcs
őstag

Talán 1x szólt be valami dúrvát. Akkor többen rászóltunk, hogy fogja vissza magát, booz beigérte a kicket, utána csak hisztizett, mint a kedvesem ha nem kap szexet! :)

S!pi

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#6941) Balinov válasza athomi (#6929) üzenetére


Balinov
félisten

szabi *** nick-ü srác volt az? amugy jó volt tegnap ujra egy picit többet játszódni a pam szerón. Gyerpinek csak párszor tudtam egy -egy fragre válaszolni.Én voltam a gyakorló figura.

Szívből örülök hogy maradsz! :R

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6942) PyroS válasza Balinov (#6941) üzenetére


PyroS
senior tag

Aha az volt az.Igen többet kellene PAM-ni mert hozzá szokok a dead silence perkhez és Waron meg csak csörömpölök mindenfelé :DDD .

(#6943) Sirandrish válasza Boci_83 (#6934) üzenetére


Sirandrish
legenda

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6944) Balinov válasza cellpeti (#6936) üzenetére


Balinov
félisten

Nnyolctól Magdinéni orvosi ellátásáig biztosan voltunk 7-8-an fenn! Azon a 12slotoson,amit lát az a qrva X-fire és PAM mód ment rajta

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6945) Balinov válasza PyroS (#6942) üzenetére


Balinov
félisten

Nekem bejött mindig is a PAM mód,főleg mióta rájöttem,hogy ténylegesen fejlődni - legalábbis magamra nézve- csak így lehet.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6946) Sirandrish válasza PyroS (#6942) üzenetére


Sirandrish
legenda

ne használd nomrla modon se..ez ilyen egyszerü:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6947) Sirandrish válasza Balinov (#6944) üzenetére


Sirandrish
legenda

nektek legalább az egyiket látja...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6948) Balinov válasza Sirandrish (#6946) üzenetére


Balinov
félisten

azzal az a bibi,IMHO,hogy ha pam módra raknám magam,de normál szerón játszanék,akkor nem tudom kitapasztalni az egyes classok tulajdonságait,hogy az ellen hogy tud játszani.
Öö...lehet,nem érthető,de nem tudom jobban megfogalmazni.

Látja,látja.de az Booz Ex-Ultra szerója és nem az fgcklan-nál van. :W :W

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6949) Boci_83 válasza Balinov (#6948) üzenetére


Boci_83
őstag

Hát akkor ugyan hol? :U

**********

(#6950) Sirandrish válasza Balinov (#6948) üzenetére


Sirandrish
legenda

tökmindegy...ha perkek nélkül vagy Pamos perkekkel jól szerepelsz Pubon ahol ugye minden perk van akkor WAR-on is jobb leszel mivel ott nincs csendesfutás..nincs 3 granyó...nincs Double Tap és még ugye sok minden...

Az mindegy de látja...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.