Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7051) Sirandrish válasza CséZé (#7050) üzenetére


Sirandrish
legenda

de TS-re basztál feljönni pedig aztmondtad hogy jössz:(
Nah mindegy...majd holnap adunk az élvezeteknek:)
Legalább ma is nyertünk WAR-t:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7052) CséZé válasza Sirandrish (#7051) üzenetére


CséZé
őstag

amikor felnéztem pont war ment...úgyhogy inkább nem is zavartam

(#7053) Sirandrish válasza CséZé (#7052) üzenetére


Sirandrish
legenda

azért beszólhattál volna és akkor a kövibe simán beférsz:)
vagy legalábbis ugy csináltuk volna hogy beférj...de sajna a 9 órási war után már mindenki lelépett:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7054) CséZé válasza Sirandrish (#7053) üzenetére


CséZé
őstag

mind1, majd legközelebb :)

(#7055) Sirandrish válasza CséZé (#7054) üzenetére


Sirandrish
legenda

holnap remélem...nah most azthiszem én lépek alukálni:)
Még belekukkantok a nesönel dzseográfik adásába aztán bedobom a szunyeszt:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7056) Makaveli


Makaveli
senior tag

Jó reggelt mindenkinek.

Valaki jön egy reggeli mészárlásra? :DDD

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#7057) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Mennék én, de még csak a reggeli kv-m 1/3 része csúszott le a torkomon! Ha vársz 1 picit, tolhatunk 1et valamelyik szerón! :))
De csak rövidet, mert nemsokára meló lesz 1000rel :W Néha útálom a szórakoztatóipart! :(((

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7058) Sirandrish


Sirandrish
legenda

én se rég keltem fel de ilyenkor a játékra még csak gondolni sem merek:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7059) SipiBcs válasza Sirandrish (#7058) üzenetére


SipiBcs
őstag

Fennt vagyok a NYEV FFA szerón.... Gyere Makaveli... rajtam gyűjtheted a headshot-okat!

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7060) athomi válasza Sirandrish (#7055) üzenetére


athomi
veterán

Én még délelőtt netezni sem sokat szoktam, a délelőtti játéktól pedig hányingerem van.

(#7061) Sirandrish válasza athomi (#7060) üzenetére


Sirandrish
legenda

én ilyenkor lájtosan verem az agyba a cigit meg a tejeskávémat...félszemmel kukkolom a monitort a másik félel még alszom:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7062) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Nem kommentelek Makaveli :( Nem vagyok a haverod, de bocs, megköszöntem volna 1 sziát a kilépésedkor, ha már voltam oly "rendes" és felmentem a kérésedre! 4 kills után offoltál! :((( Még akkor is, ha írom, sorry, de a custom mapokat nem ismerem, nem szeretnék másik szeróra menni. Bocs, de elcseszted a délelőttömet! :F

S!pi

ui: én már csak ilyen régimódi, járókeretes fazon vagyok! :DD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7063) Sirandrish válasza SipiBcs (#7062) üzenetére


Sirandrish
legenda

Makaveli csak engem tisztel meg köszönéssel? :Y

Saint is emlitette hogy a multkor szó nélkül lelépett..most te is...

Érdekes..ha én belépek köszön ha lelép akkor meg is magyarázza miért teszi és természetesen köszön is...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7064) SipiBcs válasza Sirandrish (#7063) üzenetére


SipiBcs
őstag

Rád FragIstenségként tekint!!!! :R :)) Tőlünk meg zokonveszi a kést! :C

Pedig én nagyon középszerű játékos vagyok.... de majd 1x!!! :C
Optimiznusom határtalan! :DD

S!pi

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7065) Sirandrish válasza SipiBcs (#7064) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jaaah hát ez mindent megmagyaráz:D

Amugy ki vezetett vagy hogy volt az eredmény mikor lelépett?

Optimizmus/hülyeség....tökmindegy:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7066) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Jah ha valaki még nemlátta...biztos sokan vannak :O akkor most is megtekintheti:)

1. Fragmuvim
2. Fragmuvim

Tudom hogy nem nagy show mert nem vagyok egy videoszerkesztő menő de azért megehet nézni:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7067) Richard válasza SipiBcs (#7062) üzenetére


Richard
őstag

Ne húzd fel magad. Csak 14 éves..

[ Szerkesztve ]

(#7068) SipiBcs válasza Sirandrish (#7065) üzenetére


SipiBcs
őstag

Cross 1:0 után lejárt a map... downpur 4:1 után a kérdés: honnan tudtad, hogy ott vagyok. Válasz: Láttam, hogy befutottál kempelni a sarokba..... Csönd.. OFF....

Richard: nem húzom fel magam, csak nem ezt szoktam meg a Ph és NYEV szerókon!

PEACE!! :DDD

STOP!!!

Közben rájöttem, nem Makaveli volt az KAVICS jött fel:)

Utólag is sorry Makaveli!!!!!!!!!!!!!! :R Respect!!!!

S!pi

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7069) ovecs


ovecs
senior tag

|^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| ||
|.............UPP..............| ||'|'';, ___.
|_..._..._________===|=||_|__|..., ] -
''(@)'(@)''''''''''''''''''**|(@)(@)*** **''(@)

Na ezt most találtam... elég komoly :C

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7070) Sirandrish válasza ovecs (#7069) üzenetére


Sirandrish
legenda

Rengheteg ilyet láttam már...ezt is:)
csak én az Upp helyett Beer felirattal:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7071) Sirandrish válasza SipiBcs (#7068) üzenetére


Sirandrish
legenda

:C :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7072) ovecs


ovecs
senior tag

* Minimum 400W or greater system power supply (with 12V current rating of 26A)*

*Minimum system power requirement based on a PC configured with an Intel® Core™2 Extreme X6800
na akkor enkem elég lesz a 350 w os fsp ehhez a kártyához a e2180 procival?

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7073) athomi válasza ovecs (#7072) üzenetére


athomi
veterán

Simán, de azért ha tudsz olcsón hozzájutni 400W-oshoz, akkor inkább azt. 8k-ért már láttam.

[ Szerkesztve ]

(#7074) Makaveli válasza SipiBcs (#7068) üzenetére


Makaveli
senior tag

Ok, semmi baj, kicsit meglepődtem azért. :B ;) :R

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#7075) PyroS


PyroS
senior tag

Hello.
Jön valaki a NYEV szeróra?12 óráig ráérek :DDD

(#7076) Makaveli válasza Sirandrish (#7066) üzenetére


Makaveli
senior tag

Te waron meghalni is megszoktál? Félelmetesen játszol... :(

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#7077) ovecs


ovecs
senior tag

Na akkor most elmagyarázom hogyan lehet andrist legyőzni:
1.Bekempelsz valami sarokba
2.kiraksz a pálya közepére pár banánt c4 el megfűszerezve
3.megéhezik
4.bumm

Az a verzió is működik, hogy simán vársz, ettől mindíg elkezd rusholni, és amikor elszaladd előtted puff-puff :K

:)) :DD

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7078) Sirandrish válasza Makaveli (#7076) üzenetére


Sirandrish
legenda

LOL
Hát attól függ...ha rusholok akkor igen..néha velem is megesik hogy meghalok..nah de ha csipázok....pfuuu netudd meg...két kör után feladja az ellen:DDD

Egyébként viccet félretéve...természetesen nem vagyok hallhatatlan és vannak nálam (jó-jó sokan) akik jobban gamelnek és képesek arra is hogy megöljenek:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7079) Sirandrish válasza ovecs (#7077) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bekapod-e?:DDD
Shipment FFA Kemp? ez hogy jön össze?:DDD

AMugy akkor is megtudtalak volna fogni mert az első körben is kempeltél és akkor is lezuztalak csak a 2. körben már elszállt a türelmem:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7080) ovecs válasza Sirandrish (#7079) üzenetére


ovecs
senior tag

A másodikban kempeltem, az elsőben 5 kill után rusholtam... csak ez a nyugdíjas rush :DD Kicsit lassabb :C

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7081) Sirandrish válasza ovecs (#7080) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jaaaah bocsi ezt nem tudtam..hát igen...15méter után már le kell pihenni egy sarokba mi?:DDD :R

A Crossfire-re emlékszel?:)
Entel szétvágtunk titeket:DD
Jah de az tetszett mikor 4en vártatok a házba hátha valaki már letud szedni:DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7082) ovecs válasza Sirandrish (#7081) üzenetére


ovecs
senior tag

Igen így volt, fel is vettem az rpd-t
Mondjuk a érdekes volt, hogy 3 an 5 fele mentünk :)

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7083) Sirandrish válasza ovecs (#7082) üzenetére


Sirandrish
legenda

az is jó volt:DDD
Lőtted a semmit aztán erre még a 0/7es Stattal rendelkező csapattársunk is felfigyelt és meglett az első Fragje:DDD

Volt fingjuk az SD-ről:DD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7084) BandiHUN válasza Sirandrish (#7078) üzenetére


BandiHUN
veterán

jaja,nálad ez érdekes ugye,hogy téged ha meglát/meglep az ember,simán lelő,mint bárki mást.sokmindenkiről ez nem mondható el,éppen ezért jó ellened játszani,mégha alulmarad is az ember.nem frusztráló.:D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7085) Sirandrish válasza BandiHUN (#7084) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ne is mond:D
Tegnap WARoztunk valami ruskik ellen...hát beszartatok volna!

200as pingel feszitettek de ugy lőttek hogy te mire felfogtad hogy ottvan valahol már meghaltál.
a Másik jó téma az volt hogy hiába benne volt a célkeresztbe..nem lehetett eltalálni...volt egy kör 2en maradtunk egyre...szóltak TS-en hogy merről fog jönni..odafordultam és vagy 3 tás M4et eresztettem bele ugy hogy 60%ban a piros kis pont (red dot) a csókán volt és még csak sebzést se jelzett...

3tárból egyetlenegy sebzést se és a csóka durván 3 méteren mászkált balra jobbra...azért ha rossz napom is van azt simán lekettt volna szednem...kétszer minimum:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7086) Boci_83


Boci_83
őstag

:D Level 33 4 óra 40 perc. Itt tartok! :U Főként S&D :D

**********

(#7087) Sirandrish válasza Boci_83 (#7086) üzenetére


Sirandrish
legenda

Plantelj agyba főbe meg Defuse és simán meglesz 10óra alatt ahogy mondtam:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7088) athomi válasza Sirandrish (#7085) üzenetére


athomi
veterán

Sztem ugyanazok ellen játszottatok mint mi! :DD
Vmi Unk."vmi" volt a nevük. Nálunk 3v3 volt, kettőnek 100-as, egynek 140-es volt a pingje, de nagyon tolták. 12/8-ra nyertünk, de megnéztem volna mi van, ha jó a pingjük.

Monjuk Bali, én és gyiku voltunk, úgy hogy el is hülyültük kicsit, meg a TS is beszart egy időre.

[ Szerkesztve ]

(#7089) Sirandrish válasza athomi (#7088) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem azok lehettek mert ezek nemis játszotak olyan jól csak mondom..lelőni nem lehetett őket...

CsZ már kezdett kiállni a vallásából:D
Mondjuk szerintem mindenkit zavart már a vége felé ...főleg engem..Crashen lépcső jön velem szemben és 4 Shoti lövés szemtől szembe majd jön és lelő mini AK-val...azon a folyosón ha akarok se tudok 4szer mellélőni de egyszerüen nem fogta őket az ólom:(

a TS-el mostanság mi nagy harcot vivunk..már kb 258ik TS-ünk van..mondjuk van egy pöpec amit a szerohoz kaptunk és müködik is de az nekünk nem jó me miazhogy müködik?:DD

Balit én átlkeresztelném TK Master-re amugy:DDD
Tegnap Crashen vele is toltam..7 Fragnél volt 5 vagy 10 pontja?:DDD

Ecsém olyan nadeket dobott hjogy 3 bajtársat vitt el:DD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7090) athomi válasza Sirandrish (#7089) üzenetére


athomi
veterán

Igen, Bali kör elejétől számítva már 3mp múlva robbant. :DDD

(#7091) Makaveli


Makaveli
senior tag

Nah, msot toltunk egy kicsit Pyros-sal, meg yako-val. Nem tudom, yako-nál jobb vagyok sztem, de lehet högy elhülyéskedte... :U

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#7092) Makaveli


Makaveli
senior tag

Azon gondolkodtam, hogy első hsz nem lehetne egy kisit normálisabb? Mondjuk szerver IP-k, klántagok, mit kell teljesíteni TGF-re... stb. :U

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#7093) Sirandrish válasza Makaveli (#7092) üzenetére


Sirandrish
legenda

javittasd ha nem tetszik:)
Moderátort keresek toipicba megteheted:)
de szvsz felesleges mert így hogy a Lokálba vagyunk ugyse találja meg senki aki essig nem irt ide aki meg mégis az tud mindent:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7094) Sirandrish válasza athomi (#7090) üzenetére


Sirandrish
legenda

szegééény:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7095) Sirandrish válasza Makaveli (#7091) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem ezt így nem lehet leszürni...lehet mindenkinek jó vagy rossz napja...nekem is van olyan mikor pislogni nincs időm mert leszednek de van olyan mikor 3 körből 4szer irják be Pubon hogy csiter:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7096) Makaveli válasza Sirandrish (#7095) üzenetére


Makaveli
senior tag

Értem én. Látom a honlapon, hogy nincs nálatok TGF... :(

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#7097) Sirandrish válasza Makaveli (#7096) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kifejezett TGF nincs mivel az kb ugy zajlik hogy több emberke egy szeron és megmutatják ki mit tud aztán a legjobbakat felveszik
de nálunk meghívásos...ha látunk valakit játszani és kiemelkedő a teljesitménye azt meghivjuk

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7098) germanh


germanh
senior tag

Mostanában mindig sikerül eltalálnom, mikor nincs senki a szerókon :DD

Enjoy the pain!

(#7099) BandiHUN válasza Sirandrish (#7085) üzenetére


BandiHUN
veterán

én igazából azt nem értem,hogyan lehet a pingből hasznot húzni...én 100 fölött pl. már nagyon érzem,ha gyorsan szaladó emberre pár méteren túl már pazarlás golyót lőni...a kedvencem meg az,amikor magas a ping,jön valaki egyszerre kezdünk lőni,és a killcam szerint csak bambultam bele a semmibe ravaszhúzás szerint,pedig a szitu szerint jelez a találatjelző,és éppcakhogy a rövidebbet húztam.moat nem tudom,melyik lehet az igaz?

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7100) BandiHUN


BandiHUN
veterán

viszont tegnap zombiztam egy hatalmasat,és nagyon tetszett!kb.hajnali 2-ig :DDD egyébként PH!-sok! valaki,talán Boci kisérletezett a zombi moddal,meddig jutottatok?mert érdekes dolog,a fejlesztői szigorúan nem engedik ki a kezükből,letölteni tőlük nem lehet...szereztem egy változatot,de sajna mindössze 2 file,pont a config,ami az egyedi dolgokat tartalmazhatná,hiányzik,nem is beszélve a custom dolgok,hangok képek... :O

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.