Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7501) Boci_83 válasza gyiku (#7495) üzenetére


Boci_83
őstag

Tn panel 100 K.ért. :(

**********

(#7502) gyiku válasza Sirandrish (#7498) üzenetére


gyiku
nagyúr

te 1 szerencsetlen szarkupac vagy ocsem. :(

hüllő

(#7504) gyiku válasza Boci_83 (#7501) üzenetére


gyiku
nagyúr

tnes? azt nem neztem. hatakkor meg? tn 5ms, 20", 47ert, aztan majd 3 ev mulva veszel oled-et :K

hüllő

(#7505) gyiku válasza Sirandrish (#7503) üzenetére


gyiku
nagyúr

jobb is hogy nem lettem phs, most kotnem fel magam egy fara :D erdekes, tobbivel semmi bajom, mert AZOK normalisak, jofejek. de te? :F

hüllő

(#7507) ent


ent
őstag

TS en tengek lengek skacok!

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#7508) Sirandrish válasza ent (#7507) üzenetére


Sirandrish
legenda

tanujjá ember...azé vagy otthon nem?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7509) ent válasza Sirandrish (#7508) üzenetére


ent
őstag

Főkúszni de mán...

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#7510) Sirandrish válasza ent (#7509) üzenetére


Sirandrish
legenda

főkusztam...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7511) gyiku válasza Sirandrish (#7506) üzenetére


gyiku
nagyúr

erik mar az a szajbabaszas ocsi :DD nem undorodnek hozzad nyulni, mar veged lenne :D te selejt :)

hüllő

(#7513) kavicssli


kavicssli
addikt

:U :R

Ne civakodjatok már! Okos enged szamár... Felnőttek vagytok! :U

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7514) Sirandrish válasza kavicssli (#7513) üzenetére


Sirandrish
legenda

de meg akar verni:(
biztos nézegeti a képemet és üti a monitort :F

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7515) PyroS válasza Sirandrish (#7512) üzenetére


PyroS
senior tag

Ezt a monitoros témát én indítottam el.De mint kiderült egy jó páran járunk még ebbe a cipőbe,hogy monitort akarunk venni.Mivel főleg COD4-el játszunk ezért is írtam ide főleg olyanokat kérdeztem meg akiket ismerek.De ha ez téged zavar akkor csak szólj.Átmehetünk egy másik topicba,hogy téged ne zavarjon a dolog.

(#7517) Balinov válasza Kalandor (#7516) üzenetére


Balinov
félisten

Salamoni döntés volt! :C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7519) Boci_83 válasza Balinov (#7517) üzenetére


Boci_83
őstag

Lemaradtam valamiről talán?

**********

(#7520) kavicssli válasza gy1k (#7518) üzenetére


kavicssli
addikt

nem ő hívott! hanem én! és csak azért mert nagyon zavart a hangnemed! :U tudom hogy nem "tartozok" ebbe a bandába de meberek vagyunk és a kölcsönös tisztelet mindenkinek jár! :R

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7523) Balinov


Balinov
félisten

azt hiszem,a duplanick-ért sem vállveregetés jár.

Boci: Sirandrish és Gyiku kapott 1 nap ban-t

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7524) Boci_83


Boci_83
őstag

Egy órája még senkinek semmi baja nem volt, megtárgyaltuk amit akartunk. Ez lett az eredménye hogy a két fő okos hajba kapott. :(

**********

(#7525) PyroS válasza kavicssli (#7520) üzenetére


PyroS
senior tag

Mivel én úgy látom,hogy SirAndrish már az elejétől fogva zavarja,hogy a NYEV--ek itt vannak.Ezért nem kaphatnánk vissza a NYEV-es topicot?

(#7526) PyroS válasza Boci_83 (#7524) üzenetére


PyroS
senior tag

Igen csak aztán Andrishnak nem tetszett,hogy monitorokról beszélünk ebben a topicban.

(#7527) kavicssli válasza PyroS (#7525) üzenetére


kavicssli
addikt

Sajna ezt nem tudom kinek kivel volt baja! Sorry mégegyszer ha kellemetlenséget okoztam de nem tudom mi lett volna ha később jön egy modi mert az indulatok nagyon rosz irányba terelődtek....

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7528) Balinov válasza PyroS (#7526) üzenetére


Balinov
félisten

csak azt tudnám,miért.SZemélyszerint Andrish-sal nincs semmi problémám,csakúgy mint a nagyszáju gyikuval sem.Viszont a Lokál klános és a COD4-es Játékos topik melett hót fölösleges volt egy multis topikot nyitni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7529) kavicssli válasza PyroS (#7526) üzenetére


kavicssli
addikt

De azt hiszem nem ő kezdett el sz@rkupacozni :U Ha visszaolvasok szépen irta hogy miért itt kell tárgyalni... utánna jött rá a válasz :(

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7530) SirBandika válasza PyroS (#7526) üzenetére


SirBandika
újonc

Nekem semmi sem tetszik :( Foleg az nem, hogy az elet ilyen csunyan elbant velem :O

(#7531) Balinov válasza SirBandika (#7530) üzenetére


Balinov
félisten

Gyerekek,ennek a duplanickeskedésnek nem lesz jó vége.Tessék szépen belenyugodni az egynapos tempbanba

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7532) SirBandika válasza Balinov (#7531) üzenetére


SirBandika
újonc

gyik kezdte!

(#7533) athomi válasza Balinov (#7531) üzenetére


athomi
veterán

Félek hogy ő gyik...de ne legyen igazam.

PyroS: Szétválasztva biztos nem lesz, már annak is lehet örülni, hogy lehet ez a topik. Mondjuk a "jó reggelt" féle hsz-okat mellőznie kéne egy-két embernek, mert erre is harapnak a modik. Sztem ez a klánoknak fenntartott topik, ahol gondjaikat megbeszélhetik szóljon az akár játékról, akár a hozzá való hardverről.

[ Szerkesztve ]

(#7534) kerlac


kerlac
senior tag

Hát pedig már jóideje úgy tűnt, hogy ez egy cod4-el játszó, közössségi topik lett, ahol főleg a PH és NYEV klántagok és velük gyakran játszó emberek társalognak midenféléről, úgymint: házasság, játékidő, monitor, FÜGGÖNYök, élet a halál után ill. előtte.... :))

mi lenne ezzel a baj?

(#7535) PyroS válasza Balinov (#7528) üzenetére


PyroS
senior tag

Elősször is az nem tetszett neki amikor szét offoltuk a topicok,ezt meg is értem.Ezért is lett áttéve a lokálba a topic.De most már az se tetszett neki amikor itt kértem tanácsot.Mi az elején indítottunk egy külön NYEV-es topicot ami egybe lett téve a PH-al,szóval nem tudom mi lenne erre a megoldás.

[ Szerkesztve ]

(#7536) kavicssli válasza kerlac (#7534) üzenetére


kavicssli
addikt

ahol főleg a PH és NYEV klántagok és velük gyakran játszó emberek társalognak meg 1-2 PitBullos :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7537) Balinov válasza PyroS (#7535) üzenetére


Balinov
félisten

a vicc a nyuszikáról és a sapkáról jut az eszembe..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7538) PyroS válasza kerlac (#7534) üzenetére


PyroS
senior tag

Egyet értek veled,szerintem ez már nem csak only COD4-ől szólj.De ezért is került át a lokálba.Jobban szeretek az ismerősökkel írkálni mint az idegenektől megkérdezni,hogy milyen FÜGGÖNYT vegyek a monitorhoz :DDD .De ha ez nem illik ide akkor többé nem írok ilyeneket. :R
Szerintem itt egy nagyon jó kis társaság jött össze,vannak viták és problémák de azért jókat is lehet röhögni.
Gyiknak meg ilyen a természete de amúgy jó fej.

[ Szerkesztve ]

(#7539) ovecs válasza kavicssli (#7536) üzenetére


ovecs
senior tag

meg néhány matróz!!! :DD :DD :DD
szárazföldi patkányok aztán csillogjoön az a hajófedélzet!!!! :C

itt mindenki elmegyogyós rajtam kívül?? :U :K

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7540) kerlac válasza kavicssli (#7536) üzenetére


kerlac
senior tag

Úgybiza! :DD

(#7541) kerlac válasza PyroS (#7538) üzenetére


kerlac
senior tag

Nem nyitunk egy "Milyen függöny megy a monitorodhoz?" c. topicot??? Szerintem nagy lenne a népszerűsége! :)) :DD

(#7542) kavicssli válasza ovecs (#7539) üzenetére


kavicssli
addikt

ez kurva nagy szöveg

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7543) PyroS válasza kerlac (#7541) üzenetére


PyroS
senior tag

Lassan már nem merek sehová semmit se írni. :( :DDD De egy függönyt boltal biztos nagyot kaszálnánk :DDD .

[ Szerkesztve ]

(#7544) PyroS válasza ovecs (#7539) üzenetére


PyroS
senior tag

Már megint a Karib Tenger Kalózai DVD-re aludtál el? :DDD :))

(#7545) kavicssli


kavicssli
addikt

Biztos olvassátok a topicot urak! Mégegyszer tisztázni szeretném a dolgokat miért is fordultam a moderátorokhoz! Nem sok közöm van az itteni bandához mert sajnos nem ismerek senkit! :( Viszont ahogy olvasgattam a topicot úgy tünt mintha 1 nagyon összeszokott jófej banda írosgat ide! viszont ezzel a sz@rkupac beszólással és utánna a csipkelődéssel valahogy arra kényszerültem hogy "cselekedjek" Lehet jobban is tettem mert utánna itt a PH-s és a NYEV-es kollegák is kifejtették volna a véleményüket ami már csak olaj lett volna a tűzre!
Szerény személyem szerint Andrishal már beszéltem msn en mert segitséget kértem tőle és nagyon segítőkész volt! én ennyit tudok felhozni a "mentségemre"
Ja és ez egyik fórumtárs is megfogalmazta itt nincs helye a veszekedésnek! ez egy topic ahol kilehet beszélegtni mindent...
Részemről off!

:R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7546) ovecs


ovecs
senior tag

Elég esélyes h még ma sem lesz gépem(rohadt szállítók!!), teljesen bekattanok...
ja tegnap király bizniszt nyomtam eladtam egy 20as vinyát 2k ért, és vettem egy 160ast 5 ért :K

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7547) ovecs válasza kavicssli (#7545) üzenetére


ovecs
senior tag

este salit fogunk vacsorázni......
kavicssalit, mert mindenki téged utál :DD :DD :DD

elnehidd máááá jó lesz egy kis nyugi, amíg meg ezek pihejnnek addig pörgetem én a topikot

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7548) mr.saint válasza PyroS (#7544) üzenetére


mr.saint
tag

Én meg azért szeretek itt lenni mert itt olyan idős gyerekek vannak mint én kb. :C
Ha nem vagyok pár napig mert esetleg van dolog akkor azzal kezdek hogy végigolvasom a hozzászólásokat még ha 300 is van és spec a monitorokról szól! :Y Ja és még mindig fáj a hátam :O

[ Szerkesztve ]

(#7549) Balinov válasza ovecs (#7547) üzenetére


Balinov
félisten

Dolák salit?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7550) athomi válasza kavicssli (#7545) üzenetére


athomi
veterán

Nem gáz, sztem nem kell senkinek haragudnia rád. Jól tetted!

Egyébként nem tudom hogy vannak a többiek vele, de tőlem TS-re is bejöhetsz mikor játék van a szerón. Persze csak a magam nevébe szóltam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.