Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6801) Sirandrish válasza Balinov (#6799) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem....arra gondolok ha nem ugy alakulnak a dologk ahogy elterveztétek és mittomén haza akartok jönni akkor van mihez nyulni vagy annyi amennyit ott 2-3 honap alatt feléltek?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6802) gyiku válasza Sirandrish (#6793) üzenetére


gyiku
nagyúr

megy epret szedni 3 kiloert. :K

hüllő

(#6803) Balinov válasza Sirandrish (#6801) üzenetére


Balinov
félisten

jaa,a magyar államnak hála,lesz.Ha a házidoki is úgy akarja.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6804) gyiku válasza CséZé (#6798) üzenetére


gyiku
nagyúr

dontes van mar? :U

hüllő

(#6805) Sirandrish válasza gyiku (#6802) üzenetére


Sirandrish
legenda

a Piacon volt egy munkatársam anno..saját magáénak árult és jól is ment neki aztán kiment olaszba paradicsomot szedni nyárra és annyit keresett amennyit itt másfél év alatt...többet nem is dolgozott csak nyáron olaszba:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6806) Sirandrish válasza Balinov (#6803) üzenetére


Sirandrish
legenda

aha értem..hát mindenesetre sok szerencsét a messzetávolba és ha hazajöttök csak nyaralni jöjjetek én azt kívánom:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6807) Sirandrish válasza gyiku (#6804) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah azt mondani is akartam hogy jó nagy szemét állat vagy...direkt itt irtam CsZ-nek hogy érdekelne miket erre te sunyi módon a hátam mögött szervezkedsz msn-en...

Nem baj véágülis lehet NYEV-es de amíg te is tag vagy a Szinvonal a béka segge alatt marad akárhány Jó játékost is ráncigálsz oda:)

Ennyit akartam..továbbra is fennt tartom azt amint eddig..egymáshoz szólhatunk stb ezzel nem változott semmi de egyre mélyebbre ásod magad az ilyenekkel a szememben...ez csak egy vélemény..VÁLASZOLNOD SEM KELL RÁ!!!:)
Puszika...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6808) gyiku


gyiku
nagyúr

Booz: innentol erdekes :)

hüllő

(#6809) gyiku válasza Sirandrish (#6807) üzenetére


gyiku
nagyúr

nem is fogok :)

hüllő

(#6810) CséZé válasza gyiku (#6804) üzenetére


CséZé
őstag

alakul

(#6811) Sirandrish


Sirandrish
legenda

71 perc alatt 240giga:)
Nah az a 60giga meg tuti jó ugyhogy le is állitom:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6812) ovecs


ovecs
senior tag

Vazze vasárnap megyek mosonmogyoróvárra, viszem le a gépet :C

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#6813) gyiku válasza ovecs (#6812) üzenetére


gyiku
nagyúr

mondtuk tegnap pirivel, hogy az a legtisztabb. egybol megvan a $.

hüllő

(#6814) Balinov válasza ovecs (#6812) üzenetére


Balinov
félisten

no,ide a szomszédba jön a bareboned?! :C :C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6815) gyerpi válasza Sirandrish (#6807) üzenetére


gyerpi
aktív tag

No, de én válaszolok gyík nem egyedül döntött ts-en aki ott volt mindenkit megkérdezett és senki nem mondott nemet -ennyi
amúgy pedig úgy is CsZ - dönt

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#6816) Balinov válasza gyerpi (#6815) üzenetére


Balinov
félisten

Kitalálhatom? =NYEV= CsZ? :U

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6817) gyiku válasza gyerpi (#6815) üzenetére


gyiku
nagyúr

haggyad... :)

hüllő

(#6818) gyiku válasza Balinov (#6816) üzenetére


gyiku
nagyúr

nem is vagy te ojan huje :DDD

hüllő

(#6819) athomi


athomi
veterán

Össze ne vesszetek már egy emberen. Felajánlotta mindkét csapat, majd CsZ dönt szimpátia vagy tudom is én mi alapján. Nem kell ezen megsértődnie senkinek.

(#6820) ovecs válasza athomi (#6819) üzenetére


ovecs
senior tag

Te meg ne szövegeljél, hanem este gyere játszani!!!! Tegnap is nagyon király wart toltunk!! :DD
na elmentem war-rat szedésre :DD :DD :DD

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#6821) gyerpi válasza athomi (#6819) üzenetére


gyerpi
aktív tag

ezt magyarázom én is nem :W csak pepitába :DDD :R

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#6822) Balinov válasza gyiku (#6818) üzenetére


Balinov
félisten

hogy kisakkoztam,mi?VAzzeg! Vág az eszem,mint a vídia

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6823) Balinov válasza ovecs (#6820) üzenetére


Balinov
félisten

készülj fel,nem lesz kellemes :(

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6824) ent


ent
őstag

Mostantól szólítsatok Zsuzsinak, felvállalom én is mint Boci nemi identitásomat... :DDD

[ Szerkesztve ]

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#6825) Sirandrish válasza ent (#6824) üzenetére


Sirandrish
legenda

LoooOoooL

de asszony ugye még nem tud "rólunk"?:DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6826) Balinov válasza ent (#6824) üzenetére


Balinov
félisten

Zuzsibácsi, :Y

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6827) Sirandrish válasza gyerpi (#6815) üzenetére


Sirandrish
legenda

azthiszem nem érted a lényeget...mind1...nem kívánok a témához többet hozzáfűzni...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6828) ent válasza Sirandrish (#6825) üzenetére


ent
őstag

Már sejti, úgy érzem. Lassan 2 hónapja nem nyúltam a bugyijába. :DDD

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#6829) gyiku válasza Balinov (#6823) üzenetére


gyiku
nagyúr

varratszedes lofax, csipesszel meghuzza, butyok alatt elvagja, nem faj az.

hüllő

(#6830) gyiku válasza ent (#6828) üzenetére


gyiku
nagyúr

snajdikam, nekem mindig is gyanus voltal :DDD

hüllő

(#6831) Sirandrish válasza ent (#6828) üzenetére


Sirandrish
legenda

Weheheheehe...az már nem semmi akkor:DDD
remélem azt nemtudja hol lakom:DDD

amugy kaki a link az aláirásodba..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6832) gyiku válasza Sirandrish (#6827) üzenetére


gyiku
nagyúr

pont, hogy te nem erted a lenyeget, de ezen en mar nem akadok fenn :D

hüllő

(#6833) ent válasza gyiku (#6830) üzenetére


ent
őstag

Márnem emléxem, te honna is tudod a régi nickemet? Vagy beszéltünk róla vmikor? :D

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#6834) Sirandrish válasza gyiku (#6832) üzenetére


Sirandrish
legenda

én értem a te "érveidet" csak te nem érted az én felháborodásom okát...dehát mit is várjak egy hűllőtöl?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6835) ent válasza Sirandrish (#6831) üzenetére


ent
őstag

Hogy érted kaki? rosszul van beillesztve?

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#6836) Sirandrish válasza ent (#6833) üzenetére


Sirandrish
legenda

warszervezésbe is az a msn-ed van amit egyba főbe linklesz:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6837) gyiku válasza ent (#6833) üzenetére


gyiku
nagyúr

msned :K

hüllő

(#6838) Sirandrish válasza ent (#6835) üzenetére


Sirandrish
legenda

nézd meg hogy mit hoz be ha bemásolod...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6839) gyiku válasza Sirandrish (#6834) üzenetére


gyiku
nagyúr

nekem nincs most ervem. te gondolsz vmit, felhaborodsz rajta, en meg pont leszarom :K

hüllő

(#6840) Balinov válasza ent (#6828) üzenetére


Balinov
félisten

Erről az a vicc ugrik be,hogy pistike krédzi az apukáját,hogy milyen a punci szex előtt és után.Apuka pirul,de elhatározza,hogy bár virágnyelven,azért elmesél kiffiának a lényeget
-Kisfiam,a punci szex előtt olyan,mint egy illatos,nyíló rózsa.
-És utána?
-Hm....mondcsak Pistike,láttál te már bulldogot majonézt enni? :Y :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6841) Sirandrish válasza gyiku (#6839) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah...csak te mindent pont leszarsz...és ez a baj...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6842) gyiku válasza Sirandrish (#6841) üzenetére


gyiku
nagyúr

nem mindent, csak teged.

hüllő

(#6843) ent válasza Balinov (#6840) üzenetére


ent
őstag

Még ilyet, azt hiszem most bevágódtam általad kolleganők előtt!

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#6844) Makaveli


Makaveli
senior tag

Nem jön valaki?

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#6845) Boci_83 válasza ent (#6843) üzenetére


Boci_83
őstag

Ezt az avatart néztem én is, :K de végülis a rózsaszin sapis k.r.a cukibb... :DDD

[ Szerkesztve ]

**********

(#6846) Balinov válasza ent (#6843) üzenetére


Balinov
félisten

Tessék,ezen ne múljék.
Parasztbácsi felmegy..khm Vecsésről a városba.Elintézi ügyesbajos dolgát,azt még van 2 órája a buszig haza.Áll a buszmegállóba,látja,hogy szembe van egy piroslámpás ház.Szem
felcsillan,bemegy.Látja a madam,kérdezi,kiféle,miféle..mondja a parasztbácsi,hogy :
-Hát lányom...van 2ezer forintom,szeretnék valami jányt.
-Az nem valami sok,menjen fel a tetőtéri folyosó végén a 12-esbe,Irma elintézi
Bácsi felmegy,el van készülve,hogy ennyiért valami debellát kap,benyit,erre egy normális alkatú,csinos nő fogadja.Parasztbácsinknak felcsillan a szeme.Elkezdenek témázgatni,bácsi bevágja az írtózatost hátulró..nyomja,nyomja,de az istenér nem akar megfelelően csúszni a gyik.mondja a nőnek:
-Lányom,tudom,hgoy nem fizettem sokat,de ez igy nem állapot,nem csuszol,az istennek nem fogok igy elmenni.
-Bácsikérem,semmi gond,gyorsan befutok a vécébe,3perc és jövök,meglássa jobb lesz.
JÖn vissza a nő 3 perc mulva,parasztbácsi nekidurálja magát,istenen csuszik,pikkpakk elmegy,kéjesen megkérdezi:
-Lányom,mint csináltál magaddal,hogy ilyen finoman csúszik a gyikom benned?
-Hm...elvakartam a sebeimet....

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6847) Sirandrish válasza gyiku (#6842) üzenetére


Sirandrish
legenda

leszarsz te mindent és mindekit...mert ha csak engem az még érthető..csak te azthiszed hogy te vagy itt a Jani közbe egy kis senki vagy...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6848) Sirandrish válasza Boci_83 (#6845) üzenetére


Sirandrish
legenda

cukibb?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6849) Sirandrish válasza Balinov (#6846) üzenetére


Sirandrish
legenda

:DDD:DDDbeteg állat:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6850) Makaveli válasza Sirandrish (#6847) üzenetére


Makaveli
senior tag

Ne vitatkozz, gyere. ;]

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.