Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6651) Richard válasza Boci_83 (#6646) üzenetére


Richard
őstag

Igen. natívban ajánlott. Pl ha én visszateszem 1024*768-ra akkor a grafika is csunya:) Nem csillog ugy a fegyo stb..

(#6652) booz válasza PyroS (#6650) üzenetére


booz
senior tag

ahogy mondod barátom :DD :R

(#6653) athomi


athomi
veterán

Egy 22"-os TFT monitor a netezéshez, videózáshoz, single játékhoz, és a régi CRT moncsi a multihoz. :K
Elfér mindkettő az asztalon.

[ Szerkesztve ]

(#6654) Balinov válasza athomi (#6610) üzenetére


Balinov
félisten

hát,fura votl az szent.egy phillips 17" CRT-ről szokmányoltam át magam..először a videók is qrva furák voltak

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6655) PyroS válasza ent (#6648) üzenetére


PyroS
senior tag

Ezt mondta nekem Yako is.A múltkor valami haveri lanpartyn Cod4-ek,ahol valami 22" moncsikon nyomták (grafikai stúdió) és csak kapkodta a fejét.

Lehet,hogy elég lenne egy ilyen 19" wide?

[ Szerkesztve ]

(#6656) Boci_83 válasza athomi (#6653) üzenetére


Boci_83
őstag

Nekem 21"-os crt-m van, nem is cserélném, mert elégedett vagyok vele, a legjobb játékhoz, de mivel elég sokat ülök a tetű gép előtt otthon is és munkában is, igencsak romlik a szemem, és a crt igen káros, ezért szeretnék csak cserélni.

**********

(#6657) ent válasza Richard (#6645) üzenetére


ent
őstag

Ne gondoljátok, hogy szétesik vagy szar. A Dell azért csak Dell... Az Acer vagy LG ebújhat mellette, sőt a dellnek 0,23 a pixel mérete, az acer és lg esetén 0,29ig is elmegy.

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#6658) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah szóval...lemaradtam valamiről?
Azt látom hogy 10 perc alatt megint lett vagy 50hsz de csak teknikai adatok vagy volt valami az online CODrol is?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6659) Boci_83 válasza Sirandrish (#6658) üzenetére


Boci_83
őstag

semmi az ég világon, felesleges átolvasni is... :DDD

**********

(#6660) Sirandrish válasza Boci_83 (#6659) üzenetére


Sirandrish
legenda

nemis olvasom át..pont ezért kérdeztem:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6661) CséZé válasza Sirandrish (#6343) üzenetére


CséZé
őstag

miért is? :DDD

gyiku:nem fáziskésé most értem gépközelbe! :DDD

(#6662) Makaveli


Makaveli
senior tag

Valaki jön?

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#6663) CséZé


CséZé
őstag

bravo egy dléelőtt alatt ~300HSZ...Tegnap meg egész nap alig valami... :( :)

(#6664) Sirandrish válasza CséZé (#6661) üzenetére


Sirandrish
legenda

csak érdekel:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6665) CséZé válasza Sirandrish (#6664) üzenetére


CséZé
őstag

el vagyok még klán nélkül is...

(#6666) Sirandrish válasza CséZé (#6665) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah nembaj..azért ne add el magad senkinek mert majd én megtárgyalom hogy ne legyél klán nélkül:D
DE ne add el magad!!!!:DDD
kis türelem:)

most nézem #6666 :Y

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6667) CséZé válasza Sirandrish (#6666) üzenetére


CséZé
őstag

Mi az h ne adjam el magam? Mit szervezkedsz te a hátam mögött? ;] :F

(#6668) Sirandrish válasza CséZé (#6667) üzenetére


Sirandrish
legenda

mi közöd hozzá?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6669) CséZé válasza Sirandrish (#6668) üzenetére


CséZé
őstag

sry, azt hittem beleszólhatok elvégre rólam van szó! :U :D

(#6670) Sirandrish válasza CséZé (#6669) üzenetére


Sirandrish
legenda

há nem ugy van az...ne akarj már vagány lenni:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6671) Makaveli


Makaveli
senior tag

Sirandrish jössz egy kis szösszenetre? Mondjuk más is jöhetne... (rajtad kívül :DDD) :U :U

[ Szerkesztve ]

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#6672) Sirandrish válasza Makaveli (#6671) üzenetére


Sirandrish
legenda

most nem..Tomival kommunikálok...nemsoká megyek..ha ugy van menj fel a szeorra és megyek amint tudok..
nah mehetünk ha gondolod:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6673) Richard válasza ent (#6657) üzenetére


Richard
őstag

Én elhiszem :R A saját tapasztalataimat vettem alapul és azért irtam. Ne vedd támadásnak:)

(#6674) gyiku válasza booz (#6644) üzenetére


gyiku
nagyúr

kulonbseg az te falu :DDD

hüllő

(#6675) gyiku válasza CséZé (#6669) üzenetére


gyiku
nagyúr

inkabb nyugdijas legyel, mint péhás :K

hüllő

(#6676) Sirandrish válasza gyiku (#6675) üzenetére


Sirandrish
legenda

el a mancsokkal:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6677) CséZé


CséZé
őstag

wow mi folyik itt? Lassan vér? :DDD

(#6678) mr.saint


mr.saint
tag

Na akkor! Ha megyek valahova meg mikor elmegyek illik köszönni! :B
Még ha szarul is állok! főleg ha klántag akarok lenni :U Na csak ennyit akartam!

(#6679) CséZé válasza mr.saint (#6678) üzenetére


CséZé
őstag

neked már van klánod nem? megint klántag akarsz lenni? :)

(#6680) gyiku


gyiku
nagyúr

huni? :U 10 perc mulva 9 :K

hüllő

(#6681) Boci_83 válasza mr.saint (#6678) üzenetére


Boci_83
őstag

Mész valahova? :U

**********

(#6682) cucmalajmc


cucmalajmc
tag

Andrish téged biztos érdekel. :DDD
[lanverseny]

(#6683) athomi


athomi
veterán

Már vagyok, csak szenvedek még egy-két dolgoggal. :(
Lesz még később vki?

(#6684) Boci_83 válasza athomi (#6683) üzenetére


Boci_83
őstag

Én biztos! :K Lassan letelik a munkidőm is... :B

**********

(#6685) mr.saint válasza Boci_83 (#6681) üzenetére


mr.saint
tag

Én nem! :C Majd elmesélem :K Nem akarok senkit sem megbántani!

(#6686) Sirandrish válasza cucmalajmc (#6682) üzenetére


Sirandrish
legenda

remélem a dobogósok már megvannak:DD csakis akkor érdekel:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6687) Sirandrish válasza mr.saint (#6685) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem is meséld el..pl egy pü-t dobhatsz:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6688) Boci_83 válasza mr.saint (#6685) üzenetére


Boci_83
őstag

Új avatar! :D :C

**********

(#6689) mr.saint válasza Boci_83 (#6688) üzenetére


mr.saint
tag

Aham :K Kicsit hasonlít rám!

(#6690) kavicssli


kavicssli
addikt

Jó reggelt a korán kelőknek!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#6691) ovecs válasza kavicssli (#6690) üzenetére


ovecs
senior tag

Jó reggelt kavics kapitány! Szolgálatra jelentkezek!
Ti meg büdös szárazföldi patkányok mossátok fel a hajófedélzetet!!!!! :DD :DD :))
Jajj de jó kalóz lennék :C

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#6692) kavicssli válasza ovecs (#6691) üzenetére


kavicssli
addikt

:DDD ezen jót kacagtam itt a melóhelyen! Gépépités project hogy áll Jack Sparrow kapitány :DD ?

Mellesleg tegnap 2 napja megkeresett a PitBull Klán vezetője hogy lépjek be a csapatba :DD
Benézhetnétek ma a szerverre! Tök jó Custom mappok vannak! és a társaság is jó!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#6693) ovecs válasza kavicssli (#6692) üzenetére


ovecs
senior tag

Jövőhéten már meglesz vga híján minden(legfeljebb majd nintendozok, bár itthon az sincs :C )

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#6694) kavicssli válasza kavicssli (#6692) üzenetére


kavicssli
addikt

Mellesleg tegnap 2 napja na ezt jól megirtam :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#6695) Balinov


Balinov
félisten

szevasztok lányok!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6696) gyerpi válasza athomi (#6653) üzenetére


gyerpi
aktív tag

Jó reggelt mindenkinek!
No szóval 1 éve tértem át én is 17" crt-ről 19" tft-re szenvedtem is vele a cod2-ben úgy 1 hónapig, volt úgy hogy 1 hétig nem játszottam ez miatt, de én iskolás korom óta szemüveget hordok olvasásra és mivel munkában idestova 12 éve szgépekkel dolgozunk még jobban elromlott a szemem /nem mondom, hogy csak ettől de az orvos szerint 80%-ban hozzájárult ez a tény/ és úgy 3 éve 1 egész dioptriával kellett emelni a szemüveg erősségét és mivel munkába és otthon is crt-m volt este már majd ki akart folyni a szemem annyira könnyezett
tavaly óta mióta tft-m van munkába is otthon is a szememnek semmi baja vagyis nem könnyezik akár mennyit ülök előtte

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#6697) kerlac válasza kavicssli (#6692) üzenetére


kerlac
senior tag

"tegnap 2 napja" (azaz hétfőn) én is beléptem a PIT klánba :DD

összehozhatnánk egyszer egy war-t, mit szóltok hozzá?

kavics, tegnap nem láttalak!

(#6698) kavicssli válasza kerlac (#6697) üzenetére


kavicssli
addikt

tegnap csajoztam de csak egy bő félórára tudtam fellépni! azt hiszem akkor meg pont te nem voltál!Viszont ma koczkulás lesz.. :D

már megemlitettem hogy jöjjön pár PH-s illetve NYEVes a PIT szeróra de szavaim süket füleket találtak :D

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#6699) Balinov válasza kavicssli (#6698) üzenetére


Balinov
félisten

mennék én ,de tegnap még a sajátra is alig tudtam 5-10percre felmászni...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6700) Sirandrish


Sirandrish
legenda

ááá...Ennyi van az egész COD4 versenyről...nem nagyon erőltették meg magukat:(

Lapozzatok picit leljebb ott lesz hogy CoD4 verseny...kemény...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.