Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7151) athomi válasza CséZé (#7150) üzenetére


athomi
veterán

Elképzelésem sincs, de nem szeretnék 19" fölé menni. Nagy felbontás, kevesebb FPS. Alacsonyabb felbontáson meg ronda lesz a kép.
Amúgy a Sasunk 931bw-ről most olvastam rosszat is. Nem mindegyik monitor samsung paneles. Régebben megkülönböztették a benne lévő paneleket egy betűvel, de eltörölték a szemetek a megkülönböztetést. :DDD

(#7152) Sirandrish


Sirandrish
legenda

50K--ért moncsi? jó mán nektek!!:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7153) PyroS válasza athomi (#7151) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello.
Ugyan ebben a cipőben járok én is :monitor csere.Nézegettem a HannsG 22"-át nem lehet rossz.Booz kollegának van ilyenje.Csak attól tartok én is,hogy később kevés lesz a gépem az 1680*1050 felbontáshoz.Viszont a 22" képméret tetszene :DDD .

(#7154) athomi válasza Sirandrish (#7152) üzenetére


athomi
veterán

Tönkre ment, nincs más váklasztásom. Ha meg veszek újat, akkor nem 10-15k-n fogok spórolni. :)
CRT-be már nem gondolkodok, huzamos ideig nem lehet nézni, tönkreteszi a szemet.

(#7155) athomi válasza PyroS (#7153) üzenetére


athomi
veterán

Nem jártok ugyanebben a cipőben, nektek legalább a moncsitok megy és tudtok vmit használni míg nem vesztek újat.
Amúgy én is megoldottam, elhoztam a tesómét magamhoz. :DD
Legalább nem fogok pingelni játék közben, mivel moncsi nélkül nehezen telepszik rá a másik gépre.

(#7156) CséZé válasza athomi (#7151) üzenetére


CséZé
őstag

És ha nem Samu paneles akkor mivan? Gondolom annyival nem lehet szarabb a képe. Vagy de? Én még sanja azt sem tudom, hogy kell-e nekem az 1680*1050-es kép. Vagy elég az 1440*900. De mindenképpen wide kell és DVI-os.

(#7157) athomi válasza CséZé (#7156) üzenetére


athomi
veterán

Amennyiben úgy érzed a Chi-Mei :DDD vagy a ChungWha :DDD tud olyan panelt gyártani, mint a Samsung, akkor hajrá.

(#7158) CséZé válasza athomi (#7157) üzenetére


CséZé
őstag

ja értem, de akkor mennyi az esélye h ilyet fogok ki?

(#7159) athomi válasza CséZé (#7158) üzenetére


athomi
veterán

Nem tudom, régen megkülönböztették őket egy betűvel. Az "S" jelezte a Samsung gyártotta panelt. Utánna kell kérdezni.

(#7160) athomi válasza PyroS (#7153) üzenetére


athomi
veterán

Filmet nézni amúgy baromi jó lenne rajta, csak játéknál sztem kapkodni kellene a fejedet. Bár a fov-ot át lehet állítani a játékban, így a lényeget beszűkítheted arra a részre amire még tudsz koncentráni.

[ Szerkesztve ]

(#7161) Sirandrish válasza athomi (#7154) üzenetére


Sirandrish
legenda

azért fojik a szemem kifele akkor?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7162) PyroS válasza athomi (#7160) üzenetére


PyroS
senior tag

Jaja arra jó lenne csak azt meg inkább a laptopon nézek melóba :DDD .
Igen ettől is félek,hogy nagy lenne a monitor és tényleg csak kapkodnám a fejem:D:Szóval nem tudom mekkorát kellene venni.

[ Szerkesztve ]

(#7163) athomi válasza athomi (#7160) üzenetére


athomi
veterán

Általános használatkor mindenesetre nem érzem jónak a 22" wide-ot.

(#7164) PyroS válasza athomi (#7163) üzenetére


PyroS
senior tag

Az a baj,hogy a 20" is 1680*1050 a felbontása.

(#7165) mr.saint


mr.saint
tag

Jó napot mindenkinek! Jelentem a barátom horgász stégének a cölöpjei leverve /nem egyszerű történet volt/ halak megfogva süllő /2kg kettő egy 5.50 6.20 még pluszban :C / egy 6-os harcsa :R ja és 4db 3kg körüli pontyok. Ja és egy kis póker is ment /-8000ft :O / Meg a kommunista sör :K Ugy hogy nagyon fasa volt csak fáradt vagyok mint állat meg nem érzem a kezem! De a lényeg este egy kis lövöldözés lessz?

(#7166) Sirandrish válasza mr.saint (#7165) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szevasz barátom:)
Nah..az már azért tudás hogy készülő stégen annyi halat fogni:DD
Este ha más nem 1v1be nyomjuk a figut:DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7167) Raharin


Raharin
tag

Segítségre lenne szükségem.
Újra kellett raknom az operációs rendszert, ezáltal újratelepítettem a cod4-et,de nem oda ahol előzőleg volt, hanem már egy új meghajtóra. Telepítés előtt kimásoltam a players mappát egy másik meghajtóra, telepítés után pedig bemásoltam a cod4 telepített könyvtárba, de a karakter a tapasztalati pontjait és az ehhez tartozó bónuszokat elvesztette, egy teljesen alap karaktert kapok.
Mi lehet a probléma, mit csináltam rosszul vagy mulasztottam el?
Nem eredeti a szoftver és kulcsgenerátot használtam mindegyik telepítéshez!

(#7168) mr.saint válasza Sirandrish (#7166) üzenetére


mr.saint
tag

Nem a szomszédén voltunk :C Mert az egy haver :K Persze hogy megyek veled öröm a játék pláne 1v1-ben :P

[ Szerkesztve ]

(#7169) mr.saint válasza Raharin (#7167) üzenetére


mr.saint
tag

Hát ez a baj HOGY NEM EREDETI :( De amugy meg nem ugyanazzal a cd kulccsal raktad fel a játékot és ilyenkor szevasz mentés :( De ha nem így van majd kijavítanak! Mert nekem eredeti van :R Nincs ilyen problémám! Hál istennek :C

(#7170) kerlac válasza PyroS (#7153) üzenetére


kerlac
senior tag

A 22"-es képméret tuti. Először féltem, hogy nagy lesz, de nagyon gyorsan megszoktam és megszerettem, már nem vennék kisebbet. Egyébként nekem Samsung van. :)

(#7171) PyroS válasza kerlac (#7170) üzenetére


PyroS
senior tag

Milyen konfiggal hajtod és melyik Samsungod van?

(#7172) athomi válasza kerlac (#7170) üzenetére


athomi
veterán

Adatlapodon a konfig részt kitölthetnéd. :)

(#7173) SipiBcs válasza mr.saint (#7165) üzenetére


SipiBcs
őstag

Így könnyű ráhangolódni a lőporszagra! :)) Én 1 hete nem jutok ki pecázni.... vagy meló, vagy eső :S

De grat a fogásokhoz!

S!pi

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#7174) mr.saint válasza SipiBcs (#7173) üzenetére


mr.saint
tag

Köszönöm! De az első bevágás az nem volt egyszerű nem érezetem a botot mennyire szorítom.
A sok kalapálástól és át is kelett adnom fárassza ki más! De azért csak rendbejött a kezem ;)

[ Szerkesztve ]

(#7175) Sirandrish válasza mr.saint (#7168) üzenetére


Sirandrish
legenda

sejtettem hogy nem a félig levert cölöpökről pecáztatok:DD
Ennek örülök:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7176) ovecs válasza Makaveli (#7131) üzenetére


ovecs
senior tag

biztos, hogy rólam van szó? :B

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7177) booz válasza ovecs (#7176) üzenetére


booz
senior tag

hali ovecs este vagy?7után :P

(#7178) ovecs válasza booz (#7177) üzenetére


ovecs
senior tag

a 2,4 celeron és fx5600 nemigazán fogja vinni a cod4et, szal ha holnap meg tudok venni minden alkatrészt akkor leghamarabb holnap este leszek....... Kedden meg jössz hozzám tuningolni :K galaxy 9600gt oc t veszek azt is meg fogjuk picit rángatni :C

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7179) booz válasza ovecs (#7178) üzenetére


booz
senior tag

max szerda elöbb nem jó :R

(#7180) Makaveli válasza ovecs (#7176) üzenetére


Makaveli
senior tag

Nem, már csak utána gondolkodtam, hogy booz volt, de lusta voltam leírni... :B

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#7181) ovecs válasza booz (#7179) üzenetére


ovecs
senior tag

[link]
Na remélem az enyémből is ki tudsz hozni valami hasonlót :DDD

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7182) booz


booz
senior tag

[link]ide kérem az up-pokat :R

(#7183) booz válasza ovecs (#7181) üzenetére


booz
senior tag

akkor hozzál száraz jeget is :DD :DD

(#7184) Makaveli


Makaveli
senior tag

Ha veszek eredeti game-et, akkor a mostani állásomat hogy kéne átvinni rá?

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#7185) athomi válasza booz (#7182) üzenetére


athomi
veterán

Végül a 9800GTX-et adod el?

(#7186) Sirandrish válasza Makaveli (#7184) üzenetére


Sirandrish
legenda

kezd előlröl..tök buli:)
Énis most kezdtem..lvl20powaa:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7187) Makaveli


Makaveli
senior tag

Booz, fél 8-ig nem leszek, majd utána. Írd le hova menjek, és fél 8 után fent leszek!

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#7188) Makaveli


Makaveli
senior tag

Én itt vagyok, és te? Merre menjünk?

Mod.: Nem fogok felmenni a szerverre, ha le kell tölteni szarságokat... :U

[ Szerkesztve ]

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#7189) ovecs


ovecs
senior tag

Lehet, hogy nincs itt :U

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7190) Makaveli


Makaveli
senior tag

Jó... Ennyit erről booz, grat. Bocs, de most felhúztál. Mindegy, majd legközeleb... :(

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#7191) Richard válasza Makaveli (#7190) üzenetére


Richard
őstag

Nem hiszem el, hogy 250 szerverből nem találsz egy olyat amin rajtad kivul legalább 1 ember van.

(#7192) CséZé válasza Richard (#7191) üzenetére


CséZé
őstag

:C :))

(#7193) Makaveli válasza Richard (#7191) üzenetére


Makaveli
senior tag

Nem tudom visszaolvastál-e, hogy Killer Masters klántag leszek, belátható időn belül. És nem tudom, hogy visszaolvastál-e, hogy booz-zal megbeszéltünk egy 1v1-et ma 7-negyed 8 között. Igaz, én is hibás voltam, mert csak fél 8-ra lettem ott. :(((

Mod.: Mondjuk így is jó volt. Hunor legyőzéséről nem is álmodok, mindig 3-ik lettem. Pyrossal ha jó napom van lehet megbírkóznék, sztem ma mindenkinek sz*r napja volt. Booz játékát nem ismerem, de nem szerepelt valami fényesen. Így tovűbb fiúk, és további sok war nyerést.

[ Szerkesztve ]

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#7194) ovecs válasza Makaveli (#7193) üzenetére


ovecs
senior tag

Most mivan menstruálsz? :)) Lehet, hogy közbejött neki valami fontos... Egyébként nem értem, h mi a bajod a sráccal :K
A héten lesz még alkalom 1v1 ezni meg pubolni is :K :K :R

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7195) gyiku


gyiku
nagyúr

jaccunk :K

hüllő

(#7196) PyroS válasza Makaveli (#7193) üzenetére


PyroS
senior tag

Elősször is:A szerón voltunk egy páran és csak a te kedvedért nem dobálunk le senkit,hogy Boozal 1v1 es játszhass.
Másodszor:Szerintem ez nem arról szól,hogy azzal vagánykodjuk,hogy ki kit győz le.Lehet,hogy ha rossz napod van akkor is legyőzöl engem.Én nem azért játszok.hogy mindenkit legyőzzek és én legyek az első.Ja és te ha jól emlékszem kb 14 éves vagy én meg 32 szóval neked még jobbak a reakciód és több az időd játszani.
Gratulálok,hogy fel vettek majd tolunk egy WAR-t és meglátjuk,hogy milyen csapat játékos vagy.Azért waron kicsit másképp mennek a dolgok de ezt majd te is észreveszed.

[ Szerkesztve ]

(#7197) booz válasza Makaveli (#7193) üzenetére


booz
senior tag

ne háborogjáááá kicsirigó többen voltak fent a szeron senkit nem dobok le a kedvedért világos :((( :((( :((( :(((

(#7198) athomi válasza booz (#7197) üzenetére


athomi
veterán

"ne háborogjáááá kicsirigó..." :DDD

(#7199) ovecs


ovecs
senior tag

Már csak azt várom lényegében, h mikor jön lap,aztán megyerk mis érte :)
Holnap meglesz a táp meg lehet a vga is(galaxy9600gt oc új 31 ért, de remélem találok 30 ért)
Szóval már csak pegazus tól függ h mikor mehetek újra gamelni :O

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7200) kerlac válasza PyroS (#7171) üzenetére


kerlac
senior tag

226 BW. A gépem pedig: 8800GT, E6750 2,66ghz, Gigabyte xy alaplap, 4gb ram. megy szépen1680*1050-ben pl a cod 4 szépen-gyorsan.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.