Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7551) booz válasza PyroS (#7544) üzenetére


booz
senior tag

pyros erre cseréltem le a hanns g moncsit:D
[link] :P

(#7552) ovecs válasza booz (#7551) üzenetére


ovecs
senior tag

Booz lesz egér? :U

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7553) kavicssli válasza athomi (#7550) üzenetére


kavicssli
addikt

ááá inkább csak nézelődő vagyok! :D Az SD nem erőségem azt kellene gyakorlnom inkább a HQ-t szeretem! :)) De golyófogónak ha SD-t nyomtok szívesen beugrok ! :DDD
Mostraktam fel a Vegas 2-t hát nekem nagyon bejött! ajánlani tudom indenkinek!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7554) PyroS válasza booz (#7551) üzenetére


PyroS
senior tag

Én is ilyet nézem csak nekem már drága :W .
Ja kedves NYEV-es kollegák kérjük fáradjanak a weboldalra!!.

(#7555) PyroS válasza kavicssli (#7545) üzenetére


PyroS
senior tag

Ezt Gyik üzeni.
"uzenem kavicslinek, hogy nyugodjon meg a lelkiismerete miatt, nem tortent semmi :) az hogy bandika fele huz, egyeni szoc problem. en nem erzem magam ludasnak, max annyi, hogy ami a szivemen, az a szamon. de hat ti ismertek mar :)."

(#7556) kavicssli


kavicssli
addikt

Kedves gyik! Nem húz senki fele a szivem nem vagyok b*zi :D de most tedd a kezed a szívedre és mond azt magadba hogy nem volt erős ez a sz@rkupacozás! Sajnos nem ismerlek de előző hsz ba írtam hogy itt csak jó fej emberek hozzászólásait olvastam! és az egész nem ellened irányult ezt tudnod kell!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7557) PyroS válasza kavicssli (#7545) üzenetére


PyroS
senior tag

Ugye ezt írtad?
"ez egy topic ahol kilehet beszélegtni mindent..."
Akkor Andrisht miért bántotta,hogy itt érdeklődtem a monitorról?Ez nekem össze függ a Cod4-el mivel egyenlőre nem használom másra a gépet.Jó azt aláírom,hogy nem kéne káromkodni és veszekedniük.

(#7558) PyroS válasza kavicssli (#7556) üzenetére


PyroS
senior tag

Gyiknak sajnos ilyen a természete,ami a szivén az a száján.Mivel te nem ismered ezért nem is tudhatod.

(#7559) kavicssli válasza PyroS (#7557) üzenetére


kavicssli
addikt

Leirom mégegyszer! Nem foglalok állást senki mellett! az más dolog hogy Andrishal msn en kommunikáltam de ennyi! max mondta hogy nem itt kell kibeszélni! és? ezt szerintem kúltúráltabban is meglehet volna beszélni! ahogy olvasgatom a topicot itt mindenről volt! azt hiszem tegnap pont én kértem segitséget az egér illetve hogy milyet érdemes venni! :K

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7560) kavicssli válasza PyroS (#7558) üzenetére


kavicssli
addikt

Én is ilyen vagyok! De ha nem muszi akkor nem küldök el elsőre snekit a .....! :U na lépek melózni :W :O

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7562) ovecs


ovecs
senior tag

Mondtam h este felmosom a fedélzetet...
ki akar lenni a felmosórongyom????? :DDD
Valami van ebbe a cola light ba, mert ma nem vagyok normális :DD :DD :DD :DD
Vagy csak a cod elvonási tünetek? :F
Imádkozzunk, h pegazus hoz minél előbb megérkezzen a szállítmány :K

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7563) Balinov válasza ovecs (#7562) üzenetére


Balinov
félisten

a lájt,az üt,mint Papp Laci bácsi!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7564) mr.saint válasza ovecs (#7562) üzenetére


mr.saint
tag

Mi lenne ha még felhígitanád egy kis belevaló JACK DENIEL'S-el Mert a cola csak úgy iható szerintem :R

(#7565) Balinov válasza ovecs (#7562) üzenetére


Balinov
félisten

látod,látod,ezért veszek én mindíg int vga-s lapocskát..legalább netelni,meg cod2-zni lehessen,hamár a 4-hez kevés az IGP..Mondjuk az X1250 lehet eléglenne 800x600-ba low grafon,úgyis a játékélmény számít!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7566) ovecs válasza Balinov (#7565) üzenetére


ovecs
senior tag

lap+vga ra kell várni, többi van neki raktáron

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7567) Balinov válasza ovecs (#7566) üzenetére


Balinov
félisten

az kellemetlen,ez esetben tárgytalan a postom.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7568) kavicssli válasza Balinov (#7565) üzenetére


kavicssli
addikt

nekem az alaplapon alapból x1300van! 3dmark 06 680ponot hoz :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7569) Balinov válasza kavicssli (#7568) üzenetére


Balinov
félisten

x3100 azt,te,nem?márha intel lapod van...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7570) kerlac válasza mr.saint (#7564) üzenetére


kerlac
senior tag

azajóbele, nanáhogy! de ha nincs kéznél, elmegy a Bacardi is :)

előtte meg pár kupica csipkéspálesz! (csipkebogyó pálinka Eger környékéről). ho-ho-ho

(#7571) mr.saint válasza kerlac (#7570) üzenetére


mr.saint
tag

Az jó hely meg még a bor is 1 osztályú :C

(#7572) Balinov válasza mr.saint (#7571) üzenetére


Balinov
félisten

Ittunk 2 éve ott olyan muskotályt,hogy decije volt 800ft,igaz ,fejbe is vágott,utána alig csuszott a Metaxa

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7573) PyroS válasza kerlac (#7570) üzenetére


PyroS
senior tag

I Love Bacardi :R .De mivel Egertől 20km lakom ezért a többi (pálinka,bor) is szokott lenni :DDD .

[ Szerkesztve ]

(#7574) gyerpi válasza PyroS (#7573) üzenetére


gyerpi
aktív tag

én mindent szeretek ami A betűvel kezdődik
A sör, A bor, A pálinka

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#7575) PyroS válasza gyerpi (#7574) üzenetére


PyroS
senior tag

Ismerős az érzés :C :DDD .

(#7576) kerlac válasza PyroS (#7573) üzenetére


kerlac
senior tag

Nem mondod?! ismered a csipkést??? mert egy cimbim szállítja ide Pestre nekünk (rendelünk is mindig szép mennyiségben), szeressük nagyon! :C

(#7577) kerlac válasza PyroS (#7575) üzenetére


kerlac
senior tag

Zanzázva a topikot, tudod mi a tuti Pyros?

(#7578) ovecs válasza gyerpi (#7574) üzenetére


ovecs
senior tag

Te gyerpi tegyél már képet magadról iwiw-re, már kíváncsi vagyok nagyon.. meg a többiek is bejelölhetnének, ovecs néven megtaláltok

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7579) gyerpi válasza ovecs (#7578) üzenetére


gyerpi
aktív tag

baszki rólam nem nagyon van mert én szoktam fényképezni de majd keresek talán a my vip-en van róla a lányom ki rakott 1 párat

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#7580) kerlac


kerlac
senior tag

Barackszínű függöny előtti 226BW monitoron tolni a COD4-et, mikózben csipkéssel kíséred a Bacardi Colát. :D

(#7581) kerlac válasza ovecs (#7578) üzenetére


kerlac
senior tag

mission completed!

(#7582) PyroS válasza kerlac (#7576) üzenetére


PyroS
senior tag

Ha iszunk akkor inkább jófajta házipálinkát szoktunk,a csipkéset még nem ittam de majd utánna érdeklődök.

(#7583) PyroS válasza kerlac (#7580) üzenetére


PyroS
senior tag

Ez minden álmom :C :DDD .

(#7584) kerlac


kerlac
senior tag

azt szabad-e tudni, hogy gyiku fenn van a prohardver iwiw ismerősök között??

(#7585) CséZé válasza Napster01 (#7410) üzenetére


CséZé
őstag

igen ez így van, alá is tudom támasztani, de minimum egy pubskill kell ahoz h valaki klántag akarjon lenni bárhol is...

(#7586) ent


ent
őstag

Skacok
Össze tudná vki gyűjteni azon gém szerver ipéket amelyek HC modban vannak? (magyar)!
thx

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#7587) CséZé


CséZé
őstag

Akinek 5ms-os moncsija van az rántson már vagy 2-3 nagyot a codba, aztán mondja el h van-e utánhúzás vagy nincs ;) :R (már cask h szítsam az indulatokat :DDD )

(#7588) PyroS válasza ent (#7586) üzenetére


PyroS
senior tag

Itt egy pár:[link]
és itt [link]

(#7589) PyroS válasza kerlac (#7584) üzenetére


PyroS
senior tag

Gyik válasza:
"ott nem vok, de pyros, ovecs, bali, lorenzo, booz ismerosei kozt meg lehet talalni"

(#7590) kavicssli válasza Balinov (#7569) üzenetére


kavicssli
addikt

Jogos :W :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7591) Balinov válasza kavicssli (#7590) üzenetére


Balinov
félisten

mondomén...mégiscsak jó az öreg a háznál..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7592) kavicssli


kavicssli
addikt

Remélem tud valaki segiteni... X firebe ha felveszek valakit illetve felvesznek engem bartának akkor az illető nevét átlehet irni? (pl mint msn be) kicsit zavar hogy felvan véve 13 emberke és szerón tudom ki az illető a neve alapján viszont X fire-n teljsen más a felhasználóneve és olyan nehéz megjegyezni!
vagy nem létezik ilyen és tanuljam meg szépen a neveket! :B

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7593) Balinov


Balinov
félisten

Miez a pangea?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7594) PyroS válasza Balinov (#7593) üzenetére


PyroS
senior tag

Délelőtt mindenki el lőtte a puskaporát :DDD .

(#7595) athomi válasza PyroS (#7594) üzenetére


athomi
veterán

Szép sorban nyitogasd és olvasd: [link] [link] [link] [link]

Biztos jó a képe, a színhűsége, a betekintési szöge, stb., de az a 16ms elég riasztó.

(#7596) ovecs: Kedd van, két napot már kibírsz, e miatt ne fizess többet sehol sem.

[ Szerkesztve ]

(#7596) ovecs


ovecs
senior tag

Nagy khm, hogy is mondják ezt magyarországon? Olyan szakértő féle vagy mi a srác :DDD
Én viszont megszoptam mint a torkosborz, csak csütörtökön érkezik a szállítmány, szóval nézek ki a fejemből ezerrel, hogy hol tudnám holnap jó áron beszerezni a cuccot

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7597) PyroS válasza athomi (#7595) üzenetére


PyroS
senior tag

Szép :DDD valószínűleg nem játékos vagy jutalékot kap a Delltől:D.

Ovecs:nézd meg a Ipon oldalát.Nagyon jó árakon dolgoznak.

(#7598) athomi válasza PyroS (#7597) üzenetére


athomi
veterán

Neked az Ipon rendeléstől számított hány nap múlva szállította le a cuccokat?

(#7599) Makaveli válasza PyroS (#7597) üzenetére


Makaveli
senior tag

Jó árakon dolgoznak, csak kicsit drága a házhozszállítás.*
Azért egy egeret megveszek 3 ezer valamennyiért, és majdnem annyiért hozzák ki nekem (2400Ft?) Jó OK, hogy másnapra, bla-bla-bla...

*= Persze, ha veszel egy komplett gépet, akkor nem drága... Ha 150 ezres videókarit veszel. :DDD

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#7600) athomi válasza Makaveli (#7599) üzenetére


athomi
veterán

Mutass olyat amelyik lényegesen olcsóbban dolgozik! Akkor most mutass olyat, amelyik garanciáztatás esetén ingyen küldi a futárt! ;)
Amúgy meg nem a 3k-s gagyi egeredet kell házhoz szállíttatni...

(#7602) PyroS: Feltéve ha jogos a reklamációd. :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.