Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7651) BandiHUN válasza Balinov (#7650) üzenetére


BandiHUN
veterán

bocsi,én felmentem a pitbullosra,nem szóltatok semmit,most cigi,látom mással waroztok...köszi,hogy egy xfire üzire sem futotta....

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7652) kavicssli válasza Balinov (#7650) üzenetére


kavicssli
addikt

Na sikerült beszélni Pibullossal?

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7653) kavicssli válasza BandiHUN (#7651) üzenetére


kavicssli
addikt

és milyen volt? A honlapon most néztem meg hogy este 19.00ig volt zombi mod! De este ha hazaérek 23.00 fele szerintem beiktatunk megint egy kis zombit!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7654) BandiHUN válasza kavicssli (#7652) üzenetére


BandiHUN
veterán

dehogy beszéltek ezek...megyek xfire-re,látom már pyros fent van nálatok,megyek én is,elkezd töltögetni,stb,nem jön senki,kilépek,erre mással waroznak,nélkülem...nem mondok semmit...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7655) BandiHUN válasza kavicssli (#7653) üzenetére


BandiHUN
veterán

érdekes.de bele kell jönni,mert ami mapokat láttam,azokat nem ismerem,viszont úgy tűnt mindenki más igen...vagyis a leglehetetlenebb helyekről puffogtattak le.persze aztán kaptak ők is:D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7656) kavicssli válasza BandiHUN (#7655) üzenetére


kavicssli
addikt

Holnap kivettem egy nap szabit! Barca-Man Utd miatt :D úgyhogy egész nap nyomni fogom!
Mellesleg már alig várom hogy hazaérjek egy kis zombi mészárlásra! :DD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7657) BandiHUN válasza kavicssli (#7656) üzenetére


BandiHUN
veterán

a BénaBandára én is benéztem 2 körre...kifejezetten jólesett.csak sok a köcsög,meg az anyázás.kisebb csoportok összetartanak újabban,felmennek a jumpokra,és úgy állnak,hogy ne tudj még te is felmenni,no ez az igazi tahóság,zombiként meg beállnak a spawnpointhoz,hogy védjék a még élő cimbit...persze olyan mapon,amin nem nagyon van jump,még igyis jó tud lenni...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7658) PyroS válasza BandiHUN (#7654) üzenetére


PyroS
senior tag

A Pitbullosok nem akartak ma Warozni velünk.Lorenzo neked meg fentebb írta Balinov,hogy gyere TS-re.

[ Szerkesztve ]

(#7659) BandiHUN válasza PyroS (#7658) üzenetére


BandiHUN
veterán

szerinted én visszanéztem ide?mentem fel a Pitbullosra,mert láttam te is ottvagy...ott bele is csöppentem egy adag downloadba,mire bejutottam végre,mire beköszönnék,új map,megint letöltés.akkor már nem voltál sehol,meg nézem az xfire-t,be vagytok zárkózva egy tök másik brigáddal...irhattatok volna annyi,hogy kabbe,4v4,gyorsabban jött össze,haragudott volna a fene.de azétz haragszok,hogy nem volt képes senki egy pár gombot lenyomni.nem tűnt föl,hogy mondtam,jöhet a war?nem hiányoztam,hogy bárki szóljon,más lesz a felállás?nem volt fura,hogy azok szerverén vagyok(mégha a download miatt kényszerpihin is),akikkel eredetileg lett volna a war?én nem járok fel a ts-re feleslegesen csacsogni,war előtt fél órával meg főleg minek mentem volna fel...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7660) BandiHUN válasza PyroS (#7658) üzenetére


BandiHUN
veterán

legalább azt meséld el,mi lett a vége,milyen volt... :U

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7661) PyroS válasza BandiHUN (#7659) üzenetére


PyroS
senior tag

Jó reggelt mindenkinek.

Lorenzo:Én azt honnan tudjam,hogy visszanéztél e ide?Gyik csak kitalálta,hogy warozzunk a PIT-el,de nem lett leszervezve.Felmentem a Pitbullos szeróra ,nekem töltögetett le majd mikor sikerült belépnem akkor megkérdeztem őket.A válasz az volt,hogy ma nincs kedvük,ez után léptem is le.
A TS-en való "csacsogásról" meg csak annyit,hogy ha akarsz warozni akkor legalább annyira gyere fel,hogy megkérdezd lesz e valami.Az összes klántag felszokott jönni megkérdezni,hogy lesz e valami vagy csak "csacsogni".Wart nem úgy lehet leszervezni,hogy ma este pont 20h-kor kezdünk.Tegnap este is úgy kellet ellenfelet keresni.Amúgy meg te is ránk írhattál volna Xfire-en,hogy lesz e valami.

Az első map 10-10 lett, a másodiknak nem tudom a végét mert kifagytam :W .

Ja és köszönöm,hogy ilyen kedveseket írsz rólunk: "dehogy beszéltek ezek..."???Mi az.hogy EZEK??

[ Szerkesztve ]

(#7662) kavicssli válasza BandiHUN (#7657) üzenetére


kavicssli
addikt

Beszéltem Pitubollosal és irta hogy tegnap nagyom szar volt a zombie mód! 4 embert is bannolni kellett!
Az ő szavaival élve "ez a zombi mód vonzza a parasztokat és tahókat" :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7663) kavicssli


kavicssli
addikt

Jó reggelt!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7664) Balinov válasza BandiHUN (#7651) üzenetére


Balinov
félisten

Most erre mit mondjak? :U Nyev TS-t meg plenáris parlamenti ülésre tartjuk fenn.... :(

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7665) Balinov válasza kavicssli (#7652) üzenetére


Balinov
félisten

Nem,közben felmentünk játszódni és szereztünk egy germán csapatot egy kis 4v4 war-hoz...első körben 10:10 az ő mapjukon,aztán 8:12-re kikaptunk a mi mapunkon.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7666) Balinov


Balinov
félisten

Potkivánok,Sirandrish-os és Gyiku-s szépjóoffreggeltet

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7667) kavicssli


kavicssli
addikt

Potkivánok,Sirandrish-os és Gyiku-s szépjóoffreggeltet kivánok én is! Remélem nyomunk ma egy kis gámét!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7668) ovecs


ovecs
senior tag

holnap én már biztosan, ugyanis akkor lesz pérszónálkompjútyerem :K

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7669) kerlac válasza PyroS (#7661) üzenetére


kerlac
senior tag

én nagyon támogatok egy war-t! de meg kell beszélni Pitbullossal, mert ő a góré. max jól kikapunk, de fene ott egye, játszunk egy nagyot az a lényeg! ráadásul a PIT klánból minden este min. 5-en fenn vannak, tehát szerintem nem lenne nehéz mi részünkről összehozni egy war-t, megkérdem Pitbullost mit mond.
én SD-ben is benne vagyok, már megszoktam, Booz-nak és a NYEV-nek köszönhetőn :DDD

(#7670) ent


ent
őstag

RFA ip ét írjon plz vki, pl Andrish!

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#7671) kavicssli válasza kerlac (#7669) üzenetére


kavicssli
addikt

Reggel beszélgettem Pibulossal! most másol 3 új pályát kimondottan a zombi módhoz! ja meg bannolta az egséz LORD klán társaságot mert tegnap f@szok voltak!

Balinov Jó az oroszlános képed :DD

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7672) PyroS válasza kerlac (#7669) üzenetére


PyroS
senior tag

Beszéljétek meg akkor és írjatok ióde,hogy mindenki tudja az időpontot :R .

(#7673) kerlac válasza kavicssli (#7671) üzenetére


kerlac
senior tag

Megkérdezed a wart tőle? vagy azt, hogy hol tudom felvenni vele a kapcsolatot, mert én melóban vagyok, csak esténként vagyok xfire közelben! köszi! :R

(#7674) Boci_83 válasza kavicssli (#7671) üzenetére


Boci_83
őstag

Este benézek én is, mostmár kiváncsi vagyok.

**********

(#7675) kavicssli válasza kerlac (#7673) üzenetére


kavicssli
addikt

Mindjárt beszélek vele!

pitbullos néven van fent az X-firen! beszéljetek vele! :R

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7676) Balinov válasza kavicssli (#7671) üzenetére


Balinov
félisten

Köszönöm! :R Az egy IRL oroszlánkölyök volt,anno még az "átkosba" a Kelet-Berlini Tierparkba...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7677) athomi válasza kavicssli (#7662) üzenetére


athomi
veterán

Most csak azt nem értem, hogy pitbullos nélkül nem lehet warozni? Ha lettetek volna négyen akinek van kedve, átjött volna a szerónkra és tolunk egy 4v4-et. Ez csak egy szórakozás, nem vérre menő dolog.

PyroS: Köszi megkaptam a pü-t!

[ Szerkesztve ]

(#7678) kisa8800 válasza ent (#7670) üzenetére


kisa8800
tag

Nesze te ringyó:87.229.14.39:29004 :DDD

Úgy szeretnék meghalni, mint a nagyapám:álmában, csendesen, gondtalanul, nem pedig ordítva, sikoltozva, pánikba mint az utasai.

(#7679) kavicssli válasza athomi (#7677) üzenetére


kavicssli
addikt

én nem tudok WARozni! :B :(

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7680) Balinov válasza kavicssli (#7679) üzenetére


Balinov
félisten

ezen a fogyatékosságon csak temagad segíthetsz

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7681) Pitbullos válasza BandiHUN (#7657) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

na figyelj Lorenzo a zombie modnak ez a lenyege ha mar jartal volna kulfoldi szerokon a hunterek keresnek egy jo helyet es ott egyutt vedik az eletuket de igy is hamar kivegzik a zombik oket mert egy fajta zombival koponyat dobva egybol lelehet szedni oket.

ami meg az anyazos parasztokat illeti meg nem volt pelda a tegnapi jatekra csak felkerult egy paraszt klan a szerverunkre a LORD ok akik nem birtak magukkal ezert is szigoritottam a szabalyokon nem kick lesz az ilyeneknek hanem 1 figyelmeztetes utan azzonali bann.
amugy a Lordok mind bannolva lesznek a szerverunkrol!!!

mert a mi klanunk kulturalt felnot tagokbol all tobbnyire es mi megprobalunk a szerverunkon is kulturalt jatekot es csalas mentes szorakozast biztositani minden latogatonak.

udv: Pitbullos

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#7682) kavicssli válasza Balinov (#7680) üzenetére


kavicssli
addikt

Azért gyakorlom az SD-t! :U Meg most golyófogonak minek menjek? :DDD
De az oroszlán akkor is aranyos :D

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7683) kerlac válasza Pitbullos (#7681) üzenetére


kerlac
senior tag

hi!
Mit szólsz egy war-hoz a NYEV-esekkel???

(#7684) kerlac válasza kavicssli (#7679) üzenetére


kerlac
senior tag

dehogynem! vmikor el kell kezdeni!!

(#7685) Balinov válasza kavicssli (#7682) üzenetére


Balinov
félisten

Mér,szerinted én képbe voltam az első warom alkalmából? Emlékeim szerint a PH-sokkal nyomtuk Crash-en, és még azt sem tudtam,hogy nyomnom kéne egy F-et...szegény Andrish nem győzte beirogatni.AZtán meg mentem mint az ökörhuggyozás és ki is kaptunk,mint állat.Talán 3-4 fregem votl a 20kör alatt..csak lestem,mint az a bizonyos vettmalacz..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7686) kavicssli válasza Balinov (#7685) üzenetére


kavicssli
addikt

Mondjuk hétvégém volt az első WARom 1 Fregem lett! :O Nagyon durván nyomták! Ott tényleg golyófogó voltam :DDD De kajakra izgultam :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7687) athomi válasza Pitbullos (#7681) üzenetére


athomi
veterán

"...a zombie modnak ez a lenyege ha mar jartal volna kulfoldi szerokon a hunterek keresnek egy jo helyet es ott egyutt vedik az eletuket..."

Zoombi módnak az lenne a lényege, hogy a Hunterek levadásszák a zoombikat és nem az hogy bekempeljenek egy magas helyre 30-an, ahonnan lövik azt a pár zoombit.
Az már egy más dolog, hogy a gyakorlatban az együtt való kempelés valósult meg. Ennek egyenes következménye lett az, hogy a zoombiknál kitalálták legyen egy kiválasztott, aki fegyverrel is rendelkezik.

kavicssli: Pedig az SD-nek van igazán értelme, oda kell taktika is, ami nekünk amúgy nincs. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7688) kerlac válasza Balinov (#7685) üzenetére


kerlac
senior tag

vhogy így voltam én is, na nem mintha most nagy mester lennék :D

(#7689) Balinov válasza kerlac (#7688) üzenetére


Balinov
félisten

szokták volt nálam bölcsebbek is mondani,hogy minden kezdet nehéz..tegnap is a friccekkel volt kb 4-5 kör,mire először tudtam ölni..mondjuk a többiek is panaszkodtak,hogy 80-100 körüli pingükkel nehezen ölhetőek...volt egy konkrét eset,mikor nem oly messziről, minimum 4 lövést bevittem rá,felsőtest-re,ha nem többet és baszottse megmurdelni

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7690) athomi


athomi
veterán

NYEV-esek! Sztem mellőzni kellene Strike-ot. Mindig elkenne rajta minket.

kerlac: A monitort tessék bámulni, ne a függönyt. :K

[ Szerkesztve ]

(#7691) kerlac válasza Balinov (#7689) üzenetére


kerlac
senior tag

erről jut eszembe, hogy mindig azt hittem, hogy a magas ping annak rossz, akinél ez van. aztán én is úgy jártam a múltkor, hogy egy magas pingest egyszerűen nem tudtam lelőni, mert mint képregény haladt, azaz folyamatos teleportálásnak tűnt a futása, lehetetlen volt lelőni..... ez elég gáz viszont...

(#7692) kavicssli


kavicssli
addikt

Valaki egy kis TDMet? :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7693) athomi válasza kerlac (#7691) üzenetére


athomi
veterán

A magas ping mindenkinek rossz, ő is nehezebben lő le, meg te is nehezebben lövöd le.

kavicssli: Reggelire? Kizárt! Épp angolozok. Dolgozni nem mentél?

[ Szerkesztve ]

(#7694) kavicssli válasza athomi (#7693) üzenetére


kavicssli
addikt

Szabin vagyok! :D Este Barcelona-Man Utd :DDD nehogy már ezen a neves napon dolgozzak :DDD vettem sört, mogyorót aztán este foci nézés a haverokkal....

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7695) Balinov válasza athomi (#7690) üzenetére


Balinov
félisten

Jaja,akartam is mondani a nagy pörgésbe,hogy bocsi fiuk,nem a Strike-re gondoltam,hanem arra,ahol a B a busznál van,Crossfire talán... :B :B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7696) Balinov válasza kavicssli (#7694) üzenetére


Balinov
félisten

hülye vagy,már ne is haragudjál,akkor mér nem holnapra veszel ki 1 nap szabit. :F :F

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7697) Pitbullos válasza athomi (#7687) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

ja ez is de ha mar van 5 6 zombi nem erost futkosol kozejuk es legalabb meg szokod a csapat munkat h fedezetek egymast es csapatba fejlodjetek.

ez mas zombi mod mint a regebbi itt a zombik egy golyotol nem hallnak meg es az eletuk regeneralodik ha ep nincsenek tuz alatt.

amugy en nem nagyon vagyok oda a zombie modert csak kozbe beteszem mert kerik a klanbol .inkabb ace modot hasznalom 25 costum palyaval HQ,TDM DM ES DOM BA.
meg sniper zoom modot sniper palyakkal.

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#7698) athomi válasza Balinov (#7695) üzenetére


athomi
veterán

Crossfire a neve a buszos pályának. Strike-ot meg miattad tettük be, hogy boldog legyél. Mindenesetre már tudjuk, hogy melyik pályán nem kell waroznunk. Backlot-on is játszhattunk volna.

kavicssli: Egyik csapatot sem szeretem.

(#7699) athomi válasza Pitbullos (#7697) üzenetére


athomi
veterán

Észrevettem, hogy rengeteg kell a zombikba. Ez az egyik fő ok amiért nem tetszik a zombi mod. Régebben Cod2-ben összeálltam két-három emberkével és rusholtunk a zombik között, közben lőttük őket és fedeztük egymást. Ezt most nem lehet megtenni...

(#7700) kavicssli válasza Balinov (#7696) üzenetére


kavicssli
addikt

Mert holnap amugy is laza napom lenne! megcsináltam sok dolgot! mellesleg meg délutános lennék ma! 14.00-22.00ig

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.