Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7601) PyroS válasza athomi (#7598) üzenetére


PyroS
senior tag

A Galaxy 8800GT-ét azt másnapra mert azt sikerült reggel megrendelnem.Az alaplapot,CPU,Ramot pedig két nappal később de ezt csak délután rendeltem meg.De ha monitort akarsz rendelni akkor az Edigital is jó mert ott 10eFt fölött ingyenes a házhozszállítás és nem rosszak az áraik.

[ Szerkesztve ]

(#7602) PyroS válasza Makaveli (#7599) üzenetére


PyroS
senior tag

Igen tényleg drága de ebben benne van a garancia futár is szóval ha garanicális problémád van akkor ingyen elviszi a futár.De ahogy Athomi is írja csak ha : "Feltéve ha jogos a reklamációd." :R

[ Szerkesztve ]

(#7603) ovecs


ovecs
senior tag

Egyébként iponba el is tudsz menni személyesen a cuccért ingyen.... Megrendelném az iponba, meg is lenne holnapra a cucc, de sajnos 70k lenne, pegazusnál meg 65, és nincs 5k m plusszba, szal inkább várok csütörtökig :O

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7604) PyroS válasza ovecs (#7603) üzenetére


PyroS
senior tag

Jaja annyit nem ér meg.Tudom milyen szar ;] de inkább várj.

(#7605) athomi válasza PyroS (#7597) üzenetére


athomi
veterán

Már nem tudom mit higyjek: [link]

(#7606) PyroS válasza athomi (#7600) üzenetére


PyroS
senior tag

Írt a srác a samsung 223bw-al kapcsolatban.Nem olvastál valamit erről a mocsiról?

(#7607) athomi válasza PyroS (#7606) üzenetére


athomi
veterán

Melyik srác? Én csak a Samsung 226BW-vel kapcsolatban írtam a komának, aki 55k-ért hirdeti a monitort. Még te linkelted. Nem győzött meg privibe. Megkérdeztem melyik bolba szól a gari, a válasz meg az lett rá, hogy oda szól a gari Pesre hozzá. :DDD
Jah, és csak 1 év gari van.

(#7608) Makaveli: A lényeg azon van, hogy egy filléres egeret nem kell pénzért házhoz szállíttatni! ;)

[ Szerkesztve ]

(#7608) Makaveli válasza athomi (#7600) üzenetére


Makaveli
senior tag

Miért lenne gagyi egér? :U Nem értem. Ki mondta, hogy a "gagyi egeremet" akarom házhozszállítatni?

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#7609) PyroS válasza athomi (#7607) üzenetére


PyroS
senior tag

Azaz de ő 55k ért csak samsung 223bw-at hirdeti.Hát én is inkább valami boltból venném 3év garival.

[ Szerkesztve ]

(#7610) athomi válasza PyroS (#7609) üzenetére


athomi
veterán

Most hülyülök be: [link] :DDD
Csak hát az sem mindegy, hogy 65k vagy 100k.
Azt hiszem neki állok számolgatni.

Makaveli: Válasz itt

[ Szerkesztve ]

(#7611) Boci_83 válasza athomi (#7610) üzenetére


Boci_83
őstag

Hát ez nekem egyértelmű volt. Szerintem MVA-nal a 6ms jobb mint TN+filmnél az 5ms. :U

**********

(#7612) ovecs


ovecs
senior tag

Vegyetek egy ilyet: [link]
Nekem is ien van :C , csak az enyim 12 v 16 ms :F

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7613) athomi válasza Boci_83 (#7611) üzenetére


athomi
veterán

Csak mutass 6ms-osat megfizethető áron.

[ Szerkesztve ]

(#7614) CséZé válasza athomi (#7610) üzenetére


CséZé
őstag

Asszed egyedül vagy? :DDD 2 óra óta nézegetem a moncsi review-okat...Azt sem tom h mekkorát vegyek, arról meg ne is beszéljünk h milyet :) :(

(#7615) PyroS válasza CséZé (#7614) üzenetére


PyroS
senior tag

Még mielőtt gond lenne belőle: COD4-hez keresünk mindannyian monitort.Csak mert nehogy nagyon offtopic legyek.
Tényleg nehéz kérdés :W .Amikor találok egyet árban megfelelőt akkor arról kiderül,hogy szar a képe,stb :O .

[ Szerkesztve ]

(#7616) CséZé


CséZé
őstag

athomi: Te ugye debreceni vagy? Metroba nincs valami érdemleges?

(#7617) kavicssli válasza CséZé (#7614) üzenetére


kavicssli
addikt

én a VGA-nál voltam ilyen helyzetbe! :O

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7618) ovecs


ovecs
senior tag

OFF_OFF_OFF_OFF

Háhá, jön a főgonosz, és szétoffolja a topikot!!! ;]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7619) Boci_83 válasza athomi (#7613) üzenetére


Boci_83
őstag

Nincs. :( Az az egy 24"-os van amit linkeltem korábban 76K-ért. Az összes többi ami 20-22" körüli mind 100K felett van, annyit viszont tényleg nem tudok érte adni, akkor mégis 60K és 226Bw.

**********

(#7620) athomi válasza Boci_83 (#7619) üzenetére


athomi
veterán

(#7621) PyroS válasza Boci_83 (#7619) üzenetére


PyroS
senior tag

Hol tudsz 60k ért 226BW én csak 67k láttam a legolcsóbban.

(#7622) Raharin


Raharin
tag

Próbáltam a cod4-ben karaktert fejleszteni, 29-es szintű volt már.
De újra kellett telepíteni a gépet, valamint új merevlemez is került bele, melynek az egyik partíciójára került fel a játék.
Telepítés előtt elraktam a players nevű alkönyvtárat. A játék újratelepítése után bemásoltam az adott alkönyvtárat, felismeri a szoftver a karakter nevet, de 1-es szintű!
Az öcsém gépéről átmásoltam az ő karakterfájlait, amikkel szintén ez történt.
Ez nem tudod miért van, és hogyan lehet orvosolni?

(#7623) PyroS válasza Raharin (#7622) üzenetére


PyroS
senior tag

Ugyan azzal a seriallal kell feltelepítened amilyiknek a mentései megvannak.

(#7624) athomi válasza Raharin (#7622) üzenetére


athomi
veterán

Már feltetted egyszer a kérdést, én pedig válaszoltam rá. Keresd meg a választ, nyilván a kérdésed után lesz pár hsz-al.

[ Szerkesztve ]

(#7625) kavicssli


kavicssli
addikt

Nem ide tartozik de valaki Barcelona drukker?

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7626) Boci_83 válasza PyroS (#7621) üzenetére


Boci_83
őstag

Gianni

22" TFT Samsung 226BW 2 ms DVI dobozos 2 év garancia AKCIÓ: 59.900,-

**********

(#7627) CséZé válasza Boci_83 (#7626) üzenetére


CséZé
őstag

ugyanott LG L226WTQ 53k. 2ms 22"

szerk: de nekem max 20"-os kell, hátha lesz neki... :U

[ Szerkesztve ]

(#7628) Boci_83 válasza CséZé (#7627) üzenetére


Boci_83
őstag

Hát engem eldzsí nem fogott meg. :(

**********

(#7629) ovecs


ovecs
senior tag

Nálunk a családban 2 samu van, a többihez képest ezeknek a legjobb a színe szerintem.
710n és 931bf :C

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7630) mr.saint válasza kavicssli (#7625) üzenetére


mr.saint
tag

Bocs De spanyolban egy csapat van csak szerintem és az a REAL MADRID ;)

(#7631) PyroS válasza Boci_83 (#7626) üzenetére


PyroS
senior tag

Szerintem ezért az árért ez a legjobb ajánlat.

(#7632) kavicssli válasza mr.saint (#7630) üzenetére


kavicssli
addikt

Na jól belenyúltam! :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7633) Raharin


Raharin
tag

Köszi a választ!

[ Szerkesztve ]

(#7634) kavicssli


kavicssli
addikt

A nap képe

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7635) Balinov válasza Boci_83 (#7611) üzenetére


Balinov
félisten

nem is beszélve arról,hogy a TN+ panel 1bit szinmélységet csal,nem véletlen irják oda,hogy 16,7millió szín..mig az igazi,drágább panelek ill. a jó öreg (nyevklánba való) CRT is 16,8m szint tud.Igaz,hogy nem veszed észre napi használat során..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7636) Balinov


Balinov
félisten

Valaki tüstént jöjjék játszódni!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7637) kavicssli válasza Balinov (#7636) üzenetére


kavicssli
addikt

Mennék én ha nem melóznék! :))

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7638) Balinov válasza kavicssli (#7637) üzenetére


Balinov
félisten

ez sajnos túl jó érv ahhoz,hogy ellenkezzek.. :(

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7639) kavicssli


kavicssli
addikt

[I]Panel típusok

Azok számára, akik nem annyira ismerik a különböző paneltípusok paramétereit, egy gyors összegzéssel előzném meg a kép jellemzését. Ahogy a fenti listában látható, a monitort P-MVA panellal szerelik (M240UW01 V0), amelyet az AU Optronics gyárt. Ő egyike a nagy panelgyártóknak. Fontos tudni, hogy egy kijelző képi jellemzői alapvetően a belé szerelt panel típusától függ és csak másodsorban múlik magán a monitorgyártón. Nézzük, mit is jelent, ha egy monitort egyik, vagy másik panellal szerelik:

TN-Film panel (Twisted Nematic + Film)

Látószögét vízszintesen és függőlegesen is 160 fok körül határozzák meg, ami nagy vonalakban annyit jelent, hogy a színek 160 fokos látószögig elfogadhatóak (10:1-es kontrasztarány megtartásával), de néhány szemtelenebb forgalmazó és/vagy gyártó megadhat 170 fokos értéket is, erre figyeljünk oda, mert ez az érték már maximum 5:1-es kontrasztarány megtartása mellett igaz! A panel kedvező tulajdonságai közé tartozik ugyanakkor a rendkívül jó válaszidő, vagyis a mozgó elemek a képernyőn kevéssé mosódnak el és gyorsabban is reagál a változásokra, mint az egyéb panelek. Nem ritka ma már a 2 ms-os érték sem. Színmélységére 16.2 milló árnyalatot szoktak megadni, de tudni kell, hogy ez is csak különböző (e cikk keretein belül nem részletezett) trükkökkel elért érték. Emiatt színhűsége is elmarad más panelekétől. Minden rossz tulajdonságát ellensúlyozhatja, hogy jóval olcsóbb a többi megoldásnál. Elsősorban játékokra és színhűséget nem igénylő irodai munkára ajánlott ilyen panellal rendelkező kijelző vásárlása.

MVA, PVA (Multi-Domain Vertical Alignment, Patterned vertical Alignment)
E két technológia nagyon jó betekintési szögeket kölcsönöz a paneleknek és ráadásul 16.7 millió szín visszaadására képesek. Ugyanakkor többe kerül az előállításuk, így a velük készült termékek is drágábbak és válaszidejük is jóval magasabb. Sőt, olyan mértékben késik a kijelzők reakciója a mozgó képi anyag megjelenítésével, hogy trükkök nélkül nem is igazán lennének alkalmasak olyan területekre, mint a számítógépes játékok, vagy bizonyos multimédiás alkalmazások. A különböző panelgyártók ezért egy olyan elektronikát alkalmaznak, ami kompenzálja a technológia ilyetén hátrányát. A Samsung S-PVA-nak, az AU Optronics P-MVA-nak, a CMO pedig S-MVA-nak keresztelte a felgyorsított, RTC (Response Time Compensation) elektronikával felvértezett paneleket. Az ilyen monitorok vethetők be a legtöbb területen.

IPS (In Plane Switching)

Elősorban az LG-Philips gyártósorairól gördül le ilyen. A legjobb képi tulajdonságokkal rendelkezik, melyet az xVA panelekhez hasonlóan S-IPS néven továbbfejlesztett újabb generáció vitt tökélyre. Sebessége és nagyszerű színhűsége miatt elsősorban ezt használják professzionális termékekben, mely piacra ára is tereli: igen drága. Árulkodó jele, hogy egészen alacsony látószögből a kijelző legsötétebb részletei, fekete pixelei az xVA paneleken látható enyhe fakulással szemben itt kissebb lila tónust produkálnak.

Persze különböző működésük következtében sok egyéb tünetben is tetten érhetőek lehetnek a panelek. Arra érdemes odafigyelni egy monitor vásárlásakor, hogy a gyártók sajnos előszeretettel cserélik ki egy termékük paneljét másik típusra a kezdeti darabokhoz képest és ez nem ritkán kedvezőtlen irányba változtatja a kijelző minőségét meghatározó paramétereit. Ráadásul a legtöbbször teszik mindezt úgy, hogy a specifikációban nem tüntetik fel a változást, nem korrigálják az értékeket.[/I]

részlet ebből az irásból Szerintem hasznos irás... :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7640) BandiHUN válasza PyroS (#7424) üzenetére


BandiHUN
veterán

Lorenzo: éppen ez a baj,hogy kevesen járunk a szeróra.Sajnos ezért nem megy a Zombie mod.Legalább 10-12 ember kellene,hogy izgalmas legyen.De pl tegnap este is max 7-an voltunk fennt.
kénytelen vagyok idézni,mert tényleg sok felesleges f@rokság van már itt megbeszélve,egyetértek azzal,aki haragszik érte...negyedóra visszaolvasni,de a végén jön rá az ember,hogy tök felesleges,asszem inkább este doboke gy cetlit a moncsira,mi volt az utolsó hsz :DDD namármost irtak elvileg pozitivat az xfire ügyben,ha valakit még érdekel,legalábbis a "kedvencünk"(link lásd nyev főoldal)elismerte,hogy hibásak,igért valami lépést...de ez pont a zombi mod kapcsán derült ki,mert a benabanda.hu-n dumálgattunk a modról,és elcsodálkoztam magam,hogy őnekik 3db 32-es szeró van full tele a zombi mod miatt.vagyis amig a szerverkereső nem megy rendesen,esélyünk sincs,max haveri körről tele szeróra.és egyébként meg a kutya nem véleményezte a zombi modot,fel sem jött 1-2 embert kivéve még csak megnézni se senki.úgyhogy komolyan gondolkodom,öljek-e időt a modokba,custom mapokba,ha sz@rás van rá.egyelőre az tűnik reálisnak,hogy mivel egyesek a hc meg a full reality meg a pam meg a cb perk felé hóznak,én meg nagyon nem,sd-zni meg már nagyon unok,jobbhiján keresek olyan szerót,ahol custom map,zombi,sabotage,hq megy,sorry...és ti se voltatok tegnap se,csak max 2 mapot,még be is kukkantottam volna talán,ha tartósabb...egyébként nem rég pl.nagy elánnal volt bejelentve a PH!-szeróra is a zombi mod,de aztán kiderült,bibi van,én szereztem és felraktam működőt,de onnan se jött senki.egyébként ha mégis terveztek PH!-sok zombit,szóljatok,a csomagot oda tudom adni...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7641) athomi válasza kavicssli (#7639) üzenetére


athomi
veterán

Azt írták nekem a 20" Dell 2007 WFP-ben van S-IPS panellel gyártott darab és 16ms-os válaszideje ellenére jobb mint a TN paneleseknél az 5ms-osak. Ára 95-105k.

Amúgy kicsit nézelődtem, 22"-nál nem éri meg nagyobban gondolkodni játékhoz, a 22" is a max.

[ Szerkesztve ]

(#7642) kavicssli válasza BandiHUN (#7640) üzenetére


kavicssli
addikt

Nézzél át a Pitbull szeróra! :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7643) ovecs


ovecs
senior tag

Csütörtök este már jövök.. viszont mástól picit olcsóbban kapom meg a gépet :C

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#7644) BandiHUN válasza kavicssli (#7642) üzenetére


BandiHUN
veterán

ip? nem vagyok semmi rossz elrontója :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7645) kavicssli válasza BandiHUN (#7644) üzenetére


kavicssli
addikt

Mint klántag csak ajánlani tudom! szerintem ilyen időbe zombi mod megy csak tudjál fellépni! :U Nagyon jó kis banda a csapat és Pitbullos az admin! Szerintem elleszel majd..véleményt utánna irhatnál... :R

Szerver név : COD4 Pitbull klán fun szerver
Szerver ip : 62.112.194.67:28982
Tipus : normal,ff on, killcam on
Játékmod : SD/SAB/HQ/TMD
Szlot : 22

A szervere a következö szabályok vonatkoznak :

Grenade Launcher és a Martyrdom,Juggernaut perk használata tilos .= KICK

Tilos a káromkodás,lámázás,anyázás,rasszista megjegyzések,más játékosok sértegetése. = KICK

Nem szeretjuk a csalokat meg a tiszteségtelen játékosokat
,ezért az ilyen játékosokal nagyon szigoruan fogunk eljárni = BAN

A szerveren érvénybe van a friendlyfire es azokat a játékosoknak akik szorakozásbol lelövik a saját embereiket figyelmeztetés nélkul KICK lesz a jutalmuk.

A szerveren tilos a jumpingolás. = KICK

3 KICK után automatikusan Bannolunk !!!

Ezek a szabályok a mindenkire vonatkoznak nincs kivétel(klántagok es kivulállokra is)!!!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7646) Balinov válasza kavicssli (#7645) üzenetére


Balinov
félisten

war? hunor,gyik,piros,én,Lorenzo? lennénk.sd-re

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7647) kavicssli válasza Balinov (#7646) üzenetére


kavicssli
addikt

Pibullos a főadmin vele kell beszélni!Sajna most melóban vagyok és nem tudom elérni de a szerveren mindig fent szokott lenni! én a war-t (SD) kihagynám mert béna vagyok :D de vannak nállam jobb képességü játékosok is!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#7648) BandiHUN válasza kavicssli (#7645) üzenetére


BandiHUN
veterán

pl.miért nem teszed be az infódba.mint mi? :DDD persze röviditve

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7649) BandiHUN válasza Balinov (#7646) üzenetére


BandiHUN
veterán

felőlem jöhet...csak gyorsan...ha 9ig nem kezdődik,én már nem állok neki...elég cumis napom volt.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#7650) Balinov válasza BandiHUN (#7649) üzenetére


Balinov
félisten

GYere TS-szre,ott mondják mi a stájsz.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.