Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6851) Sirandrish válasza Makaveli (#6850) üzenetére


Sirandrish
legenda

hova má megen?:DD
nah egy kicst..mehetsz előre:D

16 a pass vége

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6852) ent válasza Balinov (#6846) üzenetére


ent
őstag

Állat...

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#6853) Balinov válasza ent (#6852) üzenetére


Balinov
félisten

kellmég?Tudom,hogy igen!

Süni és Vakond bujócskáznak a nudista strandon.SÜni elbujik,vakond meg keresi,mint állat,furja az alagutakat,fel,felnéz Süni után,de már egy jó ideje nem találja.Egyszer egy nudis öregasszony combjai köztött túrja fel a homokot.Körbenéz,de vakítja a szemét a tűző nap,elkezd körbeszagolni.
-Sniff,sniff,Süniiii..Sniff,sniff,,Süniii te vagy az?...Sniff,sniff,Süni bazdmeg,élsz még???? :Y

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6854) Boci_83 válasza Balinov (#6853) üzenetére


Boci_83
őstag

ÁÁÁÁÁÁáááááááááááááá! :C :C :C :DD

**********

(#6855) CséZé


CséZé
őstag

gyiku, Andrish ment egy-egy pü...

[ Szerkesztve ]

(#6856) Sirandrish válasza CséZé (#6855) üzenetére


Sirandrish
legenda

rePÜlt vissza is:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6857) Sirandrish válasza Makaveli (#6850) üzenetére


Sirandrish
legenda

mindig ez a vége:D
többet nem megyek veled játszani:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6858) Sirandrish válasza Balinov (#6853) üzenetére


Sirandrish
legenda

halálos:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6859) mr.saint válasza ent (#6828) üzenetére


mr.saint
tag

Gratulálok :C :C Azért nem semmi ez a cod4 :K

(#6860) Sirandrish válasza mr.saint (#6859) üzenetére


Sirandrish
legenda

ment Pü neked is:) meg gyere fel MSN-re is:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6861) PyroS


PyroS
senior tag

Na öszzeállt az új konfigom.Szóval este leszek :C .

(#6862) Sirandrish válasza PyroS (#6861) üzenetére


Sirandrish
legenda

ölég szar:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6863) PyroS válasza Sirandrish (#6862) üzenetére


PyroS
senior tag

Köszi :R .

(#6864) kavicssli


kavicssli
addikt

9600gt :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#6865) booz válasza gyiku (#6808) üzenetére


booz
senior tag

megrendeltem az alaplapot :P :K

(#6866) booz válasza PyroS (#6861) üzenetére


booz
senior tag

szép grat hozzá ;)

[ Szerkesztve ]

(#6867) yako válasza PyroS (#6861) üzenetére


yako
tag

Most már aztán reszkessetek!
Aki ilyen jól bánik a Photoshoppal, az reméljük az ACOG-s P90el is elboldogul...
:))

By Demons Be Driven

(#6868) Sirandrish válasza yako (#6867) üzenetére


Sirandrish
legenda

te azt használsz? :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6869) booz válasza PyroS (#6861) üzenetére


booz
senior tag

itt meg az enyém
[link] :C

(#6870) Sirandrish válasza kavicssli (#6864) üzenetére


Sirandrish
legenda

szar:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6871) yako válasza Sirandrish (#6868) üzenetére


yako
tag

miért, te is?

[ Szerkesztve ]

By Demons Be Driven

(#6872) PyroS válasza booz (#6869) üzenetére


PyroS
senior tag

Szép :C .Majd ha eladó lesz a procid szólj :DDD .

(#6873) booz válasza PyroS (#6872) üzenetére


booz
senior tag

oké hamarosan szólni fogok :B

(#6874) PyroS válasza yako (#6867) üzenetére


PyroS
senior tag

Köcsögöm széken :DDD .Tudom,hogy csak irigykedsz :)) .

(#6875) ovecs válasza kavicssli (#6864) üzenetére


ovecs
senior tag

Hallod a srácnak van galaxy 9600gt oc 28 ba, 3 perce uppolta a hirdetést, azóta állítólag elfogyott mind a 3 gt je...... :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O pedig már vettem volna is meg

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#6876) yako válasza PyroS (#6874) üzenetére


yako
tag

Hát, aki így tud képet szerkeszteni, arra csak irigykedni lehet!

lásd: booz

[ Szerkesztve ]

By Demons Be Driven

(#6877) booz válasza yako (#6876) üzenetére


booz
senior tag

yako ezt nemkellett volna :O :P

(#6878) yako válasza booz (#6877) üzenetére


yako
tag

Ugyan már!
mindenki tudja, hogy a Mark 2000 pont felett csak mese... :U

By Demons Be Driven

(#6879) PyroS válasza booz (#6877) üzenetére


PyroS
senior tag

ÁÁÁ hagyjad csak próbál szívózni :DDD .

(#6880) yako válasza PyroS (#6879) üzenetére


yako
tag

(gondolom ez booznak is leesett)

By Demons Be Driven

(#6881) Sirandrish válasza yako (#6871) üzenetére


Sirandrish
legenda

dehogyis...én nem merem:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6882) booz


booz
senior tag

de hová lett gyiku :F

(#6883) yako válasza Sirandrish (#6881) üzenetére


yako
tag

még jó!
egyszer próbáltam - felvettem a 'földről' - de nem győzött meg

By Demons Be Driven

(#6884) Sirandrish válasza yako (#6883) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jaah:DD
nekem elég az hogy máűsnál látom:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6885) Boci_83 válasza booz (#6882) üzenetére


Boci_83
őstag

Szerintem levágták a farkát és eliszkolt...! :DDD

**********

(#6886) BandiHUN válasza Boci_83 (#6885) üzenetére


BandiHUN
veterán

melyiket,attól függ :DD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6887) PyroS válasza Boci_83 (#6885) üzenetére


PyroS
senior tag

Neki vissza nő azt mondta :DDD .

Ovecs amúgy Ent hirdet egy nagyon profi ECS passzív 9600GT-ét.Szereintem érdeklődj a kariról.

(#6888) Boci_83


Boci_83
őstag

A mai műszaknak soha az életben nem lesz vége.! :W

Pyros: 30K-nál tart a licit. :U

[ Szerkesztve ]

**********

(#6889) athomi válasza PyroS (#6861) üzenetére


athomi
veterán

1.488V-ot adtál a procinak? Vagy csak félreméri ez a tetves Cpu-z? Vagy csak te nem spóroltál vele? :D
Nekem most 320x10-en megy 3.2Ghz-et. Ramok meg pont 800Mhz-re leosztva.

[ Szerkesztve ]

(#6890) PyroS válasza athomi (#6889) üzenetére


PyroS
senior tag

Sajnos ezek az új szériás 2180-as procik már nem olyan jók.Magasabb fesz kell nekik,az enyémnek alapból kell 1,325v.De majd a hétvégén kitesztelgetem.Most 9*360-nál tartok éppen[link].8*400Mhz-nél nekem nem indul:(.

[ Szerkesztve ]

(#6891) Sirandrish válasza Boci_83 (#6888) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem most vett olyat??

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6892) athomi válasza PyroS (#6890) üzenetére


athomi
veterán

Tuninghoz türelem kell, nyugi nekem is csinálja a fesztivált. ;)
Érdemes manuálisan állítgatni mindent. 8x400-on nekem az volt a megoldás, hogy a tRD-t auto-ról áttettem manuálra és betettem 8-ra. Be is pöccent tőle. Előtte meg hallani sem akart a 8x400-ról. Nemrég bepróbálkoztam egy 6x500-as variációval, de a lap nyomott egy egy resit.

Érdekes, hogy az újaknak ennyivel több fesz kell. Nekem 1.35V-on megy 3.2Ghz-et.

[ Szerkesztve ]

(#6893) athomi válasza athomi (#6892) üzenetére


athomi
veterán

Most 10x320-on megy, ha így stabil marad akkor marad ez a beállítás, ha nem, akkor még finomhangolok. Ramnál még lehet kelleni fog a piszka...

(#6894) Boci_83 válasza athomi (#6892) üzenetére


Boci_83
őstag

Dehát neked p4-ed van az adatlapod alapján...! ;] :DDD

**********

(#6895) athomi válasza Boci_83 (#6894) üzenetére


athomi
veterán

Az a P4 megy 4.00Ghz-et is, csak az a baj, hogy még alapórajelen is (3.00Ghz) leolvad az alaplapról. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6896) booz


booz
senior tag

a ce1 és az eist kikapcsolni de rögtön bezavar a tuningba ramoknak 0,4v-t adni igy fognak 2,2v menni mivel a giga lapok alulfeszelik a memokat és az a tuningnál nem jo dolog :R
geil ramok simán mennek cl 5-5-5-15 1000mhz-n csak a feszt kell beállitani ahogy fent irtam

[ Szerkesztve ]

(#6897) Boci_83 válasza booz (#6896) üzenetére


Boci_83
őstag

Hát azért én hosszútávon nem adnék mindenféle ramnak 2,2Vot, azt csak akkor ha hűtőbordás, és jó szellőzésű a ház. Pl egy kingmax 800nál amin borda sincs egy ilyan fesz lehet megfekteti rövid időn belül.
Athomi: nem kell bemutatni, ilyen gépünk van munkában, nem valami hűvös jószág, meg nem is valami gyors mozgású, alig várom hogy elszáljon benne a táp és vigye az egész konfigot ;] . Majd a nyári meleg elintézi ezt tuti! :DDD

**********

(#6898) Makaveli


Makaveli
senior tag

Nem jön valaki? NYEV-re, vagy PH-ra? PH war szerveren látom, hogy fönt van Andrish, meg Saint, de nem tudom a jelszót.

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#6899) BandiHUN


BandiHUN
veterán

valaki érthetne az amd tunninghoz is... :O nem tudom belőni a rohadt procim,hogy gyors legyen,de ne egyen,ha nem kell...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6900) booz válasza Boci_83 (#6897) üzenetére


booz
senior tag

ramfeszröl csak ennyit[link]én csak azt mondtam hogy a lap alulfeszeli a ramokat nem azt hogy nem birják :R :R :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.