Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:41:32

LOGOUT.hu

Minimum konfiguráció:
1, 4 GHz Prozessor (Celeron / Duron)
512 MB RAM
ATi Radeon 9200 / GeForce 4
1.5 Gb szabad hely a Winchesteren

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) athomi


athomi
veterán

ez vajom miért lehet? [link]
tegnap óta ezt írja ki és nem tudok belépni a szerverre

(#1152) athomi válasza athomi (#1151) üzenetére


athomi
veterán

közben megadtam barátomnak is az ip-t, hogy próbálja már ki és hát őt se engedte be ugyanezzel a szöveggel
szóval tényleg nem tom mitől lehet :F

(#1153) knbs válasza athomi (#1151) üzenetére


knbs
senior tag

Hat ez egy csalasert jaro kitiltas,mindenhonnan. Gondolom akkor minden szerveren ez megy??? Vagy mashova fel tudsz menni,mert akkor viszont vicces...

De ez teljes kitiltas azokrol a szerverekrol,amin PunkBuster(anticsit program) van.

Gondolom nem eredeti a jatekod??? Ha kaloz,akkor irj be egy masik cd-kulcsot es valszeg jo lesz. Amugy gratulalok :R azt hogy csalo vagy mostmar nehezen mosod le magadrol... :U

[Szerkesztve]

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#1154) knbs


knbs
senior tag

Aki elegge kepbe van jatekszerver hostingolassal (nem a jatekszerver konfigolasra gondolok),az dobjon egy pm-et legyen olyan kedves,volna par technikai kerdesem. Azert egyet itt is kerdezek hatha ezt meg tobben is tudjak. Lehetosegem van most cserelnem a szervert, csak jatekszerverek fognak futni a vasrol, melyik az a vas,ami mar elegendo 3-4 kulonbozo jatek es ezen belul par port:
I.
Dell PowerEdge SC420
Intel Pentium IV met 2,8 GHz
512 MB DDR2-RAM
II.
Dell PowerEdge SC420
Intel Pentium IV met 3,4 GHz
1.024 MB DDR2-RAM
III.
Dell PowerEdge SC420
Intel Pentium IV met 3,4 GHz
2.048 MB DDR2-RAM
Ezek a Dell masinak kozul kell valogassak a haver cege csak ezeket engedi be a terembe :O

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#1155) knbs válasza athomi (#1152) üzenetére


knbs
senior tag

Baratod is gondolom u.a. keyt hasznalta,mint te...

Ezert kell az eredeti jatek,igy barmikor meggyanusithat barki,hogy csalsz,mivel a warezes cd-kulcsot mas is hasznalhatja... igy ha o csal es pb bannolja a guidja alapjan,utanna te felmesz a szerverre u.a. key-el es a tobbiek azt latjak,hogy athomi pb-guid bann... es ez mar ver-ciki sztem :(

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#1156) R3ĐßuŁŁ válasza pityeszka (#1150) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Mi a neved codba?

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1157) knbs válasza R3ĐßuŁŁ (#1156) üzenetére


knbs
senior tag

En ugy nezem a kep alapjan, u.a. a nickje mint itt :U

athomi has been permanently banned

[Szerkesztve]

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#1158) R3ĐßuŁŁ válasza knbs (#1157) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Ok:D Neked codba mi a neved? 1v1ezni akarsz? Sajnos most nemtudok,de este játszhatunk ha akarod :U :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1159) Zsadi válasza knbs (#1157) üzenetére


Zsadi
őstag

pityeszka = athomi ? :F ;]

(#1160) knbs válasza knbs (#1157) üzenetére


knbs
senior tag

Jajj de beneztem LOL :D:D:D

Sorry Pityeszka,nem volt szandekos!

Redbull: Nekem ez a nickem cod-ba is igen, 1v1-nek sose voltam hive,nekem tul uncsi,persze egy jo haverral elhulyeskedni jo poen. Egy idoben ESL-be 1on1-eztem a ladderbe,de aztan elvettek tole a kedvem,ott 1on1-be beallnak a nemetek egy sarokba es varjak hogy el menj elotte(celra vezeto az biztos,de engem csak kiidegelt),nem mozdul meg egyik sem soha... nem tetszett...

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#1161) R3ĐßuŁŁ válasza knbs (#1160) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Hungarian fragfest area nevű szervert ismered?

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1162) knbs válasza R3ĐßuŁŁ (#1161) üzenetére


knbs
senior tag

Persze,eleg regota fenall mar.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#1163) R3ĐßuŁŁ válasza knbs (#1162) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

cod1-be is ezen a szerveren toltam:D Egyszer gyere fel erre a szerverre:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1164) pityeszka válasza R3ĐßuŁŁ (#1156) üzenetére


pityeszka
őstag

Én Tester néven nyomom...

knbs:no problem ;)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1165) R3ĐßuŁŁ válasza pityeszka (#1164) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

TE szoktál járni a hffa-ra!!! Asszem emlékszem. Én REDBULL vagyok :P Akkor már találkoztunk szvsz:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1166) knbs válasza R3ĐßuŁŁ (#1163) üzenetére


knbs
senior tag

Mar cod1-ben sem tetszett a mod,ami rajta volt, en a pure dolgokat szeretem,de egyszer majd felmegyek ra :D

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#1167) pityeszka válasza R3ĐßuŁŁ (#1165) üzenetére


pityeszka
őstag

szoktam tolni ott is,de most más szervert ölök :)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1168) priti válasza taxi (#1149) üzenetére


priti
addikt

Azt próbáltad amit írtam? Hogy a gáma menűjében a fényerő csúszkát ide-oda húzogatod? ha azt bírja és ott nem fagy meg, akkor nem a video miatt van. Mondtad , hogy újratetted a gámát, mindig ugyanazt a peccset teszed fel rá? Mert lehet , hogy az nem kerek akkor kizárásos alapon.
Ja és szedj le egy két játékdemot, hogy mással is ki tudd próbálni a géped, de ez nekem egyébként gyutiszagú, az én gépemmel se volt semmi gond hárdveresen.

Hardverlesen

(#1169) R3ĐßuŁŁ válasza pityeszka (#1167) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

oké:D Azért 1szer 2szer felnézhetnél:D ;)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1170) taxi válasza priti (#1168) üzenetére


taxi
aktív tag

csuszkát próbáltam,nem fagyott meg,gamet másikat telepítettem,viszont a patch ugyanaz volt.keresek másikat.kössz.

Hakuna matata

(#1171) Balancee válasza athomi (#1151) üzenetére


Balancee
aktív tag

Sziasztok! Frisidsd le a pb-t a gépeden is és a szerveren is. A pb nem kulcs alapján bannol a pb-s szerverekröl hanem ip alapján és szinte mindenkinek dinamikus az ip-je.Szoval anyit és mint halotnak a csok. Lehet az is, hogy a szerveren ahova csatiztál a pb config nincs jol beálitva.


knbs Elvileg mindegyik gép jó néhány szerverhez. Igaz a több ram az elönyösebb. 2 vinyo minden kép legyen a szerverben lehetöleg tükrözve a legjobb ha scsi és nem satát raksz bele.
Nekünk egy opteronon vanak a cod2 szerverek 2 scsi vinyo és 4 g ram. Régen nekünk is 2,8 as gépen volt 1g rammal 6 cod2 20 slotos simán ment rajta és egy két honlap.Szoval atol füg menyi szervert akarsz futatni rajta. Ha sokat akkor ramok legyenek benne dödivel.HA rám halgatsz linuxot raksz majd rá. Nekünk nagyon jol bevált winfosal voltak gondjaink.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#1172) knbs válasza Balancee (#1171) üzenetére


knbs
senior tag

THX a helpet :R ,majd meg lehet kerdezek parat privibe is. Nalatok a 4 GB ram ECC-s volt? Mert az nem gyenge... :)

A pb nem kulcs alapján bannol a pb-s szerverekröl hanem ip alapján és szinte mindenkinek dinamikus az ip-je.

Namost ezt nem ertem,egy ideje nem foglalkoztam a pb-dolgaival megvaltozott volna :F

A pb a pb-guidja(ami ugye a cd kulcsbol generalodik es semmi koze az ip-hez) alapjan bannolta szo sincs ip-rol...

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#1173) STC Speed


STC Speed
őstag

most látom,hogy van ASE hurrá :DDD :R :C

(#1174) knbs válasza STC Speed (#1173) üzenetére


knbs
senior tag

Jah egy ideje mar van ismet magyarzaszlos szerverkeresonk :D

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#1175) knbs válasza knbs (#1172) üzenetére


knbs
senior tag

Az IP-alapjan toteno bann-t mar hardware bannak irja ki mikor kidobja.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#1176) athomi válasza knbs (#1153) üzenetére


athomi
veterán

igen erre nem is gondoltam, pedig tényleg ki lehetett volna találni
na sebaj, majd megoldjuk :)
amúgy a többi szerver tökéletesen működik!
köszi a választ :R



[Szerkesztve]

(#1177) Balancee válasza knbs (#1172) üzenetére


Balancee
aktív tag

VAloban cd kulcs alapján bannol,de a MAgyar szerverek nagyrészéhez van pb config ami cd kulcsot nem elenöriz. Amikor nincs pb config akor banol guild alapján :[link]

JA és igen a ramok nem olcsoak 85 ezer volt darabja. (Ez a legnagyobb hátránya az opteronnak sajnos)

[Szerkesztve]

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#1178) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Indítanám a COD-ot erre azt írja ki hogy az 1440*900-as felbontást nem tudja megjelínetni mert betelet a videó memória.
4xAA és 16xAF, DX7 - régebben simán elindult.
Ha nincsenek szűrők akkor elindul, csak úgy szar, meg kisebb felbontásabn is...
Reinstall?

"Csak úgy mondom"

(#1179) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Ma végre ismét játszottunk egy jót 2 wart nyomtunk 1 győzelem meg egy vereség.Enyi játék után nem rossz.

(#1180) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Ma m1garanddal 46/17 odavág:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1181) mazda626


mazda626
addikt

Sziasztok!
Barátommal Hamachin akarunk játszani 2en CoD2-vel. A gond a következő. Szoba okés, lát is, de mikor jointolna hozzám, azt írja ki a Cod, hogy ''Awaiting key code authoriztaion'' Ez mi a franc? Hogyan lehet megoldani hogy menjen?
Előre is kösz!

(#1182) germanh válasza mazda626 (#1181) üzenetére


germanh
senior tag

ellenőrizné a cd kulcs-ot...
ha szervert indítasz az olyan lesz mint egy eredeti szerver, ahova kell eredeti cd kulcs
elvileg van multiplayer crack is ami a tört (nem eredeti) szerver indításához kell, amire már fel tud majd csatlakozni

Enjoy the pain!

(#1183) germanh válasza Csapi007 (#1178) üzenetére


germanh
senior tag

és mennyi az fps-ed ha ez mind be van kapcsolva? :F

Enjoy the pain!

(#1184) Csapi007 válasza germanh (#1183) üzenetére


Csapi007
veterán

Ha mind be van kapcsolva nem indul el.
1440*900, 2xAA, Triliniar, DX7 - 120-140 körül, de ha 4xAA van enm indul el.

"Csak úgy mondom"

(#1185) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

MA csipával úgy indultam,hogy 13/0:D Végére lett 35/9 :P

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1186) dnelb


dnelb
veterán

Only sniper
17-0 (ez csak egy fun clan) [link]
25-2 [link]
37-12 [link]

Warra lehet jelentkezni afeny@msn.com msn címen. :)

[Szerkesztve]

(#1187) pityeszka


pityeszka
őstag

én ma karoztam egy jót a karommal :DDD 66/15,de lenyomtak mert az első 95/22 vot :U

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1188) Balancee válasza mazda626 (#1181) üzenetére


Balancee
aktív tag

Csao! A legg egyszerübb, ha beir az egyikötök más cd kulcsot. Mert elvileg mind 2 töknek ugyan az. Gondolom lanolnátok a te gépeden? Ott ez a megoldás jo. A pb-t is kapcsoljátok ki és tuti seker. :))

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#1189) Temple-Anzan


Temple-Anzan
tag

nekem legjobb riflés eredményem 50 / 5 :D de az alá még soha nem sikerült levinnem

ez egy gyengébb screen :D

[link]

cracked

(#1190) Temple-Anzan


Temple-Anzan
tag

egy brecourt meg egy farmhouse

[link]

[link]

cracked

(#1191) Kicsizso


Kicsizso
tag

Hy!

Azzal a kéréssel fordulok hozzátok,hogy nekem lenne egy Galaxy 7600GT 256MB(AGP) videókarim!Neten sokat játszok a Cod2-vel,és nem vagyok megelégedve az FPS-emel.Mert grafika le van véve,és Dx7-be van 50FPS valamikor pedig 150 de nem mindig.A drivert már frissítettem,de próbáltam már a régebbivel is de semmi változás!Jó lenne akinek van ilyen vagy hasonló karilya az segítene hogy mitől lehet ez az egész!Próbáltam újrarakni valamint XP-t is telepítettem szóval mindent!De ha van ötletetek hogy mi lehet mégis a gond akkor kérlek benneteket hogy segítsetek,nagyon megköszönném!Mert most vettem ezt a kártyát és azt mondták hogy elég jó kari!Ja és nem mindig játszok olyan szervereken ahol sokan vannak mert akkor tudom hogy sokat kell dolgoznia a karinak!
CFG:Amd Sempron 3.3+ proci,Astrock K8Upgrade alaplap,Samsung DDR 400 1Gb-ram,80Gb vinyó,A4tech x750 és az említett videókari!
Segítségeteket előre is köszönöm!További szép napot!

bye

(#1192) priti válasza Temple-Anzan (#1190) üzenetére


priti
addikt

Ekkora lámák vannak bennt, vagy csíteltek? Gyere már be ma este a PUKI klán szerverére DM-be, kiváncsi vagyok mit mutatok százon, vagy mondj egy ip-t , hogy hol nyomod, melyiken aztán meglátogatlak. A nickem ''[HUN]Mocsok Frenki''

Hardverlesen

(#1193) knbs válasza Kicsizso (#1191) üzenetére


knbs
senior tag

Akinek eddig nyelvi gondjai voltak a steammal:[link]

Kicsizo:

Hat valami gond lehet,nekem az egyik konfigom kicsit gyengebb mint a tied es azon nem megy 125 fps-ala, dx7,1024,minden low-n.
Most vetted a kartyat. Driverek mik vannak fent? A tapod milyen megkerdezhetem? Uj kartya vasarlasanal,regi gyenge tap okozhat problemat...

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#1194) Kicsizso válasza priti (#1192) üzenetére


Kicsizso
tag

hy!

Figyuszmigyusz priti!Nekem nem kell megmutatni hogy mit tudsz, mutasd meg másnak és nem ez a kérdésem hogy ki milyen pro,nemtudom érted e amit írok.nekem nem a gammel van gondom hogy nem megy a játék hanem a kártya teljesítményével!Azért vettem másik karit hogy ne szaggasson a játék,és ha már ilyen karim van és ha tud több fps-t akkor miért ne játszhatnék úgy!Erre ez a válaszom!

bb

(#1195) Kicsizso válasza knbs (#1193) üzenetére


Kicsizso
tag

hy!

A tápegységem 400W,szerintem az elég nekei nem?Legalábbis a kiskönyve 350W van előírva!

(#1196) Ramius válasza Kicsizso (#1194) üzenetére


Ramius
őstag

Vess már egy pillantást arra, hogy kinek írta... (nem neked) :)

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#1197) Kicsizso válasza Ramius (#1196) üzenetére


Kicsizso
tag

Sorry!Bocsánat és ellnézést kérek!

(#1198) priti válasza Kicsizso (#1197) üzenetére


priti
addikt

Nem lelem örömöm abban, hogy 50FPS-sel vánszorgó emberekre vadászom elhiheted. Aki régen játszik az már túl van azon, hogy első-első-első és semmi más nem számít, amelyik szerveren zsinórban négy-öt alkalommal nyerek, oda nem is járok... minek? Inkább a jobb gamereket keresem és velük játszom, mint a gyengéket mészárolom.
Persze ha zsinórban szívok az 50-es limiten ilyen 47, 48, 45 pontokkal akkor bosszúból kiélem magam néha a lámák között ilyen 50:10 meg hasonló arányokkal :DDD De hát ennyi kell az egonak :DD Perce többnyire már ilyen 30:4 körül kirúgnak azzal, hogy WH-zom :O
Lehet, hogy ez neked baromira nagyképűen hangzik, de unalmas ám az, ha nincs kihívás.
A kártyát illetően az én 7800GT-m olyan 130 és 333 között ugrál, de még nekem is előfordul néha , hogy egy pillanatra 100 alá megy az FPS és nem feltétlen van köze ahhoz, hogy hány embert látsz, legalábbis nálam nem. Fogalmam sincs mi okozza, de hála Istennek nálam nagyon ritka a 100 alatti érték. Minden esetre a 7600GT nem eszi meg reggelire a gyutit. A szavaidból azt vélem feltételezni, hogy te ezt gondolod, ez tévedés. Erős tévedés.

Hardverlesen

(#1199) Ramius


Ramius
őstag

Elegem van a kis gyökerekből akik csak bosszantani járnak fel. :W Most is bementem egy olyan szerverre ahol be volt kapcsolva a friendly fire. Egyfolytában azt láttam, hogy ''killed by TEAMNATE xxxxxx''. Szóltam a gyereknek, hogy figyeljen oda. a Válasz: ''Nem tetszik valami te s*ggfej?''
Grat az ilyeneknek...

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#1200) mazda626 válasza Ramius (#1199) üzenetére


mazda626
addikt

Elszaporodottak az ilyenek mostanában. :( Velem is sokszor előfordul. Legalább annyit írnának hogy sorry, de még azt sem. :(((
Merciless modos szervereket imádom! :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.