Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:41:32

LOGOUT.hu

Minimum konfiguráció:
1, 4 GHz Prozessor (Celeron / Duron)
512 MB RAM
ATi Radeon 9200 / GeForce 4
1.5 Gb szabad hely a Winchesteren

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Bencus88 válasza .:Kristian:. (#99) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Milyen segítőkész vagyok istenem:D

(#102) Bencus88 válasza eastsider (#100) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Hát ja elég kemény volt.Nem mondom, hogy nem voltak jók de ez azért kicsit sok volt.

(#103) cor válasza eastsider (#100) üzenetére


cor
őstag

jah...de én csak 7végén (csüt,pén/,szom) este vagyok....
ti kik lenni? s kik voltak ott tölünk?

hát sajnos mostanában kezd fps+cfg -s lenni az egesz cod2..

[Szerkesztve]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#104) REDeath válasza cor (#103) üzenetére


REDeath
őstag

:B 2k szerveréről van egy rosz tapasztaltaom :D egyszer felmentem pubolni, és olyan mosterlagg jött elő hogy kilépni alig bírtam :D de szerencsére csak egyszer volt ilyen :)

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#105) chungee válasza chungee (#97) üzenetére


chungee
addikt

Nem akartok? :F :(
Pedig csak most alapítottunk a klánunkat, szal még nem vunk olyan vérprofik ám.

(#106) cor válasza REDeath (#104) üzenetére


cor
őstag

sajnos ilyen elöfordul...föleg mikor többeknek 200feletti pingje van mert,''kiprobálom milyen töltés közben jáccani'' ,s szétpingeli a szervert :(((

hm minekt eccer olyan szerverre hivtak cb-zni!!! h tiszta laggos volt az egész...második mapra átmentünk miénkre s igy tudtunk szorosan nyerni(asszem :) )

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#107) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Ma kezemben volt egy eredeti Call of Duty 2.De csak karácsonykor bonthatom fel:D:D:D

(#108) eastsider válasza cor (#103) üzenetére


eastsider
nagyúr

mi <sm_>team :D
maci, mongoose tuti voltak :)
Ripper: 25 goLó MP44 épphogy elég vol bele :D dee ők nem cfg-sek ááááá dehogy is :Y

[Szerkesztve]

(#109) cor válasza eastsider (#108) üzenetére


cor
őstag

maci nemrég jött(asszem hst-böl),moongose meg abba akarja hagyni:(
a 25 golot nem értem,nem mellé kell tunkolni hanem bele ;]
azt viszont én sem értem h mostanában senkibe se elég 2 Mp44,pedig nemrég még böven nlég volt :(((

igazság szeritn ugye én kevesebbett vagyok,s már nem tudom ki hazsnál cfg-t s ki nem...

viszont az is borzaszto h egy mostani uj szgép konfiggal is akkora fps-ed lesz h a hülye cod2motor(bug) miatt sokkal több mindent bead
a másik kedvencem mikor már annyi fpese van h ''megelözi'' a hangját

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#110) .:Kristian:. válasza Bencus88 (#107) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

A lemez a tiéd a serial az enyém..na? :D

(#111) Bencus88 válasza eastsider (#108) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Azért a mapunkat majdnem hoztuk:D

(#112) Bencus88 válasza .:Kristian:. (#110) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Szerintem vedd meg ha enyir kell.

(#113) .:Kristian:. válasza Bencus88 (#112) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

nem veszem én...majd elhozza a jézuska :)

(#114) eastsider válasza Bencus88 (#111) üzenetére


eastsider
nagyúr

hát a másikhoz képest majdnem
amúgy aztmondták h 11-ikek CB-n és h mit képzekünk h kihívjuk őket warra meg tudunk e róla h milyen lámák vunk.... :W :)

(#115) .:T.H:.


.:T.H:.
aktív tag

Hi all!
Avvval a problémával fordulnék egy hozzáértő emberhez hogy amióta(csütörtök óta) átállítottam konzolban a max fps-t a kezdő hsz-ban leírtak szerint, azóta hihetetlenül!!!! lassan tölt be a játék, van hogy már 10-15 frag-gel vezet vki mire be bírok lépni. Mitől lehet ez?
Mire eljutok a betöltőcsíkig, eltelik egy csomó idő és mire a csík végigér az készidegörlés.

Konfigom elég jó a játékhoz, nincs pio módban a vinyó, halálra töredezettségmentesítettem, minden más úgy van ahogy eddig. Ezért érdekes hogy egyik napról a másikra bexarik..

Szerintetek?

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#116) .:T.H:. válasza .:T.H:. (#115) üzenetére


.:T.H:.
aktív tag

upsz?

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#117) Bencus88 válasza eastsider (#114) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ja azt hallottam cb-n.Mi a 6.-ak ellen nyomtuk semmi ilyen beszólás és a mapunkon 10 10 volt.Igaz utánna 2 pontot értünk el mapukon.De azóta jobbak vagyunk csak, valami ok miatt töröltek cb-ről :O :O

(#118) oxaher. válasza .:T.H:. (#115) üzenetére


oxaher.
csendes tag

Klántársamnak is ugyanez volt a gondja...sajnos csak a rewindóz segített rajta :(

(#119) cor válasza .:T.H:. (#115) üzenetére


cor
őstag

nem irtal el valamit?
ezért nem szeretek konzolba irogatni,nekem eccerübb(nek tünik) ha magában a cfg-ben szerkeszted át az adott sort

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#120) .:T.H:. válasza cor (#119) üzenetére


.:T.H:.
aktív tag

Nem, nem írtam el, vágólap segítségével..
Most megpróbálom újrarakni a játékot és meglátjuk mi lesz..

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#121) .:T.H:. válasza .:T.H:. (#120) üzenetére


.:T.H:.
aktív tag

Nem értem, mindent letöröltem, újraraktam(cod2) és semmi! vadiúj beállítások és még mindig kegyetlen lassan tölt(kb 3-4perc mire betölt például a multinak a menüje).. :((( :(((
Tűzfalam oké, lapozófájl-al együtt 2 giga ram(1 giga ddr1, 1 giga pagefile). egyszerűen nem bírok rájönni.. Yahoo, szinte összes találatát átolvastam és semmi.. :(((

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#122) cor válasza .:T.H:. (#121) üzenetére


cor
őstag

hmmm...
mikor ujra tetted a régi beállitásokat meghagyattad v letörölted?
más multis gamet nem tucc kiprobálni?
esetleg nem lehet h ''csak egy szimpla'' virus,v ilyesmi?

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#123) .:T.H:. válasza cor (#122) üzenetére


.:T.H:.
aktív tag

Nem töröltem le, csak áttettem egy másik mappába, gondoltam jól jön még ha mégsem az a hiba. De vadiúj cfg-ékkel újrarakva mindent nem változott a helyzet. Minden más működik rendesen, tűzfalat átnéztem, regeditben is körbekémleltem, felügyeleti eszközöket is átnéztem, a vinyó sincs pio módban, minden más megfelelő sebességgel megy, másolás az adott vinyóról(c),tömörítés változatlan sebességű, sajnos lövésem nincs hogy mi lehet a baj, már tényleg a win hibájára tudok csak gondolni, de pár hónapja raktam újra, megfelelő védelem, spybot, adware védelem megfelelő, vírus nincs.. :O :O
Megpróbálom tűzfal nélkül, hátha, de nem fűzök hozzá sok reményt mert ott is teljes engedélyezésen van minden.
:F

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#124) .:T.H:.


.:T.H:.
aktív tag

Megoldódott minden!! A tűzfal a hibás, csak az a kérdés hogy minden engedélyezve volt és mégis akadályozta a dolgokat..

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#125) V.ki


V.ki
aktív tag

[link]
Elvagyok :D
es meg csak 2 napja CoD2-zok! ;]
ezt ugy sikerult,h a palyanak van 1 nagyon csunya bugja,at lehet menni amcsikhoz,es kar98al szedni oket mint allat :D te latod oket de ok nem teged...a 3 halal is csak azer van mer kifogyott a rohadt puskaja :D
buszke vok magamra :C

(#126) cor válasza V.ki (#125) üzenetére


cor
őstag

erre? h modmapon buguserkedsz? :((( :(( :(

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#127) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Végre újra vagyunk cb-n :C

(#128) eastsider


eastsider
nagyúr

HY

ma tanulok gép persze megy nézem xfire: akkor warozunk?
mondom neki majd ha szólok...
pár óra mulva megin elkezd irogatni: na akkor mikor warozunk, mondom neki 3v3 OK
kérdezem van a szerverük, persze nincs
megadom neki IP-t pass-t és kérdezem mi a MAP-juk erre elkezdi h nincs :W
elkezdem magyarázni neki h miaz de mondta végig h : MONDOM H NINCS WAZE :Y
beírom neki h cari OK? mondja nem de megkérdezte IP-t meg PASS-t végül 2-en lettek így egyik klántársam átment hozzájuk :D így 3v2
de olyan lámák voltak :D trappolva odamegyek B-re carin ő ott kempel a dobozos alatt újratöltetlen Lugerral rámegyek (direkt ujratöltetlen Lugerral :D ) belebasholok 1-et és lelő KP-val és beírja h KP SKILL :DDD
szal vannak ilyen loller naon a kinder neinok :DDD
de naon lol volt maga a ''WAR'' vagy inkább funwar ottvagyok B-n egyedül minden amcsi meghalt beírom /kill :D , akkor elkezdtek örülni a szájuknak :D

(#129) Kanczy


Kanczy
veterán

nincs valakinek olyan klánja,amiben az emberek tudnak lőni,jófejek + esetleg bent van CB-n? :D

kéne valami normálisabb társaság,rég waroztam már :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#130) .:T.H:. válasza Kanczy (#129) üzenetére


.:T.H:.
aktív tag

Magyaritasok Portal CoD2 Rifles Szerver
195.228.74.73:28968
ez a szerver az .:MP:. klán szervere, ha ott találkozol egy ilyen előtagú ürgével, vele beszéld meg. Tudnak játszani és jó fejek.

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#131) Kanczy válasza .:T.H:. (#130) üzenetére


Kanczy
veterán

asszem vele nem vagyok valami jó viszonyban...:D
na mind1,azért megpróbálom,kösz a helpet :DD

nem tudod,CB-n vannak?
most mivel szoktatok szervert keresni?!
mert én most game-monitort használom,de elég zavaró,hogy nem lehet rögtön connectelni a szerverre :(

[Szerkesztve]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#132) Kanczy válasza .:T.H:. (#130) üzenetére


Kanczy
veterán

5-6 hónap kihagyás után játszottam egy kicsit,és a saját oldalamon első lett,össz. 3. :D
MP-be nincs tagfelv,legalábbis lányokat keresnek...közben láttam 2 normális klánt is : valami Lords,meg play 3 vagy mi,de egyikbe sincs...ááááá :O

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#133) Kanczy


Kanczy
veterán

ahogy kaptam egy normális fegyvert,rögtön tudtam lőni vele...hál' istennek annyira nem lámultam el a sok hónapos kihagyás után :R

[link]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#134) .:T.H:. válasza Kanczy (#131) üzenetére


.:T.H:.
aktív tag

Én X-Fire-t használok, ez mostanában a legelterjedtebb szerverkereső. Praktikus, könnyen kezelhető.
Cím: [link]

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#135) eastsider válasza Kanczy (#133) üzenetére


eastsider
nagyúr

PPSH-val v. PPS42-vel nem kell sok skill a yo stathoz...
ha vmi mással csináltad akkor grat:)

(#136) Kanczy válasza eastsider (#135) üzenetére


Kanczy
veterán

Rifle server...a szerencsés választott pedig a Mosin :D

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#137) .:Kristian:. válasza Kanczy (#136) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Jól gondoltam akkor, hogy veled vagyok 1 szerveren ;] :D

(#138) Kanczy válasza .:Kristian:. (#137) üzenetére


Kanczy
veterán

te voltál az EA-s ember? :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#139) .:Kristian:. válasza Kanczy (#138) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Hyperspace

(#140) Kanczy válasza .:Kristian:. (#139) üzenetére


Kanczy
veterán

ja igen :)

most jól megy...meglepően gyorsan visszaszoktam :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#141) eastsider válasza Kanczy (#136) üzenetére


eastsider
nagyúr

akkor grat :R
én mosinozni imádok főleg moscowon :D

kar, mosin megy de karral az is elég ha ránézek a kinderre persze messziről :)
most lee-vel tanulok lőni :D

(#142) akasp


akasp
senior tag

nemtom, hogy ezt hova írjam, de aki játszott a cod1-el és a cod 2vel, annak megy a kérdés. szal kiakasztottam a cod2-t és megéri-e megszerezni a cod1-et? Tehát: hosszabb-e a játékmenet? mert egy kicsit lassu volt ez a 2, mert 2 nap és annyi ;]
szal a sima menniyben különbözik és milyen hosszú? Plusz a kiegészítői?

(#143) cor válasza akasp (#142) üzenetére


cor
őstag

én csak egy kiegészitöröl tudok az 1nél...
hát nemtom,az az igazság h már elfelejtettem milyen hoszzu az 1,de talán a kieggel együtt hoszabb,de ez nem biztos

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#144) .:Kristian:. válasza akasp (#142) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Szerintem majdnem ugyanolyan hosszú mind a 2 játék. Az UO kicsit hosszabb..

(#145) Kiskokó válasza V.ki (#125) üzenetére


Kiskokó
veterán

Büszkie lehetsz magadra.. olyna csicskák maitt mitn te akik ezt cisnálják megy el asok norális játékos kedve a dologtól.. :(((

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#146) SzlobiG válasza V.ki (#125) üzenetére


SzlobiG
félisten

Most akkor mond el ennek mi az értelme? Ezt egy 10éves gyerek is megtudja csinálni, de végül is a te dolgod ha te élvezed...

(#147) Temple-Anzan


Temple-Anzan
tag

klánt keresek és tudok lőni is :)
van uo eredeti.... ja és cod2 is :R

cracked

(#148) Temple-Anzan


Temple-Anzan
tag

tényleg.... ha már ítt járok tudna írni nekem privibe egy admin, aki tudna segíteni beállítani valamit?

cracked

(#149) SzlobiG válasza Temple-Anzan (#148) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mit akarsz beállítani?

(#150) Temple-Anzan válasza SzlobiG (#149) üzenetére


Temple-Anzan
tag

ezt tuti csak admin tudja :)
a regisztrációnál valamit elírtam és én nem tom módosítani... admin tuti tudja :R

cracked

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.