Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:41:32

LOGOUT.hu

Minimum konfiguráció:
1, 4 GHz Prozessor (Celeron / Duron)
512 MB RAM
ATi Radeon 9200 / GeForce 4
1.5 Gb szabad hely a Winchesteren

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) dome911 válasza Temple-Anzan (#150) üzenetére


dome911
tag

Admin, vagy moderátor? Ha COD2, akkor írd ide (hátha más is tanul belőle), ha személyes (PH) akkor: [link]

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#152) Temple-Anzan válasza dome911 (#151) üzenetére


Temple-Anzan
tag

nem, nem cod2 :)

ez PH beállítás lenne :R

sorry az offot :)

cracked

(#153) SzlobiG válasza Temple-Anzan (#152) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ha nem cod2 akkor ott a kereső.:U

(#154) .:T.H:.


.:T.H:.
aktív tag

Pont most toltam nemrég az egyik szerveren a játékot és lecseréltem a pisztolyt egy nagy mafla géppityura aminek úgy láttam hogy van két kihajtható lába. Ki lehet hajtani azokat vmi billentyűvel?

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#155) cor válasza .:T.H:. (#154) üzenetére


cor
őstag

Bren LMG?
nem, nem lehet kihajtani

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#156) Kanczy válasza .:T.H:. (#154) üzenetére


Kanczy
veterán

barra gondolsz...:)
nem lehet kihajtani :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#157) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

elképesztő, hogy néhány ember még karácsonykor is wh-zik :(( :D

(#158) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na végre megvan eredetibe.Azt kérdezném hogy miért kell neki a dvd single részre.Van valami no dvd vagy ilyesmi?Köszi

(#159) SLYM


SLYM
veterán

mitől függ, hogy mennyi a pingem?

(#160) Bencus88 válasza SLYM (#159) üzenetére


Bencus88
nagyúr

A nettől legfőbbképpen.De neten játszól nem ajánlatos tölteni elég gyorsan megnő a pinged.

(#161) Bencus88 válasza Bencus88 (#158) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Valaki???

(#162) .:T.H:. válasza Bencus88 (#161) üzenetére


.:T.H:.
aktív tag

Csinálj belőle képfájlt és mountold be(saját dvd esetén nem éri meg a nodvd fájl, mert ugyanúgy warez).

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#163) SLYM válasza Bencus88 (#160) üzenetére


SLYM
veterán

Ez függ a játék grafikai beállításaitól? tehát , hogy low vagy high ilyenek... honnan lehet új mapokat letölteni?

(#164) Bencus88 válasza SLYM (#163) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nem függ.
[link][link]

(#165) Bencus88 válasza .:T.H:. (#162) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Akkormár inkább rakosgatom a dvd-t.

(#166) eastsider válasza Bencus88 (#165) üzenetére


eastsider
nagyúr

inkább ne játssz a singleel :D


boldog Karit ;)

(#167) Bencus88 válasza eastsider (#166) üzenetére


Bencus88
nagyúr

De ki akarom vinni még2szer.
Boldog karit.Ha kell ma beugró szólj mert megyek bármikor:D

(#168) SLYM válasza Bencus88 (#164) üzenetére


SLYM
veterán

esetleg valami konkrétabb?

(#169) akasp válasza Bencus88 (#161) üzenetére


akasp
senior tag

hmmm. kell egy krekk?? :DD :DD
neten ugyis a serial a lényeg.. ;) ;)

sorry a warezt, modik

[Szerkesztve]

(#170) Bencus88 válasza SLYM (#168) üzenetére


Bencus88
nagyúr

A ping nem függ a grafikától.Lehet max egy icipicit, de nem hinném.A google-ban pedig meg elég mapot találsz sztem.

(#171) Bencus88 válasza akasp (#169) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Köszi de leteszek róla.Kénytelen vok berakni mindig a dvd-t de semmi gond.

(#172) akasp válasza Bencus88 (#171) üzenetére


akasp
senior tag

figyelj. 3 nap alatt kiakasztod, annyi ideig meg bennelehet hagyn a dvdt az oldasóban... :)

(#173) Bencus88 válasza akasp (#172) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Persze igaz.De én inkább multis vok.Csak 1-2 pályát átviszek és mehet a multi ismét:DAzért köszi mindent:D

(#174) Jack21


Jack21
csendes tag

hogyan lehet az fps-t kiiratni!!!!

(#175) Kanczy válasza Jack21 (#174) üzenetére


Kanczy
veterán

/cg_drawfps 1 :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#176) #00809728


#00809728
törölt tag

Szasztok!

Na már pár honapja játszom és a szerverünkőn páran megfordultak.
Van admin jogom és élek is vele ami néha sajnos pár ember számára nem jogos.

Játékról szol az egész.aVagy nem?

Pár példa: srác megelégelte,hogy mindig ő huzza a rővidebbet.
-anyátokba szakadt volna bele a fejetek és még egyéb jó kivánságok Karácsony környékén /kiraktam/
de érdekes naponta 4-5* fel szeretne jőnni mindig más névvel.
Aztán volt olyan is aki nemes egyszerüséggel a mikrofonát bekapcsolva belefingott ill bőfőgőtt meg rockzenét nyomott be ugy 1-2 percig mig játszottunk./kiraktam/

volt olyan is amikor vége lett a játéknak és megszületett az eredmény akkor egyszerüen csak annyit küldőtt mindenkinek parasztok,csitelos,*szopo banda.
Érdekes akkor miért akart maradni és miért játszotta végig ha neki nem tetszik a légkőr.

Én azt mondom adjuk meg egymásnak a megfelelő tiszteletes és akkor lehet egy jókat játszani.







[Szerkesztve]

(#177) akasp válasza #00809728 (#176) üzenetére


akasp
senior tag

hát igen vannak parasztok. bár én counter strike source-ozom, én még ilyen parasztokkal még nem találkoztam (kopp-kopp) sem magyar szerveren, sem külföldin

(#178) Bencus88 válasza #00809728 (#176) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ilyenek mindig is lesznek.Sajna ezeket nem lehet eltörölni.Sok szarosnak megmutatják hogyan kell felrakni egy játékot aztán leültetik a gép elé.Onnan meg persze kkönyen pofázik ha 2 hete játszik valaki meg 1 éve.Jó hogy megöli.Na erreől enyit.

(#179) #00809728


#00809728
törölt tag

Most voltam fent egy szerveren.

ellenfél közül valaki azt kérdezi van olyan szerver ahol tudnak játszani vagy csak ugy mind itt sok majom ugrál az ablakban.
-ÉN he nem tetszik ez a sok majom akikkel játszol ele lehet menni mésikszerverre.
-Ő aztmajd ő eldőnti ki mikor menjen.
-ÉN MIVEL admin jogom volt kiraktam.
visszjőtt és még megkérdezte ,hogy miért lett ő kirakva amikor 1 helyen állt most megint lőhet le mindenkit.
AZTÁN páran írtak neki tul erős vagy nekünk és ha lehet menj olyan srácok közé akik olyan királyul nyomják mint te.
Azt hiszem ez mellbevágta mert maradt de természetesen bocsánatot nem kért.

(#180) cor válasza #00809728 (#176) üzenetére


cor
őstag

erre mondjuk egy ésszerü lépés lenne kivenni a voicechat-et a gamébol..

a másik,h mostanában divat a másikat lelámázni,ha lelövöd azért mondják ha lelö meg azért...

jah velem tegnap történt:kishiján lezavarták a szerver(ünk)röl,mert h ök 2v2zni akarnak..mondom én meg gyakni,erre lecsicskáztak stb, s elmentek

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#181) #00809728


#00809728
törölt tag

Figyi!

Nekem se megy annyir de ha lelámáznak azért még nem teszem ki csak megkerem esetleg fejezze be.
Aztán ha más is szol mikrofonba akkor kivágom mint 2éves a rajztömbből.
Ma egyébként feljőtt ismét a srác aki mindenkit leanyazott és bocsánatot kért.Hát talán valakit a jó utra tereltem. :R

(#182) cor válasza #00809728 (#181) üzenetére


cor
őstag

a lámázást arra mondtam h mindenki használja már mindenkire...ezt már fel se veszem
de @ny.zásért kick,ha egymásnak mondják elöbb szolok,ha nekem(föleg mikor álnevezek :D ) akkor azonnali

pl pár hete volt h pár srác egyforma ''minthaklánnévlenne'' nevekkel jottek fel s mindig egy oldalra álltak rögtön,mi meg 2en voltunk klántársak(mindketten álnéven) s kezdtek beirogatni...ekkor volt egy két kick
aztán pár orával késöbb meg megbeszéltek egy ilyen tgf wart(nem velünk másik sráccal) h nézzük már meg öket.Elöször 5v5 volt aztán 4v4 majd a végére már csak 3v3(egy mapon belül :DDD )Én meg csak a war megkezdésekor bindeltem át e nevem,s érdekes mod nem is nagyon szoltak azután ;]
mondjuk a war végén már kezdtek ujra beirogatni mert elég csunya zakot kaptak ;] (1.map 19-1 :Y ,2. 17-3)

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#183) #00809728 válasza cor (#182) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hát én álltalában távcsővessel szoktam mocorogni és mindig kemper vagyok.
Szarom le, háboruban tavcsővessel támadtak az oroszok szerintük. :(
Távcsőves fő feleadta észrevétlen és távolból segiteni a golyófogokat.
De nem szoktam olyant,hogy befexem egy helyre és ki sem mozdulok onnan hanem válltoztatom a helyemet de időközönként visszatérek valamelyikre.Éppen pech ha megint ott szedem le a ''lekemperezős'' srácot.

(#184) eastsider


eastsider
nagyúr

mi nem z-el dumálunk hanem ts-en pubon is mindig fennvunk,meg is van a jó hangulat :D -Ripper tudja :DD
cor: mi is jól kikaptunk tőletek még régebben :D
mostanában csak ilyen probbakkal warozunk, mapjuk dawnville ott szarráaláznak minket...minden 2ik klánnak aza mapja :(
pubmeg egy nagy lol... összes német elmegy rusholni aztégén maradunk 2-en
ma csináltam olyat 1v4 és megkapták :D .....lámik :) ezvan...

[Szerkesztve]

(#185) SzalaiG válasza Bencus88 (#1) üzenetére


SzalaiG
addikt

Köszönöm! :R

(#186) chungee


chungee
addikt

HELP!!!
Összeszedtem vmi mod-ot, amely mindig betölt minden server-nél.

(#187) chungee válasza Bencus88 (#1) üzenetére


chungee
addikt

Nem jó a Server parancsok link!!!!

(#188) LSL1337 válasza chungee (#186) üzenetére


LSL1337
őstag

töröld ki a fileját amit letöltött

ui: ezért kell auto -downloadot kikapcsolni...

(#189) chungee


chungee
addikt

THX sikerült!!

(#190) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Megvan a szerver amin játszanék, de valamit le akar tölteni, de nem tud, hol tudom engedélyezni a letöltést?

(#191) -Mike- válasza SzalaiG (#190) üzenetére


-Mike-
addikt

multiplayer options

(#192) SzalaiG válasza -Mike- (#191) üzenetére


SzalaiG
addikt

Letöltene valamit, de hibát ír ki, h nem találja a szervert.

(#193) Bencus88 válasza eastsider (#184) üzenetére


Bencus88
nagyúr

A hangulatra nincs panasz:D

(#194) Bencus88 válasza SzalaiG (#185) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Mit is?

(#195) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Megoldódott a szerverrel volt gáz.

(#196) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok.Nem mondom, hogy nem értek a cb-hez mégis lenne egy kérdésem mert ilyen problémám még nem volt.Waroztunk egy klánnal cb-t és 9-1-re vvezettünk mikor azt monták ezt töröljük és nem fogadják el.Beírtam cb-n az eredményt és mindig törölni akarják.Hogy tudok az adminhoz fordulni?Demo van.

(#197) REDeath válasza #00809728 (#179) üzenetére


REDeath
őstag

Figyi, ez a HUN Public szintje. nincs mit tenni ellene, a sok 9-10 éves kisfiú megkapja a vadiúj WallHack-jét és már ő a ''pro''. aztán killcamen lebukik, de nem ismeri be... tipikus jelenség. ott vannak az aimesek is, belőlük kevesebb van...
ez sajnos így van és nem is fog változni. nézz körül külföldi szervereken, ott ritkábban van ennyi gyökér egy helyen...

(ja még ott vannak a laggbindesek. ők a legidegesítőbbek, mert ha szorul a hurok akkor belaggolnak gombnyomásra és esélytelen lelőni őket...)

Szóval magyarország public szervereken is hozza a szintjét...

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#198) REDeath válasza Bencus88 (#196) üzenetére


REDeath
őstag

ha 24 óráig nincs elfogadva a war akkor ott ahol beírod az eredményt és el tudod fogadni, megnyílik a conflict lehetőség... csak majd érthetően fogalmazzatok angolul

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#199) Bencus88 válasza REDeath (#198) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Hát az nem fog menni:D
Nem tudsz segíteni?:D2-es vagyok angolból:D

(#200) chungee


chungee
addikt

Nem értem, nekem kábel netem van. Lemértem 1024 a le és 512 a fel. De még is mind Hama-ban mind neten 50-es a pingem. És akinek 512-es ADSL-je van annak is annyi. Gyanítom hogy a rúterem tehet erről. Mi a megoldás?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.