Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:41:32

LOGOUT.hu

Minimum konfiguráció:
1, 4 GHz Prozessor (Celeron / Duron)
512 MB RAM
ATi Radeon 9200 / GeForce 4
1.5 Gb szabad hely a Winchesteren

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) pr1mzejEE válasza Kassadin (#13000) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Jaja :D Manapság már csak pcw-zek.
Nem tudom abbahagyni ezt a játékot, akármennyi gond is van vele :)

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#13002) Kassadin válasza pr1mzejEE (#13001) üzenetére


Kassadin
addikt

Értem. Melyik klánban vagy? Esetleg csak haverokkal mixelsz? Versenyszinten még mennyire megy a játék?

(#13003) pr1mzejEE válasza Kassadin (#13002) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Haverokkal mixelek. Mondhatjuk clannak is, de igazából csak esténként tolunk pár wart. Mostanában csak 3v3, mert van, akinek a vga-ja tönkre ment, a másik cs-zik stb :D

Versenyszinten sem megy rosszul a játék (ha lehet a cb-t versenynek nevezni ;] :DDD ), általában mindenki ellen ugyanannyit lövök. Persze van, amikor nem megy.
3 napja nyomtam cb-t, 5 wart asszem 2 nap alatt, előtte 5 hónapig semmi csak pcw.
De ég és föld még mindig.

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#13004) Kassadin válasza pr1mzejEE (#13003) üzenetére


Kassadin
addikt

Versenyszinten én lanra gondoltam. Itthon az icl-en kívül van még említésre méltó lan? És nemzetközi szinten? Nem követtem az eseményeket, azért kérdem. Gondolom (mint mindig) fix magyar csapat még mindig nincsen, ami kitartana egymás mellett huzamosabb ideig.

Jó lenne valami épkézláb klánban nyomulni. :B :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13005) pr1mzejEE válasza Kassadin (#13004) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

icl 13-ra lehet lemegyek valami szar teammel :D

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#13006) po1son válasza Kassadin (#13004) üzenetére


po1son
addikt

Sajnos félig meddig már halott játék a cod2. Sokan befejezték vagy áttértek másik játékra. Meg hát 08-09től kezdődően megjelentek a privát csalások és rengetegen elkezdtek csalni a játékban, ami hát nem eredményezett semmi jót. Egyébként Magyarországon ICL kívül jelenleg nincs más említésre méltó lan cod2ben. Nemzetközi szinten meg már tényleg halott az egész...
Jelenleg csak cod4el érdemes játszani versenyszinten, aki csak a cod sorozat érdekel. Nagyon sokan játsszák, rengeteg pénzdíjazású online kupa van és minden hónapra legalább egy nagyobb nemzetközi lan, ahol a legjobb csapatok rendszerint képviseltetik magukat. Most egyébként Európa legjobb csapata egy magyar csapat, akik egy német multigamingnél játszanak. Ők szó szerint ebből élnek meg. :)
Anexis a nevük.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#13007) Kassadin válasza po1son (#13006) üzenetére


Kassadin
addikt

Értem, köszi.

Most éppen Anexis. Futottak ők már rengeteg "név" alatt.
Biztos jó, hogy nem kell dolgozniuk, de mi lesz velük, ha már kiöregednek? Igazából én öreg profit még nem láttam. Kivéve Jean-Paul Belmondo. ;]

[ Szerkesztve ]

(#13008) po1son válasza Kassadin (#13007) üzenetére


po1son
addikt

Igen, már elég sok mgnél voltak, de most jelenleg elég sok ideje vannak már az Anexisnél, ami érthető, mert megkapnak mindent, ami kell nekik vagyis pénz, gép, monitor, egér, lan utazás és nevezés költségei stb... Persze ezért cserébe egy elég komoly szerződést kellet alá írniuk.
Cod2ben még tavaly nekem is volt egy hasonló lehetőségem, hogy a nagy múltú Infinity játékosa legyek, de aztán sajnos nem jött össze az a csapata, amit szeretünk volna és így nem láttuk, akkor értelmét...
Egyébként CS 1.6ban vannak családapukák, akik ebből eléldegélnek, de hát ez inkább az USAban van, ahol tudjuk, hogy hatalmas bázisa van az 1.6nak.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#13009) Kassadin válasza po1son (#13008) üzenetére


Kassadin
addikt

Végül is igazuk van, addig kell ütni a vasat, amíg forró. Itthon semmire sem jutnának, szóval valahol érthető, hogy külföldi mg-ben vannak. Nem tudom, hogy mekkora áldozatot kíván a játék, mennyire szorul más háttérbe.

(#13010) po1son válasza Kassadin (#13009) üzenetére


po1son
addikt

Nincs nagyon életük. És ezt nem, azért mondom, mert irigy vagyok rájuk vagy úgy gondolom, hogy ezt a szintet csak nagyon sok kockulással lehet tartani. Egyszerűen ismerem őket és tudom, hogy ha éppen nem cod4eznek, akkor megy a LOL és egyéb más játékok... :DDD

szerk: Van egy ts szerver, ahova elég sokat járok és néhány tag ő tőlük is. Hát nagyon ritka, hogy délután nincsenek fent páran.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#13011) Kassadin válasza po1son (#13010) üzenetére


Kassadin
addikt

Azt hittem, pont az ellenkezőjét fogod írni. Gyakorolnak 8 órát(mint meló), aztán meg megy mindenki a dolgára. Talán mégse olyan jó dolog profinak lenni xy játékban. Vagy csak szimplán ők viszik túlzásba a gépezést(?). ;]

[ Szerkesztve ]

(#13012) pr1mzejEE válasza Kassadin (#13011) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Én tuti nem bírnám a 8 órát sem.
Nekem az egymás utáni 3 5v5 cb sincs ínyemre.
Főleg ilyen időben..

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#13013) Kassadin válasza pr1mzejEE (#13012) üzenetére


Kassadin
addikt

Ezt adom. Ma is olyan szép és dög meleg idő volt. :D

(#13014) pr1mzejEE válasza Kassadin (#13013) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Jaja. Gép előtt beizzadni, állandóan játszani az nem az én világom. Persze meg lehet oldani okosban, de ha belegondolsz mennyi jóról maradsz le csupán ez miatt a játék miatt.
Legalábbis, ha napi szinten olyan sokat tolod, mert amúgy a játék is sok szépet és jót ad csak hát mégsem ez az élet :D

hangosan gondolkozom:D

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#13015) Kassadin válasza pr1mzejEE (#13014) üzenetére


Kassadin
addikt

Most akcióban van a cod2 cdgalaxisban, gondolkodom rajta, hogy megvegyem-e megint (immár ki ki tudja, hogy hányadik alkalom, mindig eladtam...), van-e értelme egyáltalán úgy olyan szinten játszani akarni, amit nem biztos, hogy évek múlva is tudod tartani az élet egyéb dolgai mellett, itthon. Meg persze találni 4 olyan embert, akikekkel ráértek egymásra, és komolyabbak, nem rebbennek szét az első vereség után. Több klánban is megfordultam rövid pályafutásom alatt, de ezek a dolgok mindig hiányoztak igazából. Mármint az, hogy versenyszint közelében játsszunk, pontosabban akarjunk olyan szinten játszani. Mert ez is évek kérdése szerintem, hogy 5 ember egy "csapat" legyen.

(#13016) po1son válasza Kassadin (#13015) üzenetére


po1son
addikt

Szerintem várd ki a CS go-t, mivel a cod2 már tényleg a múlté. ;)

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#13017) Kassadin válasza po1son (#13016) üzenetére


Kassadin
addikt

Nagyon nem jön be az eddigiek alapján. Ha meg azt fogják csinálni amit az elődjével, hogy minden hónapban változtatják a játékot meg a fegyvereket, csak éppen bugot nem javítanak, akkor meg aztán tényleg felejtős. Megyek cod4-ezni majd, bf3-hoz kevés lesz újítva is a gépem. :DDD

(#13018) Skillerz


Skillerz
tag

Szerintetek Tiszta a srác? [link]

[ Szerkesztve ]

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#13019) pr1mzejEE válasza Skillerz (#13018) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

komédia.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#13020) Skillerz válasza pr1mzejEE (#13019) üzenetére


Skillerz
tag

Szóval szerinted sem tiszta?:)

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#13021) pr1mzejEE válasza Skillerz (#13020) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Hát nézd, én is szoktam olyan dolgokat csinálni, hogy ha nem én lennék lecsalóznám magam, mint a szemét, de ez a srác másfél perc alatt csinált annyi gyanúsat, mint én 10 meccs alatt.
Szerintem csal, de figyelembe kell venni az infot meg a hangokat is így nem mondom ki tutira.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#13022) po1son válasza pr1mzejEE (#13021) üzenetére


po1son
addikt

Lehet, hogy dx9el játszik... :DDD ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#13023) Vanir válasza Skillerz (#13018) üzenetére


Vanir
veterán

Alig néz rá a dolgokra. ;] Csaló.

(#13024) pr1mzejEE válasza po1son (#13022) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Erről valami régi low srác jut eszembe :D
Demoban dobozt zoomolta és azzal védekezett, hogy ő dx9ben játszik :D

winzeeer utánzat (vagy talán ő) volt. De a neve vmi ilyesmi.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#13025) dav1dkaah válasza Skillerz (#13018) üzenetére


dav1dkaah
tag

100%, hogy csal!

(#13026) dav1dkaah


dav1dkaah
tag

Egyébként megint kezd beindulni a cod2. Szóval nincs kihalva. :)

(#13027) po1son válasza dav1dkaah (#13026) üzenetére


po1son
addikt

Ugyanarról a játékról beszélünk? Vagy olyan szinten kezd beindulni, hogy a barátaid meg te, akik bannedek cheat miatt, új cd kulcsot vagy cb accountot vesznek? :B

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#13028) Kassadin válasza po1son (#13027) üzenetére


Kassadin
addikt

:DDD

(#13029) Vanir válasza po1son (#13027) üzenetére


Vanir
veterán

:C

(#13030) DJ WOKKY


DJ WOKKY
addikt

Üdv.

Win7 64bit-nél ha fel szeretném tenni a cod2 nevezetű játékot, akkor muszáj feltennem xp mod-ot ? Vagy anélkül is megoldható ? Ha igen hogyan ?

(#13031) Grave_444 válasza DJ WOKKY (#13030) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Nekem is 64bit-es a win7-em és gond nélkül megy.
Nekem nem kellett semmilyen xp mod. :U

(#13032) Kassadin válasza DJ WOKKY (#13030) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem kell, menni fog az anélkül is. :K

(#13033) DJ WOKKY válasza Kassadin (#13032) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

rendben. köszönöm :R
Csak azért, mert haverom notijára ezt a rendszert tesszük és nem voltam benne biztos. :U

(#13034) pr1mzejEE válasza DJ WOKKY (#13033) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Csak a klasszikus hibajelenséget próbáld kiküszöbölni: azaz dugj egy jack dugót a mikrofon kimenetébe :)

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#13035) DJ WOKKY válasza pr1mzejEE (#13034) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

:R :R

(#13036) DJ WOKKY


DJ WOKKY
addikt

Üdv újra.
Adott egy hp g6-1201eh típusú noti még mindig. Ahhoz, hogy fusson a cod2 nevezetű játék, ahhoz fel kell tenni a directx9c.-t.
Na ugye ebben egy hd ati kártya van.
Mit kell tegyek, hogy fel tudjam tenni a directx-et a megfelelő működéshez ? a kártyához directx 10, vagy 11-el kell, azt tegyem csak fel ? Nem kell valami más is hozzá ? Valami kompatibilisséget "teremtő" program?

(#13037) dudu5130 válasza DJ WOKKY (#13036) üzenetére


dudu5130
őstag

Én hagyni szoktam, h a játék magával felrakja a dx9c-t, utána meg csak lazán lefrissítem a dx-et. Nekem így probléma nélkül megy és nekem is noti van. :)

(#13038) dav1dkaah válasza po1son (#13027) üzenetére


dav1dkaah
tag

Nagyon vicces vagy. Mondhatom. Te is kezd el szerintem jó?
Megvan mindenhol a magyar mentalitás ( k*rva anyázás ) , még Te is kezd el légyszíves! :((( :((( :((( :W :W :W

(#13039) dav1dkaah válasza dav1dkaah (#13038) üzenetére


dav1dkaah
tag

De egyébként ha nyomon követnéd a lan eseményeket meg felnéznél cb-re akkor észre vennéd hogy miről papoltam.

(#13040) korcsi


korcsi
veterán

Jelenleg otthon virtuális gépen (linux) próbálgatok szervert telepíteni csak próba képpen, ha bérelnék szervert, hasonlóan mennek a dolgok? Pl.:ftp-n feltöltöm a modot újraindít, stb?
Hol érdemes mostanában szervert bérelni?
Ha megvan tudna valaki nekem segíteni konfigolni admin jogért cserébe? Lehetöleg only rifle beállitottságú, mert csak azt csípem :) .
Válaszokat elöre is köszi.

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#13041) pr1mzejEE válasza DJ WOKKY (#13036) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Ez a játék csak dx7 és 9-et támogat.
Elég, ha azt felteszed, amit a játék felajánl.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#13042) po1son válasza dav1dkaah (#13038) üzenetére


po1son
addikt

Magyar mentalitás? Nem mondtam semmi olyat, ami nem lenne igaz. :U
Egyébként meg több közöm van ehhez a témához nekem, mint neked. 07 óta játszok versenyszinten és itt nem csak az online versenyekről van szó, hanem a lanokról is.
Egy kis játéktörténelem.
Cod2ben 07 volt egyértelműen a csúcs. A híres multigamingek (Dignitas, sk gaming, h2k stb) között nem volt olyan, amelyiknek nem lett volna cod2es squadja. Most meg hány nevesebb mgnek van cod2es csapata? Talán egy-kettőnek a rengeteg közül. De persze nem csak, ezért volt 07 a csúcs. Akkoriban élmény volt játszani. Nem 3-4 mapból állt a játék, mint manapság... Alig voltak csalók a játékban... Az ember bátran mert játszani bárki ellen, mert akkoriban még ért is vmit a pb... Egyáltalán nem volt szükség más anticheatre... Természetesen a cod2es közösség ekkoriban volt a legnagyobb és a legértelmesebb.
A magyar cod2es mircen annyian voltak akkoriban, mint most manapság a sima cod2es mircen. Az akkori cod2es magyar lanokról meg csak annyit mondok, hogy D-LAN, d2T lan, cry-net stb... Aztán most ugorjunk egy kicsit. Eltelt 1 év.... Kijött az activision új siker játéka a cod4. Rengetegen váltottak... Lehet mondani itt meg is pecsételődött a cod2 sorsa...
Közben 08ban a privát csalások használata nagyon elszaporodott a cod2es közösségben, ami nem tett jót a játék jövőjének. Az anticheat egyre kevesebbet ért... Közben cod4ben kijöttek a különböző patchek és promodok, amivel még játszhatóbb lett a játék és így még többen áttértek a cod4re...Mondjuk ennek ellenére is a 08as év egész jó volt, de fényévekre volt 06-07hez képest... Ugorjunk még1 évet vagyis 09be... Első félév hasonló volt 08hoz képest. Nem változott nagyon semmi... Megrendezésre került tavasszal ICL1, ami az utolsó nagy durranás volt a cod2 történelmében a magyar lanokat tekintve... 09 második fele viszont a legnagyobb süllyedő pont...Még több csiter és most már nem csak privát csalások, hanem különböző ingyen letölthető csalások is elérhető bárki számára... Itt jött el az a időszak, hogy a punkbuster nem ér semmit... Ismételten rengetegen befejezik vagy áttérnek másik játékra... Igaz megjelenek új anticheatek, de sajnos a hackerek, akik csinálják a csalásokat mindig egy lépéssel előrébb járnak... És most jött el az a rész, amikor már egybe veszem a többi évet vagyis 2010, 2011, 2012... Bekövetkezett egy olyan időszak, hogy stagnál a játék már 3-4 éve... Kevés változás történik... Minden évben van 2-3 ICL, amin 10-14 csapat vesz részt... Páran befejezik a játékot viszont páran visszatérnek a régi nevek közül... Minden évben kijön egy új anticheat, amitől csodát vár mindenki, de 2 hét után nem ér már semmit a privát csalások ellen. Nah hirtelen most ennyi jutott nekem eszembe. :)

szerk: 06ról nem nagyon tudok tapasztalatot írni, de annyi legyen elég, hogy volt wcg ebben az évben.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#13043) DJ WOKKY válasza pr1mzejEE (#13041) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

és dudu5130: Csak az a baj, hogy valamiért nem engedi feltelepíteni azt a dx c.-t ami a cd-n van :F :F

(#13044) dudu5130 válasza DJ WOKKY (#13043) üzenetére


dudu5130
őstag

Velem is csinált hasonlót a win7. Nem is tudom hogyan sikerült megoldanom a problémát. De majd a nálam nagyobb koponyák segítenek. :)

(#13045) DJ WOKKY válasza dudu5130 (#13044) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

most majd megpróbálom dxwebsetup-al. Hátha...

(#13046) dudu5130 válasza DJ WOKKY (#13045) üzenetére


dudu5130
őstag

Aszem nekem is úgy sikerült valahogy.

(#13047) dav1dkaah válasza po1son (#13042) üzenetére


dav1dkaah
tag

Elég régóta játszok én is elhiheted.
Kb 2003tól játszok a cod szériával akkor még csak haverokkal nyomultam lanpartykra cod és cod uo val 2006ban kezdtem el cod2-zni akkor még nem nagyon tudtam mi a helyzet 2007 december körül kezdtem el komolyabban foglalkozni a dologgal de még akkor sem vágtam a cb-t meg semmit. rá pár hónapra már tudtam mindent, aztán 09be és 10ben már toltam rendesen és voltam én is lanon de én csak az icl-en crynetre mi is akartunk menni de soha nem jött össze értelmes csapat ezért nem mentünk.

Mind1 én nem akarok vitatkozni ezen én nem azért játszok, hogy szét csaljak mindenkit hanem azért hogy kikapcsolódjak vele és közösségben tudjak jókat játszani csak ugye most jönnek a csalók akik néha elveszik a kedvem mondjuk 2 évre el is vették aztán most vissza jöttem.

Ha minden igaz ma este, vagy holnap jön a TZAC új frissitése ami elvileg kifogja szűrni a csalókat, nagyon remélem!

Ilyeneknek kéne kötelet adni aki kitalálja a privát csalásokat :)

(#13048) po1son válasza dav1dkaah (#13047) üzenetére


po1son
addikt

Köszi a tzac infót. :C
Most 1 hónapig offoltam a gamet azt nem tudtam, hogy mi van... :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#13049) dav1dkaah válasza po1son (#13048) üzenetére


dav1dkaah
tag

Egyébként a nickedet szabad tudni? Hátha ismerlek?

(#13050) po1son válasza dav1dkaah (#13049) üzenetére


po1son
addikt

xaero lennék. ;]

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.