Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:41:32

LOGOUT.hu

Minimum konfiguráció:
1, 4 GHz Prozessor (Celeron / Duron)
512 MB RAM
ATi Radeon 9200 / GeForce 4
1.5 Gb szabad hely a Winchesteren

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) osprey19 válasza Balancee (#1647) üzenetére


osprey19
csendes tag

Kül ATI kárim van! :D És mit kéne vele csinálnom? :F

Állítsak át vmit a Catalystben?

(#1652) Richard válasza knbs (#1650) üzenetére


Richard
őstag

Esetleg akkor kervenyezd a Superman avatart. :O

(#1653) Balancee válasza osprey19 (#1651) üzenetére


Balancee
aktív tag

Itt kotorász driver ügyben a karidjoz [link]
De szerintem a tüzfalban nincs engedélyezve a játék neked vagy pedig nem admin ként futatod. Szerintem ezen két utobbi a valoszinübb.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#1654) knbs válasza Richard (#1652) üzenetére


knbs
senior tag

nem értem hogy jön ide superman... :O

[Szerkesztve]

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#1655) osprey19


osprey19
csendes tag

Én sem :D

(#1656) osprey19 válasza Balancee (#1653) üzenetére


osprey19
csendes tag

Kösz a LINK-et! ;)

(#1657) Angmar


Angmar
tag

Sziasztok!
Van itt valaki, aki ATI x1950pro agp kártyával játssza a játékot, mert nekem van egy olyan problémám, hogy az fps számláló hiába mutat 70-80 fps-t, a játék olyan mintha egy tizedmásodperce meg-meg állna. A felbontás próbáltam lejjebb állítani, a vsync, agp fast write ki van kapcsolva, win reinstall is volt, de ugyanaz a helyzet. Előtte a 6800Gt-vel nem volt gond. Ja, és csak a cod2 nél van ez.

(#1658) knbs válasza Angmar (#1657) üzenetére


knbs
senior tag

Single vagy multiban csinálja?

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#1659) harylmu


harylmu
őstag

(#1660) knbs válasza harylmu (#1659) üzenetére


knbs
senior tag

Ezen mit kell nézni? :))

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#1661) Angmar válasza knbs (#1658) üzenetére


Angmar
tag

Mind a kettőnél ez van.

(#1662) knbs válasza Angmar (#1661) üzenetére


knbs
senior tag

vidkari driverek? a többi hw drivere mik vannak fent még a gépen? van pár webszerkesztő progi,ami több embernél is produkált hasonlokat.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#1663) Balancee válasza Angmar (#1657) üzenetére


Balancee
aktív tag

CSao! AZt is megmondhatnád, hogy milyen vas van az 1950-ed alatt. Mert az bizony lényeges, ha pl egy 2,4-es cerkával akarsz sok fpst kihozni a gépedböl. Meg persze 512 ram is kevéske. Azt is nézd meg, hogy a v-sinc ki e van kapvcsolva és nincs e az fps-ed lekorlátozva mondjuk 90-re.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#1664) knbs válasza Balancee (#1663) üzenetére


knbs
senior tag

a játék olyan mintha egy tizedmásodperce Inkább itt neki szerintem ezzel lehet a fő gondja,vagy tévedek? :U

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#1665) Angmar válasza knbs (#1662) üzenetére


Angmar
tag

Most 7.4 driver van fent, próbáltam régebbivel is. A többi driver rendben, van. De az benne az érdekes, ha visszaraktam a 6800GT úgyanazokkal a beállításokkal eltünt a szaggatás, pedig az gyengébb kártya. Webszerkező nincs fent. Már keztem megbánni, hogy eladtam a 6800GT :O mert elég sokat játszok multiba.

Balancee: A gépnekek bírni kell 3,2 NW 2gb ram, a vsync meg ki van kapcsolva, de csak a Cod2-nél csinálja ezt, a többi játék rendben van.

[Szerkesztve]

(#1666) Norbi14


Norbi14
senior tag

Két percenkenként kidob a PB vistán :((( Már frissítés is megvolt de nem javult, valami megoldás nincs rá?

(#1667) knbs válasza Angmar (#1665) üzenetére


knbs
senior tag

Hát ez elég sux :( uj rendszer, minden friss.... a tápegységed milyen? még az is szopathatja a vidkarit és attol szaggathat,bár akkor nem csak cod2-nél szaggatna... hát pajti passzolok sajna, az ilyen ennyire egyedi hibákkal nehéz boldogulni,sajnálom :(

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#1668) pityeszka válasza knbs (#1667) üzenetére


pityeszka
őstag

bumm ez tényleg gáz!3.2-s NW kihajtja azt a karit rendesen?(igaz az nem amiatt lehet)na mind1!!

Balance: ez a snaps átírása mit befolyásol tul.képpen?? átírni nem engedi csak 30-ra vagy te a cfg-ben oldottad meg??

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1669) Angmar válasza knbs (#1667) üzenetére


Angmar
tag

A Táp 500w FSP, de hétvégén megpróbálom egy másik gépben is a kártyát, de szerintem magával a játékkal van valami.

(#1670) knbs válasza Angmar (#1669) üzenetére


knbs
senior tag

Hát akkor tényleg táp is okés... hát én a helyedben letölteném mégegyszer a játékot egy teljesen más forrásból(ha eredeti akor nem szoltam és dicséret :) ) ilyet is hallottam már különban. Hihetelennek tűnik de volt akinek egy második verzios warezos game oldotta meg a problémát... bár esély nincs sok rá...

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#1671) Angmar válasza knbs (#1670) üzenetére


Angmar
tag

Megpróbálom ezt is, meg azis lehet, hogy a 1.3 patch ront el valamit.

(#1672) Tuareg0


Tuareg0
tag

Hello!

Az normális a konfigommal, hogy minden levéve és kikapcsolva, 1024-es felbontásban átlag 35fps, közelharcban meg inkább 25 vagy az alatt? :F
1.3-as patch fennt van.

(#1673) knbs válasza Tuareg0 (#1672) üzenetére


knbs
senior tag

Simán normális.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#1674) Tuareg0 válasza knbs (#1673) üzenetére


Tuareg0
tag

Haver szerint nem igazán. Kb ugyanilyen gépe van, csak a procija 2500+ Barton és neki 80-100 között van az fps.

(#1675) Norbi14 válasza Tuareg0 (#1674) üzenetére


Norbi14
senior tag

DX9 modba normális, de DX7-ben már nem nagyon
nekem DX7-ben 2xAA 1024-es felbontáson 60-90fps

[Szerkesztve]

(#1676) Zsadi válasza Angmar (#1671) üzenetére


Zsadi
őstag

Nálam nem rontott el semmit, pedig én is 6800Gt-ről váltottam 1950Pro-ra.
Nálam minden okés, nincs akadás.

(#1677) Balancee válasza Angmar (#1665) üzenetére


Balancee
aktív tag

Ezt ird be a játékban a consolba proba képp ''/com_maxfps 333''
Mert nem rég hallotam, hogy a gyerek átirta az egész comfigját , meg uj driver meg winfoson és a gamen kivül semmi a szüz gépen azt az fps-e meg 90-re le volt korláétozva.


PityeszkaJa ja azt a configomban irtam át.Ha jol tudom a kimenö csomagjaidal mahinál a snaps is meg a max packet is.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#1678) REDeath válasza Tuareg0 (#1674) üzenetére


REDeath
őstag

hát akkor neki dx7-ben van akörül. De multiban amúgy sem használja senki dx9-ben, viszon a singlet én dx9-ben ynomtam, a 6600GT-mel teljesen játszható volt és nagyon szép volt.

ja és havernak meg vlaami x600-as 256 MB-os akrija van és egy 3200+os Sempron 512 mega rammal és dx7-ben 1024-ben extra textúrákkal, minden egyébb kikapcsolva, 100 Fps-fölött produkál

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#1679) REDeath válasza Norbi14 (#1666) üzenetére


REDeath
őstag

de, windows xp a megoldás :) de viccet félretéve, vista még nem túl alkalmas játékok futtatására, legalábbis azért egyáltalán nem éri meg vistára váltani, mivel lasabbak is rajta a játékok mint xp-n, és mint a te esetedben is látszik, csomó game rajta instabil, nem teljesen kiforrott.

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#1680) Tuareg0 válasza REDeath (#1678) üzenetére


Tuareg0
tag

Átállítottam dx7-re, így már valóban 80-120fps. :C

(#1681) Boci_83 válasza Tuareg0 (#1680) üzenetére


Boci_83
őstag

Mivel méritek az fps-t?? ez jó ? ----> Fraps v2.8.2

[Szerkesztve]

**********

(#1682) pityeszka válasza Boci_83 (#1681) üzenetére


pityeszka
őstag

Csa!Igen jó,de ha a játékban beírod a konzolba (0-val hozod elő)azt, hogy /cg_drawfps 1 akkor mutatja neked!!!

+jez: a dx7-től nekem hányingerem van, a,) a grafika borzasztó,csíkos füst villogó textúrák...brrr! b,)túl gyorsan mozog a kép és szédülök,pedig még az egér sebességét is csökkentettem!
Én multit DX9-ben nyomom méghozzá így:AA2x,AF8x,800x600,texturák minden extra,kivéve a tükrözödés,versyn off,shadows off,részletes köd minden!!! eredmény,FPS 125-re fixálva 50-125 fps,és így is lehet multizni szerintem :)) volt olyan aki bejött és mondta,hogy uhhh...500 fps,na mondom lool,jön velem szembe még megsem látott már rég lelőttem :) ez van ki hogy jácccik szvsz!!!

[Szerkesztve]

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1683) Norbi14 válasza REDeath (#1679) üzenetére


Norbi14
senior tag

az a ''csomó'' gém csak a CoD2 ;] Már egy jó ideje Vistát használok(RC1 óta) és csak néhány esetben vettem észre lassulást. CoD2 estében meg a PB a hibás és kevésbé a Vista.

(#1684) REDeath válasza Norbi14 (#1683) üzenetére


REDeath
őstag

Mérd le egy xp-s gépen az fps-t majd vistán. hidd el kevesebb lesz picivel ;) és ne egy 2 éves xp rendszeren nézd meg ahol a registry már szétesett:)

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#1685) knbs válasza pityeszka (#1682) üzenetére


knbs
senior tag

Már régóta nem codozom versenyszerűen,de funolni azért még néha felmegyek,de mostmár csak dx9-ben,mivel a vas birja fix125 fps-el,amiota lekorlátozták max250-re nem látom értelmét magasabbra rakni.
Amugy azt a 800X600 marhagyorsan rakd át 1024-re mert már vagy egy éve a karik jobban teljesitenek ott,mint lejjebb... nemtudom miért van igy,de nálam ati-n ezt tapasztaltam anno még a x850xt-n. 1024-be 5-10 fps el több volt,de sose volt kevesebb mint 800-ba.
De nyilván ha igy szereted,akkor nem szoltam :)

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#1686) pityeszka válasza knbs (#1685) üzenetére


pityeszka
őstag

Feljebb is raknám vazze,csak nekem kb 10-15 fps-t esik és nem tom mé :F pedig szerintem egy 7600-nak ez nem lenne probléma!!Má a monitorra gyanakszom,de ugyis veszek nemsokára nagy bazi ujjat :DDD (ezt a lekorlátozást,hogy érted mert van olyan szerver ahol dx7-be 300 fps-el szaladgálok :)

[Szerkesztve]

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1687) eastsider válasza knbs (#1685) üzenetére


eastsider
nagyúr

Amugy azt a 800X600 marhagyorsan rakd át 1024-re mert már vagy egy éve a karik jobban teljesitenek ott,mint lejjebb.
Ez a CPU limit miatt van
Erősebb CPU-val nincs ilynen gond
De nekem is 1280 ban több az FPS-em mint 1024-ben :D

(#1688) pityeszka válasza eastsider (#1687) üzenetére


pityeszka
őstag

hát izé...3G-s prescott gyengének bizonyúl?!!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1689) Boci_83 válasza pityeszka (#1682) üzenetére


Boci_83
őstag

Mióta felraktam a multi pachet azóta singli nem indul, így az fps-emet sem tudom megnézni, multiban pedig 2 hibát szokott dobni, valami 2 perces időlimitet, meg játék közben kilép mert cod2 exe hibát talál. Na már szétb@szazideg, mert nem tudok 3 percet sem játszani .....
Légyszi segítsetek! Tnx!

**********

(#1690) pityeszka válasza Boci_83 (#1689) üzenetére


pityeszka
őstag

Ejjha!!

Javaslom töröld a játékot és rakd újra,aztán takarítsd ki a registryt!!A 2 perces időlimit az biztos hogy a pb,le kellene írnod,hogy mit ír ki!Az exe hiba nekem akkor jelentkezett ha vmi letöltés ment a háttérbe vagy ha vki éppen skypon küldött vmit!! ja ugye nem vistád van :U

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1691) Balancee válasza Boci_83 (#1689) üzenetére


Balancee
aktív tag

Csao! A választ priviben kaptad!!

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#1692) Boci_83 válasza pityeszka (#1690) üzenetére


Boci_83
őstag

Sp 2-m van, nem hiszem hogy ez a gond! Érdekes, mert tegnap este ment flottul, semmi gond nem volt, ma meg amint elindulunk a pályán kidob a hibával. A hibát leírom majd pontosan.....

**********

(#1693) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Sziasztok!

Játszanék a 21AG szerverén, de a páylák felének betöltésekor kapok egy hibaüzit: Coud not load maps/mp/mp_trainstation.d3dbsp

Mit kellene csinálnom?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1694) Boci_83 válasza pityeszka (#1690) üzenetére


Boci_83
őstag

japp, és mivel szoktátok takarítani a registrit?

**********

(#1695) REDeath válasza CPT.Pirk (#1693) üzenetére


REDeath
őstag

engedélyezd a multiplayer optionsben az auto downloadingot, így elvileg a hiányzó fileokat letölti a szerverről.

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#1696) pityeszka válasza Boci_83 (#1694) üzenetére


pityeszka
őstag

pü ment!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1697) Djuree


Djuree
félisten

hello.

na ez mi?
Call of Duty 2 - Feat Of The Soldier

valami új cod2 kieg? vagy mi?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1698) cor válasza Djuree (#1697) üzenetére


cor
őstag

hát ha jol sejtem ez olyan mint a Mohaa Night Commandoja,''unatkozo orosz programozok'' összedobtak valmi kiegszerüséget... :W

közben:
[link]
Call of Duty2 - F.O.T.S c hir

[Szerkesztve]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#1699) Atomgeszi válasza Djuree (#1697) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Orosz által ''készített'' játék...hasonló mint a COD Abver vagy Call of Duty Secrets of the Third Reich....Lényeg hogy ez a játék tele van hibákkal, rögtön az első pályán...dobozokra kell feugrálni ahol van egy rács...na ott te szépen át tudsz menni_úgy értem a rácson át_egyenes a szellőzőbe...aztán az ellenfelek úgy csalnak h. falon át látnak... meg KP-val lelő egy lövésből :D Aztán a Thompson-nak nincs hangja...aztán olyan h. beérsz egy helyiségbe ahol van 60 orosz katona és azokat kell megöljed...és még egyebek...de egy próbát megér sztem.Jah és még azt vettem észre hogy miután felraktam ezt a feat of the soldier-t , a cod 2 multiplayer_Mármint az eredeti cod2-nek_helyett abba az oroszba akarja megnyitni a szervereket(mivel annak is van multi része..mondjuk nálam egy szervert nem dobott ki- na mind1).
Remélem segítettem. :)

(#1700) Balancee válasza cor (#1698) üzenetére


Balancee
aktív tag

SZiasztok! Cor Megoldodott a képfrisitési problémám (mert te nyujtotál némi kiindulást).
Leirom ide mindenkinek, hogy akinek tudja a moncsija a 100 hz-t az ne 75-ön gameljen. A kis progi neve RefreshLock 2.02 link ahonan letöltöttem[link] (itt vanak még jo kis okos progik) A beállitásal senkinek nem lesz gondja kb 1 perc. Külön minden felbontáshoz tudsz frekit csatolni 1,2 mega ramot használ és 64 bites winfoson is megy. Sok sikert hozá és ovjátok a szemetek :))

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.