Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:41:32

LOGOUT.hu

Minimum konfiguráció:
1, 4 GHz Prozessor (Celeron / Duron)
512 MB RAM
ATi Radeon 9200 / GeForce 4
1.5 Gb szabad hely a Winchesteren

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) knbs válasza Kicsizso (#1195) üzenetére


knbs
senior tag

Milyen tipus az a 400W?

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#1202) Ramius válasza mazda626 (#1200) üzenetére


Ramius
őstag

Az ilyen nem kér elnézést, csak lő mindenre ami mozog, és nem nézi, hogy azt éppen nemkéne.
A Merciless mod mit takar?

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#1203) Kicsizso válasza priti (#1198) üzenetére


Kicsizso
tag

Pirit köszönöm a segítségedet!Ezzel kb.én is így vagyok és örülök annak haogy nem én vok egyedűl:)!

(#1204) Kicsizso válasza knbs (#1201) üzenetére


Kicsizso
tag

MS Industrial KY-400ATX és alúl van egy 12cm ventilátor!

(#1205) knbs válasza Kicsizso (#1204) üzenetére


knbs
senior tag

Ot nem ismerem asszem.
Az ajanlott tapok:

Tápajánló:

FSP tápok:
FSP (modell: ATX-300PNF, ATX-350PNF, ATX-400PNF)
FSP Bluestorm (modell: FSP350-60THN-P, FSP400-60THN-P, AX500-A)
FSP Green PS (modell: FSP350-60GLN, FSP400-60GLN)
Átmatricázott FSP modellek:
Zalman (modell: ZM360B-APS, ZM460B-APS, ZM-600HP)

Delta tápok:
Átmatricázott Delta modellek:
Chieftec (modell: GPS-350EB-101A, GPS-400AA-101A, GPS-450AA-101A, GPS-500AB_A, GPS-550AB_A)
Asus Atlas (modell: A-45GA)

AcBel Polytech tápok:
Átmatricázott Acbel Polytech modellek:
Cooler-Master Real Power (modell: RS-450-ACLY, RS-550-ACLY)
Cooler-Master iGreen Power (modell: RS-430-ASAA, RS-500-ASAA, RS-600-ASAA)
Asus Atlas (modell: A-50GA, A-55GA)
Chieftec (modell: CFT-500W, CFT-550W)

Enermax tápok:
Enermax Liberty (modell: ELT400AWT, ELT500AWT, ELT620AWT)

Seasonic tápok:
Seasonic S12 (modell: SS-330HB, SS-380HB, SS-430HB, SS-500HT, SS-600HT)
Átmatricázott Seasonic modellek:
Corsair HX (modell: CMPSU-520HX, CMPSU-620HX)
Antec NeoHE (modell: Neo_HE380, Neo_HE430, Neo_HE500, Neo_HE550)

Enhance tápok:
Átmatricázott Enhance modellek:
Silverstone Element (modell: SST-ST40EF, SST-ST50EF, SST-ST50EF-Plus_sc, SST-ST50EF-Plus)


Ezek kozul erdemes valasztani,ellenbe szerintem nalad nem tap gond lehet, talan par regi driver bekavar.... sajna nemtudok jobbat,ha van lehetoseged probalj egy tapot ki a fentiek kozul.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#1206) Temple-Anzan válasza priti (#1192) üzenetére


Temple-Anzan
tag

csít? ne nézz lúzernek :D soha

majd adj ipt... bár ma este nem leszek :))

cracked

(#1207) dome911 válasza knbs (#1193) üzenetére


dome911
tag

Pontosan mi az a steam? :B

[Szerkesztve]

(#1208) knbs válasza dome911 (#1207) üzenetére


knbs
senior tag

A linkben,mostmar magyar nyelven :R is van modod elolvasni,de ha gondolod es van idod atugrasz hozzam es felolvasom neked.....de semmi buzulas!!! :D

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#1209) Kicsizso válasza knbs (#1205) üzenetére


Kicsizso
tag

azért köszönöm a segítséget de nem hiszem hogy ki fogom cserélni de majd lesz valami!

(#1210) mazda626 válasza Ramius (#1202) üzenetére


mazda626
addikt

Szia!
Szavakba nem lehet önteni, olyan játékélményt nyújt! :R
Itt egy kis videó [link], amely mindent elárul róla! Nézd meg a screeneket is. ;) Hazánknak is van több, de az egyik legjobb Merciless szerver közöttük van.

(#1211) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

m1garanddal ma írtottam egyet :) 54/27 :W :DDD

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1212) Balancee válasza Kicsizso (#1209) üzenetére


Balancee
aktív tag

Sziasztok! Én egy kicsit segitek neked. Ugy tünik a gép configod nem csinál limitet semminek. Nekem galaxy 7300 gtm van 1280x1024 ben dx7 szürök és v-sinc off, full texturákkal csak a tükrözödés a legkisebben 100FPS min megvan :[link]

Itt egy kis segitség a configodba én ezeket irtam átt. :)) :

seta cg_shadows ''0''
seta com_maxfps ''333'' //vagy 125 ha ugrálni akarsz.
seta r_detailtextures ''0''
seta r_diffuseSunQuality ''0''
seta r_diffuseSunSteps ''0''
seta r_dlightQuality ''0''
seta r_drawSun ''0''
seta r_dynamiclight ''0''
seta r_ext_texture_filter_anisotropic ''0''
seta r_picmip ''2''
seta r_picmip2 ''1''
seta snaps ''40''
seta r_fastsky ''1'' //Ez a felhöket butitja le. Bizonyos szerverekröl kivág a PB.
seta cl_maxpackets ''100''
seta com_hunkmegs ''512'' // Max 512-öt adhatsz meg, vagy a gépedben lévö ramok felét vagy 3/4-ét.
seta r_gpuSync ''0'' // [0,1,2,3] Ezeket irhatod a macska köröm közé. A 0 vagy ha füstben egér lagot csinál 3-as.
seta cg_brass ''0
seta cg_marks ''0''
seta cg_blood ''0''
seta ai_corpsecount ''1''
seta con_debug ''0''
bind F10 ''cg_drawfps 1''
bind F11 ''cg_drawfps 0''
seta sys_vidMB ''256'' //a 256 helyére a video karid ramjait ird!
seta cl_packetdup ''0'' //a ''0'' a legg jobb ha gyors a neted,ez a kimenö csomagok számát duplázza magasabb számot nem érdemes a 1-esnél irni mert lagot okozhat( Betalál a golyo mindig).

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#1213) cor válasza knbs (#1193) üzenetére


cor
őstag

cod:warchest miért nem van? (mmint ezen a magyar részen?)
pedig az lehet érdekelni fog...vmikor ápr-majus környékén,csak a befizetés részét még nemtom h lehet/fogom megoldani :B

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#1214) eastsider válasza Ramius (#1202) üzenetére


eastsider
nagyúr

miis mindig ugyfelejtjük war után a servert (TK, Auto Balance stb...)
érdekes mikor visszaállítottam a dolgokat 2-3 ember kilépett (még előtte 2-t kickeltem -50-es és -12-es stattal)... ennyit érnek, szánalmak :D

(#1215) Temple-Anzan


Temple-Anzan
tag

brezsnyev :
[link]

cracked

(#1216) cor válasza Temple-Anzan (#1215) üzenetére


cor
őstag

rühellem utálom gyülölöm azt a mapot

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#1217) Richard válasza eastsider (#1214) üzenetére


Richard
őstag

Pontosan ezért kell beállítani a pb configjában, hogy -2 alatt auto kick.

(#1218) athomi


athomi
veterán

ti mit szoktatok csinálni, amikor vki faolyamatosan beszél nektek hülyeségeket?
nekem most este egy gyerek folyamatosan szídott meg vmi lan-t magyarázott és hogy ott majd bunyózunk
ki lehet vhogy kapcsolni a szövegmezőt a monitorrol (a cheat-et)?

(#1219) athomi válasza eastsider (#1214) üzenetére


athomi
veterán

-50 :Y
olyat hogy lehet csinálni???

(#1220) cor válasza athomi (#1218) üzenetére


cor
őstag

ki:)
keress a configban ilyet h : chattime
aztán kinullázod,ennyi
multkor mar ilyen neven mentem pubolni

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#1221) Richard válasza athomi (#1218) üzenetére


Richard
őstag

chattime -ot 0-ra pakolod

(#1222) knbs válasza athomi (#1218) üzenetére


knbs
senior tag

chat-et lodd ki,nekem egy eve nincs bekapcsolva :D

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#1223) Kicsizso válasza Balancee (#1212) üzenetére


Kicsizso
tag

Thx a sgítséget kipróbálom hátha lesz valami változás!Ha nem akkor így jártam,akkor szerintem csak ennyit tud a masinám se többet se kevesebbet!

(#1224) dome911 válasza knbs (#1208) üzenetére


dome911
tag

Na ja, sokminden kiderült belőle azzal kapcsolatban hogy mit hogyan kell bállítani, hogy kell vásárolni, meg hogy miket lehet megvenni. De hogy ez mire jó, és hogy számomra esetleg miért jó vagy rossz hogy van steam az nem (vagy csak én vagyok vak :R ).
Viszont a többségnek nagyon tetszik a honlap felépítése...

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#1225) knbs válasza dome911 (#1224) üzenetére


knbs
senior tag

Nem olvastam vegig a honlapot,azthittem azert a lenyeget leirjak legalabb :D Szoval maga a Steam, egy kizarolagosan online-rendszer ertem ez alatt,hogy akinek nincs internete az sajnos kimarad a dologbol.

Abbol kiindulva,hogy nemtudod mi a steam kovetkezik,hogy a counter-strike nevu jatekkal sem jatszottal gondolom.(ahoz ugye elengedhetetlen,najo vannak warez valtozatok persze)

Ezek utan,hogy neked miert jo?... A tendenciat kovetve,egyre tobb jatek lesz elerheto online,ezalatt azt ertem,hogy megvasarolhatod online,es nem kapsz kezzel foghato dolgot,csak hozzaferhetoseget a megvasarolt jatek letoltesehez. Ezzel szerintem mod van joval olcsobban adni a jatekokat,mivel nincs szukseg kezzel foghato mediara,amin tarolnad a jatekot.( peldanak okaert,ugye cod2, most en nem akarok fikazni egyetlen cd-shopot se, de az ara a boltokban eleg magas,steam-en keresztul vasarolvva mar csak 30 dolcsi azaz 5500Ft kb)
Nemtudom,hogy ez neked pozitiv,vagy negativ,mivel tudom sokan ugy vannak ha mar fizetnek valamiert,akkor kapjanak is kezzelfoghatot erte. Nekem nincs szukseg ra,de ezt mindenki eldonti maga.

Szerintem a Steam(es persze a jovoben alakulo hasonlo rendszerek)-e a jovo

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#1226) Kicsizso válasza Balancee (#1212) üzenetére


Kicsizso
tag

Megcsináltam amit írtál és semmi komoly változás vagyis én nem vettem észre!
Még mindig van olyan map ahol 50-60 FPS-em van, nemtom miért pedig sokszor újra tettem a codot!Szóval én feladom hogy mi lehet a gond,mert már elég sokat szevedtem vele!Volt már fent régi driver meg a legfrisseb driver is!Volt XP-telepítés szal nemtom mi lehet még a gond!
(mindegy én csalódtam a 7600GT-be és nem azért mert nemtud 1000FPS-t hanem reménykedtem egy kicsit nagyobb lesz a változás mint régi karimnál.)

(#1227) cor válasza knbs (#1225) üzenetére


cor
őstag

te aktiváltál már steamen?
mi kell ahhoz?mmint h fizetel érte,meg ilyen infok érdekelnének :B
a war chest $40 ez már több mint elgondolkodtato számomra...

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#1228) knbs válasza cor (#1227) üzenetére


knbs
senior tag

A steam kezdete ota van accom persze, regen counter-strike-tam anno az egyetemen a koterban sokat :D

A reg-ert nem kell fizetni,csak ha vasarolsz valamit. A warchest isteni vetel, en is berendeltem, pedig megvan cod1(eredeti),cod2(eredeti cd-key) de most a szerverre egy teljesen ujat rakok fel,ami meg nem volt hasznalva sehol, es igy lett cod1,cod2 es Uo-kulcsom is mar. :)
En a fizetest a kishugom dombornyomott Mastercardjaval inteztem, a paypal is jo megoldas, kinek milyen lehetosege van. Jomagam hollandiaban IDEAL-t(hasonlo mint paypal) hasznalok,mert az az elterjedt ezert nincs paypalom. Nekem igy egyszerubb huginak rateszem a penzt a szamlajara tudom a kodjat es vasarolok ennyi. Ha valami nem megy irj segitek!

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#1229) cor válasza knbs (#1228) üzenetére


cor
őstag

nekem egyikfajta kártyám sincs:(
viszont haveromnak van vmi,pontosan nem tom mi,pokerre szokott befizetni azzal,az jo lehet? :F

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#1230) knbs válasza cor (#1229) üzenetére


knbs
senior tag

Azzal tobb mint valszinu menni fog.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#1231) cor válasza knbs (#1230) üzenetére


cor
őstag

most lehet hülyeségeket kérdek:mit tölt le a steamen keresztül?cd képet?
v akkor azzal csak akkor lehet jáccani ha a steam is fut :B :F

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#1232) athomi


athomi
veterán

köszönöm a sok választ!
talán már sok is volt :DDD , de minél többször annál jobb
legalább a szöveg ezekután nem takarja majd ki a képernyőm baloldalát, amin vmi homályos oknál fogva sokszor leragad a szemem és olvasom...persze jön a halál is ilyenkor

(#1233) dome911 válasza knbs (#1225) üzenetére


dome911
tag

THX!!! :R
''es nem kapsz kezzel foghato dolgot,csak hozzaferhetoseget a megvasarolt jatek letoltesehez''

''CD key'' is jár a játékhoz?
Ugyanolyan, steamen vett és dobozos játék játszhat közösen egy szerveren? (ha ez működik, akkor pozitív számomra)


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#1234) knbs válasza cor (#1231) üzenetére


knbs
senior tag

Mit tolt le a steam? Hat nem nagyon nezegettem, es persze kodolva is van. Annyit latsz,hogy letolti a jatekot,utanna meg kikodolja es telepiti a gepedre ennyi,semmi nagy extra.Kell a steamnak is futnia.

Dome:
Cd-kulcsot nana hogy kapsz,maskent mi ertelme volna.Nyilvan minden eredeti jatekhoz adnak cd-kulcsot.
Termeszetesen lehet egyszerre egy szerveren egy steam-en vasarolt jatekos es egy dobozos verszenyzo,mivel mindkettojuknek sajat cd-kulcsa van,igy nem tincs ok a problemara.
A kerdesedet nem teljesen ertem, ugyanolyan dobozos-steamos :F :F mire gondolsz pontosan?

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#1235) dome911 válasza knbs (#1234) üzenetére


dome911
tag

Először arra dondoltam, hogy esetleg egy steames azonosítóval tudsz egy ''steames'' szerverre felcsatlakozni, ahol a megvásárolt játékkal lehet csak játszani (ilyenkor nem kellene a cd kulcs), de látom nem így van .

Egyazon játék (pl.cod2 :R ) dobozos, illetve steamen vásárolt példányára gondoltam.
Egyébként csak az kavart össze, hogy itt a topicban, amikor megvásárolható vált steamen a cod2, felröppentek olyan hozzászólások, hogy ''bazz, most vehetem meg a steamen is, ha CB-n akarok nyomulni...'' - vagy valami ilyesmi.

thx+1*

[Szerkesztve]

(#1236) dome911 válasza dome911 (#1235) üzenetére


dome911
tag

ezekről a hszekről beszéltem:
[link]
[link]
[link]

Akkor ezekből semmi sem igaz :F

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#1237) knbs válasza dome911 (#1236) üzenetére


knbs
senior tag

Errol eletemben nem hallottam,hogy csak Steam-es lesz a cod....

Nemtudom,hogy igaz-e a pletyka nincs idom most utannanezni,de szerintem marhasag,sima kacsa.... (remelem :))

Aki esetleg talal errol valamit,esetleg hivatalos kommentet akkor azt szivesen vennem,dolgozm nincs idom most vegigsurfolni a netet ez utan :)

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#1238) Balancee válasza Kicsizso (#1226) üzenetére


Balancee
aktív tag

Csao! Hány szerveren mérted ezt az 50-60 fpst? Vanak olyan szerverek ahol az adminok nem valami nagy ászok configolásban és a szerver fpst 85 vagy még magasabra rakják. 20-on a jo.
MERT! Ha 20-nál magasabb az a csatlakozott játékosok fps-ét leszivja akár enyire is. Akinek meg máshol 20-30 fps-e van az meg lagolhat mint állat.
CSatiz ide itt is nézd meg :)) . Igaz 60mega letöltés van , de teljes sávszéleségel jön. És itt is mérj légyszives egyet! 193.202.63.15:28966

Kizártnak tartom, hogy csak enyi teljen egy 76gt-böl. Az egyik klántársamnak 76gs-e van 1024x768 ban 333 fps-e van. Igaz a ddr3-as ramokal szerelt gs.

UI: Drivert meg csak ugy frisits, ha driver eltávolitoval szedted le a régit. Mert szemetet hagyhat sajna(Tapasztalat)

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#1239) knbs válasza Balancee (#1238) üzenetére


knbs
senior tag

Igy van a 7600Gt-tol az igen csak harmatos teljesitmeny,es nehogy mar belenyugodj pajtas,gyerunk ess neki es keresd meg a hibat,engem igencsak idegesitene,ha vennek egy uj holmit es kozel se ugy mukodni,mint kellene....
Szoval nem feladni,kuzdeni,elobb utobb meg lesz a hiba.

Csak hogy egy ujabb lehetoseget felfedjek,teljesen hasonlo problema, igaz masik kartyanal(a privatok kozul valo,de szerintem nem sertodik meg az illeto ha kiteszem ide is :)

a Kollega megoldasa:

Koszi a tanacsot,de mar megvan a hiba!Képzeld a HD audio hang driver
amit az alaplaphoz kaptam az blokkolja a kari bozonyos bus rendszeret
es vissza ejti a teljeitmenyet a felere.Meg nincs felinstalalva a
hangrdiver addig semmi baj:) Probaltam az AC97 reraltec hangdrivert
de az meg nem mukodik ezen az alaplapon,igy hat kenytelen vagyo
kvenni egy hangkartyat es remelem igy jo lessz:Hmm ennyit a
kompatibilitásrol:( Helo


Ez is egy a sok kozul... en sem gondoltam volna ilyenre peldaul.

En is kizartnak tartom,hogy 50fps-en rohangaljon a GT!

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#1240) dome911 válasza knbs (#1237) üzenetére


dome911
tag

''Errol eletemben nem hallottam,hogy csak Steam-es lesz a cod.... ''
Ez most megint megkavart...
Mit jelent, hogy csak steames lesz a cod? - Nem lehet több dobozost venni?

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#1241) knbs válasza dome911 (#1240) üzenetére


knbs
senior tag

A 3 hsz-bol,amit belinkeltel nekem ez jott le :)

Mint mondtam szerintem orbitalis marhasag,de nincs idom utannanezni keresd meg! :)

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#1242) cor válasza knbs (#1241) üzenetére


cor
őstag

steames vsárláshoz:haverom aztmondta h dombornyomott visa-ja van,akkor az jo nem?

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#1243) Kicsizso válasza Balancee (#1238) üzenetére


Kicsizso
tag

Hi!
Az enyém is DDR3-as rasmokkal van szerelve!Nem tudnál ajánlani egy drivert amivel le lehet takarítanni a réginek a ramatyát ,bár újra tettem az xp-t és akkor tettem fel hozzá a 91.73 drivert azóta nem kutyúltam meg!

(#1244) Kicsizso válasza Balancee (#1238) üzenetére


Kicsizso
tag

Megnéztem és egy kicsivel jobb de nem sokkal 60-200FPS között ugrál de csak akkor van 200 vagy több ha nézem az eget ja és egyedűl voltam a szerveren,és azt elfelejtettem mondani hogy orosz mapokon még gyengébb a teljesítménye és breakourton aztán meg pláne átlag 60-70 néha 120FPS!

(#1245) Csapi007


Csapi007
veterán

Hello
Egy reinstallal megoldódott a probléma.
Melyik az a parancs amivel meg lehet adni a maximum fps-t?
1 hsz. rlz. :D

[Szerkesztve]

"Csak úgy mondom"

(#1246) Balancee válasza Kicsizso (#1244) üzenetére


Balancee
aktív tag

Szia! Itt a driver eltávolitó(MAgyar nyelvü a használatát olvasd el):
[link]


Itt pedig egy optimalizáld driver a karidhoz: [link]

[Szerkesztve]


Csapi007 Consolba igy: /com_maxfps 125 vagy 333 ha ugrálni akarsz
Configba igy : seta com_maxfps ''125'' vagy 333 a macskaköröm közé.

[Szerkesztve]

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#1247) eastsider válasza knbs (#1241) üzenetére


eastsider
nagyúr

Hy
És akkor ez h megy ha mondjuk winreinstall van?
ki kell írni DVD-re a gémet v wtf?


és mondjuk ha egy feltelepített cod2-be írom be ezt a Key-t akkor mivan? v azt nme lehet?

(#1248) F3@R válasza mazda626 (#1210) üzenetére


F3@R
tag

hali
lehet, hogy picit késve írom a hsz-t, de csak most ültem ph elé eléggé hosszú idő óta...
a véleményünk aszem egyezik a mercillesről
már nagyon régen vártam a mercillest, mikor az 1. képeket dobtákki belőle... hát én már akkor rákattantam :)

Olcsó, megbízható, gyors. Ezen szavak jellemzik szolgáltatásainkat. Játék és Voice szerver host! vng.hu

(#1249) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Ma csipával 23/0:D m1garandal 48/13 mp44el 46/29 asszem:D Ma jó formába voltam.:D Hungarian fregsetre nem jártok?

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1250) F3@R válasza R3ĐßuŁŁ (#1249) üzenetére


F3@R
tag

ment egy pü

Olcsó, megbízható, gyors. Ezen szavak jellemzik szolgáltatásainkat. Játék és Voice szerver host! vng.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.