Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:41:32

LOGOUT.hu

Minimum konfiguráció:
1, 4 GHz Prozessor (Celeron / Duron)
512 MB RAM
ATi Radeon 9200 / GeForce 4
1.5 Gb szabad hely a Winchesteren

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) eastsider válasza Fastercowboy (#1948) üzenetére


eastsider
nagyúr

Meg néha sok külön csíkban jeleníti meg a képet :) forgolódásnál
sok msn-es tft-m van, de egyáltlaán nem zavar a játékban, jáétszottam már 8ms-ossal is és nem sok kül volot cod2-ben

(#1952) cor


cor
őstag

en meg be se kapcsolom a monitort,meg zavarna a szemen ;] :)) :DD

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#1953) Boci_83 válasza Balancee (#1937) üzenetére


Boci_83
őstag

Üdv Balancee!
Jó volt tegnap játszani a szervereteken! Kicsit még Pancser Boci-vok, de majd lesz valahogy. Egyébként az eddigi szerverek közül itt éreztem magam a legjobban...!!
Remélem még találkozunk!!!

**********

(#1954) Balancee válasza Boci_83 (#1953) üzenetére


Balancee
aktív tag

ÁÁ Szia Boci! Nem is tudtam, hogy te is PH-s vagy. Amugy köszi és hidd el nem pancserkodtál ;)

eastsider Én ugy tudom a tft monitoroknál a válasz idö nagysága miat a lövéseid nem oda menek ahova te lötél, hanem késik és akár melé is mehet. A te uj 2ms válaszidös moncsiddal ez valszinüleg nem lesz. Igaz a tft nagy elönye a DVI csatlakozó ha van rajta, mert a video karid nak nem analog jeleket kell küldenie hanem digitális jeleket. Igy nem kell azon is dolgoznia a video karidnak,hogy digitális jelet leforditson analoggá..

[Szerkesztve]

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#1955) pityeszka válasza Balancee (#1954) üzenetére


pityeszka
őstag

csa!

van rajta dvi csak félek nem lesz tartozék a kábel :B

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1956) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hát nemtudom, ez a milisec mizéria miért van. Kb. két-három éve vettem tft-t, akkor még a 10 miliseces moncsim gyorsnak számított, átlag 14-eseket lehetett kapni. Utánhúzás sosem volt, és ha valakinek megvan stabilan 100FPS, akkor már a golyó is oda megy, ahová kell.

Olyat már tapasztaltam, hogy az ellen fejére céloztam csipával (ritka alkalmak egyike, mikor az utált fegyvert használtam), és egymás után 4 golyóm ment a hasa tájékára, azaz ment volna, mert betonfal mögött állt. Na de ez sem a monitor milyenségéből fakad. Most egy LCDTV-n játszom, nem néztem meg a frissítési idejét, csak a képét a boltban, ezzel játszva is oda megy a golyó ahová kell.

Az meg ha analog kábelen megy a tft-be a jel, az nem jelent plusz megterhelést a vidkarinak, az átalakító áramkörök nem rontják a teljesítményt, viszont a digital -> analog, majd analog -> digital átalakítás eredményeképpen nem azt a képet kapod meg, amit a vidkari előállít, jellemzően pl. a színek fakóbbak lesznek. És nincs igaza, annak, aki szerint csak pénzkidobás, mert nincs külömbség. (engem számtechboltos akart erről meggyőzni)


Még egy sor a tesztes kérdésemhez, ha átis állítják az fsb limitet, vajon mennyire? Mert erről nemigen írnak.

mod: jah igen, dvi kábelt átlag utólag kell megvenni, olyan 4k... :DD

[Szerkesztve]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1957) athomi válasza CPT.Pirk (#1956) üzenetére


athomi
veterán

Az játékhibából eredhetett, hogy fejlövésből hasist adtál. :)
Én lőttem már kajakra álló embert seggbe és fejen lőttem! :D Az is lehet, csak egyszerűen seggfej volt! :DDD

(#1958) Boci_83 válasza Fastercowboy (#1844) üzenetére


Boci_83
őstag

Hahó Fastercowboy! Mi lett a szereveretekkel!?? Játszottam ott néhányszor, de napok óta nem talállak titeket!!

**********

(#1959) Fastercowboy válasza Boci_83 (#1958) üzenetére


Fastercowboy
tag

Jogos az észrevétel. A szolgáltató számomra eddig ismeretlen okokból megváltoztatta az IP címünket. Az új cím: 81.2.252.52:28967 Ezentúl itt keressétek a szervert, a régi cím természetesen már nem él.

Köszi, h. felhívtad rá a figyelmem, h. ide is beírjam. Sajnos a váltást megsínylettük, sztem sokan nem találják a szervert azóta. :(((

(#1960) Boci_83 válasza Fastercowboy (#1959) üzenetére


Boci_83
őstag

Köszönöm! :R Délután benézek!!! ;)

**********

(#1961) Balancee


Balancee
aktív tag

Sziasztok! Elöször is megcsináltuk a chatet [link]

2. Meg akarom a szerverünkre a germanfront modot csinálni [link]
De a szerver szintü telepitése szépen szólva is igen gubancos. HA egy kis társadalmi munkában ti is utána nézegetnétek a több szem többet lát elv alapján azt nagyon megköszöném :)

[Szerkesztve]

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#1962) athomi válasza Balancee (#1961) üzenetére


athomi
veterán

Ez lehet nem rossz ötlet. :)
Láttam ott a képek között új pályákat is. Na azok nagyon jók lennének. Esős pálya van vajon? Nekem az is nagyon tetszene.

(#1963) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Azén monitorom 4 ms-es tehát villámgyors.
Én a COD2-t 1280x1024-en, DX9-en, Anisotropic filteren, Extra textúrákkal futtatom 60-70 fps-sel.

(#1964) CPT.Pirk válasza MATEO6600 (#1963) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

kitölthetnéd a konfigod az adatlapodnál, hogy tudjuk miről beszélsz...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1965) eastsider válasza athomi (#1962) üzenetére


eastsider
nagyúr

Esős?
ahozz mod kéne, ami valszeg tele bugos és zabálhatja az FPS-t és lagoltathat :D

(#1966) athomi válasza eastsider (#1965) üzenetére


athomi
veterán

Nekem akkor is tetszene, az FPS mneg nekem mindegy amíg 80-100 megvan.

(#1967) pityeszka válasza CPT.Pirk (#1964) üzenetére


pityeszka
őstag

mindenesetre maradjunk annyiba,hogy biztos nem puha cfg lehet !!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1968) .:T.H:. válasza pityeszka (#1967) üzenetére


.:T.H:.
aktív tag

Annyira durva csak nem kell.. Nekem ez megvan a 7900GS-emmel..
Próbáltam, megy 70-es átlaggal, de én inkább dx7 és no szűrő.

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#1969) pityeszka válasza .:T.H:. (#1968) üzenetére


pityeszka
őstag

szia!

ilyen procival + vga-val dx7-zel :Y Komolyan mondom nem vágom mé jó az :F van 50 fps-em kilövöm a szemed dx9-be ;) miért nem probálod meg mondjuk 1024*768-ban pl aa2x,af8x,shadows off,bilinear text,textúrák meg extra! ....man.... rohadtúl csúny a dx7!na de kinek milyen.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1970) Balancee válasza athomi (#1962) üzenetére


Balancee
aktív tag

CSaotok! Felötem a szeronkra a modot. Igaz a configján még van mit hegyeznem, de nagyon durva. Az átirt fegyver célzási rendszer nem piti, ha nem célzol lehet célkereszt a monitorodon olyan a fegyok szorása mint állat :) A hangok sem rósszak, meg a ruhák sem. Találtam hozzá egy map pakot ami kifelyezetten ehez a modhoz lett készitve, tervezem majd anak is a felrakását. HA kihegyeztem infozlak beneteket.

[Szerkesztve]

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#1971) athomi válasza Balancee (#1970) üzenetére


athomi
veterán

Rendben, szólj ha kész és megyek megnézem. ;)

(#1972) Richard válasza pityeszka (#1969) üzenetére


Richard
őstag

Hali!

Én is Dx7-ben tolom. pedig megtehetném hogy átrakom 9-re. De mondhattok bármit nem mind1 hogy 50 vagy 250 fps:)

Másik meg az, hogy ha megvan a stabil 250-ed akkor sokkal gyorsabb eleve minden. Én igy szoktam meg. 9-be fura:)

üdv.

(#1973) pityeszka válasza Richard (#1972) üzenetére


pityeszka
őstag

add nekem a configod,én biztos nem raknám 7-re míg élek!!tom,hogy nem mindegy hogy 50 v 250,de 50 nekem már elég ;)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1974) .:T.H:. válasza pityeszka (#1969) üzenetére


.:T.H:.
aktív tag

Nekem, klánom csipására szükségem van a folyamatos játékra.
Tudom nem olyan szép, meg minden de én eléggé sokat játszok vele és megteszi ez a dx7 is bőven.

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#1975) athomi válasza pityeszka (#1973) üzenetére


athomi
veterán

Nekem 7900GS-em van és most kipróbáltam 2xAA, AF-el és 80-max.100FPS-em volt. Hát így hirtelen 200 után nem a legjobb. Ja és mivel minden csillog- a lövéstől kezdve a kéményen át a napról már nem is beszélve- alig látsz vmit! Amúgy szépnek szép, de nem multira való!
Tudom nemrég még azt mondtam ha 80-an megvan akkor ok, de ezt most visszavonnám.

[Szerkesztve]

(#1976) pityeszka válasza athomi (#1975) üzenetére


pityeszka
őstag

nem tom nekem vmi baj van a szememmel!!9-ben jobban kiszurok mindenkit :D

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1977) athomi válasza pityeszka (#1976) üzenetére


athomi
veterán

Én nem, mert sokkal komplexebb lesz minden tőle. Jobban elvész az ember. És vhogy érződik, hogy nem olyan folyamatos, persze bőven játszható!

(#1978) Balancee válasza athomi (#1975) üzenetére


Balancee
aktív tag

Csao! Probáld meg dx9-ben szürök nélkül a taxturák maxon kivéve a tükrözödés az legyen a legg gyengébben és a drawsun-t kapcsold ki. Igy szerintem nem fog ugy csilogni és kivi vagyok igy menyit teljesit a 7900 gs, mert tervezem vagy egy 7900gs vagy egy 8600gts vásárlását.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#1979) athomi


athomi
veterán

Képzeljétek találtam vmi Zombis szervert. Egy zombi van a pályán és nincs tölténye. Akit leüt az zombivá válik. Aki a legtovább bírja a pályán az lesz a köv. körbe a zombi. Igazából ez semmire sem jó csak arra, hogy hülyüljél egy kicsit...Egyébként a pályán sötét van.

Balancee: Holnapig kipróbálom és beszámolok.

(#1980) athomi válasza Balancee (#1978) üzenetére


athomi
veterán

Na megnéztem két pályát.
DX9
1024x768,
textúrák szűrése: kétvonalú,
élsimítás: ki
árnyékok: igen
dinamikus fények száma: ki
füst: ki
textúrák: extra
normális: extra
tükröződő: extra

Templomos pálya (nem tudom mi a neve): AVG 94
Orosz pálya, ahol van két szembenlévő épület közte meg egy nagy tér (nem tudom mi a neve :D ): AVG 80

A drawsun nem volt kikapcsolva és véletlen a tükröződés extra volt. Nemsoká ezt is kijavítom és újra tesztelek.

[Szerkesztve]

(#1981) athomi válasza Balancee (#1978) üzenetére


athomi
veterán

Ugyanazok a beállítások csak:
Tükröződés: alacsony
Árnyékok: ki

Matmata: AVG 87, min. 53
Wallendar: AVG 85, min. 52

Nekem nem jön be ez az átlag 8X FPS!

[Szerkesztve]

(#1982) Balancee válasza athomi (#1981) üzenetére


Balancee
aktív tag

Szoval 80 fps az átlag? Nekem a 73gt vel a fentebb emlitet modon 40-50 fps em van olyan szeron ahol néhány emberke rohagangál.

Amugy belötem a German front modot a szeronkon egész érdekes.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#1983) haky


haky
senior tag

PunkBuster még mindig szar vista alatt???? MInden játék megy hibatlanul az új driverekkel gyorsabb is mint xp-vel. a COD2 meg szar... A rohadt punkbuster miatt.

[Szerkesztve]

Aki másnak retyvetyutyu...

(#1984) Boci_83


Boci_83
őstag

Üdv! Újra akarom rakni a rendszerem, de a meglévő multis dolgaimat ki szeretném menteni, mert egy csomót töltöttem le. Mit kell még kimentenem a pályákon kívül??

**********

(#1985) Norbi14 válasza haky (#1983) üzenetére


Norbi14
senior tag

Nekem már Vista alatt is rendesen működik a PB nem dobál ki, a játék sebessége is ugyan olyan mint xp-n

(#1986) Norbi14 válasza haky (#1983) üzenetére


Norbi14
senior tag

Nekem már Vista alatt is rendesen működik a PB nem dobál ki, a játék sebessége is ugyan olyan mint xp-n

(#1987) haky válasza Norbi14 (#1986) üzenetére


haky
senior tag

Jah jah csak nem rendszergazda módban futtattam az olt a baj. Xp kompatibilis/rendszergazda kell neki. Már jó, tegnap este egész este nyomtam..

Aki másnak retyvetyutyu...

(#1988) athomi válasza Balancee (#1982) üzenetére


athomi
veterán

Próbáltam bemenni a szerveretekre, de vmiért nem akarja azt az 53.90MB-ot letölteni és állandóan újrakezdi. Ennek mi lehet az oka? Sejtem, hogy nálam van a hiba, de nem tudom erre a megoldást!

(#1989) cor válasza athomi (#1988) üzenetére


cor
őstag

szinten zenesz :F

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#1990) athomi válasza cor (#1989) üzenetére


athomi
veterán

Akkor jön majd Balancee és biztos tudja mi lehet a baj.

[Szerkesztve]

(#1991) Balancee válasza athomi (#1988) üzenetére


Balancee
aktív tag

Akinek a mod letöltésével gondjai vannak itt a megoldás. Tölcse innen le a specnazCUC.rar-t és tömöritse ki. Talál bene egy szöveges doc-ot amit ha elolvas simán felrakja. Sajnos csak azoknak okoz gondot a mod letöltése, akinek nem tul gyors a netje, mert idö tulépés miatt újra kezdi nekik. Ezért raktam ide fel és innen simán menni fog.

[link]

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#1992) athomi válasza Balancee (#1991) üzenetére


athomi
veterán

THX :R
Ha sikerül, akkor még ma kipróbálom és hát miért ne sikerülne. :)

[Szerkesztve]

(#1993) cor válasza Balancee (#1991) üzenetére


cor
őstag

:R

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#1994) athomi válasza Balancee (#1991) üzenetére


athomi
veterán

Én hülye önfejű! :W :W :W Nem olvastam el a file-t és betettem egyből a main könyvtárba a cuccot! Erre lecserélt vmi file-t és azóta hiába megyek be a szerverre nincs auto assaign-em magyarul csapatválasztó funkcióm! :W Csak spectate van, de ott nem lehet játszani! Esetleg tudsz vmi gyógyirt vagy tehetem újra a játékot???

(#1995) athomi válasza athomi (#1994) üzenetére


athomi
veterán

Sikerült megoldanom a problémát.
Érdekes jelenség volt, hogy nekem Toujanén mindent minuszba számolt! :F
Később megoldódott a probléma, de egy idejig ez így ment. Ja és volt egy időszak, amikor meg nem is számolt még minuszba sem! :F
Amúgy HUNOR voltam.

[Szerkesztve]

(#1996) cor válasza Balancee (#1991) üzenetére


cor
őstag

fura...
szokatlan a dolog,nincs pisztoly se,a gepfegyok összevissza visznekbár amugy is pusiztam volna,de igy meg plane,a hangok pontosan nemtom milyenek mert alig hallotatam a winamp miatt :D
a zaszlovisszaszerzesert is szamol?ezt nem figyeltem,de ugy tünt

[Szerkesztve]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#1997) beni3d


beni3d
aktív tag

bocs hogy visszaolvasás hiányában szólok hozzá, de megmondaná valaki, hogy lehet-e mp-ben botok ellen játszani?(letölteni botokat ...ilyenek)Vagy interneten ingyen játszani...nem vagyok jártas az ilyenben

[Szerkesztve]

(#1998) pityeszka válasza beni3d (#1997) üzenetére


pityeszka
őstag

én már voltam olyan szeron ahol botok voltak!!nem nagy szám,lehet darálni :D

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1999) Norbi14 válasza beni3d (#1997) üzenetére


Norbi14
senior tag

Tedd fel az Xfire-t az szépen kilistáz egy csomó servert és kedvedre válogathatsz(természetesen ingyen játszhatsz)

(#2000) beni3d válasza Norbi14 (#1999) üzenetére


beni3d
aktív tag

köszönöm néktek földiek!:D :R :R :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.