Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:41:32

LOGOUT.hu

Minimum konfiguráció:
1, 4 GHz Prozessor (Celeron / Duron)
512 MB RAM
ATi Radeon 9200 / GeForce 4
1.5 Gb szabad hely a Winchesteren

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) Grave Digger válasza oxaher. (#1350) üzenetére


Grave Digger
csendes tag

Igazad van. Én is csak külföldi szerveren játszom. Nincs anyázás, buzizás, beszólás. A múltkor pl az egyik magyar szerveren minden ok nélkül elkezdtek kiszavazni. Kétszer is. A másodiknak nem vártam meg a végét, mentem magamtól. :(
Ilyen a magyar mentalitás sajnos. Tisztelet a kivételnek.
Viszont a ''bénákat'', már ha a gyengébb képességű, vagy kezdő játékosokat érted alatta, ott sem kickelik.

(#1352) Richard válasza (Kolombusz) (#1348) üzenetére


Richard
őstag

Itt is volt egyik kollegának valami anyazos gondja velünk. :D Vigyazni kell ezekkel a ''beugrókkal'' is.. Nem a sajat klanjukban jatszanak, de ennek ellenére ugy anyáznak, hogy hihetetlen. Sztem minden gombon van valami szitkozódó bind. A másik meg az, amikor kidobok valakit valami indokkal a serverről, és előtte már 3* rászóltam. Visszajön és leanyáz, hogy szánalom mindenki a felmenőim közül, és persze hogy én azért dobtam ki, mert jobb nálam és nem bírom elviselni.... Van egy bizonyos feelingje. Mindenki fikázaz a másikat. Főleg a klánok.. Lásd a nemtom hanyas hszt mikor az én klanom szodja cor, közben az 5-ből 2 emberün volt ott. Köztük az egyik én. Mi meg sem szolaltunk, és ne mis klanneven toltuk. Mégis minket hord le. :)

Feeeeling. :Y

(#1353) cor válasza Richard (#1352) üzenetére


cor
őstag

hmm ehhez csak annyit h az utobbi idöben szinte senki nem nyomja mar klánnévvel,max a végén bebindeli(jü)k h mégis ki-ki volt..s ha mesz xy szerverre akkor nyilvan az xy klan tagjai jaccanak,az meg h beugro/rokon/jézus stb hóóót mind1,ilyet minek hivnak/tok jaccani,hisz igy viselkedésével az adott klán ,''hirnevet'' rombolja ...

csak ennyit akartam,de csak azért mert meg lettem szolitva :B :U

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#1354) pityeszka


pityeszka
őstag

enemy clan serverre szokott itt járni vki?

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1355) R3ĐßuŁŁ válasza oxaher. (#1350) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Én is szoktam külföldikre járni. Only rifle-ra álltalában,mert az a legjobb:D Azon a szerveren nincs kick se szóval jó szerver és nem járnak oda lámák :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#1356) .:T.H:.


.:T.H:.
aktív tag

Hi all!

el tudnátok nekem magyarázni a steam-es cod2 vásárlást részletesen? Egyik haveromnak van dombornyomott kártyája, így meg tudnám oldani a dolgot..

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#1357) cor válasza .:T.H:. (#1356) üzenetére


cor
őstag

knbs kollega tud segiteni,:)
odáig vagyok meg én is h regeltem steamen accountot
kiválasztod a gamét,purchase,megkérdezi milyen kártya...s eddig jutottam mivel én még nem vajaztam le haverommal a dolgot :B

[Szerkesztve]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#1358) pityeszka


pityeszka
őstag

mijatúróvancodosok :F

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1359) eastsider válasza pityeszka (#1358) üzenetére


eastsider
nagyúr

Tegnap éjfélig toltam DM-et garanddal :R

muszáj lanra gyakni :D

[Szerkesztve]

(#1360) pityeszka válasza eastsider (#1359) üzenetére


pityeszka
őstag

ha jól gondolom akko vmi nagy partyra készülsz!
juhh míg el nem felejtem:van 1 olyan szerver,hogy magyarosítások portál,na az a bajom vele mikor belépek el kezd tőtni egy 7mb-os fájlt csak nem tőti le :F tudja vki mé van ez :F

[Szerkesztve]

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1361) .:T.H:. válasza pityeszka (#1360) üzenetére


.:T.H:.
aktív tag

Jó kérdés, nekem mindig letölti, mert van olyan szerver ahova szoktunk a klánunkal menni warozni és bekavar az only rifle mod(mindig letörlöm, de amikor megyek az mp publikra akkor mindig letöltöm vissza)..
Kedvenceim között van a Magyaritasok Cod2 Rifles szerver, magyarországon szerintem az egyik legjobb only rifle!

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#1362) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Hy all!
Olyan rég játszottam, és mivel a wow szerverre sem tudtam felmenni gondoltam játszok egy kicsit.[link]Ahoz képest milyen rég játszottam nem rossz.

Van még egy kép mivel 6-an játszottunk 3 ebből ellenség:DÚgy gondoltam nem pazarlok rájuk golyót:[link]

Szerk:Mellékesen mondom a végén 27-6 a stat.Arról nincs kép na bye all

[Szerkesztve]

(#1363) knbs válasza .:T.H:. (#1356) üzenetére


knbs
senior tag

Kell a kártyatulajdonos neve, a kártya lajáratának a dátuma(hónap/év), a kártya száma, és kell még a CIV kód(kártya hátoldalán az aláirás feletti mezőnél itt az utolsó 3 szám). Ezek az adatok kellenek. Ezek mind megtalálhatóak a kártyán magán. Ennyi,gondolom abban már nem kell segitenem,hogy eyeket hova kell beirni? :D

Nahh tessék írhatok megint ékezettel :D Kis husvéti pihenésre Mo-n nincs is ennél jobb!!! a kakaspörkölt már kurvamód hiányzott!!! :D


[Szerkesztve]

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#1364) eastsider válasza pityeszka (#1360) üzenetére


eastsider
nagyúr

cska egy 20.as sufnilan :))
Amúgy tegnap toltam waron eg yolyan 4/4-et h uuuuuu, sztem má tört a a bill :)

(#1365) knbs


knbs
senior tag

Uraim és hölgyeim!

Cheatelés megakadályozására felbéreltek két külön programozót, akiknek csak az a feladata, hogy betonbiztossá tegyék a multiplayer módot és senki élvezetét ne ronthassák el a csítelők. Egy izraeli és egy lengyel kóder. Extrém paranoid fickók és minden trükköt ismernek. Egyikük profi Hackerként tevékenykedett korábban és csak nemrég tért át az Erő Jó oldalára. Hálózati kapcsolathoz elég lesz egy sima DSL.

Nyilván nem cod2-ről beszélek,hanem ez az új csodajáték a Crysis. Erre baromi kiváncsi leszek,csak győzzem kivárni.
Srácok ennek a játéknak a grafikája meggyőző,beépített moddolo csomag.Iszonyat durva fizikai modell(az atomrobbanásos videót minden játékosnak kötelező megnézni fenomenális szerintem), ha a srácok nem basznak el sokmindent a megjelenésig akkor nagy trónbitorló közeleg...

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#1366) pityeszka válasza .:T.H:. (#1361) üzenetére


pityeszka
őstag

ezelőtt nekem is leszedte mindig amikor kellett de mostmár nem!nem tom mi van :F

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1367) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

2v2 wart valaki?
Szerver nincs.

Akár most rögtön.

(#1368) Dillon


Dillon
tag

Félig-meddig témába vágó: találkozott már valaki azzal a jelenséggel, amikor cod2 után megjelenik a feladatkezelőben és a c:\windows\system32 mappában 2 file: PnkBstrA.exe és PnkBstrB.exe..? NOD32, Ad-Aware, SpyBot semmit nem reagál rájuk, csak engem zavar.... :F

MOD: ezt találtam hirtelenjében:
Idézett HDF^Chabee tól az aao.hu frómuáról.
''Nem tudtam hirtelen hova írjam, hát ide bököm...
Aki még nem vette eddig észre kedves barátaink az Evenbalance-nál bele csempésztek egy kis plusz funkciót a legutóbbi pb frissítésükbe.
Angol tudással rendelkezők előnyben ők olvashatnak erről bővebben itt:
http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsvcfaq.php
Viszont, akit nem áldott meg a sors idegennyelv tudással, az kénytelen lesz beérni az én szavaimmal.
Nos két új exe kezdett el futni a punkbuster színeiben név szerint:
pnkbstra.exe
pnkbstrb.exe
ezek hivatottak a VISTA és az XP Adminisztrátor jog nélküli felhasználóknak biztosítani, hogy fusson nekik a pb.
Az aaotracker fórumán olvasgattam egy-két hozzászólást és jelentős játékélmény romlásról számoltak be többen is.(én nem tudom mert azonnal letiltottam Razz )
Akik esetleg azt fedezték fel, hogy laggosabb lett a játék, azok szvsz nézzék meg a feladatkezelőben, hogy fut-e valamelyik exe és állítsa le.
Sem az msconfigban sem a registriben nem találtam (számomra értelmezhetően), hogy hogyan is lehet abszolute letiltani hogy el sem induljon, mert a leírtak alapján NEM kötelező a futtatása.
Lehet elég csak letörölni ezt a két exe-t.
Én megmondom őszintén először azt hittem, hogy valami vírus, mert a ...WINDOWSSystem32 -be tette magát és mindjárt indulás után kopogtatott a tűzfalamon kimeneteli engedélyért. Nem kapott... ''

[Szerkesztve]

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#1369) knbs válasza Dillon (#1368) üzenetére


knbs
senior tag

:R Na tessék a probléma megoldva srácok,nagy thx Dillon-nak hogy betette :R

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#1370) Balancee válasza Dillon (#1368) üzenetére


Balancee
aktív tag

Nekem nem fut egyik sem. Kb 2 hete frisitetem a szervereken is és a gépemen is a pbt.
Aztán lehet én vagyok a birka nekem ezek futnak.:[link]

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#1371) cor válasza Balancee (#1370) üzenetére


cor
őstag

kicsit reklámold már a szerveretek :B ;)
only rifle ctf-zni szeretk mnostanság,csak nincs hangulatom végigprobálni az össz szervert :B

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#1372) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Vista alatti normális használhatóságról senkinek semmi hír?
Mert marha idegesit, hogy hentente egyszer felmennék haverral sd-zni, de folyamatosan ledob az az elkúrt punkbuster valami hibával. Hogy degelne meg az activision.

(#1373) Balancee válasza cor (#1371) üzenetére


Balancee
aktív tag

Vissza raktam a régi cfg-t, mert egy két klántag fikázta az onli rifle modott(azért az a cfg is megvan a szerverhez :) HA meglesz aki játszon rajta és kéri min 10 fö egy-egy game erejéig felövöm )
Amugy admiral mod 3.615 realise mod az alap. Ez egy kicsit ki van hegyezve. Vannak kasztok( TNT, ARTY, MEDIK) Tüz és gáz gránát valamint kiirja ki és milyen meszirül nyirt ki és melyik testrészed találta el. Battlecheater( Dumálnak a katonák ha pl eldobod a gránátott vagy ha meléd esik a gránát kiabálsz a társaidnak, hogy gránát stb stb)
Ehez párosul 4 uj map. Valamint a Brathers in arms fegyver hangjai és egy kis speciális vér mod(eltalálnak enyhén vérpacás lesz a képernyöd)
A szerver fps le van véve 20-ra igy akinek más szervereken 40 fps-e van itt akár 60-70 is lehet.
Pl nekem a vév szerveren 100-140 a mienken 125-260.

Az only rifle cfg-ben a paraméterek a következö képpen változnak:
CSak 3 puskát lehet választani kar,enfield és mosin. Nincsenek kasztok és se tüz se gáz gránát.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#1374) cor válasza Balancee (#1373) üzenetére


cor
őstag

kár:(

ezt a kasztos vmit az elöbb tapasztaltam a BH szerveren...

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#1375) STC Speed


STC Speed
őstag

Kipróbáltam 1 cfg-t most és elég elkeseritő,hogy az embert eltalalom ha melle lovom meg a csipa zoom nelkul is talál....
Le is töröltem....
Ha van pb a serveren akkor tudnak cfg-zni?
Mert voltam olyan serveren ahol dobálta kia pb más cfg miatt

(#1376) .:T.H:. válasza knbs (#1363) üzenetére


.:T.H:.
aktív tag

Akkor én végülis mit kapok a pénzemért? Egy iso-t kulcsal egyetemben?

- Ugyan, kedves Potrien, milyen volt az útjuk Párizsban... - A PH! egyik legjobb hsz-e: http://prohardver.hu/p.php?mod=40&id=351450&start=1374&len=1

(#1377) knbs válasza STC Speed (#1375) üzenetére


knbs
senior tag

Uhhh ez a cfg-s duma már ugy bosszant.... egy vicc ez a gyengék menedéke,ha lekapják őket.... VICC!!!! Semmiféle cfg-nem fog neked segiteni abban hogy jobb legyél kiprobálhatod bármelyiket! A cod1 megjelenése ota játszom és mindig teljesen alap cfg-vel semmi átirogatás. Egyszer csak tesztből kiróbáltam pár ilyen állitolag szuperhaxos cfg-t.... az egész egy rakás használhatatlan plussz kodsor a lámák megnyugtatására,hogy ettől majd sokkal jobban fognak játszani....

Ez a cfg-zés duma egy hatalmas vicc,majd ha nekem bebizonyitja valaki azt,hogy AKÁRMILYEN cfg-beállitással előnyhöz jut azzal szemben,mint aki alapot használ,akkor meghajolok a cfg-s duma előtt,addig marad a lampik menedéke.... ennyi

Speed persze ezt nem neked irom,csak mindenhonnan hallom már ezt a cfg-s dumát és már idegesit,mert egy HATALMAS BAROMSÁG!!!

Eleve fos a szerver,ha enged mindenféle szabálytalan(clanbase rules) módositással ellátott cfg-vel játszani....

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#1378) eastsider


eastsider
nagyúr

huu ki volt az a nagyon okos aki feltalálta a PB proof-os WH-t :W
Olyasn idegesítő, h vki lanon se szégyenl csalni :(
Fenn se legyen a gépén, úgy nem is lehet mondani, h wh-s, attól függetlenül mennyire nézi a falat stb...

(#1379) -Mike- válasza eastsider (#1378) üzenetére


-Mike-
addikt

és olyan wh-t honnan lehet letölteni? ;))

(#1380) Ramius


Ramius
őstag

Furcsa kérdésem lenne.
195.228.155.155:28963
Ezen a szerveren ha belépsz egyik csapatba, akkor elkezt egy orosz dallamú, de magyar szövegű zenét jáccani. Na annak az eredeti címe kellene. Remélem tud vki segíteni :)

mod: sztem nem a kalinka

[Szerkesztve]

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#1381) Ramius válasza Ramius (#1380) üzenetére


Ramius
őstag

Megtaláltam :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#1382) Balancee válasza knbs (#1377) üzenetére


Balancee
aktív tag

Igazad van :R , de szerintem a cfg átirása az egyénre is szabható! Ugy gondolom ha beállitgatod, hogy neked mi a leg jobb cfg beállitás, nem csak érezheted hanem akár elönyöd is származhat belöle. Gondolok itt a net kapcsolat kihegyezésére, Sniper közelitésnél bentartja a levegöt stb stb (Ez utobit ha jol tudom már szüri a pb)
Persze a nem pb-s vagy régi pb vel rendelkezö szervereken a durva cfg-t is tudják a tacskok használni. Gondolok itt a picmip 3 vagy magasabb értékére. Ami ügyebár a fák lombozatát butitja le akár olyan szintre, hogy csak a csupasz ágak vannak.
Megnyugtatásotokra mondom ezen cfg-ket a fris pb szüri. Valamint ha olyan szerveren waroztok ahol a pam 2.04-es vagy enél nagyobb verzio számú van az még az fps-t is korlátozza 250-re. :)

Aki régen quake-vel játszott biztos emlékszik a kék meg piros emberkékre. Egy nem pb-s szerveren akár a cod2-öt is igy lelehet butitani. Mit eredményez? Kiszur meszebröl meg kb 7-8 szor anyi az fps-e.
Ezt ajánlanám mindegyikötök figyelmébe(ha még nem tetem volna):[link]

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#1383) eastsider válasza -Mike- (#1379) üzenetére


eastsider
nagyúr

:((( :Y

(#1384) forceberg válasza Balancee (#1382) üzenetére


forceberg
veterán

Mostmár legalább sejtem, mik azok a picmip-ek, aminek a 3 értéke miatt néha repültem. Aztán a cfg fájlban átírtam 2-re...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#1385) Balancee


Balancee
aktív tag

Csaoto! A véleményetek kéne a szerverünkröl. Mi nem jó benne? Régen nem lehetet ráférni. Miota meg többet van vele foglalkozva le se .... :W
Nem értem komolyan :( . Igaz a tagok mind azt mondják, hogy jó. De ök ebben a kérdésben nem tudnak pártatlanok maradni.
Persze Cor is és Varga Csaba is csak akkor volt rajta amikor proba jeleggel only rifle volt. Csabinak teteszet, de két fegyveresen az igazi. Mert 14 honapja az alapjain nem változtatunk csak a szolgáltatásait bövitetük. Igaz az ASE leállása és költöztünk ezen idö alatt másik ipre, lehet nem tet neki jót.
Megmondom öszintén ugy gondolom ha valami nem népszerü akkor minek legyen. Ertetek ugye?
Szoval a lényeg. Nagyon hálás lenék ha levizitelnétek és kökeményen véleményt mondanátok rolla.
itt az ip: 193.202.63.15:28966

Elöre is köszi mindenkinek. :)

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#1386) Temple-Anzan válasza knbs (#1377) üzenetére


Temple-Anzan
tag

én is egyetértek knbs-sel....

ez az egész CFG egy nagy hülyeség.... már olyan szinten is hogy ha szétdarálsz publikon valakit vagy elkezd pofázni hogy te szemét cfg-s vagy arra kér hogy küldd már át neki a cfgdet... közbe nekem is az a nagy cfgm hogy kivan íratva az fps meg a lagometer meg maxpackets be van állítva.... én azt csinálnám ha valaki beírná a szerveren hogy cfg annak adna egy hardver bannt :D :R :R :C

cracked

(#1387) robee19


robee19
tag

Sziasztok! Valaki meg tudná mondani hogy egy 1.7-es cerkán 512 ddr-el és egy ősrégi ati kártyával mért töl be hamarabb a játék mint egy intel pentium 3000-en 512 ddr2-vel (kingmax 667) és egy 7600GS kártyával? Már nagyon idegesítő hogy 3 percet kell várni mire elkezdi tölteni a pályát. :F

(#1388) Balancee válasza robee19 (#1387) üzenetére


Balancee
aktív tag

Ez nem a géptöl függ :) Hanem attol, hogy milyen messze van az átjátszó a szerver géptöl, valamint a netkapcsolta minöségétöl.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#1389) robee19


robee19
tag

Szia Bali milyen átjátszó milyen servergéptől? ha siman elindítom a játékot akkor is lassan jön be!!! Valami tuti hogy szar csak nemtom mi. a memo időzítését már beállítottam de semmit nem segített. mi lehet a baj?

(#1390) Richard válasza Balancee (#1385) üzenetére


Richard
őstag

Ennel jobban ctf-et elb@szni nem lehet. Meg servert se... Már bocs. +Ez a mod ez ugy ahogy van hülyeség. Amikor már 3 fegyverrel rohangálok az eleve gagyi. Sok hülye telepakolja TNT-vel a zászlót és nem lehet rendesen jatszani. Mindenhol bombák lógnak. 600K-val kb 10 percig szedi a sok hülye modot.. Ráadásul a hangoktól feláll a hátamon a szőr.:( Játszhatatlan. Ezért nincs fenn soha senki.

(#1391) (Kolombusz) válasza Balancee (#1388) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ne mondd már, hogy attól függ milyen gyorsan tölt mapot, hogy milyen a netem.
Ez lol bakker, a pálya betöltésének sebességét a legjobban a ram mennyisége és a merevlemez sebessége határozza meg.

Nekem 3-4 másodperc alatt húzza végig a csikot a betöltőképernyőn.
Mindig engem tölt be a leggyorsabaan, pedig egy szar wireless netem van. :U

(#1392) robee19


robee19
tag

Úgy látom teljesen félreértetek! Én nem a mapokrol hanem a magáról a játékrol beszélek mikor elindítom a multiplayert akkor még nem lépek fel pályára csak a játék főmenüjébe és már az is percekbe kerül mire bejön!

(#1393) (Kolombusz) válasza robee19 (#1392) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Véletlenül nem Windows Vistad van?
Ott indul el ilyen marha lassan, ha a kompatibilitást nem állitod SP2-re, de bár ez lenne a legnagyobb baj a Vista alatti codozással.

(#1394) robee19


robee19
tag

Sima XP-m van sp2-vel

(#1395) Balancee válasza Richard (#1390) üzenetére


Balancee
aktív tag

Köszi! Ez tényleg durva volt :) . A tnt-t nem pakolgatja mindenki össze vissza, mert pályánként csak 2-ö van engedve. Valamint a csapat tagokra is hat.( A háboruban sem válogat az akna barát és elenségközt)
Nincs 3-om fegyver csak 2.
4 map és a modot szedi le. Valamint a vért és a hangot ami kb2 mega. 512 vel töltöted?
Gondolom egyedül rohangáltál rajta?
Azért köszi, hogy megnézted és véleményt nyilvánitottál mégha nem is pozitivat. :)


robee19SZoval ha messze vagy a szerver géptöl atol is indulhat a map sokkal késöbb mint másnak. Igaz én félre értetelek. Mert ugy gondoltam mire becsatlakozik neked a gameba adigra egy csomo ember akár 20-30 pontot is löhetett.. A vinyod ok?

[Szerkesztve]

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#1396) robee19


robee19
tag

Samsung 250G

(#1397) robee19


robee19
tag

Pontosabban 250GB Samsung 8MB SATA2 HDD

(#1398) Balancee válasza robee19 (#1397) üzenetére


Balancee
aktív tag

Ugy értetem menyi rajta a hely és jol müködik e? Mert ha kevés a virtuális memoriád akkor lehet ez vagy akkor ha haldoklik a vinyod és nehezebben olvas.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#1399) eastsider válasza (Kolombusz) (#1391) üzenetére


eastsider
nagyúr

nekem is 3-4 sec a betöltés pedig a gépeink ég és föld :)

(#1400) (Kolombusz) válasza eastsider (#1399) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Most mondhatnám, hogy Vista alól játszok, ami azért lassabb... :)

Mindegy, lényegtelen amúgy addig, amíg állandóan ledobál a PB a legkülönbözőbb marhaságaival csak azért, mert Vista alól játszok.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.