Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:41:32

LOGOUT.hu

Minimum konfiguráció:
1, 4 GHz Prozessor (Celeron / Duron)
512 MB RAM
ATi Radeon 9200 / GeForce 4
1.5 Gb szabad hely a Winchesteren

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) cor válasza Temple-Anzan (#800) üzenetére


cor
őstag

...az össz pub-ra is feltetetnem a limitet..

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#802) chungee


chungee
addikt

Hali! Az mitől van hogy rohamosan csökken az fps-em? Most már 800*600-ban néha szaggatok. Beadta magát a VGA-m? Adjatok már vmi tippet. Mert így nem lehet multizni.


Configom:
SocketA Sempron2600+
DDR400 768MB
6800LE 128mb/256bit

Beállításaim:
800*600
85hz
trilinear
élsim. off
Anti-liasing: off
Sync: off
Dx7
Textúrák+köd: low-off

(#803) pityeszka válasza WonderCSabo (#797) üzenetére


pityeszka
őstag

Csá!

7300 gt-vel szaggat a game?Próbálj vmit csinálni vele mert az nem igazán helyes!!
nekem:
800x600,aa2x,af2x gameben minden benyomva kivéve shadows OFF ;] meg a textura beállításoknál csak az első van extrán a többi high-on és 40-50 fps-el szalad a game
természetesen DX9-ben,persze nem folyamatos de jól megy!az hogy visszarakod DX7-re szvsz nem sokat fog segíteni!Milyen procid van az adataid nem néztem :B

Jah a vga-M:Gef 6600 370/550 ;]
Szerintem a te kártyáddal szaladni kellene a gamenek,mert azé 500/700 DDR3 hát :B :B
(és ha még húzod is)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#804) Richard válasza pityeszka (#803) üzenetére


Richard
őstag

Hidd el hogy Dx9hez kevés a 7300gt.:( Nekem is volt és akadt rendesen. Igaz én 1440*900ban jatszom:)

Más: Dx7ben sokkal gyorsabb a géém.

(#805) Richard válasza chungee (#802) üzenetére


Richard
őstag

Ez elég érdekes. Próbálj ki valami újabb vga drivert. Ezzel a karival simán kéne szaladnia dx7-ben. 1024 es felbontásban természetesen.. Esetleg fut valami gépigényes progi a háttérben?

(#806) REDeath válasza chungee (#802) üzenetére


REDeath
őstag

mi az hogy csökken? napról-napra egyre kevesebbet tud? :U ugyanannyi játékossal szaggat? (mer ugye minél több játékos, annál nagyobb terhelés a gépre..)

Ha csak a cod2 fut a gépen, és semmi egyéb progi, akkor szvsz összegyűlt pár spyware a gépedre, azok képesek iszonyatosan lassítani a gépet.
Csökkentett módban futtas le egy jó spyware írtót. (ezután még a drivert is frissítheted, ha nem a legújabbak egyike van fent)

ui: én még nem láttam olyan vga-t ami ''gyengül'':) vagy működik vagy nem :)

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#807) chungee


chungee
addikt

Hű köszi a tippeket!!!!

(#808) knbs válasza chungee (#802) üzenetére


knbs
senior tag

Halli!

800x600-at szerintem nyugodtan elfelejtheted, mar eleg regota 1024x768-ra optimalizaljak a karikat, nalam 5 fps-tobb van 1024-ben mint 800x600-ban :D
Szerintem a konfigoddal siman futnia kene szepen dx7-ben 1024-ben. Szoval virus/spyware irtas, ha ezek sem segitenek rakd ujra a windowst-nalam mindig ez az utolso adu :D

Amugy sokkal gyorsabb dx7-ben,mint dx9-ben egy rakas grafikai feature nincs benne a 7-ben,szoval egyertelmu,hogy gyorsabb...

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#809) pityeszka válasza Richard (#804) üzenetére


pityeszka
őstag

Hát figyu nem tom,nekem ezekkel a beállításokkal DX7-ben max 10-fps a gyorsulás!
Néztem a kollégénak hasonló konfigja van mint nekem,csak nekem derékebb a procim egy nagyon picit :)

Egy vírusírtást és egy új Vga drivert én is ajánlok,mert ilyennek nem kéne történnie szvsz :U

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#810) Temple-Anzan


Temple-Anzan
tag

ja lényegtelen a felbontás...

mindegy hogy 640x480 ba vagy 800x600ba vagy 1024x768ba futtatod... az fps úgyanaz vagy minimális eltérés... (pár számmal)

szal 1024be legyen mindig minimum.. 6800al pedig simán futnia kellene a játéknak...

cracked

(#811) REDeath válasza Temple-Anzan (#810) üzenetére


REDeath
őstag

azért van ahol számít...

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#812) chungee


chungee
addikt

Min értetek hogy simán vivvie kéne? Van olyan map amely 150-nel van amelyik 60-80-nal

(#813) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Valaki szeretne 1v1ezni? :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#814) Tommynexplo


Tommynexplo
csendes tag

Nekem is van olyan pája ahol 40fps alatt nincs dx9-ben de van hol 22-27az átlag.
7600gt-mel 1024*768-ban igy nékem érdemesebb a dx7... :( :O

(#815) Tommynexplo


Tommynexplo
csendes tag

De egyébként multiba érdemesebb a dx7 mert nincs annyi fény,füst és így könyebb lesz frag szerzés..... :DDD :D :R :R :R :R

(#816) R3ĐßuŁŁ válasza Tommynexplo (#815) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Multiba én is dx7et használok.... De szvsz nem csak én.....:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#817) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Mai eredmény m1garanddal 41/22:D Nem is olyan rossz:)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#818) athomi


athomi
veterán

az, hogy lehet, hogy egy srác távcsövessel úgy öl meg, hogy közben ki sem látszódtam és nem is engem lőtt (csak oda a fejem fölé nagyjából)
na meg az, hogy be sem céloz és lepuffant, de a visszajátszás alapján olyan mintha mellém lőtt volna (ráadásul ahogy kifordult a sarokról egyből)
létezik?

mai legjobb eredményem: [L][URL=http://imageshack.us][kép][/URL][/L]

[Szerkesztve]

(#819) athomi válasza athomi (#818) üzenetére


athomi
veterán

mod: mai legjobb eredményem: [link]
(egyben az egyik legjobb)

[Szerkesztve]

(#820) (Kolombusz) válasza R3ĐßuŁŁ (#817) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Én mostanában kempelek állandóan. :)

Pályafüggő, de hasonló arányokat tolok.

(#821) knbs válasza athomi (#818) üzenetére


knbs
senior tag

Mar COD1-ben is megvolt az a jelenseg,hogy a visszajatszas feature sajnos egyaltalan nem helytallo.Ezalatt azt ertem,hogy tobbszor teszteltuk mi is felvettuk azt,amit tenylegesen csinalt a karakter,es az amit a visszajatszas mutatott az elhunyt jatekosnak es nagyon sok esetben a ket video eltert egymastol, pont az ilyen esetekben mint a tied is.Mig te azt latod a replay-ben,hogy a fejed kozelebe sem lott a srac,addig nala szepen rahuzta a fejedre es pufff...
Persze nem biztos,hogy a te esetedben is ez tortent,csak felhivom a figyelmed erre a replay jelensegre.
Hitbox-al kapcsolatban csak meg kell nezni egy faxa kis 1.6-os cs-videot... ott lattam olyat,hogy a srac ( vonalzoval mertem a 17-es monitoron: 4 cm-re lott a srac fejetol es fejes,ez rendesen videoban megvan :D )
Namost ha a cs-ek tudnak ekkora buggal jatszani,akkor nekunk egy szavunk se lehet par kamu fejesre :D:D:D

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#822) R3ĐßuŁŁ válasza (Kolombusz) (#820) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

1v1et játszhatunk ha gondolod:)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#823) R3ĐßuŁŁ válasza athomi (#819) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Ez igen:D Ezt mennyi idő alatt érted el?

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#824) eastsider válasza athomi (#818) üzenetére


eastsider
nagyúr

carira mostanában lamik járnak nagyon
multkor 160-10-es statnál untam meg :D

ottvolt Tomi 16 is meg még vki :D


ja P.B. (Prison Break) klánt elkerülni, nem bírnak veszteni :W
2ik mapon kickeltek minket :D

amogy Breakouton tök király Jumpok vannak, amiket még waron is lehet tolni :D pl ide:[link]
pár ugrás felmenni
meg ami jobboldalt van ház oda meg mégegyszerűbb felmenni a ''padlásába'' :DDD

[Szerkesztve]

(#825) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Waroztunk egy klánnal múltkor régebben elvertek és most szarrá öltük őket.Egyszer azzal jöttek, hogy cfg amikor alap volt utánna ''Na ez wh volt'':DSzánalmas emberek.Itt egy kép róluk aki jobb játékos náluk az kerülje őket mert nagy dumagépek.[link]

(#826) .:Kristian:. válasza Bencus88 (#825) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

MIkor lesz a vissza vágó? ;] 1v1

(#827) Bencus88 válasza .:Kristian:. (#826) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Felőlem mehet!

(#828) forceberg


forceberg
veterán

Szasztok. A gépem: Barton 2500+ @2200MHz, 1GB RAM. GF6800(sima) @ 16/6 pipe/vertex & 350/740MHz. AGP.
Ebbe a gépbe érdemes valami nagyobb VGA-t venni csak CoD2-höz? Szerintem a 2200MHz-es barton nem nagyon hajt már ki nagyobb VGA-kat. DX7-ben játszom 1024*768-ban. De ehhez ez a vas sokszor kevéske. Kicsit lemaradtam mostanság PC terén, képben vagyok azért, csak nem teljesen.
:)) :F

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#829) (Kolombusz) válasza forceberg (#828) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Pedig az nem kéne kevés legyen.
Nekem 6800gt-vel dx7-ben 1280*1024 maxon, 4*AA-val is volt simán 80 fps, de talán még több is.

(#830) .:Kristian:. válasza Bencus88 (#827) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Holnap... vissza szerzem a dvd-t felnyomom és majd szólok, csak legyél msnen.

(#831) forceberg válasza (Kolombusz) (#829) üzenetére


forceberg
veterán

Hja. AA, Anizo mind kikapcsolva. DX7, 1024*768. Public szervereken szoktam CTF-ezni. alapból megvan az FPS, de sokszor leesik akár 20-30-ra is. Az meg tök gáz. :O

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#832) (Kolombusz) válasza forceberg (#831) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Hát nemtom, nem legeszik túl, vagy ilyesmi?
Vagy próbáld meg 12/5-n lehet a pipák hibásak. :F

(#833) .:Kristian:. válasza forceberg (#831) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

Nekem is 68gt-m volt (mint Kolombusznak) kicsit kevés volt hozzá a proci de még ígyis 85-90fps volt az átlag. Nálad valami nem stimm. 20-30 fps :(

(#834) chungee


chungee
addikt

HELP!!!
1,5megás netem van és van egy rúterem. De olyan a játék mintha betárcsázós netem lenne :(
Ezzel szemben ha bekapcsolom a torrent kliens(de nem töltök közben)akkor elviselhető 60-90-es ping. De akkor sem az igazi. Milyen dolog ez, hogy be kell kapcsolnom a torrentet?

(#835) .:Kristian:. válasza chungee (#834) üzenetére


.:Kristian:.
addikt

lol :DD kíváncsiságból le tudod mérni sebesség mérővel? :)

(#836) (Kolombusz) válasza chungee (#834) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Ez tűzfal gond lesz. Gondolom a router zár bizonyos portokat, amiket a torrent kliensnek megnyit.
Kapcsold ki a saját és a router tűzfalát és meg fog oldódni a gond.

(#837) forceberg válasza (Kolombusz) (#832) üzenetére


forceberg
veterán

Nem melegszik túl. Silencer 5. A pipák nem hibásak.
Kristian: Az átlagom nekem is magas, 60-70-80, de néha leesik iszonyatosan. S persze akkor, mikor leginkább kellenének az FPS-ek. Mikor kinézek vhonnan vagy nagy tér van. Nyilván, mikor hirtelen sokat kellene számolnia a kártyának... Hiába, a Cod2 nem épppen egy optimalizált játék!

[Szerkesztve]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#838) (Kolombusz) válasza forceberg (#837) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

textúrákat vedd lejjebb, ha 128as a karid.
hátha segit.

(#839) chungee válasza .:Kristian:. (#835) üzenetére


chungee
addikt

Persze! Speedtest.net-en lemértem és nincs gond a vonallal. D: 1925; U: 392

(#840) chungee válasza (Kolombusz) (#836) üzenetére


chungee
addikt

Kikapcsoltam és még mindig kliens mellett kell jácanom. És úgy sem az igazi 60-100 ping.

(#841) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

help!

Vetem routert és tök jó a net gyors a ping is rendben! De a cod2 ben a pingem össze vissza ugrál a router miatt? az elött nem :W mit csináljak?

(#842) chungee válasza AsusBoy (#841) üzenetére


chungee
addikt

Ide találtál te is? :D

(#843) chungee


chungee
addikt

ZA 6,5 Pro-t használok és XP tűzfala ki van kapcsolva. Az elvileg nem szól bele, nem?
Rúter tűzfala: [link]

[kép]

[Szerkesztve]

(#844) AsusBoy válasza chungee (#842) üzenetére


AsusBoy
senior tag

ide találtam én is :)) de még a probláma nincs meg! kikapcsoltam a router tűzfalat a másik tűzfalat is és ugy se JÓÓ! :Y :Y :Y

(#845) (Kolombusz) válasza chungee (#843) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Kapcsold ki a ZA-t is, hátha...

Ez a router megkavarja a dolgokat úgy látom. Nekem is voltak gondjaim vele, azóta nem is használok routert.

(#846) chungee válasza (Kolombusz) (#845) üzenetére


chungee
addikt

ZA-t is kikapcs. Akkor játék után újra rakhatom az XP-t.

(#847) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Kolombusz nekem mit ajánlasz? pls fontos nagyon


ELÖRE KÖSSZI :( :( :O :O

(#848) (Kolombusz) válasza chungee (#846) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Mért raknád?

Én is mindig kikapcsolt tűzfallal játszom és semmi gondom nincs.

Asusboy: passz, nem tom mi lehet a gond. :F
Én pl. routert cseréltem, de nem oldotta meg a hibát, aztán elköltöztem és már nem kell router. Pedig mindent állitottam, port forwardingot, mindent, amit a nagyok ajánlottak, de semmi sem segitett. A tünetek ugyanezek voltak. Jó a net, csak a cod laggolt.

(#849) AsusBoy válasza (Kolombusz) (#848) üzenetére


AsusBoy
senior tag

De én cod2 függővagyok :W :W :C :C :O :O :O :O :O :O

Vmien probléma megoldo válaszod lene megeném a szarom is jó azt azért nem:)
de nagyon megköszönném:) :R :R :R

[Szerkesztve]

(#850) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Elvonókúrát ne írj :DD :DD :DD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.