Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:41:32

LOGOUT.hu

Minimum konfiguráció:
1, 4 GHz Prozessor (Celeron / Duron)
512 MB RAM
ATi Radeon 9200 / GeForce 4
1.5 Gb szabad hely a Winchesteren

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) REDeath válasza Balancee (#1749) üzenetére


REDeath
őstag

A textúrák már a 6os geforce sorozatban sem nagyon számítottak a cod2-ben. a felbontás csökkenésével meg azé nem nő az fps, mer így is a számolási maximumot nyújtja a kari.
amúgy 3500+-al és 7600GTS-el ha stabilan nem is de megvan a 333. a stabilhoz elkell egy 7900GTS is akár...

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#1752) Balancee válasza pityeszka (#1750) üzenetére


Balancee
aktív tag

Ugyértem alap szervereken pár játékossal nem égre nézve csak ugy elöre.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#1753) eastsider


eastsider
nagyúr

Ezzel baszkod ki a PB:[link]
Maint kitakarítottam, PB-t lefrissítettem
Azt tom h nem csit mivel nem cheatelek, de waron azé biztosak voltak benne :( :W

(#1754) pityeszka válasza Balancee (#1752) üzenetére


pityeszka
őstag

jja hogy pár játékossal,így már más!! (mijan ha 20 vagytok egy mapon) Amugy nekem is felmegy 600-ra is pl bizonyos helyeken,de stabil nekem abszolut nincs mindig ugrál az fps,ha nem házikóba vok példáúl :)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1755) Boci_83 válasza pityeszka (#1754) üzenetére


Boci_83
őstag

Milyen 600 meg 300 Fps -ekről beszéltek??? :F Akkor az én videokarim nagyon alul teljesít, mert 90-91 Fps-nél megáll COD2-ben. Mindegy hogy hova állítom a felbontást, udvaron vagy házban, 20 an, vagy egyedül, meg a texturákat is állíthatom én akárhova... Kevesebb lesz, több sohasem.!? :O Van valami limit, vagy hogy a picsába van ez? Már pedig húztam is a 7600Gt-men, :U és akkor sem. Ilyen hardwer igényes ez a játék, vagy ennyire gyenge a kártyám?

**********

(#1756) pityeszka válasza Boci_83 (#1755) üzenetére


pityeszka
őstag

ezt írd be a consolba: /com_maxfps 333 és meglátod jobb lesz!!!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1757) Boci_83 válasza pityeszka (#1756) üzenetére


Boci_83
őstag

Ok Köszi! :R Este tudom csak kipróbálni, de majd jelzem ha rendben...... Korábban ajánlottatok hogy valamit be kell írni ugyancsak hogy írja az Fps-eket, nah az nekem nem működik. Külső progival mértem ezeket az értékeket!
Meg mindegy én amúgyis többnyire csak golyófogó vagyok....! :D

**********

(#1758) pityeszka válasza Boci_83 (#1757) üzenetére


pityeszka
őstag

olyan nincs,hogy nem működik!lehet elírtál valamit :)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1759) Boci_83 válasza pityeszka (#1758) üzenetére


Boci_83
őstag

Nagyon sokszor próbáltam, több féle módon is írni.... de semmi. Így feladtam egyenlőre..!

**********

(#1760) Renegade88


Renegade88
tag

Helo

Mindenkinek ilyen behalós a játék? Nekem D-Day-ig nem volt gond, aztán itt durván elkezdtett fagyni, állandoan kellett újrandítsam a gépet, enyébb esetekben csak hibaüzenet fogadott...

"Egyensúly kell amíg állsz"

(#1761) Balancee válasza Boci_83 (#1755) üzenetére


Balancee
aktív tag

Csao! Kápcsold ki a v-sinc et is. Valamint az elöttem javasol modon a consolba rakd a FPS korlátott magasabra. Egy 76gt nem 90 fps re korlátozott. :)

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#1762) Boci_83 válasza Balancee (#1761) üzenetére


Boci_83
őstag

Mi az a V-sink?? És hiába írom be, nem megy!!!!!!!!! Gondolom a konzolt 0-val hozom elő!!! Egyről beszélünk. Lehet mégsem jól írom be? :W

**********

(#1763) REDeath válasza Boci_83 (#1762) üzenetére


REDeath
őstag

a V-sync az a vertical synchronization, ami röviden gyakorlatilag a monitor frissítési frekvenciájának megfelelőre korlátozza az fps-t. pl. ha 65Hz-en frissít a monitorod (CRT) akkor max 65 fps-ed lesz.

minden fps-el kapcsolatos dolog codban: [link]

pontos meghatározás:) (angol) : [link]

[Szerkesztve]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#1764) REDeath válasza Boci_83 (#1762) üzenetére


REDeath
őstag

Ja és ha majd kikapcsoltad a ''vészinket'' akkor mikor írod be a com_maxfps-t akkor nem tévedhetsz, mert a console folyamatosan felsorolja a még lehetséges parancsokat. onnan meg csak meg kell nézni hogy hogy kell írni, így gyakorlatilag lehetetlen elírni:)

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#1765) Boci_83


Boci_83
őstag

Üdv! Nincs mpconfig.cfg-m!!! ??? Lehet ezért nem működik???

**********

(#1766) Boci_83 válasza Boci_83 (#1765) üzenetére


Boci_83
őstag

Van. Csak hát config_mp amit keresünk. Csak akkor a linken nem tudom miért mpconfig.cfg-t írnak!? :F
Egyébként így már működik, de a konzolban akarom átállítani, ott nem teszi, csak ha kívülről turkálok bele. Ezt nem értem.... Ja és dx7-ben 250-330 Fps dx9-ben 100 körül, felbontástól függően!
Thx mindenkinek a segítséget, kicsit nehezen ment, de végülis öröm!!!! :D



[Szerkesztve]

**********

(#1767) eastsider válasza Boci_83 (#1765) üzenetére


eastsider
nagyúr

Program Files\Activision\Call of Duty 2\main\players itt kell lennie :)
/cg_drawfps 1 /com_maxfps 125

(#1768) PROti válasza Boci_83 (#1766) üzenetére


PROti
tag

Hello!Egy Sapphire Radeon 9600pro (256mb 128bit),512mb ram,és asszem 1,6, 1,7ghz-s procin hogy fog menni a cod2?Eddig ugyan ezek voltak,csak 256mb ram,és Radeon 9200-as.
(a proci a régi)Így majdd lehet érezni gyorsulást?

(#1769) pityeszka válasza PROti (#1768) üzenetére


pityeszka
őstag

Khmm...ha procid celeron akkor túl sokat ne várj a vasadtól,de a 9600 sem egy világbajnok!! Nekem anno 2.4-es cerkával meg 1 FX5700-el DX7-ben egész szépen teljesített :) Szerintem annyira nem vészes!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1770) eastsider


eastsider
nagyúr

inFiniTy Gamers klán szánalom
WH-val is magkapták a csokit, amikor kidobtuk azt a tagot maki WH-zott semmi különösöet nem szóltak :D

(#1771) Balancee válasza REDeath (#1763) üzenetére


Balancee
aktív tag

Csaotok! Jo linkek! Igy tuti mindenkinek ok lesz :)
Anyival javitanám, hogy a: seta r_fastsky ''1'' felejtös, mert a pb kivág elég sok szerveren miatta.(ez a felhöket butitja le amugy)
Ezt pedig: seta r_picmip ''3'' a 3-ast max 2-re lehet, mert szintén kivág a pb. (ez a fák és bokrok lombozatát butitja le) Proba képp egy pb nélküli szerveren 5 ösön még lombozat sincs ugy tudom :))

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#1772) CPT.Pirk válasza Balancee (#1743) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Kicsit gyengélkedtem, de tegnap kipróbáltam a konfig fájlodat. Eredménye az lett, hogy először minden beállítást betett a saftyre, aztán mikor beléptem a játékba, a ffelhők textúra hibásak lettek, mindenféle csíkok meg alakzatok jelentek meg, plusz a fegyverek nagyon sötétek lettek, valamint az egérnek utánhúzása volt. Ezután visszatettem az én konfigomat, ott most nincs grafikai probléma, igaz a házak belsejében továbbra sem látok semmit (szó szerint korom sötét van), valamint az fps-em a stabil 100-ról lement 40 körülre, holott jobb napjaiban 100-200 között volt stabilan, valószínü megint rakhatom újra az egésszet.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1773) Balancee válasza CPT.Pirk (#1772) üzenetére


Balancee
aktív tag

Hát ezek után én kari hibára gyanakodnék, de elötte egy ujra huzást valoban leprobázhatnál. Ha nem lesz változás nagy valoszinüségel a vidkaridban valami behányhatott. Majd irj mik a fejlemények.

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#1774) CPT.Pirk válasza Balancee (#1773) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Valami vidkari dolog lesz, de inkább driver probléma. Az egész akkor kezdődött, mikor kiproóbáltam a nem hivatalos 100. valahányas nvidia drivert, de azóta újraraktam wint, meg whql-es 93.71 drivert. Gyors teszt: rhtdribl, és aquamark3 is kevesebb pontot adott, szóval itt valami sántít. Van mégegy win a gépben, megnézem majd ott h. mit csinál.

Nálatok mikor füst van a pályán, és mondjuk házfal mellé dobják, akkor a füst határozott éles vonalban terjed, és befolyásolja a vonalnak az irányát, hogy éppen merre néz a katonám?

[Szerkesztve]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1775) Balancee válasza CPT.Pirk (#1774) üzenetére


Balancee
aktív tag

A ''driver cleaner'' driver eltávolitot használtad?

Nálam a füst egyenletesen oszlik szét. Nem behatárolhato vonalakban, enyhén elmosodva a száleinél. Fal melett néha egyenes vonalakat látok bene, de a látást semmi kép nem befolyásolja.(legalább is nálam)

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#1776) CPT.Pirk válasza Balancee (#1775) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

igen, aztis próbáltam. most még megnézek egypár dolgot a gépben, pl. ramteszt, meg mindent.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1777) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Most felraktam a Z-Tweaked 91.73-as drivert, a sebesség helyreállt, aránylag lehet látni a sötétben (bár a világosság-sötétség nem halványodásban megy át egymásbban, hanem kb. 10 centis eltérő fényerejü zónákban, amik változnak a nézőponthoz képest), de ezek a problémák miatt megin t újra kell raknom, viszont az új driver óta nem rinyált hogy változásokat érzékelt...

Nézzétek meg, milyen nálam a füst: [kép] És nagyban: [link]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1778) Richard válasza CPT.Pirk (#1777) üzenetére


Richard
őstag

Ez egy mod miatt van.

(#1779) pityeszka válasza Richard (#1778) üzenetére


pityeszka
őstag

mármit a sárgára gondoltál s nem a csíkokra,mert ilyen csíkos sajnos DX7 ben ugye??
az a fal vagy meg van hajolva,vagy nem látok vazze!!
pfuu nagyon csúnya a kép 7 ben szvsz

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1780) CPT.Pirk válasza pityeszka (#1779) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Igen, DX7, elvileg egyenes volt a fal, legalábbis játékban nem vettem észre, amit a kép visszaad. Egy 68cm-es LCD TV-n játszok 1280*720-ban, DX7, 2XAA melett...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1781) Balancee válasza CPT.Pirk (#1777) üzenetére


Balancee
aktív tag

JA igy terjed a füst ha szines dx7-ben nálam is. A képen a 3. irás ami Péternek szol minösiti a gamert :))

Xbox One (Nick: K4R3Hun)

(#1782) CPT.Pirk válasza Balancee (#1781) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Akkor a füst vonala nálad is variál, attól függően, hogy éppen merre nézel?

Egyébként a reinstall hozott eredményt, az a 10cm fény árnyék játék eltünt, most csak annyi a baj, hogy a szobák sarkaiban van olyan sötét, hogy nehéz észrevenni az embert, de ezt leszámítva jót tett a reinstall.


Jah igen, a kemper gyerek, én nem tapasztaltam kempelést tőle, csak sotival csúszkált a földön, és a sarkon kinézve egy kis bokron át lelőtt... pfff sotisok.... :(((

[Szerkesztve]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1783) pityeszka válasza CPT.Pirk (#1782) üzenetére


pityeszka
őstag

Pff sotisok....LÁMÁK ;]

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1784) CPT.Pirk válasza pityeszka (#1783) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

nem lenne baj azzal a fegyóval, ha lenne valami minimális szórása... mert hogy 50m-ről még lazán headshotot kapok tőle....

Loooooool, hecsatt: :W

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1785) athomi válasza CPT.Pirk (#1777) üzenetére


athomi
veterán

Jó az a mondat a kép baloldalán :DDD
Amúgy a füst nálam is ilyen rétegesen felépített!

Egyébként beszéltük egy pár emberrel, hogy miért lehet az, hogy néha emberek négykézláb csúszkálnak. Végülis vmi bugra jukadtunk ki. Én közben ezt egyre inkább megcáfolnám, mert a múltkor egy szervergazda miután megölt mindenkit 90°-al eldőlt és csúszkált a földön. Tehát ezt vmivel biztos, hogy lehet csinálni!

[Szerkesztve]

(#1786) athomi válasza pityeszka (#1783) üzenetére


athomi
veterán

Én shotit be sem tennék a szerverre.
Az a szép mikor vki 5 lövésből találja el a melette állót. :DDD

(#1787) Varga Csaba válasza athomi (#1786) üzenetére


Varga Csaba
aktív tag

Háát...

Kell az, ne bátsd...

A shotgunnak azért feeling-je van...
Főleg beltérben, épületharcászatban lehet vele ''takarítani...

De a múltkor kiröhögtem azt a lúzert aki 1:2 felállásban (én voltam egyedül) Beltot-on közelharcban csak shotival tudott leszedni...

Mikor egy szóló embert még tommyval is igen könnyű kivégezni...

Leningradon viszont jó móka shotgunnal irtani az ellent....

''Egy haver mondta: ''szerintem a linux egy nagyon szar windows'' by Mefistofeles''

(#1788) (Kolombusz) válasza pityeszka (#1783) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Sotiztál már életedben? Mert ahhoz is kell tudni játszani.
Csak 1 lehetőséged van, ha akkor nem ölöd meg, akkor jó eséllyel megöl ő téged.

(#1789) athomi válasza (Kolombusz) (#1788) üzenetére


athomi
veterán

Az a baj a Shotival, hogy azoknak találták ki akik kis távolságú területeken játszanak, a kempelőkről már ne is beszéljünk.
Persze hatalmas tehetség kell hozzá, ha az ellenség a képernyődön van, akkor már egy 5 éves is 70%-os eséllyel eltalálja. :DDD

Varga Csaba: neked válaszoltam a videókártyás topikban

[Szerkesztve]

(#1790) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Na de mikor rátoklőnnek sotival, nektek nincs egy rövid lag? Átlag annyit látok, hogy sotis, hallom a lövés, és meghaltam... (rate 25000, ping 30-40)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1791) pityeszka válasza (Kolombusz) (#1788) üzenetére


pityeszka
őstag

csa!

persze,hogy sotiztam!!nem nagyképűségből mondom,de ha valaki azzal a fegyverrel nem találja el azt,aki adott távolságban van és egy lövésből nem nyírja ki...az egy kibaszott f*szláma!!!arról az egy lehetőségről meg annyit hogy az kb 90%-os!!

bumm shotyheadshot.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1792) athomi válasza pityeszka (#1791) üzenetére


athomi
veterán

ha puskával megtalulsz célzás nélkül lőni, akkor egy vicc az egész shotizás
aki a közelben van az megdöglik
amúgy feelingje tényleg van a shotinak és el lehet vele hülyülni, de amúgy olyanoknak való akik nem tudnak lőni és szeretnek bujkálni

(#1793) pityeszka válasza athomi (#1792) üzenetére


pityeszka
őstag

ennyi...én meg nem az a bújkálós típus vok :)

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1794) eastsider válasza pityeszka (#1793) üzenetére


eastsider
nagyúr

Shotihoz ahogy Athomi mondta kell egy kicsi no zoom skill (bár pl Kar-nál rá kell jönni hova lő a fegyó, utána gyerekjáték)
Shotihoz reflex kell, és sokkal kevesebb skill mint mondjuk egy Kar-hoz vagy MP44-hez

(#1795) pityeszka válasza eastsider (#1794) üzenetére


pityeszka
őstag

ezzel nagyon jól tisztába vagyok ;) amugy a kar a kedvencem

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#1796) Mozso26


Mozso26
senior tag

Masterek még kezdö vagyok és nem multiztam tudnátok adni egy olyan szerver cimet + pár tippet ahhoz h tudjak csatlakozni ..... értitek?

(#1797) CPT.Pirk válasza Mozso26 (#1796) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Tölcsd le az '' the all seeing eye'' programot, annak csak meg kell adnond a cod_mp.exe helyét, meg benne a kívánt nevet, utánna meg máris kereshetsz szervert (játéktípus, ország, emberszám, meg millió lehetőség), aztán CODban állícsd be a punkbustert enabledre, meg az allow donloadot szintén enabledre. Jah és persze 1.3-as patchet a játékhoz...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1798) athomi


athomi
veterán

Van vmi olyan csít, hogy erősebbet lő a fegyver?
Volt egy srác, akit néztem és mindenkit megölt mp44-el és grandal egy-két lövésből, úgy hogy nem fejen lőtte! Grndal 3 lövés biztosan elég, de az hogy mp44-el 2 golyóval öljön. :F

Ripper: véletlenül nem játszottunk 30percel ezelőtt egymás ellen? Még Decoy-on atlálkoztunk és rá is kérdeztem nem ismerjük e egymást.

[Szerkesztve]

(#1799) CPT.Pirk válasza athomi (#1798) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

nemkell azt fejbe, ha pl. szivenlőnnek, akkor 1 golyó is elég. Nemrég olvastam itt, hogy pl. admiral modnál minden testrészre külön lehet állítani, hogy sebződjön miatta az ember. De logikus is, hogy 2 mp44 golyó átmegy az illető tüdején, nemkell felkelnie többet.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#1800) Ramius válasza CPT.Pirk (#1797) üzenetére


Ramius
őstag

Xfire is jó.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.