Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:41:32

LOGOUT.hu

Minimum konfiguráció:
1, 4 GHz Prozessor (Celeron / Duron)
512 MB RAM
ATi Radeon 9200 / GeForce 4
1.5 Gb szabad hely a Winchesteren

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) cor válasza Atomgeszi (#397) üzenetére


cor
őstag

most néztem h FriendsFavorit-ban megvan ez a TLAn,de ezek után max akkor mennék ha meghivnának legalább egy sörre elötte...

én már azt se szeretem hha SD szerveren valamelyik fegyver ki van véve(a többi félén nem érdekes,ott lehet gyakorolni az adott fegyverre) ami ugye általában a soti,amit lehet szidni/szeretni/utálni/stb de warokon az egyik legfontosabb fegyo,vagyishát inkább a füst ami vele jár ;)

[Szerkesztve]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#402) germanh válasza Bencus88 (#393) üzenetére


germanh
senior tag

ejjjj...micsoda prauuu szag van errefelé... :DDD

Enjoy the pain!

(#403) Bencus88 válasza cor (#396) üzenetére


Bencus88
nagyúr

A klánomba az egyik gyerek neve Fatality na ő tőle mindig demot kérnek:D De ez csak az álneve:D

(#404) Bencus88 válasza germanh (#402) üzenetére


Bencus88
nagyúr

: :DDD

(#405) R3ĐßuŁŁ válasza Bencus88 (#393) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

JAJAJ:D NA gyere ma játszunk egy 1v1et:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#406) R3ĐßuŁŁ


R3ĐßuŁŁ
őstag

Tdm-be a hungaria fragfesr area a legjobb szerver szvsz.... :U :)

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#407) athomi


athomi
veterán

hogy kell ezzel a játékkal interneten át nyomni?
Letöltöttem vmi All-Seeing Eye-t!
Hogyan tovább?
:R

(#408) Bencus88 válasza athomi (#407) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Használj inkább xfire-t.Ott beállítod a szervereknél a cod 2-őt beállítod melyik map meg a modot.És utánna kihozza a szervereket és választhatsz.Röviden enyi.ASE-be pedig kiválasztod country 1.3 sd vagy amilyen modban akarsz menni és ott is frissités és kihozza a szervereket.De kell patch meg ilyenek nézz utánna.

(#409) Bencus88


Bencus88
nagyúr

R3ĐßuŁŁ-al játszottam egyet.Elég ügyes volt:[link]

(#410) cettlee


cettlee
őstag

helo. aza gondom hogy baromi lassan lép be a cod2 , a pályát is eszméletlen lassan tölti be.
a gépen az összes többi progi meg játék simán jol megy, szoval gondolom valami beálitás gond lessz. nem tudnátok segiteni?

konfig: 3200+ 1,5 giga 400 as ram 6600gt stb

(#411) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Most nyertünk 21-13-ra.Kérdezgették pro-k vagytok??Meg ilyenek.Elég nagy szájuk volt elkezdi egyik gyerek nekem nem kell demo de az enyémet biztos elkéritek majd.Na a mapunkat 15-5-re nyertük.Nagyképűek.

(#412) germanh válasza Bencus88 (#411) üzenetére


germanh
senior tag

gémelünk egyet? :U

Enjoy the pain!

(#413) cor válasza cettlee (#410) üzenetére


cor
őstag

mostanában nekem is
bár én sejtem miért:fut a boinc manager ;) :B :)

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#414) R3ĐßuŁŁ válasza Bencus88 (#409) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Persze,de csak azért,mert hideg volt a kezem! Na gyere játszuink egyet! :DDD

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#415) R3ĐßuŁŁ válasza Bencus88 (#408) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Én is x-fire-t használok! Egy csomó szervert lehet rajt találni... :U

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#416) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Sziasztok ! Találkozott már valaki hasonlóval ? Annak idején felraktam az egyik winyómra a COD2-őt. Emlékeim szerint simán elindult ASE-ból, max a PB-t kellett beállítani. Mivel idegesít a cache ürítésének zaja a maxtor winyónál, újraraktam a samsung winyómat és felraktam rá a cod-ot, de ezen nem tok belépni ase-ból, mert elindul ugyan, de csak folyamatosan számol az Awaiting Connection-nál. Mivel lehet a baj ? Az ASE-val ? Azért gondolok erre, mert a jól működő winyón levő a config fájlt ányomtam a rosszul működőre, de ugyanaz. Egyenlőre játszok a maxtoron, de úgy néz ki, hogy el tom adni a gépet és félek hogy így járok az új configgal.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#417) sid.:Rc211v


sid.:Rc211v
őstag

Hi all! Ebben a játékban van vmi Timedemo szerüség amivel lehet tesztelni? Pl olyan mint a Doom-ba vagy ilyesmi..Vagy hogy tudnék tesztelni ezzel a játékkal?
köszi a segítséget! :R

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#418) cor válasza sid.:Rc211v (#417) üzenetére


cor
őstag

timedemo nincs ellenben ''sima'' demot tucc felvenni,multiban biztos (Singleben nemtom)
meg ott a fraps:D

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#419) cor válasza Svájcinéger (#416) üzenetére


cor
őstag

nemteljesen értem h akkor hány vinyo van a rendszerben?
a játék elérési utvonala jol van megadva ASEban az uj vinyoval?

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#420) Svájcinéger válasza cor (#419) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Van egy maxtorom aminek a D partícióján fut minden gond nélkül, nem emlékszem semmiféle ilyen hibára, mikor anno felraktam. És van egy samsung is, amin csak awaiting connection és számol + számol + számol a végtelenségig. A maxtoron levő cod configjával felülírtam a samsungon levő cod2 config fájlját, de így sem jó.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#421) Svájcinéger válasza Svájcinéger (#420) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

A játék elérési útvonala pöpec, már néztem.

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#422) Svájcinéger


Svájcinéger
senior tag

Most vettem észre, hogy magamnak írtam. Szerintetek jó úton haladok a skrizophénia felé ? :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#423) Richard


Richard
őstag

Hali!

Ha valaki kivancsi a fragmoviemra akkor annak priviben adok linket :U

(#424) sid.:Rc211v válasza cor (#418) üzenetére


sid.:Rc211v
őstag

..értem..csak a fraps az szar..ahogy elkezdem fölvenni a demo-t meghal a gép és 5fps-el megy..vagy vmit nemjól állítottam be?..esetleg ha te vágod a frapsot akkor adhatnál egy tippet(2.82 ver.)(a fraps topic hulla)..
:R


RicHarD: ha gondolod nekem már küldheted is.. ;)

[Szerkesztve]

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#425) Bencus88 válasza germanh (#412) üzenetére


Bencus88
nagyúr

warra gondolsz vagy 1 v 1-re?

(#426) Bencus88 válasza R3ĐßuŁŁ (#414) üzenetére


Bencus88
nagyúr

kifogások,kifogások,kifogások:D :P

(#427) Bencus88 válasza R3ĐßuŁŁ (#415) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nem csak azért jó.Klántársaimat is könyen megtalálom mivel és hol játszanak.

(#428) Bencus88 válasza Richard (#423) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Milyen fragmovie-dra?Felvetted ahogy megöltél mindenkit? :DDD Nekem jöhet

(#429) R3ĐßuŁŁ válasza Bencus88 (#426) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Haggyuk már! Na ma este játszunk egyet! ;]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#430) germanh válasza Bencus88 (#425) üzenetére


germanh
senior tag

csak fun, de amit akarsz :D

Enjoy the pain!

(#431) R3ĐßuŁŁ válasza germanh (#430) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Velem jössz 1v1ezni? Ha akarsz ma is játszhatunk...:U:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#432) germanh válasza R3ĐßuŁŁ (#431) üzenetére


germanh
senior tag

msn?

Enjoy the pain!

(#433) R3ĐßuŁŁ válasza germanh (#432) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Elküldtem privibe! Ma gyakoroltam sok fegyverrel:D m1garand nagyon nem akaródzik menni:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#434) eastsider


eastsider
nagyúr

nagyba codozok szerverünkön erre:[link]
kidob mainbe és ez :Y ezmiez?

(#435) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

Hali. Azért fordultam ebbe a topicba, mert talán a COD-osok használják leginkább azt a progit, amivel meggyült a bajom: all seeing eye :O
nos szedtem már le mindenféle verziót, küldtek msn-en olyat, ami másnak tuti megy, nekem még sem akar müködni. Nem talál szervert. Ugy jelölöm ki ahogy ki kell, a cod2-t meg a középeurópai hungary-t. mind a kettő kijelölve, mégis 0 szerver. De mehetek én még amerikára is, ott sem talál semmit. Telepítés közben kiirja, hogy a telepitő ismeretlen file-ból származik, és őrült vagy ha folytatod. De ezután mégis feltelepül, nem hinném hogy ez a baj. Tüzfal csak windows-os van de az is kiengedte, van még nod32, ami lényegtelen, van spybot, ami megint mind1, viszont van egy routerem. Amin az azureus miatt engedélyeztem portot, és próbáltam is beadni az ase-nak, de hiába :)) . Segitsetek légyszi, ha tudtok.
Még annyit, hogy van egy eye servers rész legfelül. Ennek mit kellene mutatni? Mert van két szerver, meg az elején mikor inditom az ase-t, van unable scanning server vagy mi a csuda, ilyenből tobábbi 4,de ez idővel eltűnik! :W
Köszi előre is a helpeket. :R

[Szerkesztve]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#436) eastsider válasza gordonfreemN (#435) üzenetére


eastsider
nagyúr

szar az ASE, már nem frissítik...
használj Xfire-t, nagyon jó kis progi, ha rájössz a használatára :)
ma nagyon ment a thompsonnal lámulás :DDD [link]

[Szerkesztve]

(#437) gordonfreemN válasza eastsider (#436) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Jaja, én is használok xfire-t, persze, csak mondom mé nem megy az ase, de már megoldottam azt is! Azé kössz, elvileg minden szerver fennt van xfire-n ami ase-ba is van, ugye? Mondj egy jó címet ami dm-es, és oda sokat fogok járni. Van valami prohardveres csapat?


[Szerkesztve]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#438) R3ĐßuŁŁ válasza eastsider (#436) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Nekem ma csipával 57/18as arányom volt:D Az jó?

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#439) athomi


athomi
veterán

valaki mondja már meg, hogy miért ingadozik a ping-em 150 és 999 között...így egy kicsit nehéz a játék :D

(#440) R3ĐßuŁŁ válasza athomi (#439) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Nem töltesz közbe?

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#441) eastsider válasza athomi (#439) üzenetére


eastsider
nagyúr

nem most basztatják a netedet tyúkomék?
nekem is csinálja mostanában, h hitelen felmegy 999-e connetcion interrupted és utána megin fasza :)

(#442) Bencus88 válasza germanh (#430) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Most akkor melyik?Ha van szerveretek simán mehet a war.Ha 1 v 1 akkor meg keresünk egy üres szervert.

(#443) Bencus88


Bencus88
nagyúr

ASE-t én már csak ip beírására használom.

(#444) germanh válasza Bencus88 (#442) üzenetére


germanh
senior tag

nincs srv, majd 1v1

Enjoy the pain!

(#445) cor válasza Bencus88 (#443) üzenetére


cor
őstag

azért reméltem h ezeket az 1v1 dolgokat el tudjátok intézni privi/msn-ben :U
max az eredményröl irni :)

már értem h lehecc östag:ilyen max egy soros mindenkinek külön válaszolgatással ;] :DDD

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#446) R3ĐßuŁŁ válasza eastsider (#441) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

Nem töltötök közbe? Nekem akkor magas ha töltök game közbe:D

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#447) Bencus88 válasza cor (#445) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ott beszélem meg ahol akarom, ha nem tetszik egy modinak majd szól ne te mond meg, hogy mit írjak légyszíves.

Amúgy az egysoros válasz is 1 hsz-el ér fel mint az 50 soros.A gondolkodásmeneteden picit javíts

(#448) athomi válasza R3ĐßuŁŁ (#440) üzenetére


athomi
veterán

nem töltök és nem is baszakszik a netem...egyszerűen 150 alá nem megy, nekem meg így a játék
esetleg további ötlet?

(#449) dome911 válasza Bencus88 (#447) üzenetére


dome911
tag

félreértetted az egysorossal kapcsolatban, olvasd el még 1x!
a lényege hogy 10 embernek 10külön rövid válaszban = 10hsz. =>őstag
10 embernek 1 hosszú válaszban = 1hsz.


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#450) Bencus88 válasza athomi (#448) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Esetleg a windows tűfal be van kapcsolva, vagy valami másik tűzfal?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.