Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neurotoxin

    őstag

    válasz Tyler Durden #92 üzenetére

    Isten hozott! :) Elsőre nem volt nagy bizodalmam a márkában és az elemek minőségét tekintve, kicsit remegett is a lábam, de a CE jelzés azért megnyugtató volt. Van egy pár kép a telefonomban, legközelebb majd a város alatt húzódó sziklarész építésével tervezek jelentkezni, ha esetlegesen lesz valami meglepő közben is, természetesen dokumentálni fogom. Még mindig az alapjánál tartok, immáron a 7.-ik "system" elem szintnél. Mostmár annyi elem van egy-egy zacskóban, hogy 2 szintet kell megépítenem belőle. Még most is van 1-2, konkrétan 1 studos elem kapcsolódás, de a következő szint elemei kellőképpen megerősítik őket, erősen és pontosan illeszkednek, elég masszív eddig az építmény (igaz, hogy a Csillagrombolónál, várhatóan anyázni fogok, mégiscsak egy MOC-ról beszélünk :DDD). Eddig egy elemnél (Wedge Plate 4 x 4 with 2 x 2 Cutout) éreztem, hogy van egy kis hézag, de lehetséges, hogy az eredeti elem is ilyen illeszkedésű. Látatlanban a legtöbb esetben meg nem mondanám, hogy nem eredeti elem van a kezemben.

    @sb #93: Nálam megfogta az AVG az oldalt (Trójai riasztás) és egyből blokkolta is, de a szett számára rákeresve, találkoztam már vele a YouTube-on, nagyon jól néz ki! Mostmár elég sok review-t lehet találni, sőt, komplett csatornákat is.

    @Djuree #104: Ez is nagyon klassz :K Szvsz elegánsabb megoldás lenne (mint a Lego topik esetében), hogy amennyiben igény lesz rá, létrehozzunk itt is egy excel táblázatot, hogy ne legyen apróhirdetés a hozzászólásokban. ;)

    [ Szerkesztve ]

    18 éve a PH! lapcsaláddal!

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés