Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#8601) Livius válasza Viktor0610 (#8590) üzenetére


Livius
őstag

Explorer és Edge alatt se jó a prohadrveren történő belépés. Nincs semmi adblock, teljesen alap explorer meg edgével próbáltam, kb most indítottam el őket először, de ott se megy a belépés.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

(#8602) lezso6 válasza Livius (#8601) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Most jónak kéne lennie már ennek is.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8603) MaxxDamage válasza Vasinger! (#8598) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szia,

Ezt már korábban én is jeleztem, tudnak róla és még nincs javítva tudtommal.

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#8604) Intruder2k5 válasza Troy. (#8594) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Akkor én kérek elnézést, de a fentebb idézett mondatodból nekem az jött le, hogy van blokkolód, de ne az legyen már a javaslat, hogy kapcsold ki, mert azt nem szeretnéd.

hackeeeee, nem tudom sajnos. Én Portable Firefox ESR-t használok, szintén fent van a uBlock Origin, de a lapcsalád oldalain le van tiltva, és nem tapasztaltam ilyen hibát.

(#8605) hackeeeee válasza Intruder2k5 (#8604) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nekem tiltva van a Ublock is, minden lapcsalád beli oldalon, és a firefox saját tartalom blokkolója is.. És, ezek szerint nem volt egyedül ezekkel.

Véleményem szubjektív...

(#8606) szabonagyur


szabonagyur
félisten

HA-n nem tudok privátot írni az eladónak. Mi lehet a gond?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#8607) Viktor0610 válasza szabonagyur (#8606) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt a HA bugreport topikba is írd be, addig meg küldj máshonnan privátot. ;)

Samsung Galaxy A54

(#8608) szabonagyur válasza Viktor0610 (#8607) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ja van külön? :D Direkt ott akartam a hirdetéshez kapcsolódva.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#8609) #65675776 válasza Viktor0610 (#8607) üzenetére


#65675776
törölt tag

Úgyis azt a választ kapja, hogy HA, nem javítanak rajta semmit.

(#8610) hackeeeee válasza szabonagyur (#8608) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ha megnyílik az ablak, akkor ott ctrl+c, és ph felől küldd el a privátot.

Véleményem szubjektív...

(#8611) laskr99


laskr99
addikt

23:23-tól 1 percig volt 504, túlterhelés. Ha vissza gombot nyomtam kaptam egy ilyet: ​H​A ​ni​ncs r​ekl​ám, mi ​se​m​ l​e​s​zün​k ​már soká​ig. ​K​é​rj​ü​k​,​ áll​ít​sd á​t​ ​b​öng​é​sződ/adbl​ocke​r​ed/​vírusk​er​e​s​ő​d, ​h​o​gy ne ​szűrj​ön ná​l​u​nk!
Ha s​e​mmik​é​p​p se​m ak​arsz re​kl​ámo​kat lá​tni, ​légy​ ​P​rém​ium​ ​tag​un​k!
​Kö​szönj​ük, ​ho​g​y t​e​l​jes ér​tékű, ​haz​ai​, k​é​z​m​ű​v​es​ ​tart​a​l​mun​kat ​f​ogyas​zt​od​.

(#8612) lezso6 válasza laskr99 (#8611) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kernelt frissítettünk a szervereken, reboot miatt volt egy kis kihagyás.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8613) Viktor0610 válasza #65675776 (#8609) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kedvesség level ∞. ;]

Samsung Galaxy A54

(#8614) Vasinger! válasza MaxxDamage (#8603) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Köszönöm a választ. Legalább valaki vette a fáradtságot és reagált értelmesen a kérdésemre :)

Esetleg valami workaround van erre? Vagy ez szerveroldali és nincs mit tenni?

(ui.: ilyen support hozzáállás mellett komolyan elvárjátok, hogy kikapcsolt Adblockal és prémium tagként böngésszenek az emberek?)

(#8615) bitpork válasza Vasinger! (#8614) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez már annyiszor át volt beszélve, és mint olvasó csak annyit várnék el, hogy még egyszer ne legyen. De hát, ugye nem teljesülhet mindenki kívánsága...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#8616) s4tch válasza s4tch (#8584) üzenetére


s4tch
veterán

Bárki bármit is csinált, köszönöm.

(#8617) lezso6 válasza Vasinger! (#8614) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Erre küldtem már hónapokkal ezelőtt bugreportot, de azóta sem sikerült javítaniuk. Én tehetetlen vagyok. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8618) SUPREME7 válasza lezso6 (#8617) üzenetére


SUPREME7
őstag

Háát kicsit troll, de kicsit vélemény is, bár semmi közöm hozzá, de talán jobb lett volna a fototrend helyett az új HA-t püfölni. Nem tudom hosszabb távon mit vártok a fototrendtől, de a HA-t rendbetenni azt gondoltam mikor írtátok, hogy gőzerővel folyik a fejlesztés, hogy már nektek is ciki ami a HA-val megy, de inkább kellett egy fotófeltöltő amit gondolom töredéke se használ (és még annak is a töredéke aki használható mobilos fotókat tud lőni, és még ennél is kevesebb aki ezeket komolyabban böngészi - persze ez csak feltételezés), ellenben felzabál egy csomó tárhelyet, a HA meg talán még pénzt is termelne....

Peace

(#8619) lezso6 válasza SUPREME7 (#8618) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja hát elvileg jobb lett volna kihagyni az FT-t és a HA-t előrébb tenni, de ez nem ilyen egyszerű. A FT egy viszonylag egyszerű site (HA-hoz képest), és az új design bétájaként nagyon hasznos. De önmagában is van értelme a site-nak (anyagilag is), különben nem került volna a HA elé. :)

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8620) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Már hónapok óta kb egy elcseszett filléres weboldal szintjén van a PH! A bejövő üzeneteimet nem jeleníti meg,csak ha rákattintok. A mentett kereséseket sem,csak ha rámegyek egy cikknél a hozzászólásokra! Ezek gyakrolatilag bármilyen böngészőt használok, mindegyiknél előfordulnak,nincs reklámblokkolóm,és prémium tag is vagyok. Egészen a lejáratig,mert hogy ilyen működéshez nem vagyok hajlandó még pénzt is adni,az hótziher.(reklámblokkolót továbbra sem fogok használni,mert nem látogatok olyan oldalakat ahol feljönnének)
szerk:Ja,és kölön-külön be kell jelentkeznem a cikkekhez ha hozzá szeretnék szólni. Idegesítőőőőő (10es skálán 11-es szinten)

[ Szerkesztve ]

(#8621) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Fototrend.
Az miért lehet, hogy hozzászólásnál a droidos Chrome-ban a kézzel beírt smiley-kat nem konvertálja, de az iOS-féle igen?
Tudtok vele kezdeni valamit, hogy a droidos is konvertáljon? :D

Azzal már megbarátkoztam, hogy az oldal lassabb lett ( :O ), de jó lenne, ha a smiley-konvertálás legalább menne... :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#8622) paye


paye
tag

Miért nem lehet apróhírdetéshez hozzászólni? :W

(#8623) Viktor0610 válasza paye (#8622) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ide.

Samsung Galaxy A54

(#8624) paye válasza Viktor0610 (#8623) üzenetére


paye
tag

Megtörtént, köszönöm...

(#8625) cheatergs


cheatergs
senior tag

Hali!
Ki van pipálva a "folyamatosan bejelentkezve maradok", ennek ellenére naponta többször újra be kell lépnem. Router-csere is volt közben, változás semmi.

Mindig minden mindegy

(#8626) Viktor0610 válasza cheatergs (#8625) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Állítsd be a ne korlátozzon a jelenlegi IP-címemre lehetőséget is. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#8627) cheatergs válasza Viktor0610 (#8626) üzenetére


cheatergs
senior tag

De arra azt írja, h nem biztonságos.

Én meg csak 1etlen PC-n netezek, még mobilon se.

Mindig minden mindegy

(#8628) Viktor0610 válasza cheatergs (#8627) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt értem, de ha az IP-címed változik, akkor az oldal kidob. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#8629) lezso6 válasza cheatergs (#8627) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az IP-címre korlátozás biztonsági feature. Tehát ha belépsz, akkor arról az IP-ről fogja elfogadni a munkamenet sütid. Ha valaki valamilyen hackkel ellopná a sütid, azaz munkamenet-lopást (session-hijacking) kísérel meg, akkor nem fog neki sikerülni, hisz más IP-címről fog próbálkozni.

De ez a szöveg eléggé régi, azóta volt két ide kapcsolodó biztonsági intézkedés melyek miatt gyakorlatilag lehetetlen munkamenetet lopni:
1. HTTPS van, azaz nem lehallgatható a kapcsolatod a szerverrel
2. HTTP-only sütiket használunk, ami XSS támadás ellen véd

Így ez egyetlen dolog ellen véd ez: ha valaki távolról feltöri a gépedet, megszerzi a sütid. De erre egy átlagos accountnál nem sok esély van. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8630) cheatergs válasza lezso6 (#8629) üzenetére


cheatergs
senior tag

Rendben, akk megnézem azt.

De eszerint a szolgáltató a ludas az IP-kiosztásért, mert az előző lakhelyemen semmi ilyesmi problémám nem volt.

Am nekem már lopták el accomat, szal annyira nem érzem biztonságban magamat a neten. :)

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#8631) lezso6 válasza cheatergs (#8630) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Account lopás az más, mint a munkamenet lopás. Utóbbinál csak az aktuális belépést (= munkamenet) tudja ellopni, s ehhez ugye be kell hogy legyél éppen lépve. Jelszó hiányában pedig az accountot nem tudja ellopni, hisz jelszó kell a jelszómódosításhoz, email módosítás esetén pedig visszaállító kód megy a régi emailre.

Az account lopások az esetek 99%-ban a gyenge jelszó miatt vannak, amit könnyű kitalálni. User error ellen meg semmilyen szerveroldali biztonsági intézkedés nem véd. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8632) 0xmilan válasza lezso6 (#8631) üzenetére


0xmilan
addikt

> Az account lopások az esetek 99%-ban a gyenge jelszó miatt vannak, amit könnyű kitalálni. User error ellen meg semmilyen szerveroldali biztonsági intézkedés nem véd. :D

Az erős, hosszú jelszó kényszerítése valamennyire védene. Az előbb beállítottam egy egykarakteres jelszót és szó nélkül elfogadta a szerver. :U

(#8633) lezso6 válasza 0xmilan (#8632) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Akkor meg sírás lesz. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8634) csako válasza lezso6 (#8633) üzenetére


csako
veterán

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#8635) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Hé, @lezso! Mobilon pár napja a Samsung gyári böngészőjét használom Firefox helyett, viszont a reszponzív felületen megírt hozzászólásokban nem alakítódnak át a smileyk smileykká. Ez még nem is lenne gond, gondolom a böngésző fogyi, viszont utána asztalon nézve is marad az kód a smiley helyett. Itt egy példa. Ennyire gyökér lenne a böngésző? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8636) Viktor0610 válasza Bjørgersson (#8635) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt már jeleztem én is Chrome-mal.
Ami szomorú, hogy iOS-en szintén Chrome-ban konvertálódnak a smiley-k.
Szóval szerintem valami droid bug lesz ez. :(((

Samsung Galaxy A54

(#8637) dqdb válasza Viktor0610 (#8636) üzenetére


dqdb
nagyúr

Android Chrome = Chrome
iOS Chrome = Safari belső a Chrome által használt szinkronizálási szolgáltatásokkal körbeépítve

Android Firefox = Firefox
iOS Firefox = Safari belső a Firefox által használt szinkronizálási szolgáltatásokkal körbeépítve

Android Edge = Chrome belső az Edge által használt szinkronizálási szolgáltatásokkal körbeépítve
iOS Edge = Safari belső az Edge által használt szinkronizálási szolgáltatásokkal körbeépítve

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#8638) Viktor0610 válasza dqdb (#8637) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Értem.
Nincs ilyen safaris Chrome Androidra is? :DDD
A szinkron fontos volna.

Samsung Galaxy A54

(#8639) lezso6 válasza Viktor0610 (#8636) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Javascriptes probléma, mobilokon tök másképp megy a "billentyűleütés".

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8640) Rimuru válasza 0xmilan (#8632) üzenetére


Rimuru
veterán

Nyugi korabban 2X (huszonX) karakterben volt maximalizalva a jelszo hossza, de ezt mar orvosolta lezso. :DDD

Vigyázat, csalok!

(#8641) lezso6 válasza Rimuru (#8640) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

5 megabájtos jelszót mindenkinek, security LVL 9000 ;]

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8642) Mate válasza lezso6 (#8641) üzenetére


Mate
nagyúr

Kötelező kétlépcsős azonosítást! :D

[ Szerkesztve ]

(#8643) Rimuru válasza Mate (#8642) üzenetére


Rimuru
veterán

Egyebkent siman johetne two factor, en beallitanam. :)

Vigyázat, csalok!

(#8644) Winner_hun válasza Rimuru (#8640) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az e-mail meg 100-ra van (volt?) korlátozva.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8645) bitpork válasza Mate (#8642) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Most mindenki skypoljon lezsoval ha be akar logolni? :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#8646) laskr99 válasza bitpork (#8645) üzenetére


laskr99
addikt

Aham :D De akkor már 3 faktoros :D jelszó, lezso, majd valamelyik modi hogy miért akarsz belépni :D

(#8647) DeFranco válasza lezso6 (#8641) üzenetére


DeFranco
nagyúr

az mondjuk tök jó, hogy azt legalább lefejlesztetted, hogy ha beírom a jelszavam kommentben, akkor kicsillagozza automatikusan a blogmotor. :K

[ Szerkesztve ]

(#8648) laskr99 válasza DeFranco (#8647) üzenetére


laskr99
addikt

Hát igen , az user védése :C

[ Szerkesztve ]

(#8649) Cifu


Cifu
nagyúr

Bocsánat, nem tudom, igazából hova illene a problémám.

Felraktam egy Kubunutut, felment rá a Firefox, Waterfox, miegyéb, és ezeken A RiOS alatti hozzászólásokok szerkesztőabalakában fehér lesz a beírt szöveg - fehér háttérrel....

Kijelölve látszik a szöveg, de nem jövök rá, hol a hiba. Ha a Linuxban átállítom a téma / szöveg színbeállításokat, nincs változás. Ha a Firefox beállítások alatt a színeket átállítátom, akkor működhet a dolog, de ugye így felülbírálom az ÖSSZES oldal színbeállításait, ami vicc kategóriává teszi a böngészést. Chrome és Chrome alapú böngészőkben (Chromium, Vivaldi) nincs probléma...

Valaki találkozott ilyennel? Mi lehet a megoldás rá?.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#8650) Cifu válasza Cifu (#8649) üzenetére


Cifu
nagyúr

Tárgytalan, KDE probléma... :W

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#8651) 0xmilan válasza Cifu (#8650) üzenetére


0xmilan
addikt

Nem kifejezetten KDE probléma, nálam Linux Mint xfce alatt is hasonló, bár a szöveg egy árnyalattal sötétebb, mint a háttér, így nagyjából látom, hogy mit írok. [link]

Elvileg akkor jön elő ez a probléma, ha sötét GTK téma van beállítva és az adott site CSS-e beállít egy világos háttéret, de a szövegszínhez nem nyúl (mert a default amúgy is fekete). Ilyenkor a GTK a textbox háttérszínén nem változtat, viszont a világos szövegszínt beállítja, ami nyilván nem passzol a világos háttérhez.
Szóval félig a PH félig a linux / FF hibája.

A megoldás a userContent.css (vagy userChrome.css?) szerkesztése, de eddig nem zavart annyira, hogy rávegyem magam. Most utánanézek majd...

szerk. közben látom, hogy a linuxos topikba is írtál. Közben rájöttem, hogy a KDE nem GTK-s, de a lényeg kb. ugyanaz. A FF beállításainál kell szerintem majd matatni, de még nem tudom pontosan, hogy mit.

[ Szerkesztve ]

(#8652) Cifu válasza 0xmilan (#8651) üzenetére


Cifu
nagyúr

Oh, értem.

Akkor lesz megoldás erre? :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#8653) Rimuru


Rimuru
veterán

Igazabol GTK tema kerdese hogy milyen szinek vannak (KDE alatt is ez szamit), jellemzoen sotet temanal van gond mert vilagos szovegszint allitanak be (ertheto okokbol). :)
Megoldas, nem full sotet temat kell hasznalni. Nekem is csak "vilagos szurke" temam van szememnek szerintem ez a legjobb.

[ Szerkesztve ]

Vigyázat, csalok!

(#8654) lezso6 válasza Cifu (#8652) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nálunk body-ban definiálva van a fekete szöveg. Debug ablakban a textareára nézz egy styles fület, hogy mégis honnan szüli azt a világos színt. Már ha tudod miről beszélek. :D Sajnos csak így tudok segíteni.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8655) 0xmilan válasza lezso6 (#8654) üzenetére


0xmilan
addikt

[link]
A #000 elvileg ervenyes, ahogy a jobb also sarokban mutatja es megis a vilagos szovegszint hasznalja. :F

Kozben amugy lett megoldas. A userContent.css-sel felul lehet irni a dolgokat.

[link]
Itt latszik, hogy a userContent.css-bol veszi a 'black'-et es a body #000-jat nem hasznalja.
Lehet, hogy a #000-val van gond es mashogy megadva mukodne?

szerk. Nem userContent.css-ben a #000 ugyanugy mukodik. (nyilvan hulye otlet volt, de akkor mi okozza?)

[ Szerkesztve ]

(#8656) Cifu válasza Rimuru (#8653) üzenetére


Cifu
nagyúr

Megoldas, nem full sotet temat kell hasznalni. Nekem is csak "vilagos szurke" temam van szememnek szerintem ez a legjobb.

Jelentem próbáltam világos témával, ugyan az a reakciója rá - világos háttér, világos betű...

Chromium és Vivaldi alatt tökéletes, tehát valami firefox alapú marhaság lehet, de nem tudom mi az...

Milangfx megoldása tökéletesen működik, de akkor is furi...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#8657) lezso6 válasza 0xmilan (#8655) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hát ez így elég wtf. :F

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8658) Rimuru válasza Cifu (#8656) üzenetére


Rimuru
veterán

A Qt es a GTK az 2 kulon tema, te itt az elobbit allitod nem? (amugy nagyon regen lattam mar kde-t)

Vigyázat, csalok!

(#8659) darvinya


darvinya
titán

1x már kérdeztem, de nem kaptam rá választ.
Mikor lesz megint gyorshívó ikon lapcsaládnak, mert most nincs?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#8660) proradeon


proradeon
őstag

Sziasztok!

Megpróbáltam prohardver oldalon egyszerre törölni 50 db privát üzenetet, és ez lett az eredménye: [kép]

Az már mellékes, hogy a hardverapróról probálkozva nincs 50 db-os egyszerre törlési limit, de nem is csinál semmit, miután sok üzenetet kijelölve a törlés gombra kattintok.

:R

[ Szerkesztve ]

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#8661) cubix válasza proradeon (#8660) üzenetére


cubix
tag

Legközelebb a debug adatokat is dobd be ide ha tudod, Lezsónak sokat tud segíteni.

[ Szerkesztve ]

「시작이 반이다」

(#8662) proradeon válasza cubix (#8661) üzenetére


proradeon
őstag

Nem véletlenül üres a screenshoton a "debug adatok" alatti rész. Nem írt semmit oda. :U

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#8663) 0xmilan válasza proradeon (#8660) üzenetére


0xmilan
addikt

A Supreme7 féle privát törlő userscript nálam jól működik.

(#8664) greyslay


greyslay
aktív tag

Üdv. Nem bírom módosítani az adatlapomat mivel kéri az oldal hogy írjam be az email címem, ami már be van írva. Alapból be van írva de ha kitörlöm és újra be írom akkor sem fogadja el.

[ Módosította: Intruder2k5 ]

"embertelen ember munka"

(#8665) Winner_hun válasza greyslay (#8664) üzenetére


Winner_hun
félisten

Módosítsd a PH-n.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8666) greyslay válasza Winner_hun (#8665) üzenetére


greyslay
aktív tag

köszönöm. Kérem majd a kép törlését :)

"embertelen ember munka"

(#8667) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Mostanában a Fototrend alól fórumozom.
Képfeltöltésre át kell váltsak más domainre, ezt tudom, nyilván javításra kerül.

Most viszont arra lettem figyelmes, hogy kép linkelése sem megy mobilról, mert a link címét be tudom ugyan szúrni, de a pipa kilóg a szövegdobozból.

Fontos, hogy nem a reszponzív felületet használom, hanem a tablet nézet (750 px) beállításon fórumozom.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#8668) RazoR


RazoR
veterán

Hónapok óta nem működik az Aprón a privát üzenetekhez a képfeltöltés, illetve a mobilos verzió is eléggé gáz! Várható ezekre javítás?

(#8669) Viktor0610 válasza RazoR (#8668) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt ide, ha már összefoglalót nem olvasol. ;]

Samsung Galaxy A54

(#8670) Krill77


Krill77
őstag

Hi. Mas eszközöről nem tudok a ph ra belépni. Hibás email /kod. Pl wifirol tavletroll de ha a telo simet nasik teloba teszem ugy is ez lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.