Hirdetés
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- droidic: Videó letöltés yt-dlp-vel (profi módszer)!!!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- GoodSpeed: Segway-Ninebot F3 E elektromos roller.
- Lenry: Melléképületblog - 4. rész - Kocsibeálló
- gerner1
Új hozzászólás Aktív témák
-
Spet
addikt
válasz
lufiember #5599 üzenetére
Ha megvan a megfelelő felvételi pontszámod illetve beleférsz a keretbe akkor fel fognak venni. A maradék támogatott félévek száma pedig el fog oszlani a 2 között, azaz ha mind2 kirendeltségbe jársz egyszerre akkor 1 félév alatt 2 támogatott félévet fogsz elhasználni a keretedből (passzív félévnél természetesen ez nem játszik).
Tantárgyak elfogadtatása esetében a 2 tantárgy tantárgyleírásának minimum 70%-ban meg kell egyezni illetve kredit értékben ha jól tudom 1 kredit lehet a különbség (ez nem biztos). Illetve mivel ez sok járkálással jár, így ha sikeresen felvételiztél a kandóra is máris nekiláthatsz az adott tanárokat levadászni a kreditátvitellel kapcsolatban.
-
lufiember
csendes tag
Sziasztok!
Lenne két kérdésem, szóval most a Bánkira járok levelező tagozaton, részösztöndíjjal (4. félévem), de most beadtam a jelentkezésemet a Kandóra támogatott nappali tagozatra (is). A kérdésem tehát az, hogy fel fognak -e egyáltalán venni a támogatottra ha a másik helyen a felét már fizeti az állam? Vagy akkor a maradék támogatott féléveim eloszlanak majd a kettő között? (amúgy már csak 6 maradt mert 2-őt elpazaroltam ha ez számít) Illetve még annyi, hogy elfogadják -e a meglévő azonos tárgyaimat majd (és ha igen akkor attól függetlenül bejárhatok -e még azokra az órákra)?
Köszönöm előre is ha tudtok segíteni!
-
Khan13
senior tag
válasz
haromegesz14 #5597 üzenetére
Kedd 8.00 F01, ha jól tudom.
-
haromegesz14
aktív tag
NIK-en Prog2 előadás mikor vannak és melyik előadóba?
-
gyenge47
aktív tag
válasz
CyberPunk666 #5595 üzenetére
47.600 a maximum, amúgy teljesen egyetértek azzal amit írsz.
-
CyberPunk666
senior tag
Első félévben nagyon könnyű magas ösztöndíjat szerezni, és az OE-n az egyik legmagasabbak az összegek országosan, ahogy a sokfelé tanuló ismerősöktől hallom.
A félévek előrehaladtával, ahogy kihullik az alja, meg páran észbekapnak és pótolgatják a hiányzó kreditjeiket, úgy lesz egyre nehezebb, de mire nem kapsz ösztöndíjat, addigra kaphatsz gyakornoki melót, ami több pénz, mint az ösztöndíj és hasznosabb is, mint ötösre elsajátítani a tárgyakat.Persze ezek akkor igazak, ha nem te vagy az aki kihullik és úgy lehúzza az átlagot, hogy aki teljesíti a minimumot az pénzzel törli ki a seggét.
Viccen kívül ha sikerülnek a tárgyaid az már biztos ösztöndíj, ha pedig nem mind kettes, meg hármas, hanem legalább a nagy kreditesek hármasok, meg a lófasz semmit négyesek, akkor már 20-30 ezres magasságról beszélhetünk. Az évfolyamelső olyan 45k körülit kap.
Aztán a harmadéven meg 4-es átlaggal izgulsz, hogy beférsz-e a minimum ösztöndíjra még... -
hunterrop8
tag
válasz
CyberPunk666 #5592 üzenetére
Egyrészt azért mert több tanár is azt mondta, hogy csak háromszor lehet felvenni. Másrészt a tvsz-ben amit én olvastam, ott nem említette, hogy ez most az évközis tárgyakra is érvényes e.
-
CyberPunk666
senior tag
válasz
hunterrop8 #5590 üzenetére
Megtaláltad a tvszben, akkor mi a kérdés?
-
Jhonny06
veterán
válasz
hunterrop8 #5590 üzenetére
Biztos, hogy nem csak 3X, én 5-re emlékszem.
-
hunterrop8
tag
Hali!
Az lenne a kérdésem, hogy most a 2012 szeptemberében kezdett hallgatók pontosan hányszor is vehetnek fel egy tárgyat? Mert sok helyen hallottam azt hogy háromszor, és a harmadik sikertelen után elbocsátanak. De viszont néztem a tvsz-t és én csak olyat találtam, hogy egy tárgyból hatszor lehet vizsgázni. Ugye félévente max kétszer, így ki is jön a három tárgyfelvétel. Viszont ha csak egyszer vizsgázom egy félévben akkor hatszor vehetem fel? Illetve az évközi jegyes tárgyaknál hogy van? Kérdeztem to-n is, ők se tudták, csak azt mondták, hogy nézzem meg a tvsz-ben, de ott én csak ez találtam amit írtam. Valaki tudja pontosan, hogy hogy van most ez a szabály?
Köszönöm!
-
haromegesz14
aktív tag
Csak tájékoztatás gyanánt, korábban említett "Fittség mérése" elvárásairól:
Ebben a félévben:
Választható:
a) Tekerés 12 perc alatt, 15 NM pedálerővel: hölgyeknek 5km, uraknak 6km teljesítése
b) Evező padon evezés 4-es fokozaton: hölgyeknek 2,2km, uraknak 2,8kmÖsszeset teljesíteni kell (gyakorlatok között némi pihi):
- csajoknak: 10 normál fekvő majd 20 "térdelő" fekvő
- uraknak: 40 fekvő vagy 10 húzódzkodás (állig, bicepszből, teljes leengedéssel)- csajoknak/uraknak: 70 felülés térdérintéssel
- kétkezes labdadobás (vetés hátra fej fölött) 3kg-os medicinlabdával: csajoknak 7,5m, uraknak 12m
KGK oldalán megtalálható valami hasonló, csak ott kicsit bővítve van néhány választható gyakorlattal.
Tipp: kardiót hagyjátok a végére
-
Khan13
senior tag
válasz
CyberPunk666 #5586 üzenetére
Az Android, stb. programozást azért írtam, mert kérdezte, hogy van-e, nem azért, mert nálunk van, máshol nincs.
Az ELTE hiába progmat., sok helyen hátrány az ottani diploma, mert az ipar nagy részének nem kell az a matek, amit ott tanítanak, hanem a programozás tudás. Van, ahol jól jön, de az jóval kevesebb terület, aki olyan helyre készül, az pedig tudja ezt és célzottan megy oda.
A modern dolgok tanítása azért is jó, mert utána a munkahelyeden azt fogod már tanulni, ami kell és ami érdekel, hiába avul el, ott már menet közben fejlődsz. Ha nem, akkor hátrányba kerülsz. Ha eleve nem tanulsz modern dolgokat, akkor eleve hátrányból indulsz, annak meg nincs értelme. Ettől még az alapok kellenek. Mondjuk nekem még mindig az a véleményem, hogy egy egyetemnek nem kéne feladata legyen a nulláról való szakmai alapozás, arra a középiskola való.
Hogy egy területet fentről lefelé vagy lentről felfelé tanítanak, az mindig kérdés, és a tanárok, illetve tematika kidolgozók között sincs egyetértés, mert diákonként is eltérő, hogy számára hogy könnyebb. Az átlagot szerintem elriasztaná, ha első félévben regiszterekkel kéne szórakoznia, és a programjainak fele le sem fordulna, ami igen, az pedig a képernyőre ír egy betűt és kész; feladná a magas(abb) szintű nyelvek előtt, ahol pedig tudna alkotni komolyabb dolgokat kevesebb izzadással. (Félre értés ne essék, minden tiszteletem az ASM programozóké és robotikával foglalkozóké, de mégis kevesebben vannak, mint a mobil-asztali-szerver alkalmazások készítői) Ettől függetlenül kell a mély részek bemutatása is, mert egy mérnök lássa át a dolgokat. -
CyberPunk666
senior tag
ELTE - IK
Matekosabb beállítottságú, a volt programozó matematikus képzés új neve. Technológiát meg fizikát gyakorlatilag nem tanulsz, cserébe iszonyat sok matek. A diploma értéke rendkívül magas.BME-VIK
Lévén, hogy ez mérnökinfo, így mérnöki tárgyak is jönnek, számítógép működése fizikai szinten is, fizika. Pici elektromosságtan. Híresen köcsög tanárok. A diploma értéke rendkívül magas.OE-NIK
Kb ugyanaz mondható el róla, mint a BMEről, csak könnyebb. A gyakorlat picit jobban előtérben van, ezért rövidtávon talán értékesebb is, hosszútávon már nem biztos, de nincs jelentős különbség.Amúgy nem az egyetem dolga megtanítani téged a szakmára, az annyira szerteágazó, hogy lehetetlen.
Az egyetemen TANULNI kell megtanulni, azt a képességet kell megszerezni, hogy ha beledobnak egy problémába, akkor azt meg tudd oldani. Ha nem értesz hozzá, akkor meg tudod tanulni. Ezt kell megtanulni (és ez a legnehezebb). -
CyberPunk666
senior tag
Alapvetően sok dologban igazad van, de pár dologhoz hozzászólnék.
"Technológiai szinten is tanítanak használható dolgokat, ez itt nem az ELTE, ahol lematekolnak mindent, de progolni nem tanul meg senki."
Egyrészt az ELTE az proginfo, amit marketing okokból neveztek át a progmatról, a NIK pedig mérnökinfó, és ennek fényében az általad említett különbség fontos és nem jobb/rosszabb, hanem más. Nem véletlenül más a képzés neve.
Az ELTÉn is az tanul meg programozni, aki megtanul és képzi magát, és a NIKen vagy a VIKen sincs ez másként. Ez nem ezen múlik. Mindhárom intézmény sok jó INFORMATIKUST (és nem programozót!) bocsájt ki magából és mindenhonnan jutnak ki kóklerek.
"Programozásból alapozástól indul a dolog, de legalább .net alapon megy a gyakorlat, szóval modern, illetve van egy félév Java."
A modern dolgok tanítása hamarabb használható fel konkrétan a való életben, így előbb tud érdemi munkát végezni, de sokkal hamarabb is elavulnak, mint a régi alapelvek. Bizony ez ugyanúgy kontra is, mint pro.
(személy szerint nem szeretem a fentről lefele építkező prog oktatást.)"Androidra van szabvál, most indult Firefox OS is, illetve Windows 8 prog, néha van Windows Phone is."
Teljesen biztosan ki merem jelenteni, hogy ez mind a három említett intézményben hasonlóképp megvan.
-
Khan13
senior tag
Szia
Egyértelműen NIK!
A legtöbb tanár ért is ahhoz, amit tanít, sokan dolgoznak vagy dolgoztak az iparban. Hangulatot tapasztalni kell, kinek mi jön be, részemről pozitív az órák hangulata, persze vannak unalmasak is.
Programozásból alapozástól indul a dolog, de legalább .net alapon megy a gyakorlat, szóval modern, illetve van egy félév Java. Technológiai szinten is tanítanak használható dolgokat, ez itt nem az ELTE, ahol lematekolnak mindent, de progolni nem tanul meg senki.
Androidra van szabvál, most indult Firefox OS is, illetve Windows 8 prog, néha van Windows Phone is.
Elég sok a partner cég, órákat is tartanak nálunk, mindig vannak gyakornoki helyek.
A képzés gyakorlat orientált, erről ismert a NIK, de nyilván elméletet is tanítanak, mert egy szinten muszáj.A diploma értéke magas (különböző szempontok szerint mindig első háromban), de ha nincs tudásod, akkor mindegy hol végzel, nem lesz jó munkád. Ezt pedig az egyetem mellett magadnak is mellé kell raknod.
Matek felkészítő indul, illetve van egy szintfelmérő év elején, ahol aki bukik, az kap egy plusz szintre hozó tárgyat.
-
Pxs
aktív tag
Sziasztok !
Idén szeretnék felvételizni mérnök info BSc ANA szakra.
A kérdés a már mondhatni klasszikus: OE-NIK vs. BME-VIK ?(tavaly felvettek OE-NIK-re, de végül nem iratkoztam be különféle okok miatt)
Magamról dióhéjban, ami releváns lehet a kérdéshez: 30 vagyok, kevéske (szumma 1 év ELTE-IK progmat/progterv szask) egyetemi- és pár év IT-s munkatapasztalattal (app support, Unix rendszergazda vonalon). 2005 óta gyakorlatilag hozzá sem szagoltam a középiskolás anyaghoz és tudom, hogy az OE indít matek felkészítőt augusztus vége táján, tavaly legalábbis kaptam erről akkor levelet.
Amik érdekelnének (jó lenne, ha olyan ember is tudna írni, akinek mindkettőről van tapasztalata):
-"student experience" - mennyire értenek a tanárok az anyag tényleges átadásához (nem csak ledarálni az előadást, azt jónapot) + általános hangulat
-programozás rész naprakész tudást ad ? Androiddal foglalkozik valamelyik tárgy ?
-részmunkaidős/gyakornoki pozíciók partnercégeknél mennyire vannak ?
-elmélet vs. gyakorlat: melyikben erősebb ?
-diploma értéke a hazai munkaerőpiaconS.O.S. a dolog, holnapig el kellene döntenem..előre is 1000 kösz mindenkinek, aki válaszol !
Üdv
-
mepet
addikt
válasz
Sweet Lou 6 #5581 üzenetére
Meg arra figyeljünk, hogy az utólagos tárgyfelvét már nem ingyenes, a hökkelütöttek által ellopandó pénzt be kell fizetni a neptunban...
-
Sweet Lou 6
addikt
válasz
#41635072 #5580 üzenetére
Én egy ilyen üzenetet kaptam nemrég:
Tisztelt Hallgató!
A TVSz vonatkozó része szerint van lehetőség utólagos tárgyfelvétel keretében tárgyakat még felvenni, illetve tárgytörlésre is van mód, indokolt esetekben.
Beadási határidő február 13., illetve február 18.
A kérelem formanyomtatványa elérhető a kari honlap TO-s részén, és a TO előadónak kell eljuttatni.Az a hallgató, aki a tavaszi félévre egyáltalán nem vett fel tárgyat, legkésőbb február 13-ig kell beadnia erre vonatkozó kérelmét. A kérelem beadásának elmaradása esetén a TVSz új szabályai szerint automatikusan elbocsátásra kerül az érintett hallgató.
Aki vett fel tárgyakat a félévre, és azt kívánja újabb tárgyakkal kiegészíteni, annak február 18-ig kell az erre vonatkozó kérelmet a TO-ra eljuttatnia.
Csak olyan tárgy felvételére van lehetőség, amelyen van szabad hely még, új kurzus indítására nincs mód, illetve kurzus bővítését sem tudja a TO elintézni.
Felhívjuk a figyelmet arra, különösen a nappali tagozatos hallgatók esetében, hogy az utólagos tárgyfelvétel nem mentesít az óralátogatás alól.
--
Üdvözlettel:Végh Norbert
OE-KGK
Tanulmányi Osztály.nekem ebből az jön le, hogy 18-ig.
-
#41635072
törölt tag
Hello!
Tárgyleadásra meddig van lehetőség?
Szorgalmi időszak első, VAGY első KÉT hetében? -
-
#12928000
törölt tag
Sziasztok! Az N.P. 21. -es terem merre van? Bánkis vagyok, 1. éves msc, most járok itt másodjára
Köszi előre is!
-
válasz
Sweet Lou 6 #5572 üzenetére
Igen, ott a tanár majd elmondja, hogy 5 túrát/minimum 100 km-t kell csinálni a ttt weboldalról választva, és év végén bevinni az itinereket igazolásként.
-
Sweet Lou 6
addikt
válasz
Sweet Lou 6 #5571 üzenetére
Na, találtam egy Excel fájlt, aszerint Tavaszmező u. 15-17., nade azon belül merre? Tesiterem?
-
Sweet Lou 6
addikt
Üdv.!
Felvettem tesiből a teljesítménytúrát, holnap reggel lenne első óra, de órarendben a Helynél "Nem definiált van". Ilyenkor hova kell menni?
-
Khan13
senior tag
válasz
Jhonny06 #5568 üzenetére
Tananyag ugyanaz, a tanárok mások, így persze van különbség, de a diplomán nem szerepel, hogy melyik telephelyen szerezted. A szakirányok ott külön vannak szervezve, tehát független attól, hogy itt mi indul abban a félévben, de a külön tanári haderő és férőhely miatt ez is nyilvánvaló. Jár oda ismerős, elégedett a hellyel maximálisan.
-
Jhonny06
veterán
Mérnök infó képzésben vajon nagy különbség lehet minőségben Székesfehérvár vs. Óbuda tekintetben? Nem lehet, hogy mivel Óbudán van a "bázis", ide mindenből egy kicsit (vagy sokkal) több minden jut?
-
Cimbooora
aktív tag
Sziasztok!
1. éves, gépészmérnök hallgató vagyok.
Sajnos nem sikerült elég fényesen a félévem. 7ből 3 FŐ tantárgy nem lett meg (kémia,általános géptan,GEG 1, informatika I. meglett, viszont a matek, anyagtudomány, mechanika NEM)
2. félévemre felvettem a geg 2-t, informatika 2-t, plusz egy kreditszerzős "kiegészítő" tantárgyat, valamint vizsgakurzusként mechát, anyagtudományt.
Így ha sikerül ezeket teljesítenem meg lesz a 30 valahány kredit, viszont, ha nem....
Arra gondoltam, beadnám újra a jelentkezést, és ősszel elfogadtatnám azokat a tantárgyakat, amik sikerültek, plusz ami most sikerülni fog a 2. félévben. Nem tudom hogy ez megvalósíthat ötlete, valamint ÉSSZERŰ-e?!Ezért szeretném kérni segítségeteket, hogy ti mit gondoltok, javasoltok, stb.
Válaszaitokat előre köszönöm!Máté
-
neil_mullen
aktív tag
válasz
szabifotos #5564 üzenetére
egy bizonyos időpontig levélben el kell nekik küldeni hogy hova szeretnél járni. aztán a szakirányválasztás után már minden adott.
-
szabifotos
senior tag
Sziasztok!
Ha esetleg felvennének KVK-ra....: Hogy dől el, hogy hol tanulok? Kiválaszthatom, hogy a Bécsi úti épületben vagy a Tavaszmező u.-ban? (bocsi ha hülye kérdés)
-
dipeti
senior tag
Köszi!
Van valami belsős info a nyíltnappal (csütörtök, Neumann) kapcsolatban, ami kikívánkozik belőletek?
-
C^^
őstag
Hát az erősen függ attól, hogy melyik épülethez szeretnél eljutni.
Ha a Neumannról, Kandó óbudai épületéről, vagy a Rejtőről van szó, akkor a Keletiből a legegyszerűbb talán, ha elmész metróval a Batthyány térig, majd a Nagyszombat utcáig (most épp "Katinyi mártírok parkja" a megálló neve) jössz a 160/260/86-os buszok közül azzal, amelyik előbb jön.
VAGY Keleti->Blaha->4/6 villanyossal Margit híd budai hídfő->17-es villanyossal Nagyszombat utca
VAGY úgy, ahogy te mondod.
Szerintem az első variáció a legegyszerűbb, és talán a leggyosabb is. -
dipeti
senior tag
Csütörtökön megyek nyíltnapra! Keletiben leszállok 9-kor felülök a 133E-re, majd az Astorián átszállok a 9-esre. Eddig jól mondom?
Vagy van ajánlatosabb út? -
haromegesz14
aktív tag
Örömmel olvasom. Nem variálok akkor vele, megpróbálom megbeszélni a testnevelővel. Kiscelli terembe nagy eséllyel ott vannak mindig? Vagy hol és mikor egyeztethetek a tanárral? Jelen esetben Molnár Sándorról lenne szó, nem tudom mennyire mondok vele sokat
Jhonny06: Bocs, elsőre nem esett le.
-
Jhonny06
veterán
válasz
haromegesz14 #5557 üzenetére
Mint írtam, ez a fajta tesi arról szól, hogy bemész az első alkalomra, szenvedsz 1 órát és utána egész évben nem kell bejárnod. Ez csak így éri meg, mert ha nem sikerül, akkor szopsz egész félévben. Ezért írtam, hogy ezzel akkor érdemes megpróbálkozni, ha nem az utolsó féléveidet húzod és kötelező megcsinálnod most a tesit, mert akkor megpróbálod és ha nem sikerül ez a szintfelmérő, akkor max. leadod a tárgyat, mert akkor ugye már nem fogsz tudni felvenni mást, hamar betelnek a tesik. Vagy felveszel valami egyszerűbbet, pl. a pingpong elég normális, kb. mindenki amatőr ott, max. véletlen, ha nem.
-
C^^
őstag
válasz
haromegesz14 #5557 üzenetére
A tesi tekintetében abszolút rugalmasak szoktak lenni, bejárhatsz máshova is, meg más sportra is, sőt, azt is meg szokták néha engedni, hogy hetente kétszer menj, vagy tovább maradjatok páran óra után, és akkor előbb megvan az aláírás, hogy ne a ZH/vizsgaidőszakban kelljen a tesivel szórakozni.
-
haromegesz14
aktív tag
Akkor gondolom itt semennyire sem működik a szabad időbeosztás. Bár azt se tudom mennyire létezik ilyesmi, talán kondinál olvastam hasonlót. Éppen ütközik, tanárral le lehet zsírozni másik időpontra? Pingpongon van most éppen egy slot, teljesen amatőrök is mehetnek oda? Jobban feküdne mint a futkorászás
-
Jhonny06
veterán
válasz
haromegesz14 #5554 üzenetére
Qper futás, fekvő, ilyesmik. Azt mondják elég szivatós, de ha nem az utolsó féléveidet nyomod és muszáj megszerezned a tesit, akkor elmész és max. leadod a tárgyat, ha nem sikerül. Ha meg sikerül, akkor 1 óra alatt letudva az egész féléves tesi.
-
#41635072
törölt tag
válasz
haromegesz14 #5554 üzenetére
Szobabicikli,húzódzkodás,fekvőtámasz,felülés.
Vagy állítólag ha kinyomsz 100(?) kg-ot, akkor megvan az aláírás. -
haromegesz14
aktív tag
Fittség mérése tesin belül konkrétan mit takar? Kötélmászás, fekvő, felülés?
-
Jhonny06
veterán
Ez konkrétan ettől a félévtől van így, pár napja küldtek róla e-mailt. Gondolom mindenhol bevezetik, nem csak a NIK-en.
A passzív és a kirúgás közötti különbség egyértelmű, itt inkább az a kérdés, hogy amikor ott akarod hagyni, akkor simán "hagyod" kirúgatni magad azzal, hogy nem veszel fel semmit, vagy a hivatalos, elegáns úton kiiratkozol.
Szerintem a kolléga tudja a kettő közötti különbséget és nem passzívra akar menni, de ha mégis, akkor sürgősen meg kell értetni.
-
mepet
addikt
válasz
Ultrazord #5548 üzenetére
A Kandón biztos, hogy nem így van. Ha nem veszel fel semmit, átdobnak passzívra.
El nem bocsátanak emiatt természetesen.A különbség viszont a passzív és a kirúgott állapot között ég és föld. Ha passzívon vagy, és a kövi félévben folytatnád, felveszel egy tárgyat és kész.
Ha nem vagy jogviszonyban a sulival (tehát kirúgtak), akkor A lap, B lap, újrafelvételi (ha közben elévült az érettségid, akkor előtte újra érettségizel), beiratkozol, ezután fizetsz tantárgyanként az akkreditációért, hogy elfogadják a már teljesített tárgyaidat, kérvényezed, hogy elsős létedre vehess fel tárgyakat, majd felveszed a tárgyaid.Szóval ki ne rúgasd magad véletlenül, mert az nagyon nem ugyanaz, mint a passzív!
Új hozzászólás Aktív témák
- HP LaserJet Pro M404dn
- ÚJ aktiválatlan Apple iPhone 16 Pro Max 256GB ! 1ÉV nemzetközi APPLE GARANCiA
- teljesen ÚJ aktiválatalan Apple iPhone 16 Pro 256GB ! 1ÉV nemzetközi APPLE GARANCiA
- HP ProDesk 600 G2 Mini PC (i5,16GB, 256GB+1TB, Win10) Csere/Beszámítás!
- iPhone 14 128GB Független Újszerű/1-3 hónap gar./Akku 85%/p4240
- iKing.Hu - Honor Magic 7 Pro - Black - Használt, karcmentes
- LG 45GS95QE - 45" Ívelt OLED / 2K WQHD / 240Hz 0.03ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync Premium / HDMI 2.1
- Eredeti Lenovo USB-C 65W töltő
- Jo Nesbo: LEOPÁRD (nem olvasott)
- Hp Prodesk 600 G3/ G5/ G6 SFF/ i5 8-9-10 gen, i7-9700 vagy "félkonfig"/ Win11- Számla, garancia
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest