Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16201) retesz147 válasza ph_5.5 (#16200) üzenetére


retesz147
addikt

Az Neked már black friday akció volt?
Mert én akkor rendeltem és valszeg azokat váratják kicsit, ahogy Ribarszki fórumtársé sincs még feladba.
Aftership nevű appon nézem a szállítást, de még nem jelzi, hogy feladták volna.

Xiaomi 13 eu dev...

(#16202) ph_5.5 válasza retesz147 (#16201) üzenetére


ph_5.5
aktív tag

Igen, az volt. Fejhallgatót rendeltem - és elég vicces árak voltak. Anno a 30-as fejhallgató is gyorsan ideért. Ez most a 20i példány.

(#16203) carl18


carl18
addikt

Fekete Pénteken nagyon jó áron ment a Motion Boom, már elgondolkodtam rajta vegyek-e egyet. 64 euro, de nyilván erre lehet rá megy egy kis posta díj is.

Kár az anker nem folytatta a Motion Boom vonalat, A ronda műanyag fogot kéne arról hangfalról eltávolítani, + kapjon 2 Tweetert és én simán élném.
Alan tesztjébe durva a Mifa Wildbox több basszust tud mint az Xtreme 3, csak kár az is baroma ronda. Olyan félig kínai beütés van, főleg az RGB ledek miatt is.
Nyilván alapjáraton egy hangszórót az átlag ember a hangjáért vesz, de nekem azért fontos a külső is. :R
Idén lett 3 éves a D Fine Plus, úgy látszik bírja ez az akkumulátor is elég jól bírja.
Azért vicces így 2023 végén se sok új opció van ebbe a méretbe lecserélni.

Az anker számomra egy fajta csalodás, az új vonal amerre elindult.
Most a X600 esetében, ahogy látam a Motion Boom elleni tesztet konkrétan nem látom indokoltnak a felárat.
Inkább a Motion boom kaphatott volna tuningot és APTX/LDAC codeket.
Mert kis esztétíkai tuning és már is versenybe lenne a V2.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#16204) Richard!


Richard!
addikt

A 100%-os infláció megtette hatását... :( :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#16205) kmarci25 válasza Richard! (#16204) üzenetére


kmarci25
veterán

Aki ezt megveszi, az meg is érdemli...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#16206) carl18 válasza Richard! (#16204) üzenetére


carl18
addikt

Facebook marketplace! :D Néha én is nevetek néhány hirdető milyen árat kalkulál.
Nem rég találtam egy "laptop hirdetést" ( Eladó "Leptop") :DDD Már neve is jó.
Megnéztem a hardver 1,4 ghz celeron, valami 2005 tájékán gyártot 512mb ram, rossz akku windows xp. 20E forint. :DDD

Én meg fogtam a fejem, aki ezt megvesz megérdemli a sorsát.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#16207) Richard!


Richard!
addikt

Épp kerestem a Motion+-om párját, amikor ráakadtam erre a szerencsecsomagra. Oké, hogy mindenki ráteszi a hasznát az ali-s, amazon-os cuccokra, de azért na... :DD

Egy biztos, hogy a mai nap is szingli marad M+ :)
Holnap újra megpróbáljuk :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#16208) <Adamsky> válasza carl18 (#16203) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... jó áron ment a Motion Boom, már elgondolkodtam rajta ... "
Dehát neked volt, nem?

Az Anker szerintem most "19-re lapott húzott". Full-ba nyomja a parasztvakítást (kamu spatial sound, design retikül kinézet) és a marketinget (fizetett YT review-k). Ez vagy bejön nekik új, de szerintem átlagos minőségű (és már annyira nem jó ár/teljesítmény viszonyú) termékekkel, vagy mindenki elfordul tőlük.

(#16209) carl18 válasza <Adamsky> (#16208) üzenetére


carl18
addikt

Ezért nem vettem mégegyszer. :DDD Mert az ár vonzott, csak mivel tudom mire képes ez nem jelent újdonságot.
Így ha veszek is valamit, akkor az legyen valami újdonság amit még nem hallottam. :R

Ha a Motion X600 lemegy 100 eurora kipróbálom. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#16210) <Adamsky> válasza carl18 (#16209) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... a Motion X600 lemegy 100 eurora kipróbálom."
Hát nekem kb. ingyen se kéne (na, jó, úgy elfogadnám, aztán eladnám neked :DDD ), annyi rosszat hallottam róla Alan-tól (hiszek neki).

(#16211) Kisbocs06


Kisbocs06
tag

Sziasztok.Valakinek otlete esetleg ? Jbl 110 partyboxot szeretnek a pchez tarsitani Bluetoothal .Vettem is egy ilyen par ezer ft os usb2 Bluetooth 2 es adapter a mediaban a napokban .Szamitogepbe csatlakoztatas utan latja is a bekapcsolt partyboxot de pin kodot ker .Kis keresgeles utan a 0000 kod jött szembe velem de erre hibas pint ir .Tobbszor probalkoztam , a tipikus 1-4 ig es tarsai kodokkal is .A jbl kapott reset vissza allitast , ki be kapcsolasast , a pc-n is probaltam mar mindent de nem megy :(

(#16212) mjani1172


mjani1172
addikt

Bár egyiket sem hallottam de a méretek alapján a Motion Boom Plus nem lett volna akkora előrelépés pláne mélyhangok terén, így végül egy ilyet vettem, Philips TAX4207/10.
Szvsz már olcsóbb mint a kínaiak, és mégsem látom sehol,nem is olvasni róla semmit.
Nem vagyok oda a márkáért, de majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#16213) Acélfarkas válasza Kisbocs06 (#16211) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Ha az az adapter tényleg csak BT 2-es, akkor téged átcsesztek egy ősrégi raktár mélyén porosodó vacakkal. Minima BT 4.X est vegyél , de ha jővőbb állót akarsz, akkor BT 5-ösök között válogass.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#16214) retesz147 válasza ribarszki (#16194) üzenetére


retesz147
addikt

Neked már feladták?
Nekem még semmi...

Xiaomi 13 eu dev...

(#16215) ribarszki válasza retesz147 (#16214) üzenetére


ribarszki
őstag

Semmi...

(#16216) sagesz93 válasza retesz147 (#16214) üzenetére


sagesz93
addikt

Én nov 24 rendeltem, december 4 jött email, hogy feladva, UPS hozza lengyelből, ma már az országban van a cucc. Aftership app azóta se írja, kuka az a cucc.

(#16217) retesz147 válasza sagesz93 (#16216) üzenetére


retesz147
addikt

Köszi!
Ohh, akkor hol tudod követni?

Xiaomi 13 eu dev...

(#16218) sagesz93 válasza retesz147 (#16217) üzenetére


sagesz93
addikt

3 email jött egyszerre :D Mindegyikben az volt kb. hogy feladva + benne a nyomkövetési szám, illetve a futárcég neve(UPS). Így már könnyen nyomonkövethető a csomag az UPS oldalon vagy bármelyik tracking oldalon.[kép]
Dátumok alapján nektek ma kellene, hogy feladják, én 2 nappal előbb rendeltem.

[ Szerkesztve ]

(#16219) ribarszki válasza retesz147 (#16214) üzenetére


ribarszki
őstag

Pont most jött email :)

(#16220) retesz147 válasza sagesz93 (#16218) üzenetére


retesz147
addikt

Ohhh, értem, köszi!
Akkor ismét várok türelemmel.

@ribarszki: nekem még nem, de akkor nem "aggódom", jönni fog az...

Xiaomi 13 eu dev...

(#16221) retesz147 válasza ribarszki (#16219) üzenetére


retesz147
addikt

Megjött az első e-mail nekem is. :C

Köszi mindenkinek!
"Sínen" van a folyamat.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13 eu dev...

(#16222) sagesz93 válasza retesz147 (#16221) üzenetére


sagesz93
addikt

Közben az UPS ki is vitte a csomagot! ahhoz képest, hogy azt írták péntekig kézbesítik, jól belehúztak :)) este megy majd a teszt ha lesz rá idő.

(#16223) Kisbocs06 válasza Acélfarkas (#16213) üzenetére


Kisbocs06
tag

Köszi de ez lehet az akadaly ? Jbl clip2 eshez tudtam parositani es ott elfogadta 0000 kodot .A srác a mediaban azt mondta hogy eleg sima zenére 2.0 as is oda kell az ujabb ha adatokat kepeket terveznék kuldeni .Amugy vissza tudom vinni .

(#16224) Acélfarkas válasza Kisbocs06 (#16223) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Ha csak zene hallgatására kell, arra tényleg elég. Viszont elég sok ilyen régi adapter hajlamos a válogatásra. Főleg akkor, ha az eszközök által támogatott BT verziók között nagy a különbség. Tök véletlen, hogy csatlakozik e az adott adapter, eszköz a céltárgyhoz.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#16225) hkari válasza Kisbocs06 (#16223) üzenetére


hkari
őstag

Én egy ilyen videót találtam az ügyben. Neki driver baja volt ha jól látom. Én visszavinném a helyedben, ha tényleg driver gond, ahhoz a régihez nem nagyon fogsz tudni mást feltenni. Érdemes lenne valami 5.0 legalább, azokat natívan kezeli a Win, és akkor nem hiszem hogy gond lesz.

(#16226) <Adamsky> válasza Kisbocs06 (#16223) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Részben igaza lehet az eladónak, de 2023-ban (lassan 24 ...) 2.0-s bt. dongle-t rásózni a vevőre (és mondjuk nem ingyen adni), azért ... na.
Egyébként tuti bt. 2.0, és nem USB 2.0? Nehezen tudom elképzelni, hogy van még ilyen forgalomban. :F
Mindegy is! Kereső: bluetooth USB dongle → 4.0-nál kb. "rosszabbat" nem is találni. A lényeg, hogy olyat vegyél (ezt, ami van pedig vidd vissza), amihez nem kell driver. Tapasztalatom szerint a 4.x-esekhez egyikhez sem kell, az 5.x-esek között viszont előfordul ilyen is, meg olyan is. Ali-n is szétnézhetsz ... (pl. 1, 2, 3)
Nekem ez a kódbekérés kissé furcsa. Hangszórónál, fej- / fülhallgatónál ilyennel még nem találkoztam. Bár nincs is JBL cuccom ...

(#16227) kisskaresz21


kisskaresz21
tag

Sziasztok. Hangszóró vásárlása előtt állok. Eddig 2 kiszemelt volt. A JBL flip 6 és a BOSE soundlink flex. Viszont itt most visszaolvastam a topikot és sokan ajánlottátok a soundcore m300at. Nem lenne mindegy ha kB 20 ezerrel olcsóbban tudnék jó hangszórót venni. Az lenne a kérdésem, hogy az ára miatt ajánljátok ennyire az m300ast vagy tényleg felveszi a versenyt mondjuk a jbl flip 6-al?

(#16228) kisskaresz21


kisskaresz21
tag

Az előzőhöz meg az lenne a kérdésem, hogy ezt az első rendelés bónuszt hogy lehet hozzá adni? Nem kaptam semmilyen ertesitest róla e-mailben es az oldalon sem talalom. Egy 20%os kupont talaltam a neten, de semmi egyebet nem találtam hogyan faraghatnek meg az árból. Így egyenlőre 81,5 euróba kerülne postával.

(#16229) roseben


roseben
kezdő

Tudtok ajánlani olyan hangszórót ami bezetékkel zero latency hangot ad a jelforrásból? Az én Harman/Kardon Onyx Studio 5-öm pontosan annyit késik vezetékkel is mint vezeték nélkül.

(#16230) hkari válasza roseben (#16229) üzenetére


hkari
őstag

A zero latency ebben a kategóriában (Bluetooth hangszóró) szerintem sose volt szempont és ezért nincs is ilyen. Alacsony késleltetés mód szokott lenni a soundcore cuccokban, de az is max alacsony nem 0.

(#16231) tibibi


tibibi
őstag

Sziasztok :) kellene egy jobb minőségű hangszóró Harman/Kardon ONYX Studio 7 találtam 46k ért van esetleg ajánlott hasonló minőség?Az se baj ha olcsóbban esetleg kinti webshopból

(#16232) Sys85 válasza hkari (#16230) üzenetére


Sys85
veterán

Nálam néha pc-re is van kötve kábellel a Motion+, de soha sem éreztem hogy lenne latency.Gyönyörűen együtt megy a hang és a kép,pedig elég érzékeny vagyok az ilyesmire.
Szóval ha nem is nulla a latency,akkor is nagyon közel lehet hozzá,észrevehetetlen.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#16233) roseben válasza hkari (#16230) üzenetére


roseben
kezdő

Bluetoozh nélküli akksis jackes hordozható esetleg? Vannak ilyenek szerinted? Vagy csak hálózati táppal?

(#16234) Sys85 válasza roseben (#16233) üzenetére


Sys85
veterán

Olyan szinten rétegtermék (szinte láthatatlan vékony réteg) lenne egy bt nélküli akkus hangszóró,hogy nem lenne értelme legyártani,főleg nem 2023-ban amikor szinte minden a drótnélküliségről szól (lásd telefonokban sem nagyon van már jack,max alsóbb kategóriákban).
Én még ilyet nem láttam.
Vagy BT,vagy wifi,vagy mind2.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#16235) hkari válasza roseben (#16233) üzenetére


hkari
őstag

Sajnos passz. Nem vagyok ebben pro, de gondolom ez max úgy lehetne közel 0, ha a DSP-t és minden mást megkerülne.

(#16236) grigo


grigo
őstag

Sziasztok. Motion+ néven futó ankert vásárolt már valaki? Kíváncsi lennék, hogy a 300-hoz képest nyújt-e többet. Valamiért most nagyon szemezek vele, de csak úgy vállalnám be ha valaki megerősít, hogy nem kell még 5-öt hozzáraknom hogy az már tényleg tényleg nagyon szuper vásárlás legyen :)

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

(#16237) Sys85 válasza grigo (#16236) üzenetére


Sys85
veterán

Motion+ sokunknak van,többeknek (köztük nekem is) már régóta.
Összehasonlítási alapom nincs,de a Motion+ nagyon jó hangszóró ennyi pénzért.Simán JBL Charge kategória (kiegyenlített hangzásban még jobb is,plusz AptX is van) csak sokkal jobb áron.
Szerintem eddig itt mindenki elégedett vele,engem 2 éve hibátlanul szolgál.
Az egyetlen negatívuma szerintem a burkolat anyaga/bevonata.
Az ujjlenyomatok és a por meglátszanak rajta és mivel kissé gumis így takarítani sem annyira egyszerű.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#16238) grigo válasza Sys85 (#16237) üzenetére


grigo
őstag

Köszönöm, akkor visszamegyek, valahol láttam rá 20% kupont. Megnézem az árakat. 30k körül gondolom jó.

https://www.flickr.com/photos/120343053@N04/

(#16239) Acélfarkas válasza grigo (#16238) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

30K jó ár érte.
Soundcore appot töltsd le hozzá, és ott állítsd be a neked tetsző hangzást. Megjegyzi a cucc, utána bármivel kapcsolódsz hozzá, azzal a beállítással fog szólni. Feltéve hogy azokon nincs külön eqzva a lejátszó.

[ Szerkesztve ]

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#16240) retesz147 válasza grigo (#16238) üzenetére


retesz147
addikt

2 éve használtam, most ellopták, pár napja újrarendeltem.
Nagyon meg voltam vele elégedve, bár valóban nekem sincs viszonyítási alapom.

Xiaomi 13 eu dev...

(#16241) mjani1172


mjani1172
addikt

Motion+

Most akartam kicsit feljebb váltani a motion+ -ról, egy nagyobbra, erősebbre .Vettem egy ilyet: philips tax4207/10.
Megjött és csalódás, kb 10x akkora mint a motion +, de nem szól olyan szépen, meglepő, hogy a motion+ milyen jól szól mellette, egyedül a hangerőben jobb.
Szeretnék egy olyat, ami legalább úgy szól mint a Harman/Kardon Go + Play (ezzel is összehasonlítottam) de a philips tax4207 bár nagyon nagy méretre, de nem szól így, mindenben gyengébb mint a HK, és csak basszusban meg hangerőben jobb mint a pici motion+.

Azt hittem ennyi idő alatt már van alternatíva, pláne nem is márkátlan, meg olcsó, de nem egy nagy szám.
Van ötlete valakinek,? Mert lehet, hogy a Philps-et visszaküldöm, bár még sosem tettem ilyet,de tényleg sokkal többet vártam a méret a márka és az árból kiindulva..

(#16242) <Adamsky> válasza grigo (#16236) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Én - bár lehet kissé elfogult vagy (mivel nekem is van egy Motion+ -om), de - inkább Motion+ -t vennék a helyedben, mint Motion 300-at.

Szvsz. nagyon rossz az irány, amire a Soundcore rálépett. Az X-es széria kapufa, a 300-as pedig szvsz. drága, és tök felesleges bele az LDAC (hallani nem fogod hallani az előnyét - pláne 2db széles-sávú hangszórón, de cserébe odacsap az üzemidőnek).

#16241 mjani1172
H/K Onyx Studio 7?
60e körül elhozható, és biztos jobb, mint a Philips, bár ez sem igazán zenehallgatásra való.

(#16243) Atish19 válasza <Adamsky> (#16242) üzenetére


Atish19
őstag

Pedig szerintem nagyon jóra sikerült a 300as. Igaz nem vagyok vájt fülü. Szépen szól, jó az üzemideje és elég prémium a kialakítás ill. összeszerelés. Nagyon strapabíró. LDAC valóban nagyon minimálisan érezhető én ki is kapcsoltam. Ami negatívumot tudok felhozni az csak a súlya. Motion+ ellenében én simán ajánlom. Ez az adaptív hangzás giroszkóppal is eléggé jól el van találva (igaz kell 3 sec amíg vált, de jól működik) illetve van benne mikrofon ami szintén egész használható. Utóbbi fürdés közben hasznos tud lenni :DDD Jelenleg nagyjából egy árban vannak. A Motion+ról ugyan nem tudok nyilatkozni, de a Motion300at nyugodt szívvel ajánlom bárkinek.

(#16244) <Adamsky> válasza Atish19 (#16243) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... nagyon jóra sikerült a 300as." - azt nem állítom, hogy rossz (bár Alan azért ebből is ki tudta hozni a torzítást), csupán azt, hogy nem olyan jó ár/teljesítmény viszonyú, mint volt anno a Motion+ vagy a Boom.
Most éppen (ilyen-olyan akciókat figyelembe véve) a következőképpen alakulnak az árak:
M300: 76€, Motion+: 80€, Boom: 89,99€ (ez ugye volt már jóval kevesebb is).
... és akkor idetennék egy igen régi játékost, amit az eu.soundcore-on valamiért nem lehet kapni. A Boost most éppen 43€. Érdemes meghallgatni, hogy mit tud ez a kis "vakarék".
Utóbbihoz képest én nem érzem azt a fene nagy fejlődést.

(#16245) Acélfarkas


Acélfarkas
senior tag

[EarFun UBOOM® L] Most a linken kuponnal 60Euro, ha valakit érdekel.

[ Szerkesztve ]

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#16246) carl18


carl18
addikt

Nem rég láttam a Bang se elég olcsón megy. Ilyen 14-15E táján jön eun belülröl ami a legolcsóbb ajánlatt a 2kg-os kategóriába. :C

Eladóm a Tribit Maxsound Plust lehet teszek vele egy próbát! :)
Dockint a minőségi kialakítása miatt sajnálom be retkelni.

Egy D Fine Evo most akció nélkül olyan 57E forint, akció nélkül annyit azért most nem szívesen adnák ki. A Motion Boom fekete pénteken ment 24E táján az mondjuk elég jó ár.
A Bang se biztos nem egy audiophill hangszóró, de ha olcsón kell nagy hangerő akkor elég jó opció. A kérdés élőbe hogy szól vagy mik a korlátai.

Mert 15E forintig nincs olyan sok alternatíva, meg elég méretes darab.
MotionBoom/DFine/JBL Xtreme méret/súly kategória.

:R

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#16247) mjani1172 válasza <Adamsky> (#16242) üzenetére


mjani1172
addikt

Találtam a raktárban egy régi samsung mini hifit. Több mint 25 éves !, már nagyon rég vettem, el is felejtettem.Összeraktam és működik, sőt nagyon szépen szól!
Most azon gondolkodom visszaviszem a Philipset és veszek egy bluetooth átalakítót, van a készüléken rca bemenet.
Nem akarok drágát, mert ki tudja mennyit megy még az öreg samsung egyáltalán.
Egy ilyet néztem ki: UGREEN 40759
Van ilyesmivel valakinek tapasztalata? Hol érdeklődjek milyen topicban?

[ Szerkesztve ]

(#16248) -miura


-miura
csendes tag

[jó áron ]

[ Szerkesztve ]

:)

(#16249) nrg_52 válasza mjani1172 (#16247) üzenetére


nrg_52
addikt

Nekem van egy tp-link ha100 itthon, jol mukodik.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#16250) <Adamsky> válasza mjani1172 (#16247) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nekem van többféle (kocsiba, és PC-hez két fajta is). Egy régi mini-hifi-hez nem kell túlgondolni a dolgot. Ez pl., – amit kinéztél – jónak tűnik. Úgy látom viszont, hogy akad belőle aptX-et is tudó. Én az utóbbit próbálnám meg beszerezni (ha, nem megy, akkor az Ali-ról megrendelni).
ui: itt még olcsóbb 20,67$

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.