Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#609) Stainleze


Stainleze
csendes újonc

Sziasztok, olyan problémám lenne hogy, van egy Razer Black Blackwidow Chroma billentyűzetem , kb. 1,5 éve használom és mivel Chroma a billentyüzet ezért RGB világítása van azaz bármilyen színű lehetnek a gombok.. Na én mint mindenki más szoktam a színeket változtatni, sokáig KÉK színbe használtam, majd zöld, piros, össze vissza, egyszer csak átraktam az egészet Fehér színre és a W,A,S,D gombokat pirosra, és amikor átállítottam a fehér színre egyszer csak a " DEL" gomb az Enter mellett jobbra ilyen sárgás színű lett majd pár napra rá a "P" gombom is, ( közbe persze kikapcsoltam a gépet, ugye ez 1-2 nap alatt) és utána napok múlva a baloldalon fent a "2"-es számú billentyűgombom is besárgult miközben fehéren van, Na Átváltottam teljesen KÉK re a gombokat, a "P" gombom és a "2" gombom egyáltalán nem villágít mint ha ki lenne kapcsolva, ezután átraktam, Lilára ( ugye teszt képp) és a "P" a "2" és a "DEL" gombom is pirosan ég... kipattintottam a gombokat és egy ilyen kés kör alakú lámpa van ugye ami megvillágítja öket, na azok is eltérő színbe égnek ugye fehéren beállítva sárgán.. kéken meg kivan kapcsolva.. röviden, az első pár napba csak 1 gomb, ezt kővetően pár napra rá a másik 2 is máshogy ég, Ehez kérném a segítségeteket hogy ez mitől lehet, :W :W

- A billentyűzet azaz a gombok alatt tiszta, nem piszkos..
- A Chroma App om, azaz a billentyűzet szoftverje fel van telepítve és a legfrissebb Updaten van..
- rá kerestem a dolgokra hogy ez miért van, és nem találtam ÉN semmit,( remélem ti igen) :F

a segítségeket előre is köszönöm, remélem rájöttök, jövünk a problémára :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.