Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#20984) beginnerguy válasza Sungoo (#20921) üzenetére


beginnerguy
tag

Van benne kb 500 g pehely/toll, ami elég kemény (főleg ilyen áron, ez nem mondható ár-érték arányban rossznak), főleg, hogy ez csak a felsőtesten oszlik el (kapucnija szintetikus vatelin töltet). Valószínűleg ebben arányosan több toll van, mint 10% (a 90% pehely mellett), amiben az az idegesítő, hogy ereszteni fogja a tollat. Töltőerőt nem írtak hozzá, és a terméklapon sem látom, de sztem 500-600 CUIN lehet, mindenesetre ha írsz nekik e-mailt, meg tudják mondani pár napon belül (ahogy a pehely/toll arányt is). Ha tetszik a kabát (tudom, 60E Ft egy kabátért drágának számít itthon), és nem bánod, hogy esetlegesen tollas leszel, akkor sztem nyugodtan veheted ezt. Meglepődnék, ha olcsóbban találnál ehhez hasonlót (biztos ki lehet fogni akcióban, ha nagyon türelmes vagy, de akkor célzottan azokat a modelleket kell nézni, amiben alapból ennyi pehely van). Bár szerintem túl meleg lesz itthoni télre, és az sem ideális. MT900-at nézd meg esetleg, az egy jól eltalált kabát, bár teljesen más stílusú.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.