Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#15651) MittuDomain_ válasza oszy (#15649) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Nekem erre írta, hogy 18e alatt nem.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#15652) Szabi® válasza csizo13 (#15650) üzenetére


Szabi®
addikt

Azt értem hogy jó, de arra is érvényes ez ?
Mert a Patagonia azért egy elég egyedi márka, mert ott mindent a vevőért ...


És ez Európában is érvényes. Én ezt nem sok márkánál láttam.

[ Szerkesztve ]

(#15653) csizo13 válasza Szabi® (#15652) üzenetére


csizo13
tag

Ilyen lehetőség ennél a márkánál nincsen.
Jól hangzik, de nem túlzás a becserélhetik a használt ruhájukat vadonatúj darabokra?
Mert azt állítja, hogy ráfizetés nélkül kicserélem a bármi, akármennyire viseltes akármilyen ruhámat bármilyen új ruhadarabra.
Egyébként ilyet egy ismerősöm élt meg New Yorkban talán egy HellyHansen üzletben a kabátjával.
Valami történt a kabátjával, venni akart egyet, mondták mutassa meg, kicserélték. (Pedig Mo-n vette, és számla sem volt nála)

(#15654) Szabi® válasza csizo13 (#15653) üzenetére


Szabi®
addikt

Ez egy patagonia ruha árában már benne van megvételkor. A címkéje jelzi az adott ruhának hogy csere is lehet újra (Worn Wear) vagy örökké megjavítják neked.
Az örök javítás mindig fennál (ironclad guarantee) , Amerikában már vannak autók, amik járnak településről településre, és patagonia patch-ekkel javítják, ha kilyukadt,elszakadt stb. stb.
Érdekes dolog ez :)


[ Szerkesztve ]

(#15655) Peterhappy válasza Szabi® (#15654) üzenetére


Peterhappy
őstag

Köszi, hogy ezt bedobtad, nagyon érdekes volt!

(#15656) fateless válasza csizo13 (#15650) üzenetére


fateless
veterán

Különböző igényekhez különböző kabát.

Én pl ezt az annapurna kabátot rendeltem, ezt hordom télen egy szál pólóval, pullover nélkül.
Oké, én rövidgatyában és technikai pólóban, meg 1800m-től egy széldzsekiben mentem fel a Magas-Tátra egyik csúcsára 60km/h-s szélben és jeges hóviharban (miközben feleségem két nadrágban, több pólóban, mellényben, kabátban, sapkban ls kesztyűben jött fel).
Ez utóbbit azért írtam le, hogy nyilvanvaló legyen: nem az mutatja meg valaki számára, hogy elég vastag egy kabát, hogy egy random ismeretlen számára megfelelő-e (komolyan nem ellened szóló kritika, csak épp nálad írom le, de sokszor olvasok ilyet, ami elég szubjektív)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#15657) rushty válasza fateless (#15656) üzenetére


rushty
senior tag

Igazából csak akkor van hideg, ha nem vagy mozgásban, ezt tegnap tapasztaltam. Nem puloverezokent.

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#15658) fateless válasza rushty (#15657) üzenetére


fateless
veterán

Így van. Mászás során felértem a csúcsra, egyből fordultam is vissza. Két társam pár perccel utánam jött, és kérték, hogy együtt menjünk le. Inkább visszamentem velük, mert az extra fáradtság kevésbé gond, mint a hideg jeges viharban állás. Mozgás közben nem volt gond a hideggel.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#15659) betyarr válasza betyarr (#15464) üzenetére


betyarr
veterán

megérkezett a firecamp bakancs.sajnos tényleg nagyon szűk az orr része,oldalról is meg a teteje is.sosem éreztem még ilyet egy cipőnél,hogy nyomja a nagylábujjam körmét felülről :Y így sajna ment vissza,pedig igencsak jó áron volt... :O

(#15660) ígyvanferi válasza csizo13 (#15653) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Semmi ilyesmit nem állít, sőt...
Amúgy ez tök jó kezdeményezés, szimpatikus. Nézelődni fogok a márkánál azután, mert bár hallottam róluk, futós, túrázós ruhaajánlókban rendszeresen szerepelnek, de a szokásos beszerzési helyeken nincsenek a termékeik.

[ Szerkesztve ]

(#15661) Szabi® válasza betyarr (#15659) üzenetére


Szabi®
addikt

Sajnálom :( És esetleg 1 számmal nagyobbra cserélés ? Mert vannak márkák ahol nincs akkora ugrás a számozás között. Vagy esetleg ha bejáratódik ?

#15660 ígyvanferi Kevés emberibb céget láttam, érdemes megnézni ezt a videójukat ami vázolja, mi is a céljuk.
A kommunikáció a care rendszerükkel így zajlik... Nálunk ehhez képest egy nagyon "suttyó" rendszer működik minden szférában, minden szinten. Európa erre még nem áll készen.

#15655 Peterhappy Nincs mit, nem akartam semmit megakasztani am. a topikban csak én is meglepődtem ezen anno, és jó volt leírni ezt a fajta hozzáállást. :)

[ Szerkesztve ]

(#15662) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Jól látom, hogy a modivo.hu cipőkínálata az egy az egyben ugyanaz, mint az ecipo.hu-é?

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#15663) Szabi® válasza AssAssynn (#15662) üzenetére


Szabi®
addikt

Mivel egy a két cég :) Rendelsz Modivo-ról, és az ecipő lesz a feladó.
Egy nagy lengyel anyacég alá tartoznak.

(#15664) csizo13 válasza ígyvanferi (#15660) üzenetére


csizo13
tag

Az első mondatodnak van értelme?
Szerintem nincs.
És ez ígyvanferi.

(#15665) betyarr válasza Szabi® (#15661) üzenetére


betyarr
veterán

eléggé foghíjas volt már a készlet.ez az egy 43-as volt,meg 41-es.bár szerintem ez egy ilyen fazon.az amazonon is írták,tehát nincs mit csodálkozni.
majd még nézelődök.

(#15666) csizo13


csizo13
tag

Nem reklámozni akarok semmilyen márkát, ne értse félre senki.
Csak talán annyira nem ismertek és ajánlani szeretném azoknak, akik túráznak, bármilyen tevékenységet végeznek szabadban, különböző időjárási körülmények között.
De teljesen jók egyszerű városi használatra is, kiegészítve azzal, hogy nem olcsó termékek.
Igaz, nem javítják, cserélik csak úgy, mint a Patagonia esetében.
Direct Action, Helikon Tex és UF PRO. Az UF proról már írtam,
a másik kettőnek a hátteréről itt lehet bővebb infot olvasni: [link]

[ Szerkesztve ]

(#15667) Szabi® válasza betyarr (#15665) üzenetére


Szabi®
addikt

Ahogy írtad, hogy nyomott, egyből nosztalgia kapott el a honvédségi M65-ös surranó bakancs miatt. ;] Egy borzalom volt mire betört ... Régi szép kilencvenes évek.

(#15668) margithid


margithid
veterán

Kickers bakancd, - 70%
[link]

(#15669) betyarr válasza Szabi® (#15667) üzenetére


betyarr
veterán

az acélbetétes martens cipőim/bakancsaim jutnak ilyenkor az eszembe.véresre törték a lábam,mire úgy "összecsiszolódtunk" hogy kényelmesen hordani lehetett.utána valóban nagyon kényelmes volt.és amíg ott is tartották a minőséget,addig 3-4 évig azok is cipők voltak.pedig folyamatosan azt hordtam anno :)

[ Szerkesztve ]

(#15670) bajnokpityu válasza margithid (#15668) üzenetére


bajnokpityu
félisten

office hez létezik bármilyen kuponkód?

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#15671) margithid válasza bajnokpityu (#15670) üzenetére


margithid
veterán

Nem tudok róla.
Meg sajna a visszaküldés se ingyenes.

(#15672) mert_csokis válasza margithid (#15668) üzenetére


mert_csokis
senior tag

Formailag rendben lenne, de kár a szőrmés belsőért. Belerohad az ember lába.

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#15673) Zeki válasza fateless (#15658) üzenetére


Zeki
nagyúr

Sok êve mikor kabátot kerestem boltokban , mindig jöttek a síkabáttal. Mondom nekem buszmegállóban ácsorgos kabátot ajánljon.

(#15674) margithid válasza mert_csokis (#15672) üzenetére


margithid
veterán

Egyébként Van Caterpillar és Timberland is -70% akcióban officeshoesnál. Érdemes nézelődni.

[ Szerkesztve ]

(#15675) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Rieker Férfi Fekete Bokacipő
24 990 Ft | -48% | 12 990 Ft
Csak néhány méret: 41,45,46

(Valós akció, utána néztem, mert nekem meg 43 kellett volna...)

#akció

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#15676) predakon válasza AssAssynn (#15675) üzenetére


predakon
őstag

nekem meg 42 :(

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#15677) Szabi® válasza AssAssynn (#15675) üzenetére


Szabi®
addikt

itt van 43. :)

(#15678) Igric válasza Szabi® (#15677) üzenetére


Igric
tag

de nem ugyanaz a kettő :F

(#15679) Szabi® válasza Igric (#15678) üzenetére


Szabi®
addikt

Upppssz .... Nem volt rajtam az olvasószemüveg ;]

(#15680) Ance válasza Szabi® (#15679) üzenetére


Ance
őstag

Bár rosszat linkeltél, de felhívtad a figyelmem az akcióra és be is újítottam két cipőt az akciósakból. Szóval minél gyakrabban feledd az olvasószemüveged. :D :R

(#15681) AssAssynn válasza Szabi® (#15677) üzenetére


AssAssynn
őstag

Sajna nem ugyanaz, de köszi.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#15682) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Rátaláltam most erre a https://www.spartoo.hu/ nevű oldalra. Itt is ingyen van a posta és a visszaküldés. Ezelőtt sosem hallottam róluk.
Van aki ismeri az itteni márkákat? Pl.: André, Kost, Casual Attitude, Carlington.
Elég bosszantó, hogy minden oldalnak külön márkái vannak kb. Így legyen bölcs az ember, hogy mit vegyen.
Lehet azt kellene, hogy minden oldal minden márkájából berendelni 1db-ot, hogy egymás mellé tegye őket az ember, aztán mehet vissza az egész. ;]

[ Szerkesztve ]

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#15683) Ance válasza AssAssynn (#15682) üzenetére


Ance
őstag

30 mp keresés per márka. Pl.:

ANDRÉ - EGY KEREK TÖRTÉNET Az André cipőmárka átvészelte a generációkat. 1896-ban Nancy városában látta meg a napvilágot Albert Levy által, aki ezzel a tettével belevágott a nagy mennyiségű cipőgyártásba. Majd 1903-ban társul mellé Jérôme Levy és együtt létrehozzák az első eladói hálózatot. Az André koncepció megengedhető árakon, minőségi termékeken és nagy cipő választékon alapszik. 1936-ban az André az első számú cipőüzlet Franciaországban. 1983-ban a márka az 500. üzletének nyitását ünnepelte. Ma az André márka egyet jelent a trendi férfi, női és gyermek cipőkkel.

(#15684) ranlomadi


ranlomadi
tag

Tudtok esetleg most érvényes AboutYou kupont? :R

(#15685) AssAssynn válasza Ance (#15683) üzenetére


AssAssynn
őstag

Na jó, de engem nem a marketingszöveg vagy a történelmük érdekel, hanem a személyes tapasztalat, azaz, hogy jó-e, vagy kuka.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#15686) Salex1


Salex1
senior tag

AY kupon van most?

(#15687) AIex válasza Salex1 (#15686) üzenetére


AIex
tag

10%-os biztosan, annál nagyobb, kérdéses.

(#15688) MADcat válasza rushty (#15600) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Mert az. ;]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#15689) Zamasun


Zamasun
aktív tag

December végi AY visszaküldeseket visszateritettek mar nektek? En tovabbra is varom, es csak hitegetnek emailben.

(#15690) lord_m válasza Zamasun (#15689) üzenetére


lord_m
senior tag

Mikor kapták meg a csomagot? Mert elvileg onnantól kb két hét a pénz vissza, de csúszás is lehet.

(#15691) fiFika válasza Zamasun (#15689) üzenetére


fiFika
csendes tag

Én december 20-án küldtem vissza egy csomagot.

Azóta se híre se hamva. :F

(#15692) HKorn válasza Zamasun (#15689) üzenetére


HKorn
addikt

Jan 5-én küldtem vissza nekik csomagot, jan 20-án írtam rájuk mifasz van, másnap jött a levél, hogy megkapták a csomagot, 2 nap múlva meg jött a pénz.

Az új rendelés meg csúszik, küldtek bocsi levelet, de kupont nem adtak már fél éve, pedig sokat rendeltem tőlük, meg voltak bakik is.

Run&Ride

(#15693) marsu. válasza Zamasun (#15689) üzenetére


marsu.
senior tag

Nekem előző héten kedden jött a mail, hogy megkapták, szerdán reggel pedig a pénz is.
Dec 27-i feladás volt.

(#15694) Gergi válasza fiFika (#15691) üzenetére


Gergi
aktív tag

Nekem dec. 18-án igazolták vissza a raktárba visszaérkezést.
Azóta is várom a visszatérítést, de engem is csak hitegetnek minden héten, hogy pár nap és utálják de rendszerhiba volt decemberben és manuálisan csinálják a német pénzügyesek az utalásokat, de nagyon sokan érintettek... :(((

(#15695) -B- válasza Zamasun (#15689) üzenetére


-B-
senior tag

Én december 30. óta várom a pénzem, de az ígéreten kívül még semmi.

(#15696) Llew


Llew
senior tag

Én visszaküldés után egy "kézbesíthetetlen küldemény" emailt kaptam, amiben 7 napos visszafizetést ígértek. Ez így normális? Mondjuk a két hétben még benne vannak, így nem panaszkodom.

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#15697) Szabi® válasza Zamasun (#15689) üzenetére


Szabi®
addikt

Ilyen téren nincs gond az AboutYou-val. Nekem mindig visszautaltak. Sőt egyszer arra is kaphatóak voltak, hogy a gls hozta a nagyobb méretet és ott cseréltem ki, pedig az én csomagomban lehetett volna akár egy szakadt olajos póló is, de megelőlegezték a bizalmat.

(#15698) lord_m


lord_m
senior tag

Minden akciós farmerre és nadrágra extra -20% AY-n. Kód: EXTRA20

Csak ma.

(#15699) margithid


margithid
veterán

Springfield cipői milyenek?
Kényelmesek, tartósak?

[ Szerkesztve ]

(#15700) Roberto_ válasza Gergi (#15694) üzenetére


Roberto_
csendes tag

Igen kézzel csinálják, mennek szépen sorban, én a december 12-i visszaküldésemből a pénzemet 1 hete kaptam meg.. Azért durva mennyiségű rendelés van.. Éjjel leadtam 1 kor egy rendelést, rá 3 perccel mégegyet, a rendelés sorszáma már 300-al magasabb volt az előbbinél :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.