Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#16851) oszy válasza Mr.Csizmás (#16850) üzenetére


oszy
veterán

"a chrome extension isteni"
Ezt kifejtenéd bővebben? :) Köszi!

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#16852) Ace owner válasza adalbert1 (#16844) üzenetére


Ace owner
addikt

Rapcity ott irta le magat amikor a Niketol kapott jordan 1 cipoket raffle helyett kiszortak a haveroknak backdoor.

Galaxy Fold 4

(#16853) Mr.Csizmás válasza oszy (#16851) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

ctrl+t-re bedob random rajzot

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#16854) AIex válasza Mr.Csizmás (#16850) üzenetére


AIex
tag

Nagyon köszönöm a továbbképzést ! :D

(#16855) Soulfly842 válasza Mr.Csizmás (#16853) üzenetére


Soulfly842
addikt

Köszi!

Engem csak az új fül/induláskor idegesített, hogy ezt hozza, de ez a beállítok/indításkor részben kikapcsolható :)

(#16856) maroni


maroni
aktív tag

Sziasztok a gymbeam- hez nem tudtok valami kupont?
Köszönöm

(#16857) gangstagergo válasza maroni (#16856) üzenetére


gangstagergo
senior tag

bohos5 de nem minden termékre érvényes. Azt hiszem az akciósokra nem megy most.

(#16858) maroni válasza gangstagergo (#16857) üzenetére


maroni
aktív tag

Köszönöm már megrendeltem, de 18000ft után legalább posta nincs
minden termék akciós volt!

(#16859) margithid válasza margithid (#16798) üzenetére


margithid
veterán

Na megjött a Puma Suede Classic.
Remek cipő 10k-ért. Eek a velúr bőr cipők nekem nagyon bejönnek.
Cat Pause is hasonló, talán az még egy fokkal kényelmesebb.
Barna színbe jó lenne még egy hasonló :)

(#16860) WayneGace válasza adalbert1 (#16844) üzenetére


WayneGace
őstag

Az a baj ezzel, hogy drágábban adják, mint például a klekt, pedig ott sem éppen kevés az autentikáció költség.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#16861) AIex válasza WayneGace (#16860) üzenetére


AIex
tag

Az a baj, hogy Klekt, StockX, Goat oldalaktól sokan félnek, mert nincsenek azzal tisztában, ha rendelnek, akkor fognak-e majd vámot, illetve ÁFÁ-t fizetni, így eltudom képzelni, hogy sokan inkább rendelnek itthoni oldalról, ha közel annyiba kerül.

(#16862) Azie


Azie
őstag

Na sikerült behúzni egy moab2 ventet 4campingről az 1400as hírleveles kuponnal 23-ért. mérethiányos kifutó modellekből vannak egész jó dealek náluk, ha valaki outdoor cipőt keres

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#16863) windlord


windlord
őstag

Van most bb futocipo, heti 20km -re, vegyes terepre?

(#16864) adalbert1 válasza AIex (#16849) üzenetére


adalbert1
veterán

Igen, ezt láttam, hogy régebben rendszeresen volt náluk vagy raffle vagy ilyen fcfs bolti eladás, viszont mintha mostanában nem lennének ilyen posztjaik. Akkor ezek szerint már nem is kapnak így cipőket?
Nekem ami Jordan 1 midem van, azt egyiket sem tőlük vettem, valahogy ez az odamegyek hétköznap sorbanállni nem fért bele az időmbe, raffle-re pedig egy alkalommal jelentkeztem volna náluk, de ott pont lezárták a jelentkezést a kiírtnál korábban.

WayneGace: igen, és ránézésre elég hiányos a méretsor is náluk. Megnéztem a mid banned 2020-at, azért klekt-en sem túl olcsó US12-ben, de a kisebb méretek tényleg olcsóbbak (a US12-re a highest ask stockx-en majdnem 100 euroval olcsóbb amúgy - annak viszont nem néztem utána, hogy melyik helyen mennyi a szállítás).

Ace owner: erről tudnál kicsit többet mesélni? Akkor mostanában ezért nincs raffle sem, mert esetleg nem kapnak hivatalos helyről?

A hétvégén voltam a dunakeszi nike outletben. A bestbuy topicban felmerülő ajánlatokkal szemben vaskosan fog a ceruzájuk az árazásnál, kb. a nike.com árakat átváltják euróról forintra (legalábbis egy Zion 1 cipő amit néztem, olyan áron ment, mint most a nike.com-on akciós ára).
Ennél sokkal jobb vásárokat csináltam aboutyou-n, de akár nike.com-on is, mikor az akciós árakra még ment valami kuponkód.
Ami érdekes volt, hogy egy régebbi (talán 2 évvel ezelőtti, de még kifutóként tavaly is kapható) pulóvert láttam más termékkóddal, mint amivel korábban árulták (a régi kódja CV6212-091, az új pedig DQ5647-091).
Az új kódra csak egy, számomra ismeretlen magyar oldalt talál a google, ahol árulják, ezen kívül semmilyen értelmes találat sincs. Ez gyakori a nike-nál, hogy az ilyen, már kifuttatott cuccok az outletben más termékkódon mennek tovább? Vagy mi lehet ennek az oka? :F

(#16865) AIex válasza adalbert1 (#16864) üzenetére


AIex
tag

Lehet nem is kapnak, illetve az is lehet, hogy mostanában nincs olyan horderejü megjelenés, amit érdemes lerendelni, adott esetben. Idén nem is tudom, hogy volt-e már "komolyabb" Jordan dropp. Yeezy-ből is ami felkapotabb volt, az egy-egy korai 350-es restockja.

Plusz ugye, az exkluzívabb megjelenések van amikor csak a snkr appban elérhetőek, így pl gondolom Rapcity sem tud bármelyik megjelenésből lerendelni egy méretsort.

"Ace owner: erről tudnál kicsit többet mesélni? Akkor mostanában ezért nincs raffle sem, mert esetleg nem kapnak hivatalos helyről?"

Arra gondolt, hogy, adott megjelenés lerendelt darabjait, oda adták a haveroknak / félre tették, és ami "maradt" azt lehetett megvenni, az utcáról betérő vásárlónak. Backdoor egy átvett "szleng" arra, ha valaki raffle / sorbanállás nélkül tudja megvenni a cipőt, retail áron, mert van hozzáférése viszonteladói készlethez.

"A hétvégén voltam a dunakeszi nike outletben. A bestbuy topicban felmerülő ajánlatokkal szemben vaskosan fog a ceruzájuk az árazásnál, kb. a nike.com árakat átváltják euróról forintra (legalábbis egy Zion 1 cipő amit néztem, olyan áron ment, mint most a nike.com-on akciós ára).
Ennél sokkal jobb vásárokat csináltam aboutyou-n, de akár nike.com-on is, mikor az akciós árakra még ment valami kuponkód."

Elég nehéz Nike outlet-ben úgy jó áron kifogni bármit is, ha nem jön le 30% az árból. Cipők is sokszor úgy érik meg. Plusz én értelmes cipőt elég régóta nem találtam ott. Mondjuk múltkor valaki talált női részlegen egy off-white terra kigert szerűséget, illetve egy limitáltabb Air Max 97-est is.

(#16868) Ace owner válasza AIex (#16865) üzenetére


Ace owner
addikt

Biatorbagyon is mukodik elvileg a backdoor.. Bar multkor kikerult eleg sok Shanghai Kaleidoscope. Nyilvan mire elindultam volna a reseller verpistik megvettek 35ert es felraktak hypebeast adok veszekbe 100ert :U Pedig az a cipo nagyon hianyzik a polcomrol :((

Galaxy Fold 4

(#16869) Mr.Csizmás válasza Ace owner (#16868) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

az a csoport a kapitalizmus paródiája, a túlhájpolt lomokkal.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#16871) AIex válasza Ace owner (#16868) üzenetére


AIex
tag

Nekem is említették, hogy Biatorbágyon azért nincs értelmes cipő, mert a minden ami pipás csoport adminjai ott dolgoznak / dolgoztak / van kapcsolatuk, és minden értelmes darabot hordanak ki.

95-ös Shanghai-t én is láttam, fájt is rá a fogam, de el sem mertem indulni, pont azért amit írtál. Szerencsére a resell posztokat már nem láttam.

Anno ugyan ez volt a Human Race-ekkel.

@Mr.Csizmás
Ilyen az, amikor amikor anyu meg apu jól keres, valószínüleg nem is alkalmazotti státuszban vannak, a gyereknek meg esze ágában sincs elmenni dolgozni. Pár éve adtam el Yeez-t, akkor egy 16 éves forma srác vette meg, és a pénz befőttes gumival volt átfogva, tetején egy cetlivel, amin rajta volt, hány ezer Ft a "köteg". :DDD Szerintem valaki reggel kirakta neki a konyhapultra.

(#16872) Ace owner válasza AIex (#16871) üzenetére


Ace owner
addikt

Van aki azert eleg jol megcsinalta a kis birodalmat ebbol. Tts, balazskicks peldaul.

Galaxy Fold 4

(#16873) LendvaiFeri1 válasza Ideg (#16870) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Tommyt vittem, köszi!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16874) AIex válasza Ace owner (#16872) üzenetére


AIex
tag

Igen-igen. Pont Pachert Balázs (ha jól írom a nevét) viszi a balazskicks instat, anno ő vette meg tőlem a True Form-ot. Engem csak az érdekel, hogy pl. számlát ad-e, vagy az instan nagyon prímán el lehet fusizni, mert az apeh nav még mindig 2002-ben él.

[ Szerkesztve ]

(#16875) Mr.Csizmás válasza AIex (#16871) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

amiket küldenek néha onnan (képernyőmentést), azokból az árakból kimennék egy hétvégére milánóba, és csináltatnék rendes cipőt a lábamra, a maradékból meg turistáskodnék.

ui: ahogy írod, van ott ex-malév pilóta, meg légiirányító fia, távközlési cég felsővezetés, stb.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#16876) Ace owner válasza AIex (#16874) üzenetére


Ace owner
addikt

Holdasi meg Jantyik fele fb nepperek szoktak szamlat adni. Balazs is valoszinuleg mert mar van boltja amihez ugye kell egy ceg.

Galaxy Fold 4

(#16877) AIex válasza Mr.Csizmás (#16875) üzenetére


AIex
tag

Alapvetően egyet értek veled, inkább annyi kiegészítés, hogy valahol sokaknál ez hobbi is, és szerintem mindenkinek van olyan hobbija, amibe irracionálisan sok pénzt fektetett bele. Amúgy ha az ember nem hordja őket, befektetésnek sem rossz, nekem van 2 pár cipőm, amit direkt arra vettem.

Ugyan akkor, lehet nekik azért más a költségvetésük, és egy cipő árából ők nem tudják magukat jól érezni külföldön. Kedvencem, amikor az understatement éllovasai kidobják a cipőt a Porsche Taycan középkonzoljára, és ott fotózzák le. :D Plusz ami még megmosolyogtató, hogy az magatartás, illetve kommunikácó amit mondjuk egy 100e+ Ft-os üzlet megkívánna teljesen hiányzik, nem tudom, hogy idővel beérnek-e, vagy "úgymaradnak".

@Ace owner
De jó, már boltja is van. Fiatalabb mint én, és már előrébb tart. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16878) adalbert1 válasza AIex (#16865) üzenetére


adalbert1
veterán

Mondjuk ha ez igaz, akkor nagyon gáz.

Nagyon furcsa volt még, 2 év főleg online vásárlás után, hogy a választék nagyon kicsinek tűnt :)

Mr.Csizmás: szerintem a gyártó által direkt limitált példányszámban készített színállások már alapból kicsit problémásak (mármint azért ez egy sorozatgyártott cipő, így a másodpiaci értékét csak a limitáltsága adja, nincs semmivel több munka az egyik színállás elkészítésében, mint a másikéban).
Az, hogy erre mekkora hype/üzlet épül a másodpiacon, az inkább vicces szerintem, kicsit tulipánmánia jellege van.
Ja, én is akartam írni, hogy valószínűleg apu-anyu felsővezető, vállalkozó, stb.

Néha a Jordan 1 Dark Mocha modellen gondolkozom el, az nagyon tetszik, de már kb. 200k-ért megy a méretemben - itt egyszerűen van egy gát, hogy ennyit nem adnék egy sportcipőért, ami megjelenéskor volt 60k, és amúgy évente felvenném 3-4 alkalommal :)

Lábra készített cipőből inkább csak klasszikus modellek vannak, nem? Tehát pl. oxford, vagy hasonlóak? Nekem is megfordult már a fejemben, hogy jó lenne egy, viszont általában max. farmer amit felveszek, ilyen cipőt nagyon keveset hordanék (mondjuk talán pont azért örök darab lehetne).

(#16879) Mr.Csizmás válasza AIex (#16877) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

:DDD jó hát a bestbuy topicban is láttunk 20k-s termékhez kupont kuncsorgót, miközben HA-n virított az x millás crypto rig hirdetése ;]

adalbert1 szó se róla, van jópár modell, amit megvennék mert kényelmes, és még a színe, limited stb. se érdekel nagyon. :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#16880) ígyvanferi válasza adalbert1 (#16878) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ezek ilyen státuszszimbólum cipők, amikről most beszéltek vagy miért kerül a száras tornacipő 200 ezerbe?

(#16881) Nazo válasza adalbert1 (#16878) üzenetére


Nazo
tag

"évente felvenném 3-4 alkalommal"
Soha nem lesz ilyen vagy hasonló cipőm, és nem is értem a dolgot, de nagyon érdekes a téma, úgyhogy muszáj vagyok megkérdezni, de egy ilyen cipőt milyen alkalomra vesz fel az ember?

(#16882) adalbert1 válasza ígyvanferi (#16880) üzenetére


adalbert1
veterán

A státuszszimbólumot nem mondanám rá, inkább divat (illetve lehet, hogy valakinek az).

Az alapára olyan 40-70k boltban a Jordan 1 modelleknek (attól függően, hogy low, mid vagy high a szára), viszont mivel minden színállásból sokkal kevesebbet gyártanak, mint egy bármilyen normál sportcipőből, ezért általában a kicsit jobban kinézők gyorsan elfogynak (a hype miatt a számomra egészen rondák is).
Ekkor már csak a másodpiacon lehet vásárolni, ott pedig minél távolabb kerülsz a megjelenés dátumától, annál inkább szűkűl a kínálat, így mennek fel az árak (pl. az általam említett Dark Mocha egy 2020 végi megjelenés, akkor a bolti ára szerintem volt olyan 60k, most a másodpiacon 200k, de vannak ennél durvább árak is, ha kíváncsi vagy, nézz szét pl. a true to sole honlapján).

Nagyjából ezek mozgatják az árazását, az, hogy valakinek megéri-e vagy sem, az egyéni preferencia (számomra néha már a tulipánmániára hasonlít a dolog). Maga a Jordan 1 szerintem egy jól kinéző cipő, kb. ez adja el, és a hype ami van körülötte. Már az alapáráért is kapsz kényelmesebb darabot a gyártó kinálatából.
Még azt sem mondanám, hogy olyan magas minőségű, ezen a csatornán rendszersen vágnak félbe cipőket, hogy megnézzék a felépítésüket, és itt ki is emeli, hogy ez nem egy jó minőségű bőr, amit használnak.

Nazo: nem konkrét alkalomra/eseményre gondoltam, inkább arra, hogy évente csak párszor hordanám.
Eleve a magas szárú cipőt ritkán hordom rövidnadrággal, így az év egy része kizárva. Mellette ho-ban dolgozom, ha csak leugrom boltba, akkor nem egy magasabb szárú cipőt fogok felvenni, hanem gyorsan belelépek valami kényelmesebbe.
Eső esetén sem venném fel, ennek a konkrét modellnek egy része nubuk bőr(vagy velúr? nem is tudom, hogy a suede melyik lenne), aminél nem örülnék, ha víz érné, nem szeretném gyorsan leamortizálni.
Szóval ez egy viszonylag korlátozottan használható divattárgy inkább, mint egy sima mindennapi cipő :D - persze lehet úgy is használni, hogy ezt hordod mindenhova, nem kiméled, és egy cipőnek arról is kellene szólnia, de 200k-t sajnálnék erre (abból az akciósan linkelt modellekből veszek mondjuk 8-10 pár cipőt, amivel évekig elvagyok).

(#16883) Mr.Csizmás válasza adalbert1 (#16882) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

9:37-től a lényeg :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#16884) AIex válasza Mr.Csizmás (#16879) üzenetére


AIex
tag

"jó hát a bestbuy topicban is láttunk 20k-s termékhez kupont kuncsorgót, miközben HA-n virított az x millás crypto rig hirdetése"

Ebben a mentalitásban hol a hiba ? ;] Valószínűleg neki nem anya-apu adta oda a bányázs rig árát. :D

@adalbert1
"Néha a Jordan 1 Dark Mocha modellen gondolkozom el, az nagyon tetszik, de már kb. 200k-ért megy a méretemben - itt egyszerűen van egy gát, hogy ennyit nem adnék egy sportcipőért, ami megjelenéskor volt 60k, és amúgy évente felvenném 3-4 alkalommal"

Ne is mond, amikor -azt hiszem tavaly- megjelent, és ment a hype körülötte, hogy ide mennek sorban állni, meg oda, plusz elég sok helyen volt belőle drop, időben jól széthúzva, gondoltam magamban, hogy rátok fog rohadni (már akik resellre vették) és sokat nem is tévedtem, mert amikor lecsengett a láz, akkor már 70e Ft magasságában árulták. Aztán ez is olyan karriert futott be, mint a Pine Green.

Nekem is van 1-2 cipő, ami tetszik, de egyszerűen nem visz rá a lélek, plusz értelme se lenne, mert minden kopás, sérülés levon az értékéből, amit a zsidó lelkem nehezen viselne. Leginkább sehogy. :D Ha die hard sneakerhead lennék, akkor a kedvenc darabokból lenne egy DS pár a polcon, és vennék mellé A+-os replikát, hogy hordjam is. :D

@ígyvanferi
Részben. Amiről leginkább most beszéltünk, az Air Jordan 1-es modellje, ami M. Jordan cipője volt az NBA-ben, és játszott benne. Emiatt lett maga a cipő az egyik legikonikusabb sziluett. A Nike rájött arra, hogy ha ezt a sziluettett jól kombinálja színekben, vagy közre működik sztárokkal, designerekkel, művészekkel, és mindezt limitált példányszámban gyártja le, és értékesíti, akkor tud csinálni egy terméket, ami gyártástechnológiában ugyan az, viszont a termék kvázi végtelenszer meg tud újulni, és emiatt nem is igazán telítődik a piac, plusz a vásárlók körében népszerű előadókkal, tervezőkkel közösen elkészített együttműködések miatt (az együttműködés eredménye maguk a cipők) a márkaimázs és megítélés is az egekben van.

Másik ilyen fejőstehén a Yeezy modellek, ami Kanye West "víziója" egy cipőről. Eleinte a Nike-val dolgozott együtt, aztán elváltak az útjaik, és a végén szerződött az Adidassal, vagy az Adidas vele, és jelenleg az Adidas gyártja Kanye által megálmodott cipőket. pl. 350, 700, 500, 450, iletve a slide-okat.

Az egész kultúra Amerikából indult, aztán szépen lassan begyűrözött itthonra is, a fiatalok körében ezek a cipők egyfajta életérzés, illetve gondolom bizonyos embereknek státuszszimbólum is, mert azért mi szegről-végről egy kirakatnép vagyunk (tisztelet a kivételnek). Ez a fajta vágyakozás, és cipők limitáltsága pedig egy öngerjesztő folyamat lett, plusz amióta Stockx, és egyéb oldalak elérhetőek itthon is, ahol ellenőrzött keretek között lehet nemzetközi adásvételek bonyolítani, visszafordíthatatlan lett, hogy az itthoni piac árazása ne kövesse le a külföldi árazást. Ha meghallgatod / elolvasod Macklemore Wings c. számát, az talán ad egy kis preview-t a "sneaker culture"-ről.

@Nazo
Alapvetően 2 féle ember van. Van aki stockolja a cipőket (megveszi gyűjteménybe, de nem hordja), és van aki rockolja (megveszi, és kidobásig hordja). Illetve van egy szűk átmenet, akik megveszik a cipőket, és teljesen alkalomszerűen hordják. Pepitában ugyan az, mint aki veteránautózik. Ha szép az idő, és úgy állnak a csillagok, akkor előveszi, és használja, mert szereti azt a "vibe"-ot, amit nyújtani képes.

[ Szerkesztve ]

(#16885) Ideg


Ideg
aktív tag

Elkezdtem kapni a Zalando-s hirdetéseket a közösségi médiás felületeken. Megnéztem az applikációt és már magyarul, forintosított árakkal jelennek meg a termékek benne. Asztali környezetben is megy már a zalando.hu. Brutál akciót én még nem láttam, olyat mint amit nemrég írt itt egy kollega, hogy 50-60% os kedvezményekkel indult Szlovákiában. Egy 25% os kupont látok új vásárlóknak (SZIA25).

Jöhetnek a jó deal-ek! Kell az ON is néha. :U :C

(#16886) WayneGace válasza Nazo (#16881) üzenetére


WayneGace
őstag

Bármilyen alkalomra felveheti, amire csak akarja. Akár virágot ültetni a kertben.
Ha veszel, talán helyesebben fogalmazva meg tudsz venni egy erősen limitált Jordan-t (p. 80k gyártottak belőle) és nagy a hype körülötte, akkor kiadtál egy cipőért 60-70k-t. Hordod, viseled, jó érzed magad benne. Viszont, mielőtt felpróbálnád az a cipő már lehet nem 70k-t ér, hanem 200k-t.

Azért más amikor direktben reselltől veszi meg valaki 200k-ért.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#16887) margithid


margithid
veterán

Nem tudom, de nekem egy cipőtől a fő elvaras, hogy kényelmes legyen, utána meg az hogy jól nézzen ki és ne legyen 20k, nagyon max 25k 😄

(#16888) Nazo válasza AIex (#16884) üzenetére


Nazo
tag

Köszi, a veteránautó valszeg jó hasonlat, így már értem is a dolgot :D
Én viszont akkor a "rocker" kategória vagyok, aki széthullásig hordja a cipőket.
Bár már én is túl léptem a 10K HUF körüli, fél évet bíró cipőket, és a tartósabb bőr irányba indultam el (GT cipő).
Viszont sajnos ezeken meg a hátsó része a sarok felett kopik szét, úgyhogy hogy kicsit ON is legyen:
Tud valaki BB sarokvédőt cipőhöz ami ér is valamit? (Nem a talp részre, hanem felette, ilyesmit )

(#16889) margithid válasza Nazo (#16888) üzenetére


margithid
veterán

Én is így vagyok már.
Ezt a pumat is visszaküldtem ami tegnap jött meg.
Hiába kényelmes, ha érezni, hogy sokkal gyengébb minőségű, mint az 5-6k-val drágább cat.

[ Szerkesztve ]

(#16890) istnag


istnag
addikt

zalando.hu
-25%

[link]

(#16891) LendvaiFeri1 válasza istnag (#16890) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

12 ezer HUF minimum rendelés után.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16892) istnag válasza LendvaiFeri1 (#16891) üzenetére


istnag
addikt

Igen, már írták a másik topikban is. :R

(#16893) Ideg válasza istnag (#16890) üzenetére


Ideg
aktív tag

mótvá' :B

(#16894) margithid


margithid
veterán

Cat Hex: [link]
Máshol 25k körül van.

(#16895) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

Sziasztok!
Sportsdirect-en van pár Howick merino pulcsi akcióban. Nem sok infót találtam róluk, van esetleg tapasztalata valakinek ezekkel? Vagy egyéb sportsdirekt-es merino cuccokkal?

(#16896) Beni97


Beni97
őstag

Sziasztok!

Én is infót szeretnék kérni, hogy a glami.hu -n keresztül már rendelt valaki? Megbízható boltokkal lehet kapcsolatba?
Kéne jó pár új cucc és itt azért jó áron vannak ahogy nézem a dolgok(főleg a 900-1000 ft-os sima póló vonz :D ).

(#16897) OPiiPO válasza istnag (#16890) üzenetére


OPiiPO
addikt

Más tud regisztrálni rá vásárláshoz? Én tegnap óta ezt kapom: "Sajnáljuk, valami nincs rendben. Dolgozunk a hiba elhárításán. Kérjük, próbálkozz újra később!"

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#16898) istnag válasza OPiiPO (#16897) üzenetére


istnag
addikt

Nekem működött a regisztráció a rendelés és a kupon is.

(#16899) jcrk


jcrk
tag

Sziasztok! Van egy joop felsőm aminek leszakadt az egyik patentja. Tudnátok adni tippeket, hogy hol tudnám megjavíttatni? Lehet valahol gyári patentot szerezni hozzá?

(#16900) margithid


margithid
veterán

Fila flip flop papucs, 43, 45, [link]
1k

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.