Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#16751) margithid


margithid
veterán

2 futócipőt én is lőttem, [link] , [link]
Volt egy 25%-os sorry kuponom, igy 24k lett darabja. Ennyiért már megérte szerintem.

(#16752) Janaboy válasza margithid (#16751) üzenetére


Janaboy
veterán

én is két asicsot rendeltem, mondjuk azok 11 és 15 volt :D
link és link

Meg megnézem ezt a nikeot 21-ért: [link]

Janaboy

(#16753) margithid válasza Janaboy (#16752) üzenetére


margithid
veterán

Én 10 km-t szoktam futni, kell a jó cipő.
Ezek nem igazán szoktak olcsóbbak lenni.
Sajna 20k alatt jó futócipő lassan felejtős.

(#16754) AIex válasza margithid (#16751) üzenetére


AIex
tag

Köszi a "riasztást",

Sikerült rendelni egy Kayano 28-ast 35-ért, ennyiért igen ritkán lehet megcsípni, és jellemzően csak számomra kicsi méretek vannak,

Sajna csak 15%-os kuponom volt, 25%-os pont 1.-én járt le, azzal lett volna az igazi. :D

(#16755) Janaboy válasza margithid (#16753) üzenetére


Janaboy
veterán

Jah, tudom.
Mondjuk ezt nem is futásnak veszem, simán sportcipőnek.

Janaboy

(#16756) jcrk


jcrk
tag

Sziasztok! Nincs most valami működő celeb kupon? A sorry kuponomat lejárt a múlt héten :/

(#16757) margithid válasza AIex (#16754) üzenetére


margithid
veterán

Ez nekem már nagyon sok, de a Kayanot kb mindenhol dicsérik. Használd egészséggel!
Remélem a Cumulus és a gt 2000 is jó lesz azért.

(#16758) lord_m válasza jcrk (#16756) üzenetére


lord_m
senior tag

Én csak 5%-os celebkuponnal találkoztam...

(#16759) adalbert1 válasza margithid (#16727) üzenetére


adalbert1
veterán

Hát, mondjuk 8k-ért nem várok túl nagy értéket, de ha azt nézem, hogy az eredeti ára drágább lenne, akkor már jogos.
Converse cipőm még nem volt, az elmúlt években nagyrészt Nike-ot vettem egyszerű utcai viseletre, általánosságban véve elégedett vagyok velük.
Nem mindennap ugyanazt az egyet hordom, hanem rotálom, így annyira nem is kopnak gyorsan, szerintem az anyag hamarabb fog némelyikben elfáradni, mint hogy elkoptatnám (pl. egy React habnak vagy hasonlónak mi lehet az élettartama? 2-3-4 év? :F )

fjudors: köszi, még utánanézek ezeknek, te vettél ezek közül, mi a tapasztalatod velük?

Janaboy: köszi a linket, egy ilyen Nike-ot végül én is behúztam, kíváncsi vagyok, formára kicsit Cortez/Md Runner 2-re emlékeztet.

(#16760) margithid válasza adalbert1 (#16759) üzenetére


margithid
veterán

Persze, ebben ennyi volt, csodát nem várok ennyiért.
Esetenként 10 km-t is sétáltam benne heteken keresztül, szóval volt használva.

(#16761) haiduo82 válasza AIex (#16754) üzenetére


haiduo82
aktív tag

Én is rendeltem egyet. Ennyiért ez konkrétan ajándék, pláne a 20%-os sorry kuponommal. Úgy 32 lett. El se hiszem. Ez a futócipő egy legenda :))

"Együtt vagyunk senkik"

(#16762) AIex válasza adalbert1 (#16759) üzenetére


AIex
tag

Anno, amikor megjelent az első Ultraboost (1.0) akkor elég sokat olvastam utána, illetve a "tesztelők" is relatív sokat írtak róla, az ujdonság miatt.

Az egyik cikkben írta egy srác, hogy egy futócipő átlagos élettartama kb. 1000Km, utána érdemes lecserélni, mert az EVA hab / anyag (tul.képpen ez felelős a csillapításért, ha nincs más csillapító anyag, pl. gél / zselé) összeroskad, és nem csillapít annyit. Elméletileg utána sétálásra még teljesen jó, de pl. futáshoz annyira nem ajánlják. Persze, gondolom ez is több tényező függvénye, hány kg az illető, hol szokott futni stb, de talán iránymutatásnak jó.

@margithid
Nekem is vastagon túl van a lélektani határon, utcai cipőt, mindig outletben vettem, jellemzően akkor, amikor a kiírt árbó még elengedtek 20-30% kedvezményt :DDD , de sajnos a térdem nagyon nem tökéletes, talán az utóbbi időben romlott is, így ezen most lehet nem kellene cigánykodnom.

@haiduo82
Mázlista :D Azt hiszem a 26-os óta követem a modellt, jellemzően azt mondták, hogy akinek egy stabil kényelmes cipő kell, annak tökéletes, de azért neutrálisban van jobb választás is ennél. A 28-asnál azt írták, hogy a különbség már elég kicsi / elenyésző a többi neutrális cipőhöz képest.

[ Szerkesztve ]

(#16763) Ace owner válasza AIex (#16762) üzenetére


Ace owner
addikt

Ultraboostom nekem is van, imádom igaz már csak edzésre használom mert kezd kilyukadni az eleje. Nmd-ket is szerettem de az már nem olyan kényelmes mint az ub.

Galaxy Fold 4

(#16764) Mclovin válasza margithid (#16757) üzenetére


Mclovin
senior tag

Igen, mondjuk azt azért említeném, hogy Kayano egy durván pronáló lábra való cipő, ami egy neutrális vagy szuplináló lábfejre nem biztos, hogy a legjobb.

(#16765) haiduo82 válasza AIex (#16762) üzenetére


haiduo82
aktív tag

Igen, mindig is akartam egy Kayanot, csak sajnáltam a felárat. Évek óta a kistesó GT 2000 modellekben futottam és imádtam mindegyiket. Mostanában kísérleteztem neutrális cipőkkel is, de lehet, hogy pont ez vágta haza most a bal térdemet. Rámentem egy Hoka Rincon 3-ra, ami csoda egy cipő, csak lehet nem az én lábamra...adom is el szerintem.

"Együtt vagyunk senkik"

(#16766) margithid válasza Mclovin (#16764) üzenetére


margithid
veterán

Nekem mondjuk stabil cipő a jó, de van neutrális is ami kényelmes.
Gt 2000 ugye stabil, de cumulus is valamennyire az ha jól tudom.
Ezért vettem meg mindegyiket, ennyit úgy gondolom megér.

(#16767) AIex válasza Ace owner (#16763) üzenetére


AIex
tag

Igen, Boost talppal nagyjából már minden Adidas modell elérhető, viszont továbbra is csak az Ultraboostban van egy műanyag merevítő (konkrétan a boostban), ami szerintem sokat számít, illetve haránt résznél kicsit emeltek a talpon, félig-meddig stabil cipő.

(#16768) hyperspace válasza margithid (#16753) üzenetére


hyperspace
őstag

20k alatti futócipő régóta felejtős, esetleg utolsó darabos outlet cipő jóhet szóba szerintem.
Ezen az áron tényleg bb mindkettő.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#16769) Azie


Azie
őstag

jó ez az about you, meg tuti én vagyok a béna, de nem találtam értelmes túracipőt normálias áron :D

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#16770) AIex válasza Azie (#16769) üzenetére


AIex
tag

Sajnos túrni kell. Asics-ok is úgy lettek most BB vételek, hogy volt talán a lista árból 20% kedvezmény, az 1M vásárlós akció keretein belül az AB dobott még rá 20%-ot, és ilyen olyan kuponnal faragtunk még rajta 15-25%-t.

De van amikor ilyen akciónál kupont már nem is enged használni.

(#16771) Mclovin válasza hyperspace (#16768) üzenetére


Mclovin
senior tag

Januári vásárlás, még csak nem is utolsó darab volt. Egyeltalán nem lehetetlen, csak túrni kell eleget.

(#16772) Azie válasza AIex (#16770) üzenetére


Azie
őstag

nem random cipőt szeretnék, hanem
merrell moab v. alverstone-ból kéne 45ös :)
tekintettel arra, hogy AY-n értelmes túracipő csak az adidas terrex van, de annak katasztrofális a méretezése és a fazonja, így nem nagyonvan mit tenni :P

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#16773) AIex válasza Azie (#16772) üzenetére


AIex
tag

Csak említettem, hogy túrni kell, mert egyfelől, a Kayano 28-ast, ha kilistázom az Asics cipőket, akkor nekem fel sem dobja, csak ha külön rákeresek, plusz színenként változik az ár is.

(#16774) Llew válasza Azie (#16769) üzenetére


Llew
senior tag

Ilyesmit inkabb ecipon nezz, vagy decathlon, meg dockyard

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#16775) Azie válasza Llew (#16774) üzenetére


Azie
őstag

azt teszem :P
a méret és az akció együtt, ami a vékony keresztmetszet :P

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#16776) Janaboy válasza Azie (#16772) üzenetére


Janaboy
veterán

Moab szokik lenni a sportisimon jó áron, ott nézted?
Persze nem világmegvalto áron azért.

Janaboy

(#16777) fjudors válasza AtHoS (#16750) üzenetére


fjudors
aktív tag

hordom mindkettőt, nem csak internet alapján ajánlom.
ha hordtad mindkettőt, akkor válaszd a jobbat.nekem sajnos nem jó a decathlonos gyerekosztály.

[ Szerkesztve ]

(#16778) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

AY-re van valakinek vmi kuponja?

rendelnek egy nagyobb csomagot. :)

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#16779) lord_m válasza IntelKiller7 (#16778) üzenetére


lord_m
senior tag

Akad. :B

(#16780) AtHoS válasza fjudors (#16777) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Vízállóságra valóban tudja a 14000mm-t? (Adler Performance)
M3 Outlet Budmil üzletében "csak" 5000mm-es kabátokkal találkoztam, azt nagyon keveslem. Egy erős záporban szétáznak. Viszont a 14000mm már jelentős esőt is kibír, de a marketing számoknak inkább nem dőlnék be :B

Ha van ez irányú tapasztalatod vele, akkor légy szíves írd le. Köszi :R

read-only mode on the forum

(#16781) fjudors válasza AtHoS (#16780) üzenetére


fjudors
aktív tag

nincs.sajnos, amióta megvan nem tudtam kerékpározni.
normál utcai viseletben/szereléskor nem ázott még át.

egy munkaruházati boltban nem kellett akármit ráírni..hívd fel őket, kérdezz rá, mit ajánlanak.

[ Szerkesztve ]

(#16782) gergo5991 válasza AtHoS (#16780) üzenetére


gergo5991
őstag

az a vicc, nekem van egy eső köpenyem/ poncsóm ki minek nevezi a decathlonból, 1500-2000ft körül van, 2000mm-es csak, de 4 órát kibirt kibebaszott nagy esőben :D
nagyon meglepett

de ha vennék, akkor csak goretex / goretex pro (de az már nagyon drága kb 150-200k ft-os árkategória a goretex pro)-es kabátot, mert az tud 25k-30k mm vizállóságot, de ugyan ennyit tud légáteresztésben is, túránál ez nagyon fontos szempont

[ Szerkesztve ]

(#16783) fateless válasza gergo5991 (#16782) üzenetére


fateless
veterán

Tavaly nyáron!!! a Magas-Tátrában a 60km/h-s szélben és 2000-től jeges hóesésben, alatta havas esőben, esőben senkinek nem volt olyan ruhája, ami ne ázott volna át, pedig mindenféle volt a 21 főnek. Persze azért az elázottsági szintek között nagy különbségek voltak.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#16784) AIex válasza fateless (#16783) üzenetére


AIex
tag

Bocsi az offért,

Ez baráti társaság volt ? Vagy vannak FB csoportok, ahol szerveznek csoportos túrát ?

Engem régóta foglalkoztat, viszont, ismerősök közül senkit nem tudok rávenni.

(#16785) fateless válasza AIex (#16784) üzenetére


fateless
veterán

Biztosan vannak ilyen csoportok is a fb-on

A csapat, akivel minden évben járunk (bár idén csak egy 1 napos kisebb ausztriai túra lesz 14-16km és 1100-1200m-es szinttel, esetleg egy második napi levezetéssel - többen költözésben vagyunk nyáron), egy egységes, fix banda, 32 fő van benne, de persze sose tud mindenki jönni, 27 fő volt a max. Többnyire Magas-Tátra, néha Fogarasi Havasok, Ausztria, Szlovénia.
Összeszokott csapat, ismerjük egymás határait, amikben rendre segítünk egymásnak átlépni azokat. Este jó beszélgetések, nap közben mászás. Hol csillagtúraszerűen, hol körtúra (ez a bulibb, de ilyenkor 12-15 fő csak, mert nomádabb és nehezebb)

Van egy másik, kisebb csapat, akikkel el szoktunk menni egy-egy túrára, ez 2-4 fős és inkább a bizalmas beszélgetésé a szerep (május végén megyünk legközelebb, csak ketten leszünk)

Évente (tavalyi volt kivétel, idén megint) van még egy Ausztriai utunk Lachtalba, de ott már az összes csúcsot kívülről ismerjük, ott nincs mászás, csak túra (2200-2300m közötti csúcsokkal). Viszont ott már mentünk komoly hóviharban is 90-100km/h-s szélben, 23-an indultunk fel, végül kilencen mentünk fel az első csúcsig (feleségem is jött), utána már csak hárman mentünk a következő két csúcsra a gerincen

Végül feleségemmel szoktunk menni. Legutóbb Ausztriában, egy 6 csúcsos kör volt, élveztük. Idén van a 20 éves házassági évfordulónk, Grúziába mentünk volna 4000m fölé, de a házvásárlás miatt oda lett az erre félretett pénzünk. Majd talán '24-ben.

Igen, ha kialakul egy társaság, akkor már ideális, amíg ez nincs meg, nehezebb nekikezdeni. Egyik baráti társasággal úgy kezdtük, hogy az itt levő Bakonyba elkezdtünk egyre komolyabb túrákra hívni néhány barátot, aztán legutóbb már egy egy napos, 1440m szintkülönbséges, 22km hosszú sziklás túra volt (+3 óra oda, 3 vissza autóval). Szóval lehet formálni is saját csapatot.
Viszont vannak weboldalak, fb csoportok erre, ami elsőre idegenül hathat, mikor elmész, de alapvetően gyors az ismerkedés. Legtöbb városban van túrakör is, el lehet járni oda, aztán azokkal, akik többet akarnak, tovább lehet menni.
Persze sose fogunk Sterczer Hildával menni túrázni (de beszélgetni vele élmény). Aztán ahogy elkezded, egyre jobban belemélyülsz, és kiderül, hogy mások is túráznak (kiderült, hogy lelkésztársaim közül egyesek már a téli Alpokat hódítgatják meg sorra).
Szóval keress fel egy helyi csapatot, és indulhat a folyamat, jövőre már jönnek a nagy csúcsok (vagy ha már szervezik, talán még kapcsolódhatsz). Vannak fizetett túrák is, bár olyanon még nem voltam. A lényeg, hogy menj 😃 - nagyon bátorítalak rá. De pl ha van párod, ősszel Lachtalba eljöttök egy házaspáros hosszú hétvégére, ott egy nap tervezünk megint felmenni a Hoher Zinken-re (2222m), ami egy kifejezetten könnyed túra kb 700m szintkülönbséggel. Onnan esetleg tovább lehet menni a másik két Zinken-re, esetleg a
Schiesseck-re.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#16786) knoxhu


knoxhu
senior tag

Nem tudom hiba-e, de a sorry kuponomat most használtam fel 3. alkalommal aboutyou-n, nézzetek rá, hátha nektek is működik.

(#16787) oszy


oszy
veterán

A sinsay oldalán a mai nap van az utolsó ingyenes kiszállítási nap. Tudom lesz még valamikor. :) Plusz sok mindenre megy a sinsay30hu kód.

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#16788) Alps válasza knoxhu (#16786) üzenetére


Alps
csendes újonc

Nálam sajnos nem, de akár priviben szívesen elfogadom :D

[ Szerkesztve ]

(#16789) spiderpig820 válasza Alps (#16788) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

A sorry kupon fiókhoz kötött.

4B

(#16790) AIex válasza fateless (#16785) üzenetére


AIex
tag

Nagyon köszönöm a részletes beszámolót, és a tippeket is,

Olvasni is élmény volt a szituációkat, amiket átéltetek, minden tiszteletem a tiéteket ! :R

(#16791) narobik válasza spiderpig820 (#16789) üzenetére


narobik
tag

nem az :N

(#16792) spiderpig820 válasza narobik (#16791) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

A nejemét próbáltam az én fiókomban, nem működött.

4B

(#16793) Tomi0703 válasza oszy (#16787) üzenetére


Tomi0703
őstag

Az uzletek es a webaruhaz arai megegyeznek?

(#16794) phenomHUN válasza spiderpig820 (#16792) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Tesómtól kapott ment nálam is.

(#16795) AssAssynn válasza AssAssynn (#16628) üzenetére


AssAssynn
őstag

Na, ma visszajött ecipőről a pénz. Miután a futár elvitte, a 6. munkanapra meg is lett. Nem rossz. Először mondjuk néztem, hogy mi ez az utalás, mert valami lengyel szöveg volt benne, de aztán az összegről rájöttem.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#16796) oszy válasza Tomi0703 (#16793) üzenetére


oszy
veterán

Azt nem tudom. De itt nincs sinsay bolt a közelben.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#16797) NyxNyxNyx válasza Putya (#16566) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Megjött a rendelésem, és szinte mindennel elégedett vagyok, köszi! :R
A boxerek (700-900Ft) best buyok voltak ezzel akcióval szvsz.
A zoknik is megérték (főleg a simák 3-as szettben 250ft/pár áron), de legközelebb magamnak maradok az artengo-nál, az puhább.
A mamusz alja kicsit keményebb műanyag mint szerettem volna, de 1800-ért poén.
A fürdőnadrág is nagyon megérte 2600-ért.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#16798) margithid


margithid
veterán

Reebok sneaker, 44.5 [link]
Puma sneaker, 44, 44.5 [link]
Timberland, 40 [link]

(#16799) Alps válasza margithid (#16798) üzenetére


Alps
csendes újonc

A Classic Leather-t vittem!

Köszönöm! :R

(#16800) Alps válasza Alps (#16799) üzenetére


Alps
csendes újonc

Törölték :O

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.