Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#15701) haiduo82 válasza margithid (#15699) üzenetére


haiduo82
aktív tag

Hogy mennyire tartós, azt nem tudom, de amit rendeltem tegnap megjött és szerintem egész minőséginek néz ki. Sajnos csak az agond, hogy a 43-as kicsi lett, szóvel rendeltem eggyel nagyobbat, most azt várom. Ennyiért (7000 Ft) szerintem bőven megéri. A rendelt cipő: Willabee hasított bőr cipő, barna.

"Együtt vagyunk senkik"

(#15702) margithid


margithid
veterán

A Springfield cuccait dicsérik, sokkal jobb minőségűek mint new yorker vagy c&a.
Nagyon lerabolták a leárszott cuccait..

(#15703) Lackki válasza margithid (#15702) üzenetére


Lackki
senior tag

én többet nem rendelek tőlük az fix :D
4 féle termékből 1et kihagytak, majd jött visszatérítés paypalra csak éppen 200ftvel kevesebb, mint kellett volna.
Külön móka, hogy még mindig rendelhető a bőröv, ami állítólag elfogyott..

Privátot hamarabb észreveszem

(#15704) margithid válasza Lackki (#15703) üzenetére


margithid
veterán

Az szép. Minőségre amúgy milyen?

(#15705) Lackki


Lackki
senior tag

legdrágább cucc egy pulóver volt, ami akciósan 7k volt, nagyon puha, de jó műszálas is :)
nem panaszkodom egyelőre. Csak pont az öv miatt adtam le egyáltalán rendelést... :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#15706) margithid válasza Lackki (#15705) üzenetére


margithid
veterán

Ja, azt nézem én is, volt bőr öv 8k-ról 2k-ra.

(#15707) Batib válasza Lackki (#15703) üzenetére


Batib
őstag

"csak éppen 200ftvel kevesebb, mint kellett volna."
Ugy tudom, hogy Paypal-nél a "kapó" fél fizeti a díjat. Én is jártam már így.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#15708) Lackki válasza Batib (#15707) üzenetére


Lackki
senior tag

ezzel tisztában vagyok, csak épp nem így működik a visszatérítés :)

Privátot hamarabb észreveszem

(#15709) margithid


margithid
veterán

Ennek a kabát nak vajon a barna szintetikus része mennyire könnyen kophat, eshet szét?
Ez ugye kb ilyen műbőr?
[link]

(#15710) Szabi® válasza margithid (#15709) üzenetére


Szabi®
addikt

"68% poliuretán, 32% viszkóz""

Sajnos ez hamar meg tud töredezni, aztán mállik le a felület. Ha vizet kap és nem szárad ki, akkor még kellemetlen a szaga is.

(#15711) margithid válasza Szabi® (#15710) üzenetére


margithid
veterán

Köszi, gondoltam is hogy túl szép hogy igaz legyen..

(#15712) Studi válasza margithid (#15702) üzenetére


Studi
addikt

A ruháik nekem is a kedvenceim között vannak, tartósak, mérettartóak, minőségiek. Cipőt még sosem vettem tőlük, de ennek alapvetően az az oka, hogy offline boltban kézbevéve azt mondtam rájuk, hogy ezt köszönöm, inkább ne. Elég gagyinak hat, de ez így van a legtöbb amúgy ruházatra fókuszáló fast fashion márka cipőivel.

(#15713) kacsento1 válasza Studi (#15712) üzenetére


kacsento1
senior tag

Én a pólóikat raktam szárítógépbe, háát... nem volt mérettartó. :D amúgy szeretem a márkát. Teljes áron nem venném meg őket, de akcióban sokszor jó áron vannak dolgaik. Eddig 4 farmert, 4 pulóvert és 2 pólót vettem tőlük.

(#15714) Zeki


Zeki
nagyúr

Sárga Csíbót visszahívják.
https://piacesprofit.hu/kkv_cegblog/leszedik-a-boltok-polcairol-a-tchibo-family-kavet/

(#15715) krizmo_ válasza Zeki (#15714) üzenetére


krizmo_
addikt

Szerintem, ezt nem ide akartad. :N

(#15716) Kaba válasza Zeki (#15714) üzenetére


Kaba
veterán

Ez ruhás topik.

(#15717) Mercutio_ válasza Kaba (#15716) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tele a ruhásszekrény sárga Tchibo-val :U

:DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15718) SpaceKombajn válasza Mercutio_ (#15717) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Óriás TCHIBOrokkal (csíborokkal) :D

spacetime

(#15719) tomszli11


tomszli11
tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni tőletek.
Kinek mi a tapasztalata a Springfield méretezésével kapcsolatban?
méret1 méret2
A neten nekem ezt ajánlja, és nem tudom mennyire lehet valós?
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#15720) margithid


margithid
veterán

Lacoste cipők méretével kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
Ha Caterpillar, bugatti cipőből 44-es kell, akkor Lacoste esetén a 45-ös lenne jó?

[ Szerkesztve ]

(#15721) bbsofficial válasza margithid (#15720) üzenetére


bbsofficial
tag

nekem pont ez a tapasztalatom

(#15722) margithid válasza bbsofficial (#15721) üzenetére


margithid
veterán

Akkor jól néztem :R
Egyébként Lacoste cipők mennyire ajánottak?
Divatmárka csak, vagy minőségi és kényelmes is?

[ Szerkesztve ]

(#15723) Thoty válasza margithid (#15722) üzenetére


Thoty
senior tag

Nekem volt pár, jó 10 éve, de se tartós, se kényelmes nem volt :)
Egy fehér műbőr, tépőzárasnak a műbőr része kezdett el fesleni másfél év után, és a sarkamat is törte, egy bordó, teniszcipő szerűnek meg a talpa volt kényelmetlenül vékony.

[ Szerkesztve ]

(#15724) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Sinsay offline vannak jó leárazások. Haverom ma ezt a szövetkabátot találta 4000 körül. Én is félretetettem egyet ismerőssel.

(#15725) Igric


Igric
tag

Tapasztalat, ha valakit érdekel:
Hát vettem a linkelt eastpack táskákból Ay-n. Szürke és kék egyszínű övtáskát és hátizsákot. Egytől egyig mind megy vissza, ilyen bazári csillámos izék senkinek nem kellettek a családból. A fotós ügyes volt, mert a képeken nem látszott, vagy nem azt küldték ki amit rendeltem...

[ Szerkesztve ]

(#15726) Szabi® válasza margithid (#15722) üzenetére


Szabi®
addikt

Sajnos szimpla divatmárka. Mint az Emporio, Boss, Hilfiger, Guess, semmilyen minőséget nem képviselnek, vagyis általános minőséget, főleg cipőkben. A logót fizeted ki a brand felé, hogy viselhesd.

(#15727) ggeleven válasza margithid (#15722) üzenetére


ggeleven
őstag

Én viszont imádom a Lacoste Chaymon sorozatot, jók vele a tapasztalataim. 10+ éve vettem már több színt és hosszú évek alatt koptak csak el. Átlag 43as méretemhez viszont ezekből 42es kell nekem.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#15728) kacsento1 válasza Szabi® (#15726) üzenetére


kacsento1
senior tag

Mondanál olyan márkát, ami valóban minőségi is? Én pl. nagyon szeretem a Diesel márkát. 1 motoros dzsekim, és egy motoros stílusú téli kabátom van, amik minősége első osztályú, viszont cipőből már a 6. ami a várakozásaim előtt tönkre ment, szóval a cipőben kezdek csalódni.

(#15729) tomszli11


tomszli11
tag

Springfield méretekben tud valaki esetleg segíteni? korábbi hsz :F
Köszi

[ Szerkesztve ]

(#15730) Szabi® válasza kacsento1 (#15728) üzenetére


Szabi®
addikt

Clarks, Columbia, Timberland, New Balance, Le Coq Sportif, Karthu, Caterpillar, Replay, Gant, Lumberjack, Napapijri, Pepe Jeans, Salomon, Geox, Vans, Superdry, Wrangler. Suprák bizonyos tipusai, és a Nike Air Max évszámos változatai pl. Air Max 2017, Air Max 97 stb.

[ Szerkesztve ]

(#15731) margithid válasza Szabi® (#15726) üzenetére


margithid
veterán

Azért ezek közül van ami nem gagyi. illetve nyilván a legolcsóbb dolgaik azok lehetnek, de nekem pl van Hugo Boss ingem, Hilfiger öltöny nadrágom, Guess átmeneti kabátom, mind nagyon jó minőség.
És nem is adtam egy vagyont egyikért sem.

(#15732) spiderpig820 válasza tomszli11 (#15729) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Szerintem, ha valaki tud segíteni, meg fogja tenni a korábbi hozzászólásod alapján is.

4B

(#15733) Szabi® válasza margithid (#15731) üzenetére


Szabi®
addikt

De itt cipőről volt szó, azért az más, ezek a divatgyártók nem fognak neked "huszonezerért" olyan cipőt adni, amin rajta van a trademark jelük,lógójuk, meg még legyen is strapabíró ...
Tudod hogy egy 50 ezerforintos Lagerfeld cipőt mennyiből állítanak elő ? 8 ezer forintból. A többit a márkára fizeted. Hozzáadott érték nincs. És ezzel nincsenek sokan tisztában hogy mit jelent.
A Boss, Hilfiger, Emporio nem a cipőkkel kezdte a névszerzést, és nem is abban van tapasztalatuk.
Megnézhetsz egy Hilfiger órát is hogy mit ér, és mennyit bír ... És miért ? Mert semmi köze nincs a Hilfigernek az óra gyártáshoz, sem a cipőkéhez.

(#15734) margithid válasza Szabi® (#15733) üzenetére


margithid
veterán

Jó, ezt aláírom. Cipőt a cipőboltból!

(#15735) kacsento1 válasza Szabi® (#15730) üzenetére


kacsento1
senior tag

Replay, Gant,Napapijri,Pepe Jeans szintúgy divatgyártók. Caterpillar cipőm volt kb. 20 éve, hát az egy olyan cipő volt, amit nehezen tudtam leamortizálni, csak sajnos elég egyedi, és azóta se láttam hasonló stílusút se. De a Cat nálam első osztályú.

(#15736) br4adam válasza tomszli11 (#15719) üzenetére


br4adam
aktív tag

Nekem 188 cm / 83 kg-hoz általában L-es méret kell a Springfieldes ruhákból, ha ez az info segít.

(#15737) Gameruser93


Gameruser93
lelkes újonc

Hello!
Futócipőket hol találni olcsón? Asics Gel Kayano 28 a kiszemelt, eddig 40 alatt csak olyan helyen találtam, ahol meg méret nincs(45).

(#15738) sherlock82 válasza br4adam (#15736) üzenetére


sherlock82
senior tag

Springfield L 188 / 90 kg is biztosan jó.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#15739) Szabi® válasza kacsento1 (#15735) üzenetére


Szabi®
addikt

Persze, csak amiket felsoroltam, azok már legalább addig eljutottak, hogy hasított bőrt építenek a cipőbe, akár kézi varrással is (Gant,Napapijri) ezzel szemben egy Hilfiger cipőben 30 ezerért még sok esetben ócska szintetikus felsőrészt ad, ragasztva. Mondanom sem kell, mekkora a kontraszt a márkák közt. Azok a gyártók, akik gy kicsit is számításba veszik az outdoor-t, az ő termékeik közt érdemes szétnézni, ha szempont a tartósság, ami a kérdésedben is szempont volt. Ha nem az, akkor 30-ért kapsz minden márkából már.

#15737 Gameruser93 Annál a cipőnél a debut ár 180~200 dollár, azaz ha valahol kapsz 40-ért, és ahhoz közel, az már eleve az akciós ára. Átlag 50~62 ezerről van így is lenyomva az ára. Sok benne a technológia, ( DYNAMIC DUOMAX™ 3D SPACE CONSTRUCTION™ GEL™ FF BLAST™ OrthoLite™ X-55 AHARPLUS™ TRUSSTIC™) azért kerül ennyibe.

(#15740) margithid válasza kacsento1 (#15735) üzenetére


margithid
veterán

Tavaly nyáron rendeltem egy Replay farmert, minőségi cuccnak nézett ki, biopamut, érzésre nagyon jó anyag, de sajnos kicsi lett a méret.
Diesel viszont nekem nagyon nem jött be. Se kabát, se farmer, pedig abból felpróbáltam vagy 3-4-et is.

(#15741) margithid


margithid
veterán

A méretekkel meg vigyázni kell gyártón belül is.
Nekem Charles Vögele pulcsiból M-es kellett, kabátból viszont L-es.
Aprópó, kár, hogy ez a forgalmazó kivonult, jobb minőséget adott mint HM, New Yorker vagy CA..

(#15742) tomszli11 válasza br4adam (#15736) üzenetére


tomszli11
tag

Érdekes, mert a netes méret táblázat szerint neked pl. az XL-t hozza ki. Akkor gondolom a nem megbízható. :F
Mondjuk én jobban szeretem ha enyhén bő a ruha, szóval azért hezitálok.

(#15743) lord_m válasza margithid (#15741) üzenetére


lord_m
senior tag

Ezt én is tapasztaltam, hogy azonos márkájú, AY-ról rendelt pólók, azonos méret, ugyanakkor mégis különbözőek. Az egyik jó lett, a másik nagy. Érthetetlen...

Mondjuk a visszaküldéssel nem vesződtem párezres pólók miatt, simán elajándékoztam inkább.

(#15744) arcsin válasza tomszli11 (#15742) üzenetére


arcsin
senior tag

Én egy sárga kabátot rendeltem múltkor. Xs-34 a méretem így az XS-t vettem, de az kicsi volt vállban :F más ruhadarabok, pld pulcsi, pólóból jó rám a 34-xs méret.

[ Szerkesztve ]

(#15745) margithid válasza arcsin (#15744) üzenetére


margithid
veterán

Visszaküldés ott hogy megy? Mennyi a futár? Vagy neked kell intézni?

(#15746) arcsin válasza margithid (#15745) üzenetére


arcsin
senior tag

Én boltba kértem és ott is adtam le. Másnap vissza is kaptam az árát (paypallal fizettem).

[ Szerkesztve ]

(#15747) margithid válasza arcsin (#15746) üzenetére


margithid
veterán

:R

(#15748) br4adam válasza tomszli11 (#15742) üzenetére


br4adam
aktív tag

Ha a bővebb fazont szereted akkor kell a nagyobb. Nekem is az L pl. pulóverből határeset. De a kabátom L és az teljesen jó méretben.

(#15749) lord_m


lord_m
senior tag

Cropp.hu-n további 20% a már leértékelt cuccokra, kód:SALE20HU
[link]

(#15750) AssAssynn válasza Szabi® (#15739) üzenetére


AssAssynn
őstag

A ragasztott talp minden esetben ócska minőséget jelent? Nézek pár alkalmi cipőt most, aminél nem látok oldalt varrást. Nagyon elegáns így, de félek, hogy hamar elengedne.

Ruhaméretekhez pedig: egyszer bementem a C&A-ba talán (talán), és pont akcióban volt az ingnyakú póló. Vettem ugyanabból a típusból, színből 6db-ot. Mindegyik más. :) Más a hossza, bősége, tulajdonképpen minden tulajdonsága. Még részben a színe is.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.