Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#15401) margithid válasza AssAssynn (#15399) üzenetére


margithid
veterán

Én megcsináltam már párszor, hogy rendeltem 80k értékben és abból kb egy 3k-s polot tartottam meg, zöbbit visszaküldtem.
Szó nélkül visszatéritették.
Nem éri meg igy ruhaboltba járni.
régen azért is megtartottam egy két cipőt, ruhát, mert drága lett volna visszaküldeni.
Mam ár nem ez a helyzet.

(#15402) Drughi válasza WayneGace (#15398) üzenetére


Drughi
addikt

Nem kínai kinézetű (gyártani úgyis ott gyártat mindenki)

(#15403) AssAssynn válasza margithid (#15401) üzenetére


AssAssynn
őstag

Jó, de volt felhasználva kedvezmény?

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#15404) margithid válasza AssAssynn (#15403) üzenetére


margithid
veterán

Persze, csak úgy rendelek.
Most is az 50% kedvezményen felül még egy 25%-os kupont is felhasználtam.

(#15405) SOAD19 válasza AssAssynn (#15399) üzenetére


SOAD19
addikt

Ezalatt mire gondolsz, én csak az itt sokszor emlegetett 10-15-20%-os kuponokról tudok. Van ezen kívül más is, amiről írsz?

(#15406) AssAssynn válasza margithid (#15404) üzenetére


AssAssynn
őstag

És arányosították a kedvezményt? Mármint pl. a 3 ezres pólódnak ugyanaz maradt az ára? Értem ez alatt, hogy nem úgy utaltak vissza, hogy már 4 ezerre jött ki végül.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#15407) AssAssynn válasza SOAD19 (#15405) üzenetére


AssAssynn
őstag

Beírtam keresőbe, hogy xy kupon, s úgy adta ki. Aboutyounál talán első vásárlásos 20%, ecipőnél meg összegtől függ, de az talán csak teljes árasra.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#15408) Zamasun


Zamasun
aktív tag

AY-nál hor erdemes reklamalni? December vegi visszakuldes visszafizetesenek semmi híre még.

(#15409) -secret- válasza Zamasun (#15408) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Telefonon.

Múlt keddi visszaküldést ma utalták.

[ Szerkesztve ]

(#15410) ígyvanferi válasza AssAssynn (#15406) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Miért utalnának 4000-et vissza, ha 3000-ért vettél valamit?

(#15411) vince válasza ígyvanferi (#15410) üzenetére


vince
őstag

Attól fél, hogy ha visszautalásra kerül sor, akkor azoknak a termékeknek az árát, amiket visszaküld, "kiveszik" a kupon hatálya alól és teljes áron számolják, és így kevesebbet kap vissza, mint amennyit fizetett.
Ilyen eddig nem volt (és talán jogszabályilag nem is lehet), annyit kapott vissza mindenki, amennyit fizetett a termékért, hiába volt a kupon pl. értékhatárhoz kötve.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#15412) Gergi válasza Zamasun (#15408) üzenetére


Gergi
aktív tag

Azt fogják mondani h várjál még, mert decemberben vmi rendszerhibájuk volt (legalább is erre hivatkoznak) és csúszik minden visszafizetés.
Én december közepe óta várom vissza a pénzem... :(((
Amúgy a facebook-os csoportokban is sokan panaszkodnak, hogy így jártak.

(#15413) margithid válasza AssAssynn (#15406) üzenetére


margithid
veterán

Túlbonyolítod.
Amit kifizettél, azt utalják vissza.
Kedvezmény, kupon, teljes arú, tök mindegy.

(#15414) AssAssynn válasza margithid (#15413) üzenetére


AssAssynn
őstag

Másként fogalmazva:
Kell nekem egy cipő, ami 10 ezerbe kerül.
Van egy kupon, ami 35 ezer felett használható (mondjuk 20%-os).
Nem tudnám a rendeléshez felhasználni, de:
Berendelek egy másik cipőt, ami 30 ezer, így összesen 40ezres lesz a rendelés, tehát már felhasználhatom a kupont.
Megkapom. Visszaküldöm a 30 ezrest, megtartom a 10 ezrest. Mennyit kapok vissza, más szóval mennyi költségem marad? Marad nálam a 10 ezres cipő 8ezerért, a többi pénz meg vissza?

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#15415) vince válasza AssAssynn (#15414) üzenetére


vince
őstag

Igen.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#15416) Thoty válasza AssAssynn (#15414) üzenetére


Thoty
senior tag

"Marad nálam a 10 ezres cipő 8ezerért, a többi pénz meg vissza?"

Igen

(#15417) SOAD19 válasza AssAssynn (#15414) üzenetére


SOAD19
addikt

Ha jól értem ügyeskedni próbálsz 1-2k-ért?! Inkább ne, ne legyünk már ennyire...

(#15418) Ance válasza AssAssynn (#15414) üzenetére


Ance
őstag

Esélyesen igen, mert különben nekik nagyon bonyolult lenne lekönyvelni. Szerintem.

SOAD19: A Bestbuy topicban 2k-ért sokan eladnák az anyjukat is…. :)

[ Szerkesztve ]

(#15419) -B- válasza Zamasun (#15408) üzenetére


-B-
senior tag

Én is december 30. óta várom vissza a pénzem. Múlt héten írtam nekik. Már kétszer küldtek azóta emailt, hogy nagyon nagyon le vannak terhelve, de majd valamikor foglalkoznak a problémámmal.

[ Szerkesztve ]

(#15420) marsu. válasza Gergi (#15412) üzenetére


marsu.
senior tag

Én is épp ma akartam nekik írni, ilyen probléma miatt, de akkor nem fáradok vele.
App már jelzi, hogy visszaért a termék, de e-mail még nem jött róla.

(#15421) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Köszi mindenkinek a választ! :R

Ez csak egy példa volt, nem ezzel akarok ügyeskedni, csak érteni akarom a rendszert, mert az adott helyzetben ez döntheti el, hogy alkalmazza e az ember a kupont, vagy hogy megrendeli e azt, amiben nem biztos. De akkor ezek után nincs miért aggódni.

Ui.: ugyanitt nagyobb kupont elfogadok. ;]

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#15422) margithid válasza SOAD19 (#15417) üzenetére


margithid
veterán

Miért ne?
Szerintem amig ez igy megy, addig ez nem ügyeskedés.
én is rendeltem csomó cuccot, csak azért mert kiváncsi voltam milyen, de az is jól jött, hogy volt rá pluszba kupon.
Answearen volt 20k feletti vásárlás után 4k kedvezmény első vásárlás után.
Kb 7-8 új regisztrációt csináltam és kihasználtam ezt a kedvezményt igy.

(#15423) DeFranco válasza margithid (#15422) üzenetére


DeFranco
nagyúr

vendel, te vagy az? ;]

(#15424) margithid válasza DeFranco (#15423) üzenetére


margithid
veterán

Az ki? :)

(#15425) SOAD19 válasza Ance (#15418) üzenetére


SOAD19
addikt

Jó, mondjuk mennyi csirkefarhátot lehet venni annyiért, érthető. :D

#15422 margithid
Szerintem, ez már kicsit pofátlanság, mármint, ha direkt azért rendel az ember bizonyos számú terméket, hogy elérje az adott értékhatárt, hogy igénybe tudja venni a kupont, majd visszaküldeni az összeset egyet kivéve. Úgy, hogy az oda-vissza postát is a webshop állja. Az lesz a vége, hogy majd megszünteti az ingyen postát meg a kuponozást az AY, és majd csak akcióznak.

Nem vagyok álszent answear-nél nekem is két regem van, de azt nem tartom gáznak. Ott nem szivatom őket plusz posta díjjal, meg plusz melóval (visszáru termék átnézése, esetleg újracsomagolása).

(#15426) lord_m válasza SOAD19 (#15425) üzenetére


lord_m
senior tag

+1

[ Szerkesztve ]

(#15427) margithid válasza SOAD19 (#15425) üzenetére


margithid
veterán

alapvetően úgy válogatom ilyenkor össze, hogy ami tetszik és ha tetszik, megtartottam.
Egyébként rengeteget rendeltem tavaly nyáron, de rengeteget vissza is küldtem.
Nem szívatásból, hanem mert nem tetszett.

(#15428) tahepa válasza SOAD19 (#15425) üzenetére


tahepa
senior tag

Én a shop helyében pénz nem utalnék vissza hanem csak kupont adnék a renitens visszaküldözgetőknek - ami kizárólag teljes árú termékek vásárlására lenne érvényes és problem solved. Kíváncsi lennék hogy ezek után mennyire lenne divat a shop szívatása ( a shop költségének növelése- szállítás oda vissza ingyen).

[ Szerkesztve ]

(#15429) oszy válasza tahepa (#15428) üzenetére


oszy
veterán

Az emag figyel a felhasználókra. Múltkor volt is szó erről a bb topikban.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#15430) -B- válasza tahepa (#15428) üzenetére


-B-
senior tag

Meg is csappana a forgalmuk rendesen.
Amúgy meg ők reklámozzák magukat állandóan az ingyenes visszaküldéssel. Sőt, az appban nekem többször ajánlotta a méret kiválasztásánál, hogy rendeljem meg 2 méretben és amelyik nem jó, majd küldjem vissza. Szóval, nem értem mi a problémája itt egyeseknek.
Én is rengeteg dolgot küldtem már vissza, mert nem volt jó a méret, vagy nem tetszett az anyaga stb.
Mondjuk soha nem rendeltem csak azért valamit, hogy plusz kedvezményt kapjak.

[ Szerkesztve ]

(#15431) oszy válasza -B- (#15430) üzenetére


oszy
veterán

Egyébként az ecipo is felajánla, hogy rendelj bátran több méretet. A megfelelőt megtartod, a többit visszaküldöd.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#15432) -B- válasza oszy (#15431) üzenetére


-B-
senior tag

Úgy háborognak itt egyesek, mintha az ő zsebükből húzná ki a pénzt, az aki visszaküld egy rendelést.
Nyilván be van kalkulálva ezeknél a webshopoknál a visszaküldés és ha nem érné meg nekik, akkor nem csinálnák.

(#15433) DeFranco válasza -B- (#15432) üzenetére


DeFranco
nagyúr

igen, a mi zsebünből húzza ki amikor a cég megelégeli a harácsolást és fizetőssé teszi a visszaküldést meg korlátozza a most elérhető lehetőségeket...

(#15434) WayneGace válasza DeFranco (#15433) üzenetére


WayneGace
őstag

Nem is olyan rég még 25% kupon volt használható mindenre értékhatár nélkül. Ahhoz képest most hol tartunk. Lehet semmi köze nincs a visszaküldésekhez, de mégsem olyan kedvező már a helyzet, mint korábban volt.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#15435) nrg_52 válasza -B- (#15432) üzenetére


nrg_52
addikt

Nem, nem a webshopokat feltjuk, azok is megerik a penzuket. Itt igazabol inkabb arrol van szo, hogy egyesek versenyszeruen uzik ezt a dolgot, es ez egyreszt SZERINTEM (nem akarok csunyat irni pedig tudnek) emberileg erosen kifogasolhato, masreszt meg az ilyenek miatt nem szokott azoknak maradni bizonyos (es esetleg akcios) termekekbol, amibol ok szeretnenek kapni. Nem mindenkinek kell am mas visszakuldott lomja. Nem azzal van bajom, amint lentebb irtal, en is kuldtem mar vissza olyat ami nem felelt meg. Az a gaz, ha valaki osszerendel mindent aztan meg visszakuldozgeti.

[ Szerkesztve ]

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#15436) -B- válasza DeFranco (#15433) üzenetére


-B-
senior tag

A mindig ingyenes visszaküldéssel reklámozzák magukat.
Egyébként miért is harácsolás az, hogy ha visszaküldöm azt, ami nem jó?
Egy online vásárlásnál nyilván benne van a pakliban, hogy nem lesz jó a méret, vagy nem azt kapod, amit a kép alapján vártál. És ezt ők is nagyon jól tudják.
Én elég sok dolgot küldtem már vissza, de mindet azért, mert nem volt megfelelő. Soha nem rendeltem csak azért pluszban valamit, hogy nagyobb kedvezményt kapjak.
Hadd ne érezzem már magam szarul azért, mert élek egy olyan lehetőséggel, amire a shop még külön fel is hívja a figyelmem.

(#15437) DeFranco válasza -B- (#15436) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szerintem nem kell specifikálni hogy mivel van itt többeknek problémája, de írok pár példát:

- nem tudod hogy az adott cipőből 43 vagy 44-es méret lesz jó, berendeled mindkettőt, a másik megy vissza - OK, én is csináltam már, fogom is
- nem tudod hogy fog állni a susogós jogging de amúgy szeretnél susogós joggingot, berendeled, ha nem jó megy vissza - OK
- 20k-s értékhatár van kuponra, berendelsz egy 3k-s bőrövet meg még 30k-ért dummy terméket amit eleve visszaküldesz - nagyon nem OK
- unatkozol és összerendelsz minden szart mert a futár legalább szóbaáll veled, és úgy is visszaküldesz mindent, és akkor már kétszer beszéltél élő emberrel - nagyon nem OK
- berendeled, hogy felvedd egyszer amikor mész flexes képet lőni a gyártelepre hogy legyen mit feltölteni instasztoriba aztán megy vissza hamargyorsan mert kell az ára hogy tudj tankolni péntekre ötezerért - nagyon nem OK

(#15438) -B- válasza nrg_52 (#15435) üzenetére


-B-
senior tag

Biztos vannak ilyen versenyszerűen rendelgetők is, amit írsz, ezt nem tudom. Én csak saját részre szoktam rendelni.
Örülök neki, hogy vannak ilyen shopok, mint pl. az AY, mert amúgy utálok vásárolni. Így nem kell plázáznom, otthon kényelmesen fel tudom próbálni.
Hátránya, hogy pár kép alapján kell rendelnem és ezért benne van a pakliban, hogy nem lesz megfelelő.

(#15439) SOAD19 válasza -B- (#15430) üzenetére


SOAD19
addikt

"Mondjuk soha nem rendeltem csak azért valamit, hogy plusz kedvezményt kapjak."

Szerintem érthetően leírtam, hogy nekem azzal van bajom, ha valaki szánt szándékkal, csak azért rendel be egyszerre csomó dolgot, hogy az adott kupont fel tudja használni, ami adott értékhatár felett lehet igénybe venni. Majd a termékek túlnyomó részét visszaküldi. Speciel én is több terméket küldtem eddig vissza AY-nak, mint ami maradt. És ahogy más is írta, már elkezdtek kicsit bekeményíteni, pl. 20%-os kupon korábban könnyen elérhető volt itt a topikban, de mostanában már nincs. Bár nekem mindegy is már, nagyjából le van tudva a ruházatom.

[ Szerkesztve ]

(#15440) -B- válasza SOAD19 (#15439) üzenetére


-B-
senior tag

Nem is a te hozzászólásodra reagáltam, hanem arra aki szankcionálná a rendszeresen visszaküldözgetőket.
Te is, meg én is több dolgot küldtünk vissza, mint amit megtartottunk, szóval simán ránk lehet ezt sütni. Nem olyan egyszerű azt megítélni, hogy ki számít annak.

A kevesebb akció és kupon akár betudható annak is, hogy lejárt a beetetési időszak. Induláskor igyekeztek minél több vevőt magukhoz csalogatni, de ezt ugye nem lehet a végtelenséig folytatni. Most már elég ismertek lettek, van sok vásárlójuk is, nem kell már annyi akció. De ez csak az én elméletem.

[ Szerkesztve ]

(#15441) bbsofficial


bbsofficial
tag

Sziasztok,

Visszaküldéshez kapcsolódóan kedves anyukám egy rendeléshez visszaküldött néhány tételt a visszaküldési papírral együtt GLS-el, viszont maradt egy cipő az említett rendelésből, amit szintén nem tartana meg, túl nagy lett.
Hogy tudja ezt is visszaküldeni?
Köszi :)

(#15442) HKorn válasza bbsofficial (#15441) üzenetére


HKorn
addikt

Ugyanúgy ahogy a többit, rendeléseknél visszaküldés és kész.

Run&Ride

(#15443) SOAD19 válasza bbsofficial (#15441) üzenetére


SOAD19
addikt

Le lehet tölteni visszaküldési nyilatkozatot AY-nál.

(#15444) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Egyre inkább azt látom, hogy a legtöbb téli bakancs cipzáros. Ugyan még nem volt ilyenem, de nem vagyok túl bizakodó a megoldással szemben. Alapból a bakancs egy kemény, merev bőr anyagból van, ami a séta hatására folyamatosan húzódik, csavarodik és ezért idővel hajlik, reped, törik. Na most ebben a folyamatban a leggyengébb láncszemnek a cipzár tűnik. Nektek mi a véleményetek erről?

-------
Más:
Vastag, meleg, elegáns csizmát, bakancsot ismertek? Amiket találok, azok vagy nem kellően elegánsak, vagy nem elég téliesek (azaz nem lehet bennük kint a szabadban, a mínuszokban ácsorogni).

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#15445) Gigi01


Gigi01
őstag

AB kupon valakinek?Enyém már nem műkődik.Van egy adidas cipő,le kellene csapnom rá. :B 51e-ért sokallom,de hasonlít,amit szerettem volna.

[ Szerkesztve ]

(#15446) lord_m válasza AssAssynn (#15444) üzenetére


lord_m
senior tag

Officeshoes kiárusításban vannak Timberland bakancsok is, nézz szét. Sok egyéb cipő mellett. 70%-ig
[link]

[ Szerkesztve ]

(#15447) margithid válasza lord_m (#15446) üzenetére


margithid
veterán

Officeshoesnál uhye nincs ingyenes visszaküldés?

(#15448) lord_m válasza margithid (#15447) üzenetére


lord_m
senior tag

Ha jól tudom, boltba vissza lehet vinni.

(#15449) margithid válasza lord_m (#15448) üzenetére


margithid
veterán

Azt gondolom, de futár lenne jó.
sajna sportfactorynál sincs.

(#15450) AssAssynn válasza lord_m (#15446) üzenetére


AssAssynn
őstag

Köszi. :R
Tommy Hilfiger bakancsok mennyire jók, mennyire tartósak?

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.