Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#15501) margithid válasza Szabi® (#15499) üzenetére


margithid
veterán

Nekem is van ilyen, pl de ezek főleg elegáns ruhák. De azok is jók ha vannak.

(#15502) HKorn válasza margithid (#15500) üzenetére


HKorn
addikt

Egyetértek

Run&Ride

(#15503) lord_m válasza margithid (#15500) üzenetére


lord_m
senior tag

Ebben Én is egyetértek. :R

(#15504) fateless válasza margithid (#15496) üzenetére


fateless
veterán

Én pl olyan szempontból "rosszul" vagyok bekötve, hogy egy egyszerű nadrágra a 10-12k-t sokallom.
De ha egy zakóról vagy hozzá egy nadrágról van szó, akkor nem is találok 10-12-ért, csak többért, hogy jól is álljon rajtam. (1997-ben volt 11k a nadrág Győrben a 4 you boltban). Szóval utcai "mindegy neki" farmer szerű nadrág esetén auchan/tesco 4-5k, de elegánsabb viseletből már csak szabóság. Így nézve annyiba kerül a néhány öltöny és zakó a szekrényben, mint az összes többi ruha (talán kivéve a sportolásra való ruhákat, cipőket)
Hú, ha lenne egy lakástűz, kemény lenne összeadni a költségeket...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#15505) st6969


st6969
őstag

Sziasztok!
Elegáns bőrcipő ápolásához mit használtok? Feketéhez valót láttam a Lidl-ben ~400Ft-ért, azt próbálta valaki?
De van kék színű (nem röhög) bőr is, azt mivel ápoljam? Színtelen?
És a velúrt?
:R

(#15506) margithid válasza fateless (#15504) üzenetére


margithid
veterán

Nekem is volt tescos, new yorkeres, meg hasonló olcsó kategóriájú ruhám. Nem rosszak, de azért egy 11k-s gstar nadrág jobban megeri az árát.
Vagy a 11k-s kabátom, aminek el van varrva a zsebbe, miközben egy barbour beacon kabát is ugyanennyibe kerül.
Nyáron egy Tommy hilfiger öltönynadrágot vettem kb 15k-ért.
Ilyeneket kell kifogni, mert úgy van ahogy írod, ha elegánsból jót akar az ember az zsebbe nyúlós.
Amúgy rendes öltönyöm nincs is, de majd azt is jó lenne egy ay vagy answear akcióban.

(#15507) rushty válasza margithid (#15506) üzenetére


rushty
senior tag

Szijjártó mit szólna a TH nacihoz mikor neki 600k-s szettjei vannak. ;]

Revolut meghívó pü-ben

(#15508) Szabi® válasza margithid (#15506) üzenetére


Szabi®
addikt

Komplett Boss öltönyt vettem 80k-ért, 150-ről akciózva.
Én már csak egy márkára esküszöm pár éve : Patagonia

(#15509) rbalint88 válasza st6969 (#15505) üzenetére


rbalint88
addikt

A lidlben lehet kapni borapolo “tejet” is, en azt hasznalom mindenfele szinu es funkcioju borre (cipotol autoulesig). Velurhoz a cipoboltokban lehet kapni specko sprayt es kis szivacsot, nekem humanicbol van, mashonnan meg nem vettem, igy osszehasonlitasi alapom, ezzel elegedett vagyok.
Javaslom a nem alkalmi cipok impregnalasat, kicsit nehezebben tapad meg utana az anyagon a kosz es konnyebben ki is jon. Ehhez is tokeletes a lidl-os szer.

(#15510) Janaboy válasza Szabi® (#15508) üzenetére


Janaboy
veterán

Patagoniára lehet is, de olyan árai vannak, hogy ihaj :D
Meg az inkább ilyen outdoor/túra márka.

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#15511) Szabi® válasza Janaboy (#15510) üzenetére


Szabi®
addikt

Őrület. Először én is néztem, aztán megvettem első pulóveremet, és már nincs megállás.
Elég sok ruhát már street styleban adnak ki, rengeteg kabátjuk casual stílus.
A minőség, a kidolgozottság, strapabíróság, és az ironclad garancia nagy aduászok.
Amerikában már teljes értékű hétköznapi utcai viselet. És még ott is a nívósabbak között van.

(#15512) Mercutio_ válasza Szabi® (#15488) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha már kabátok: Láttatok esetleg térd alá érő elegáns(abb) kabátot valahol jó árban?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15513) margithid válasza Szabi® (#15508) üzenetére


margithid
veterán

Na ez az az összeg amit nem akarok kiadni :D

(#15514) Szabi® válasza Mercutio_ (#15512) üzenetére


Szabi®
addikt

Láttam. :) Ár/Szín ?

#15513 margithid Igazából egész életembe nem volt normális öltönyöm, így úgy voltam vele, akkor ez jó sokáig lesz. Én sem szeretnék már venni. Mint ruha darab, sem a kedvencem nagyon. :D

[ Szerkesztve ]

(#15515) Janaboy válasza Szabi® (#15511) üzenetére


Janaboy
veterán

Honnan szoktál amúgy rendelni Patagoniát?

Én most kabátnál láttam nagy különbséget egy nem éppen olcsó és még így is alap Helly Hansen és egy olcsóbb kabát között.

Janaboy

(#15516) Mercutio_ válasza Szabi® (#15514) üzenetére


Mercutio_
félisten

30 körül nem tudom mennyire reális :U
Sötétszürke, sötétkék, barna, világosszürke

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15517) Szabi® válasza Janaboy (#15515) üzenetére


Szabi®
addikt

bergfreunde.eu, supersklep.hu, spartoo.hu.

Rendeltem mountexből is, de velük nagyon rossz tapasztalataim vannak. Ott az ügyfélszolgálatos konkrétan nem komplett, hazudoztak egy rendelésemmel kapcsolatban, állították, már a gls-nek átadták, 5 napot vártam, a végén kiderült, még ők maguk sem kapták meg a terméket, és húzták az időt. Az ügyfélszolgálatos, egy nagyon "halk", motyorgó hölgyemény, akinek egyszerűen nem hallod a válaszait, teljesen inkompetens ahhoz a munkakörhöz, a rendeléseidet sem tudja megkeresni. És simán leráz, hogy majd hív, de nem hívott ...

#15516 Mercutio_ Sztem simán van. Mindjárt ránézek. :)

(#15518) Szabi® válasza Mercutio_ (#15516) üzenetére


Szabi®
addikt

Ez a kabát 45-ről van 20-ra leakciózva. [kép] [kép] [kép]
Ilyesmi stílusra gondoltál ?

(#15519) rhunseeker válasza Szabi® (#15518) üzenetére


rhunseeker
tag

Ez nekem is tetszik, hol van ez most akcióban? :))

(#15520) Mercutio_ válasza Szabi® (#15518) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ilyesmi, csak hosszabb változatban :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#15521) st6969 válasza rhunseeker (#15519) üzenetére


st6969
őstag

storno
szerk. ja, nem, ez valami lengyel bolt...

[ Szerkesztve ]

(#15522) Szabi® válasza rhunseeker (#15519) üzenetére


Szabi®
addikt

Itt, és van minden méretben. Nem egy nagy márka, de ez látványba semmivel nem rosszabb, mint egy jóval drágább darab :)

#15520 Mercutio_ Oksa, keresek :R

(#15523) Szabi® válasza Mercutio_ (#15520) üzenetére


Szabi®
addikt

[kép] [kép] [kép] Ezek mind 20 körül vannak, jóval többről leakciózva. Nekem a fekete és a sötétkék jön be. :)

[ Szerkesztve ]

(#15524) Dronte válasza Szabi® (#15518) üzenetére


Dronte
aktív tag

Springfieldben voltak 12k környékén hasonlók. Én végül azért nem vettem, mert nem gyapjú.

[link]

Sajna online már csak XXXL-ben van (boltban sem sokkal jobb a helyzet gondolom, bár 1 hete még volt minden méret).

(#15525) Szabi® válasza Dronte (#15524) üzenetére


Szabi®
addikt

Ahha, amiket linkeltem gyapjúk, drágább modellek leértékelve. A springfieldet még nem ismerem.

(#15526) betyarr válasza Dronte (#15524) üzenetére


betyarr
veterán

gyúúú,mint egy házmester a 60-as évekből :Y

(#15527) rushty válasza Dronte (#15524) üzenetére


rushty
senior tag

Ezeket hogy gyurodesmentesititek?

Revolut meghívó pü-ben

(#15528) Szabi® válasza betyarr (#15526) üzenetére


Szabi®
addikt

;]

Én pont az néztem hogy a termék neve: "Kényelmes stretch télikabát"
Egy ilyen "zsák" szabásnál minek strecthes még valami :F

(#15529) margithid válasza betyarr (#15526) üzenetére


margithid
veterán

Jaja. Jó lenne az a kabát, de hát relaxed fit..

(#15530) AssAssynn válasza Szabi® (#15522) üzenetére


AssAssynn
őstag

Honnan szerzel te ilyen oldalakat? S ebben meglehet bízni, hogy azt kapod, mint, ami a képen van? Anno ebay-es ruharendelések nekem sosem jöttek be, mert élőben valahogy máshogy festett. :DDD

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#15531) Szabi® válasza AssAssynn (#15530) üzenetére


Szabi®
addikt

Ezt egy teljesen korrekt oldal. Faternak millió cuccot rendeltem innen. Mind a visszaküldés, mind a garancia stimmel.
Ez nem ebay, a Factcool egy europai megavállalat, olyan mint a New Yorker, csak sokkal nívósabb márkákkal, Calvin Klein,Diesel stb stb. :)

[ Szerkesztve ]

(#15532) AssAssynn válasza Szabi® (#15531) üzenetére


AssAssynn
őstag

Azért fura nekem ez, hogy minden 50+% akcióban van. Kamu kínai oldalak szoktak ilyenek lenni. De ha van vele jó tapasztalatod, azt nem kérdőjelezem meg. Szerinted egy ilyen kabátnak, amit linkeltél, milyen lehet az anyaga? Vékony, gyűrődős, 'gagyi', vagy felveszi a verseny egy normál ruhaboltban kapható kabáttal?

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#15533) Szabi® válasza AssAssynn (#15532) üzenetére


Szabi®
addikt

Ne viccelj, január vége van. Answear is nagykiárusítást tart, az összes női kabát féláron van, a 160 ezres kabát 75 ezerért van, Fashiondays-en is egy csomó kategória akciós.
Minden év februárjában/márciusában jönnek a Hilfiger, Klein, Lagerfeld stb.stb. új szezonra való darabajai.
Sajnos van már benne rutinom. Azért sajnos, mert évente olyan összeget is képes vagyok ruhára költeni, amit magam sem hiszek el. :(((

(#15534) tipuka


tipuka
addikt

ecipo-re van valami kupon? :DDD

(#15535) AssAssynn


AssAssynn
őstag

AboutYou akciózás: nézem ugye a bakancsokat, megvan nyitva vagy 15 oldal a böngészőben. Tegnap óta, most újra elővettem a témát, frissítgetek egyesével az oldalakra. 2 bakancs esetében történt az, hogy eddig akció nélkül volt X összeg az eredeti áruk. Most rájuk került egy 10-20%-os akció, de persze úgy, hogy az áruk továbbra is ugyanúgy X maradt. :B
Vajon minden egyes általam nézett, "akciós" terméknél így lett megállapítva a jelenlegi ár?

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#15536) Szabi® válasza AssAssynn (#15535) üzenetére


Szabi®
addikt

Hát az passz, a készletet viszont több lépcsőbe ki fogják söpörni. Mivel számtalan márka nem csak szezonra, de évre is tervez ruhákat. Pl.2021 FALL
A bakancsokat a szezon miatt nem fogják jelentősen levinni. De pl ha felmész Fashiondays oldalára, akkor láthatod, hogy ők már tényleges akcióval adnak bakancsokat.
Pl. a Lumberjack cipők nem 17 ezrek stock áron. Vagy az S. Oliver ...

[ Szerkesztve ]

(#15537) mate317 válasza Szabi® (#15533) üzenetére


mate317
tag

Answear-en rákerestem a máshol 50 ezerért vett kabátomra, 90-ért árulják, szóval óvatosan :D
A teljes igazság, hogy eredeti ára 100k, answear 120 helyett 90-es akcióban hirdeti, ami valójában 10%.

[ Szerkesztve ]

(#15538) margithid válasza Dronte (#15524) üzenetére


margithid
veterán

Durva akciók vannak amúgy Springfieldnél.
Nem tudom ez mennyire minőségi cucc.
Pesten plázákbsn láttam ezt a márkát.

(#15539) arcsin válasza margithid (#15538) üzenetére


arcsin
senior tag

7ezerért vettem a múlthéten 2db nadrágot :) Kifejezetten elégedett vagyok velük.

(#15540) margithid válasza arcsin (#15539) üzenetére


margithid
veterán

Kabátok is vannak, 7k-ért.

(#15541) arcsin válasza margithid (#15540) üzenetére


arcsin
senior tag

Most vettem a reservedből egyet, de előtte már nézegettem egy springfieldeset is, de 36 tól számozzák és nagy is volt a 36.

(#15542) Ideg


Ideg
aktív tag

Hali. Van most influenszer kupon AY-ra? Szokásos 18k fölötti?!

(#15543) krizmo_ válasza Ideg (#15542) üzenetére


krizmo_
addikt

Üdv,

Téli akció van, és nem fogad el kupont ilyenkor a rendszer...

(#15544) elder troll válasza krizmo_ (#15543) üzenetére


elder troll
senior tag

Sorry kuponok működnek, tegnap késő este teszteltem.
Levelezőbe keresőszavak:
sorry 10
sorry 15
sorry 20
szerk.: most is rápróbáltam egy 60%-os random pólóra, és működött.

[ Szerkesztve ]

(#15545) Ideg válasza krizmo_ (#15543) üzenetére


Ideg
aktív tag

Most élesítettek még extra akciót, sorry kupont el is lőttem gyorsan. Csak valamiért úgy rémlett, hogy az influenszer 18k fölötti kódok szoktak ilyenkor is menni, csak a CS és egyéb kódok kerülnek tiltásra.

(#15546) krizmo_ válasza elder troll (#15544) üzenetére


krizmo_
addikt

Ezzel nincs előrébb senki, csak az akinek van ilyen kuponja, tehát... Nekem a 15%-os tonik kupakos kód nem működik...

(#15547) krizmo_


krizmo_
addikt

Panama Jack férfi bakancs - 20.396 Ft
Panama Jack női bakancs - 23.995 Ft

AGIK5 kuponkóddal - 5%

Amúgy, érdemes a többit is megnézni mert elég jó áron vannak most. :K

[ Szerkesztve ]

(#15548) Janaboy válasza krizmo_ (#15546) üzenetére


Janaboy
veterán

Nekem 4 sorry kuponból csak 1-et fogadott el, szerencsére az pont 20-as volt :D

Amúgy jó sok termék van akcióban, de hát gyorsan fogynak a méretek.

Janaboy

(#15549) SOAD19


SOAD19
addikt

Bedobnék egy-két jó kabátot, ami elég jó áron van, hátha pont jó valakinek a méret:
Peak Performance: [link]
Napapijri: [link] Egyelőre nem elérhető, de egy "S"-es nem sokára lesz, visszamondtam, és krizmo kuponjával újrarendeltem.
Van még ebben a színben is, szintén "S"-esben: [link]

(#15550) SOAD19


SOAD19
addikt

Ez a Ted Baker 3-as boxer csomag is megint jó árban van, de ez is, csak "S"-esben: [link]
Jó minőségűnek tűnik (múlt héten jött meg), jó rugalmas az anyaga, bár sejtettem, hogy az lesz, az 5% elasztán miatt, ami a leírásban írva vagyon.

Még egy:
Sötét nagyarncssárga TNF kabát 33,5k-ért 97k helyett "M"-estől felfelé: [link]

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.