Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-05-25 08:58:48

LOGOUT.hu

Topicban gyakran előforduló webáruházak linkjei a szabályzat után:

>> BestSecret meghívó: topicban nem szabad!
Reddit, Facebook, Google percek alatt lehet találni kódot.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23420) PROHARDVER!


PROHARDVER!

(rögzített hsz)

BestSecret vagy bármilyen más meghívó kérés/felajánlás TILOS!

Hozzászólások

(#10851) Igric


Igric
tag

(#10852) rwin5 válasza mert_csokis (#10848) üzenetére


rwin5
őstag

Van egy hasonló Nike cipőm, ugyanilyen hálós az orra, és kb 3 hónap után elkezdett bomlani. Plusz azért ha ez a fehér bekoszolódik és tisztítani kell az a hálós rész megint nagyon könnyen meg fogja magát adni.
Én ezt csak benti cipőnek tudom elképzelni sporthoz, vagy annyihoz hogy elmész vele a futópályáig.

Ennyiért korrekt ár, de most vettem a karácsonyi akcióval 4 cipőt, úgyhogy nekem offos.

(#10853) mert_csokis válasza rwin5 (#10852) üzenetére


mert_csokis
senior tag

Igen, a színe miatt tényleg nagyon érzékeny.
Az anyag viszont rugalmas, ami gyakorlatilag idomul a lábadhoz.
Ezekhez nem is igazán szoktak zoknit venni, mert maga az anyag is olyan, mint egy zokni. Felvenni is nehéz. A fűző is csak dísz igazából, mert anélkül is fogja az egész lábad.
Hasonló az Adidas Ultraboost megoldásához.

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#10854) mamboo válasza Igric (#10851) üzenetére


mamboo
tag

Beletettek egy mangos talpbetétet és próbálják eladni az 500ft-is kínai szart
Múltkor valami MK cipőt láttam, hát szánalmas ez az AY.

(#10855) mert_csokis válasza mamboo (#10854) üzenetére


mert_csokis
senior tag

Az AY-nak túl sok köze nincs ehhez, ő csak egy forgalmazó.
De maga a cipő kicsit tényleg bazári. Valszeg egy olcsóbb Deichmann-os kategóriát képviselhet.

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#10856) mamboo válasza mert_csokis (#10855) üzenetére


mamboo
tag

Igazad van csak felb@x.

(#10857) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Aki november 26.-án rendelt About You-ról, és nem kapta meg, az írjon nekik egy üzenetet. Technikai problémák merültek fel, és nem tudják szállítani a csomagot, és visszatérítik az árát.
Viszont ami jó, hogy ha még mindig van az adott termékből az oldalukon, akkor az akkori kedvezményes áron újra meg lehet rendelni.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#10858) Igric válasza mamboo (#10854) üzenetére


Igric
tag

minden kínai szar csak úgy mondom :D márkabolti árhoz képest olcsóbb volt ezért tettem be

(#10859) Magnum_ válasza LógaGéza (#10857) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nekem a nov.26. napi rendelés megjött múlt hét elején, vissza is küldtem valamit és már a visszatérítés is megvolt.

I humbly and respectfully decline™

(#10860) Kija


Kija
aktív tag

Van mára valamilyen AY kupon?

(#10861) xeno204


xeno204
aktív tag

KATE SPADE, Janalee polarizált női napszemüveg, Piros/Aranyszín, 53-20-140 Standard Utolsó darab 7.190Ft - 10% a mikulas10 kuponkóddal

[ Szerkesztve ]

(#10862) yuing


yuing
őstag

Pepe Jeans télikabi, erre is jó a mikulas10 kupon. 12.190 Ft.
M-eset behúztam.

[ Szerkesztve ]

(#10863) HKorn válasza yuing (#10862) üzenetére


HKorn
addikt

Télinek azért ez elég vékonyka szvsz.

Run&Ride

(#10864) benjoe1


benjoe1
aktív tag

Rieker cipő helyett milyen más márkát ajánlanátok kényelmi cipőnek, mindennapi használatra?
Sajnos egyetértek https://prohardver.hu/tema/bestbuy_ruhas_topik/hsz_8669-8679.html [link].
Én korábban főleg ezt a márkát preferáltam, de egyre rosszabb a minősége, sokkal gyorsabban tönkremennek, mint az évekkel ezelőtt gyártottak.
Egy ehhez hasonló, csak más színű cipő nagyon gyorsan elhasználódott.

[ Szerkesztve ]

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#10865) Mercutio_ válasza benjoe1 (#10864) üzenetére


Mercutio_
félisten

AM shoes bőr cipők kb. mint a régi Rieker

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#10866) Kija válasza benjoe1 (#10864) üzenetére


Kija
aktív tag

Clarks
Nem olcsó de jó

(#10867) jannid


jannid
senior tag

About You-hoz hogyan lehet saját 20%-os kupont "létrehozni"? :F

(#10868) tomci válasza benjoe1 (#10864) üzenetére


tomci
csendes tag

ugyanígy váltottam, Sketchers elég jó, csak kevés solid modell van.

(#10869) Ideg válasza jannid (#10867) üzenetére


Ideg
aktív tag

Crowdshopping.hu

De azt hiszem már csak 10% ot ad. :((

(#10870) xeno204 válasza jannid (#10867) üzenetére


xeno204
aktív tag

Sehogy, már csak 10%-os kupont adnak.

(#10871) krisi047


krisi047
aktív tag

Sziasztok! Jóáras hétköznapi (nem öltöny) zakókat hol érdemes nézni? Átmeneti jelleggel kell, szóval 10 ezernél nem szívesen adnék többet darabjáért. AY-t néztem, nem nagyon van.

(#10872) LógaGéza válasza krisi047 (#10871) üzenetére


LógaGéza
addikt

Én végigjártam pár fast fashion boltot, végül a New Yorkerben találtam olyat, ami tetszett is, volt méretben is, és árban is elfogadható volt (tán pont 10e volt).

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#10873) xeno204 válasza krisi047 (#10871) üzenetére


xeno204
aktív tag

A minőségről nem tudok nyilatkozni, de itt lehet nézelődni. [link] (Januárban még ettől is nagyobb leárazás szokott lenni.)

[ Szerkesztve ]

(#10874) Cheesy


Cheesy
őstag

A Helly Hansen bakik jó minőségűek?
Officeshoes-on nézelődök téli bakancs után, de tanácstalan vagyok. Kiadok érte ennyit, de akkor már bírja pár évig...

[ Szerkesztve ]

www.vakbelmutet.hu

(#10875) vince válasza Cheesy (#10874) üzenetére


vince
őstag

Egy Forestert (HH, nem Subaru :DDD) használok már három szezon óta, olyan, mint az új. Jó meleg és kényelmes, én nagyon szeretem.

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#10876) Ringman válasza Cheesy (#10874) üzenetére


Ringman
nagyúr

nekem 7 (hét) éve van egy kb. ilyen bakancsom (csak korábbi modell, de szinte 1:1-ben ua), most kezdett el a varrás szétmenni és most kopott ki a sarkán belülről a szövet).

egyébként szinte minden modellnél az átlagnál keskenyebb a cipő a lábfejnél (nekem pont az a jó)

(#10877) rwin5


rwin5
őstag

Ma jött meg az egyik AY rendelésem.

Az összes póló megy majd vissza, egyedül az Adidas cipő volt, ami meglepően kényelmes és jól is néz ki, az marad nálam.

Ezek a Tom Tailor Denim pólók nagyon silány minőségűek, meg is lepődtem rajta. A fehér színűn gyakorlatilag átütöttek teljesen a tetoválásaim, olyan vékony az anyaga, mint valami kínai trikó.

A fekete színű dettó + nyakon a V kivágás az valami eszméletlen aránytalanul nagy.

Volt még egy Levis is köztük, az anyagban ég és föld különbség, viszont teljesen hülyén állt rajtam. Egyik szemem sír, másik örül, mert úgy vagyok vele több pénz marad a kasszában, de normális pólóm továbbra sincs.

(#10878) yuing válasza rwin5 (#10877) üzenetére


yuing
őstag

Nekem személy szerint Mustang, Levi's pólók sem jöttek be. Anyagra jók, de hamar nyúlnak, fakulnak, stb... Tehát nem tartósak. Én annyira nem ajánlom.

(#10879) Norbi. válasza rwin5 (#10877) üzenetére


Norbi.
őstag

Tom Tailor pólókat én is mind visszaküldtem. Nagyon gagyi volt, asszem 3-at rendeltem.
Levis maradt, azt szeretem, max kicsit lehet összement a mosásban, de még határeset.

[ Szerkesztve ]

(#10880) benjoe1 válasza Mercutio_ (#10865) üzenetére


benjoe1
aktív tag

Köszi az ajánlást. Próbáltam tegnap néhány AM shoe cipőt, de nem voltak kényelmesek. Ettől függetlenül lehet hogy tartósak.

Kija:
Nem olvastam a hozzászólásod, de a Humanicban pont egy Clarks cipőt sikerült válasszak. Meglátjuk mennyire lesz tartós. Humanic-ba 35e volt a listaára, le volt akciózva 28e-re, és erre jött rá 40% kedvezmény. Így 17e volt az ára. Érdekes, hogy kicsit kisebb méret is jó volt, mint amiket hordok, de ezt itt is írják a hozzászólásokba.

Humanic 40% kedvezmény (a leértékeltekre is) minden üzletre érvényes.

Egyébként a Rieker cipőm így szétszakadt az oldalánál.

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#10881) roti86


roti86
őstag

AY: noemi25, timi25, bence25. Nem tudom meddig érvényesek.

szerk.: Valószínűleg 18k+, de most ezt az infót sem írták ki mellé.

[ Szerkesztve ]

(#10882) Mr.Csizmás válasza roti86 (#10881) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

18k+?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#10883) -secret- válasza Mr.Csizmás (#10882) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Igen.

(#10884) vince válasza Mr.Csizmás (#10882) üzenetére


vince
őstag

A Bence25 18k+, most vásároltam vele. Feltételezem, hogy a többi is értékhatáros.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#10885) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
Topikgazda

sorry kód meddig érvényes? nem írja a mail.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#10886) xeno204 válasza Mr.Csizmás (#10885) üzenetére


xeno204
aktív tag

6 hónap talán... az első itt megjelent kód egy pár hete járt le.

[ Szerkesztve ]

(#10887) SOAD19


SOAD19
addikt

Hugo Boss hosszú szárú zokni, 2 pár 2,4k: [link]

(#10888) rwin5


rwin5
őstag

Mai AY rendelésből is szinte minden mehetne vissza, a táska ami egyedül tetszik, meg a Tom Tailoros ananászos póló is határeset.

Rövid tapasztalat: Superdry cipő legalább 2 mérettel kisebb, mint a szabvány, rá se jött a lábamra. [Superdry]

Garment Project viszont nagyon minőségi cuccnak néz ki, sajnos itt viszont az volt a tapasztalat, hogy legalább 1,5 mérettel nagyobb volt a méret. [link]

+ volt egy ilyen Reebok cipő, na ez egyáltalán nem kényelmes, méretben pedig jó, az is lehet be kellene járatni. Felülnézetből viszont nagyon borzalmas, olyan széles volt a lábamon, mint aki vmi 50-es lábbal született. Úgyhogy ezt sem ajánlom

[Reebok]

Ez a farmer meg tényleg olyan hosszú, hogy így fel kell hajtogatni, mint a modellen, de nekem ez a stílus meg nem tetszik. Gondolkozok, hogy elviszem szabóhoz, de 8.000 Ft volt, úgyhogy lehet ez is megy vissza és nem szórakozok vele.

[Hackett]

(#10889) mert_csokis válasza rwin5 (#10888) üzenetére


mert_csokis
senior tag

Pedig az a Superdry lépő ízléses, jól néz ki.
Mekkora méretben rendelted? Mérnél nekem egy belső talphosszt?
Esetleg a címkén is rajta van. A neten nem találtam erre vonatkozó infókat.

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#10890) mert_csokis válasza mert_csokis (#10889) üzenetére


mert_csokis
senior tag

Mindegy, behúztam egy 42-est. Kíváncsi vagyok, hogy tényleg kisebb lesz-e, mint általában.
40-41-es méretet hordok egyébként. Tétje nincs végül is...

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#10891) yuing


yuing
őstag

Cinque átmeneti elegáns kabi, M-es, 19.490 Ft - kupon.

Bitang jól néz ki. :)

(#10892) Ádám16 válasza yuing (#10891) üzenetére


Ádám16
addikt

Elhoztam ~15-ért. Nekem is nagyon bejött, + úgy néz ki valós akció volt, drága márkának tűnik. Hátha jó minőség lesz.
Köszi!

(#10893) hentes555


hentes555
senior tag

Sziasztok!

Valami jobb minőségű pulcsit lehet kapni 6-7k környékén valamelyik oldalon? Nem kell ilyen nagyon extra, csak egy normális anyagú pulcsi kellene télre. Esetleg valakinek konkrét tapasztalat Only&Sons márkával? AY-n találtam: [link]

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#10894) Kija válasza vince (#10884) üzenetére


Kija
aktív tag

Noemi25-el vásároltam, értékhatáros 18+

[ Szerkesztve ]

(#10895) Kija válasza benjoe1 (#10880) üzenetére


Kija
aktív tag

Én nagyon szeretem ezt a márkát.
Angliából szoktam rendelni mikor akcióznak. Kb az 5. pár ilyen cipőm van.
Érdemes az eu-s honlapjukon regelni és hírlevelet kérni. Szokott lenni 40%-os akció is.
Mondjuk én kénytelen vagyok amazon-on keresztül rendelni, mert 48-es a lábam és a saját honlapjukon ritka ez a méret mint a fehér holló. Amazonon viszont el lehet csípni UK13 méretet.
Csak ugye a Brexit miatt jövőre már vámolni fogják...

(#10896) Mr.Csizmás válasza hentes555 (#10893) üzenetére


Mr.Csizmás
Topikgazda

ay-n beállítod a paramétereket, ár v kedvezmény szerint sorba rendez, link elment, néha F5-el ránézel hogy jött e új tétel.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#10897) Janaboy válasza yuing (#10891) üzenetére


Janaboy
veterán

Nekem még a modellen se tetszik :D

Janaboy

(#10898) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Columbia Sportdzseki 'Ridge Gates™' 1db L-es 12990Ft-kupon

• Honor Magic5 Pro •

(#10899) szekra válasza fpatrik17 (#10898) üzenetére


szekra
őstag

Ez úgy néz ki mint a 90-es évek susogós dzsekijei :D

(#10900) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

BULLBOXER Fűzős bőrcsizma 1db 43 15.990 Ft-kupon
BULLBOXER Fűzős bőrcsizma 43-45 14.490 Ft-kupon

Nem linkelek többet, akinek kell occsón bőrcipő/bakancs pörgesse át a Bulbboxert, 30-52%-al van csomó termék :)

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  BestBuy ruhás topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.