Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1067) #70869248 válasza tildy (#1066) üzenetére


#70869248
törölt tag

hidd el az emberek többsége olyan mint én, kell, vagy/és szükségből van kocsi.
és az őket is súlytó benzináremelést nem lehet leokézni egy, még a túlzásokban is pazarló réteg miatt..
Nagyon sokaknak kell az autó, családosoknak, öregeknek, tanyán lakóknak, és falun, kisvárosban lakóknak.
Ezért kell höbörögni ha emelik a benzint, ezért kell az összetartást jelképezni egy valójában semmibe nem kerülő 1 napos nem tankolással.
Az is igaz, hogy ha az igazságérzetem azt mondja, akkor olyan ügy mellé is odaállok, ami nem sajátom.
Nem lehet beszüntetni a lakáskölcsönöket, mert egyesek viccet csinálva a paragrafusokból hasznot húznak ebből is, ahogy az önkormányzati ingatlanokat sem lehet elvenni, pedig nagy visszaélések vannak belöle.
Ha átalakítom gázosra az autómat, és velem együtt számottévő tömeg, akkor természetesen megemelik a gáz árát.
A lényeg azon van, hogy bosszant, és van egy lehetőség, hogy kimutassam hogy bosszant. Nem vagyok elégedett a benzinszolgáltatással, mert a helyes felállás a szolgáltatás, nem a diktálás. sztem.
Ezért tartottam/tom meddő vitának elveszve a részletekben, azon problámázni, hogy sokan bezzeg flancból járnak kocsival.

szerk: és légyszíves Tildy ne bagatellizálj le,.. akkor sem ha így gondolod.
mert az én megközelítésem szerint meg elviszed a témát balra, tehát mindenkinek megvan a maga igazsága, de nincs egyigazsága.

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.