Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89251) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Egy kis segítséget szeretnék kérni srácok. Az íjat szeretnénk kioldani egyik barátommal, nekem már megvan az íj, ennek az asszisztálásában kéne 2 jelentkező. Tudom, hogy már fel lehet venni a pályán is, de a régi megdolgozós megoldást választottuk. :)

Megyen!

(#89252) GoTReX válasza kisza25 (#89250) üzenetére


GoTReX
őstag

Okés,köszi folyamatban a letöltés. Érdekes ez hogy mindenáron Origin,miközben a régi Battlefieldek elérhetőek a steamen belül. Már van Blizzard, Origin és Steam launcher... Mindenki a sajátját fújja....

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#89253) Bjørgersson válasza GoTReX (#89252) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Origin > Steam

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#89254) high-tech


high-tech
csendes tag

Sziasztok,

mindenkit szeretettel várunk új szerónkon, egyelőre official de ha lesz elég visszajáró ember, átrakjuk ranked-be.
[link]

TS és weboldal: [link]

üdv,
Sgt_Baboo

[ Szerkesztve ]

Üdv, HT

(#89255) GoTReX válasza Bjørgersson (#89253) üzenetére


GoTReX
őstag

Hát a fene tudja,nem vagyok egy HC gamer.:) Mindenesetre elég lesz egy i5 4460, GTX 950 OC és 8GB Hyperx Fury ramos config? :U

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#89256) guftabi96 válasza GoTReX (#89255) üzenetére


guftabi96
addikt

elég.

#KeepFightingMichael

(#89257) Bjørgersson válasza GoTReX (#89255) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Simán.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#89258) SkyS1gn válasza pohár (#89248) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Én nemtudom te mit néztél de idén elejétől erre az időpontra volt téve úgyemlékszem.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#89259) GoTReX


GoTReX
őstag

Lehet én vagyok járatlan ebben,de itt ki-be kell lépdesni ha servert akarunk váltani?

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#89260) }{3@Đ$}{0ot válasza @rglaaf (#89214) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Jah,a másodpilóta majd kézi fegyverrel lövöldözik. ;]

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#89261) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#89262) Prosector


Prosector
addikt

IRAM-MAG meccs, kb. 8-tol:

[link]

(#89263) Prosector


Prosector
addikt

818-H_TEAM:

[link]

(#89264) GoTReX


GoTReX
őstag

Még nagyon új vagyok BF4-ben,de anno már nyomtam BF3-at X360-on. Ott is voltak már kiegek, ahogy látom itt is sok serverhez kéri az Expansiont. Be lehet ezeket szerezni egyben ,vagy vannak ingyenesek? Miket tartalmaznak ezek, új fegyverek,új mapek stb? :) A fent említett magyar serverre sem tudok felmenni mert csak vanillam van. Ezt a 60hz 120Hz dolgot sem tudom,hogy mi.

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#89265) guftabi96 válasza GoTReX (#89264) üzenetére


guftabi96
addikt

Van ingyenes dlc, ezeket az originen belül "meg kell venni"
3 ilyen van, ezekbe egyenként 1 pálya van.
A többiben pályák és fegyverek is vannak. (Meg lehet őket venni egyben (csak úgy éri meg), premium a neve. A premium editionba benne van az alapjáték is.)

60-120hz, a szerver frissítése.

#KeepFightingMichael

(#89266) Gyula84 válasza GoTReX (#89252) üzenetére


Gyula84
veterán

uplay is van

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#89267) Prosector


Prosector
addikt

A 2 meccs megnezheto a kupacsatornan, ha vki lemaradt volna rola es erdekli(a 4 utolso).

[link]

(#89268) Gyula84 válasza Prosector (#89267) üzenetére


Gyula84
veterán

Nem találtunk ilyen videót. :O

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#89269) Prosector


Prosector
addikt

Pedig ott vannak...nem is privat.

iram-mag:

zavod: [link]

shanghai: [link]

818-hteam:

(1 zavod nincs)

zavod: [link]

shanghai: [link]

[ Szerkesztve ]

(#89270) zzola válasza Prosector (#89269) üzenetére


zzola
félisten

Kösz.

(#89271) Gyula84 válasza Prosector (#89269) üzenetére


Gyula84
veterán

gondolom saját feltöltések? mert a my_videoba megy a link :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#89272) Prosector válasza Gyula84 (#89271) üzenetére


Prosector
addikt

Akkor elbasztam :D

az osszeset tviccsrol exportaltam a csatornara, amugy.

(#89273) Gyula84 válasza Prosector (#89272) üzenetére


Gyula84
veterán

egyesével a linkek jók :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#89274) #35434496 válasza Prosector (#89272) üzenetére


#35434496
törölt tag

Mit teszel ha munkád során találsz valakiben egy Hello Kitty kulcstartót? :D

(#89275) kisza25 válasza #35434496 (#89274) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

felrakja a kulcsaira a többi mellé:D
Prosector: tegnap nem voltál a toppon, sikerült azt mutatni ahol nem történt semmi:D de köszi továbbra is a munkádat :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#89276) Prosector


Prosector
addikt

Kulcstarto meg nem volt, de ez mar igen :D

(mielott felreertenetek azert gyorsan hozzatennem, hogy nem halottrol van, a fonokom hozta be)

(#89275) kisza25: amugy sem vagyok a toppon :D ezert hangsulyozom mindig, hogy johet mas is nyugodtan, csak mostanaban nem sokan ernek ra, ezert vagyok en..."ha nincs lo, jo a szamar is" alapon :D

ha lesznek olyan velemenyek, hogy rosszabb vagyok, mint a semmi, akkor abbahagyom :DDD

[ Szerkesztve ]

(#89277) kisza25 válasza Prosector (#89276) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Nekem jobban bejött a több FPS nézet, mert így külső nézetből sokkal nehezebb követni, mi történik:)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#89278) Prosector válasza kisza25 (#89277) üzenetére


Prosector
addikt

Igen, most tobb freecamet mutattam, mert ilyen keresek is voltak, de probalok azert vmilyen balanszot osszehozni.

De az alapveto gond ugye az, hogy nem ertek hozza :D

(#89279) kisza25 válasza Prosector (#89278) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

mondjuk én könnyen vagyok, mert én játszottam és tudom mikor mi történt és hol:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#89280) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok!

Premiumra előfizetés lehetséges másodkézből seriallal ,vagy azt csak az Originen belül lehet megvenni?
Még csak ismerkedem a játékkal, de jó lenne magyarokkal játszani és ahogy látom azok a serverek mind fullosan 5 kieggel futnak,ami nekem nincs meg. Közeljövőben akkor beszerezném a Premium tartalmat hogy ne csak arra a pár serverre szorítkozzak ami vanilla + dragon teethen megy.:) Bocs ,hogy ennyi láma kérdést dobok itt be,de nekem ez még kicsit kaotikus elsőre, nagyon szétszabdalt a tartalom első blikkre. Nem egy Cs 1.6 :U

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#89281) zzola válasza GoTReX (#89280) üzenetére


zzola
félisten

Használt sn nincsen, meg amúgy sem érdemes másét átvenni, mert fél perc alatt visszaszerzi tőled...
Mexicóba érdemes leugrani...

[ Szerkesztve ]

(#89282) Bjørgersson válasza GoTReX (#89280) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Veheted akárhol, ugyanúgy, mint az alapjátékot.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#89283) spanglee001 válasza Prosector (#89278) üzenetére


spanglee001
addikt

kár hogy volt 2 igazán niggerpillanatom is, de azok nem látszanak :DDD
mikor zavodon b és c közt kimákoltam 2 squadot is :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#89284) kisza25 válasza spanglee001 (#89283) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

az első 2 körben 2x haltam meg, "A" pontot tartottam, első kör 6-0, második 10-2 volt:D csuklottam is rendesen:D
BFH után valahogy jobban adja:D
bár ma ott is adta, kis WW1 fegyverrel aprítás a modern korban:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#89285) spanglee001 válasza kisza25 (#89284) üzenetére


spanglee001
addikt

nekem a hárdlány adja jobban :DDD hátha gyűlnének az emberek a free dlc miatt, ha tényleg free :F
de ha tényleg free majd írok az illetékeseknek, hogy bf1 re kérek akciós kupont :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#89286) kisza25 válasza spanglee001 (#89285) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na ja, értem én, hogy kevés a játékos, de aki megvette premiumot azzal ez nagy kicseszés (meg nem is, mert végre lesznek prém pályák is) kérjél nekem is pls:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#89287) Bjørgersson válasza GoTReX (#89280) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Originen most pont akciós, 15 €, annyit bőven megér.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#89288) Prosector válasza kisza25 (#89279) üzenetére


Prosector
addikt

Hat sztem jatszani konnyebb, mint kozvetiteni, mert ingame, csak a palyanak arra a reszere figyelni ugye, ahol vagy(masra nyilvan nem is tudsz). Kozvetitokent meg mindenre figyelni kene: minden akcional ott lenni (ez mar eleve lehetetlen), fogalmazastechnika, kiejtés, valasztekos szokincs(ne legyen tul sok szoismetles, ilyesmi) ... a holtidoket kitolteni olyan dumaval, ami nem orbitalis faszsag, a jatekhoz se legyel teljesen hulye-tudd kb. mi tortenik a palyan... arra kenyesen ugyelni, hogy objektiven/partatlanul kozvetits, kamerakezelés(ne rangasd annyira, hogy a nezoknek hanyingere legyen, stb.)... figyelni a tviccs csetet, hogy nincs-e gond a streammel, ha irnak vmi hibat, akkor korrigalni, valaszolni az esetleges kerdesekre... ha az egyik csapat sokkal gyengebb, mint a masik, akkor a gyengebb fél jo megoldasait kisse kiemelni, hogy ne tunjon annyira egyoldalunak/egyertelmunek a meccs, mert az unalmas, viszont ne legyen az sem, hogy gloriat raksz a gyengebb csapat fejere... ha kialakul vmilyen surlodas/balhe a 2 csapat kozott (pl. az ingame csetben, amit ugye mindenki lat), azt is le kell tudni kezelni.

A leirtakbol latszik, hogy ennek a streames/kozvetitos dolognak is van némi elmelete, nem csak annyibol all, hogy leulok a gép elé, oszt jovan.

Ja es mindezeket a dolgokat még nehezebb jol csinalni, ha nincs tarsad es egyedul vagy.

Hirtelen ennyi, ami eszembe jutott, szoval van rengeteg buktato, de persze ezek nem esl one kozvetitesek, hogy minden kriteriumnak 100%-ig meg kell felelni(persze nyilvan ok sem felelnek meg minden szempontnak, de azert nem ultetnek oda akarkit).

Persze lehet azt mondani, hogy nem kell ennyire komolyan venni ezt, de en ugy vagyok vele, hogy ha mar 10-20-30 ember real-time nezi/hallgatja, hogy mit csinalok/mondok( +még utana 30-40-en megnezik a vidiket), akkor lehetoseg szerint ne olyan reakciok legyenek, hogy "ki ez az ostoba, bunko, paraszt, akit kiengedtek a zart osztalyrol"....persze ettol még lehet vannak ilyenek :D

En warmongert tartom kozulunk a legjobbnak: jobban atlatja a jatekot, mélyebb, bonyolultabb helyzetekben is otthon van, taktikusabb szemmel nezi a meccseket, nagyon jol ismeri a jatekot es nem utolsosorban jo kiejtéssel, akcentusmentesen beszel.

Ezt a novellat nem mentegetozesképpen irtam(szemrehanyaskent meg vegkepp nem) es nem is csak neked, viszont fontosnak tartottam elmondani, hogy JÓL csinalni ezt az egeszet nem olyan egyszeru, mint amilyennek esetlegesen elsore latszik...persze attol, hogy ezt leirtam, en még nem csinalom jol :D

(#89289) STC Speed


STC Speed
őstag

Hali!

Váltottam Win 10-re, punkbustert frissítettem,mégis ezt dobja ki:RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrA.exe

Valaki tudja mi a gond? :B

(#89290) Bjørgersson válasza STC Speed (#89289) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, szarvindóztíz. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#89291) STC Speed válasza Bjørgersson (#89290) üzenetére


STC Speed
őstag

Nekem nagyon bejön!
Sikerült ezzel: [link]

(#89292) Bjørgersson válasza high-tech (#89254) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem akarjátok átállítani 48 fős Outbreak onlyra? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#89293) kisza25 válasza STC Speed (#89289) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

telepítsd a pbservise-t is
Prosector: tudom, ezért is köszöntem meg :R
én is jobban a halálok után, leszületés előtt látom, hogy mi a pálya, de mikor nyugisabb a pontom amit tartok, akkor szoktam mondani a többieknek melyik pont esik, vagy hova menjünk át, mert a pont már kuka, vagy éppen jöjjenek rám....
én most WAR-ozok először és minden egyes meccsen tanulok, pláne mikor vissza is tudom nézni, amit nagyon köszönök :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#89294) daveoff válasza spanglee001 (#89285) üzenetére


daveoff
veterán

Ja, nekem is. A hardline normál kb olyan, mint a bf4 hc, nem tudon miért, de így van, valahogy jobb a hitreg, vagy nem tudom...

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#89295) Prosector válasza kisza25 (#89293) üzenetére


Prosector
addikt

Nincs mit...minden hulyesegem ellenere valahol még szivesen is csinalom :D

Egyebkent az egyik fo ok, amiert csinalom az pont az, hogy az eppen jatszo jatekosok is vissza tudjak nezni egy ilyen "globalisabb" nezopontbol az egesz meccset es tudjak esetlegesen elemezni vagy tanulni belole.

(#89296) Prosector


Prosector
addikt

FŐNI MECCS!

[link]

SNP-FTP: [link]

mindjart kezdodik

(#89297) #35434496 válasza Prosector (#89296) üzenetére


#35434496
törölt tag

Jujj de izgalmas! Vajon szitává lövik a főnit? :D

(#89298) stoon válasza #35434496 (#89297) üzenetére


stoon
őstag

szerintem nem :DDDmert így nyomja!

[ Szerkesztve ]

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#89299) daveoff válasza #35434496 (#89297) üzenetére


daveoff
veterán

most értem haza, úgyhogy max a második körben lőnek szét.... :DDD

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#89300) #35434496 válasza daveoff (#89299) üzenetére


#35434496
törölt tag

Szorítok főni! ;] :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.