Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46951) Cybertrone válasza pohár (#46948) üzenetére


Cybertrone
veterán

Sose nézett Mad Maxot ;]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#46952) Neoteric válasza namenyicsavo (#46947) üzenetére


Neoteric
addikt

Előzmények? Meglőtt egyszer egy M320al, ezért te kickelted rpg miatt, holott arra is auto admin van tudtommal a szerveren, kedves father. :D Ez nem szabály kérdése, hanem arról van szó, hogy próbálod játszani a kiskirályt. Csak tudod ez nem vet túl jó fényt a multi-gaminges srácokra.

V8 - klán
V8 - a magyar kupán
V8 - az ESL-en

[ Módosította: Barthezz2 ]

PSN: ne0teric_sAN

(#46953) TigerCat válasza csibe1 (#46945) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Köszi, nyomulok...
:-)

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#46954) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Tudod, te is miről beszélek..... Nem tetszik nem kell itt játszani.... Személy szerint nem vagyok rátok kíváncsi ennyi.... Jah és nem kell postásnak lenned.... Örülök neki hogy te vagy a szóvivő.... Nevetséges....

[ Szerkesztve ]

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#46955) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Sajnos a szabály se vonatkozik mindenkire egyformán... van az a számláló, hogy ha valaki azt spammeli azt kidobja, mert ez a szabály...de úgy látszik egy tisztességes fair-nek meghirdetett versenyen is, lehet úgy értelmezni, hogy akinek nem tetszk a képe az nem játszhat... :U

=^-^=

(#46956) Lethal Gene


Lethal Gene
aktív tag

az új DLC fegyverei

Végre lesz Micro TAVOR!! ;)

(#46961) siriq


siriq
őstag

Mar regebben is hangot adtam annak, hogy ami nem tetszik az nekem nem jo, igy oda nem megyek. Ha nem jo a server neked akkor nem kell menni. BC2 korszakomban nekem is volt vitam par emberrel es nem mentem oda , mert nem volt ertelme. A vita lezarult nem kellett feleslegesen harcoskodni a semmin. A jo serverek is kihalnak sajna nem csak a rosszak.
Ha neked valami tetszik, akkor igenis tessek tamogatni a jelenleteddel. Fel kell menni es tolni rajta. Ha valami nem jo oda nem kell menni ennyi.

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#46962) Laraxior válasza Lethal Gene (#46956) üzenetére


Laraxior
titán

CoD-osoknak könnyítésképpen: TAR-21 :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#46963) hiroki válasza Lethal Gene (#46956) üzenetére


hiroki
tag

Királyosságos!!!!!!!!!

Wrex: Sometimes I'm not sure if the Normandy's a warship or a traveling freak show.

(#46964) Def26


Def26
félisten

Lehetőségem lenne kb. 10k -ért lecserélni a 2500k procimat egy 2600k -ra. Szerintetek jobb annyival a 2600k hogy megérje a cserét? Ugye főként bf3 -al játszok, más nem is nagyon érdekel és én úgy tudom, hogy ez a játék meghálálja az erősebb procit.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#46965) oriic válasza Lethal Gene (#46956) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van két új fegyverem úgy érzem:

ACW-R

SCAR-L

:C

Live-Die-Respawn

(#46966) sith7 válasza Def26 (#46964) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem tudom mennyi pénzed van , de gondolom most sincsenek FPS gondjaid .... szerintem felesleges :R

(#46967) oriic válasza Def26 (#46964) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lényegtelen hogy jobban meghálálja-e, 10k-ért cserélni bőven megéri. :C

Live-Die-Respawn

(#46968) Laraxior


Laraxior
titán

Mi annak a programnak a neve, amivel lehet módosítani a BF3 bill kiosztásait? repülőhöz jól jön úgy hallottam, csak nem figyeltem, és nem emlékszem a progi nevére :D

#46965: A nagy Scar-ra én is kíváncsi leszek, mert ez a mostani nagyon jóféle :C

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#46969) sith7 válasza Def26 (#46964) üzenetére


sith7
nagyúr

Ahogy nézem, játékok alatt 2-3 FPS a különbség [link]

(#46970) H.Ezredes válasza Lethal Gene (#46956) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Na csepegtetik az infókat :P :D

(#46964) Def26

Az nagyon olcsó csere én nem hagynám ki.... Lazán megy mindegyik 4.6-ot én 4650 Mhz-en használom és nagyon megvagyok vele elégedve egy 2500K ezt a teljesítményt 5200 Mhz-en sem hozza............

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#46971) maskimx válasza Laraxior (#46968) üzenetére


maskimx
őstag

BF3 Settings Editor.
A key bindings/jet/heavy brake-et állítsd be ;)

www.tacticalgamer.com

(#46972) csibe1 válasza Laraxior (#46962) üzenetére


csibe1
addikt

Ez aztán hiányzott,még egy apró vacak,mintha még nem lenne belőle elég a játékban.
Egy durvább snipert mikor tesznek be?Bár ha ilyen eltolt fegyverbalance lesz akkor annak se lenne sok értelme,mert lassan minden fegyver egyforma lesz.
Nézegettem az új fegyvereket:

Heckler und Koch MP-5k (Germany)

Caliber: 9x19mm Luger/Para

M417 (Sniper Variant) itt azt írják ez a valóságban a Heckler-Koch HK417 assault rifle

Caliber: 7,62x51mm NATO

Franchi SPAS-12 (Italy)

Type: selective pump-action or gas-operated
Gauge: 12

IMI Micro Tavor-21

Caliber: 5,56x45 NATO

ACW-R ACW-R 2

Caliber(s) 5.56x45 / .223 Rem, possibly others such as 7.62x39 M43

Steyr AUG

Caliber: 5.56mm NATO (.223rem)

LSAT LSAT 2

Caliber: 5.56mm CT or caseless

SCAR-L

Caliber: 5.56x45 NATO

L86A1 LSW

Caliber: 5.56x45mm NATO

Nem igazán estem hasra az új cuccoktól,adtak megint egypár meggymagköpködőt,meg egy csomó 5.56-os vackot.
Az M417-es meg kellett,mert nincs még elég 7.62-es sniper a játékba. :W
Helyette berakhattak volna valami ütősebb 7.62-es fegyvert pl. egy FN FAL-t.
Lassan már annyi cucc lesz,hogy a fegyverválasztó betakarja a fél képernyőt.
Lehet mondani,hogy csak elégedetlenkedek,de semmi igazán újat nem láttam,ugyanez már megvan pepitában.Inkább a fegyverbalance-on javítanának,meg a hitboxon,és a netes kódnak is nekifeküdhetnének.

Ha a BF következő része(és itt nem a 3 következő DLC-re gondolok)is ilyen szutyok netes megoldással jön,hogy nem a szerver számolja a dolgokat(mert a "kedves" EA vagy franc tudja ki ezen akar spórolni),akkor komolyan elgondolkozok azon,hogy megvegyem-e.
Mostanában sokkal jobban észreveszem ezt a jelenséget,az esetek 90%-ában meghalok a fedezék mögött,és ez így már eléggé idegesítő tud lenni.
Tegnap meg másfél óra után kidobott valami az asztalra.Nem volt se kick,se PB error,se egyéb hibaüzi.A Win szerint a játék futott. :D

(#46964) Def26

Ezt Neked kell tudnod,hogy megéri-e,van-e olyan terület ahol kihasználod a
Hyper-Threading-ot.
A két proci között a Cache és a HT a különbség,persze az áron kívül.

2500k 2600k

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#46973) Laraxior válasza csibe1 (#46972) üzenetére


Laraxior
titán

Fele nem is érdekel ennek. A 7.62-es-nél gondolom megint kicsi tár várható, mint a mostaniaknál (Scar,G3)
Spas olyan lesz mint most a 870MCS
AUG az amúgyis jóféle, pontos fegyver. L86 meg..sima LMG, akkora szórással, hogy egy fél tárral leapríthatod az egész mapot.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#46974) oriic válasza csibe1 (#46972) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak egy kérdés:

SCAR-L és ACW-R

Ezek mindketten Scar variánsok? Mert az utóbbi is eléggé arra hajaz. (kivéve a Magpul cuccokat)

Live-Die-Respawn

(#46975) v!ct0y válasza Neoteric (#46952) üzenetére


v!ct0y
veterán

Egyszer engem is baserape miatt kickelt még BC2 be holott a saját bázisomról futottam a legközelebbi zászlóhoz. Jól érti a dolgát :DDD

(#46976) Laraxior


Laraxior
titán

[link]

Kis reggeli lelkesítő ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#46977) H.Ezredes válasza Laraxior (#46976) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Asszony mellett az ágyban jól mutatnának :DDD

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#46978) Def26


Def26
félisten

Kösz mindenkinek. Akkor váltok. :R

Laraxior: Reggeli kifestőnek olvastam. :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#46979) boogie84


boogie84
veterán

Tegnap este kipróbáltam az általatok javasolt M98B-t. Azt kell mondjam h tetszik. (kempelni utálok) de volt egy tdm meccs a Caspianon, volt olyan pillanat amit be lehetett volna vágni egy olyan videóba amivel mindeni úm. "fényezi" a játékot. 5 kill egymás után. Lővés+újratöltés=halál, lövés+újratöltés=halál.... tetszett. De túl sokra nem viszi az ember egy recon classal. TDM-et is útálom.
Persze ott van még a soflam és a mav, de ezek vajmi keveset érnek egy társ és egy vagy több mérnök nélkül. Aki még nem tapasztalta igazán h ez csapatjáték (sajnos nagyon nagyon gyakran azon vagyok h egyedül, és egyedül bizony kevés az ember) az nagyon jó csapatba került.

Továbbra is az a véleményem h nem lenne rossz játék, ha legalább a találatokat rendesen beadná (nem is értem ezt h alkalmazhatnak egy ilyen játéknál ilyen találtai rendszert, ha más lenne akk több idő lett volna a játék fejlesztése? ). Másik fele az emberi hozzáállás. Na azt semmiképp sem lehet javítani, több a patkány mint a normális olyan játékos, aki a célra koncentrál. Másik fele a bambaság. Pl. az idióta beül mellém helibe lövésznek, de flares az nincs, vagy hülye hozzá. Ilyen miért játszik ilyen szintű játékkal. Nyilvánvaló h nem ér fel a játékhoz, nem látja át. Ezen sem tudok változtatni.

Ezek miatt vagyok néha idegbeteg. :DDD

Tegnap kérdezte egyik ismerősöm h hány százaléka a szórakozás és hány százaléka az idegeskedés a játéknak. Nem tudtam rá válaszolni. Nektek milyen arányban van ez???

(#46977) H.Ezredes: Ha asszony melletted lenne és ő is akkor melletted lenne egy monokli is. :DDD

[link]

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#46980) Laraxior válasza Def26 (#46978) üzenetére


Laraxior
titán

kiszínezheted, ha gondolod :D

boogie84: Megszokja az ember, hogy az idegen arcok lelépnek félúton. Tegnap Venommal mentünk 4en, kaptunk egy találatot, aztán csak annyit látok, hogy egyedül vagyok a heliben és zuhanok le. Mire vissza tudtam kapcsolni a rotort,, arra földet értem. Holott simán rendbevágtuk volna a gépet amennyien benne voltunk :W

halkan megjegyzem, hogy cseréltem avatart megint 'Logon ;]

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#46981) boogie84 válasza Laraxior (#46980) üzenetére


boogie84
veterán

5 emberrel a venom lelőhetelnen. Ha csak nem lézeres célzó fogja be. Ugyanis 2 mérnök javítja végig akkor nincs ami kilője (szinte). De ezt is lehetne magyarázni az embereknek.... Sajnos nagyon sok olyan játszik vele, aki mint írtam nem nő fel soha a játékhoz, vagy nem érti. Tegnap lecsalóztak minket ,mert tank soflam + guided shell-el lőttük a heliket. :)

Akit érdekel az előző kép cenzúra nélkül dobjon egy pm-et. :DDD

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#46982) csibe1 válasza oriic (#46974) üzenetére


csibe1
addikt

A ACW-R-t a Bushmaster gyártja,ahogy írták a második linken ez egy M16-os alapjaira épülő modulrendszerű fegyver.A kép alapján az A-TACS Basic Configuration felel meg a játékban szereplő fegyvernek.Kattints a pirossal kiemel szövegre pl modular,és akkor tudod lapozni a kiegészítőket.
Találtam Bushmaster BA50 Rifle mesterlövész fegyvert is.
Az ACR lett a 2011-es év fegyvere,gondolom azért tették a játékba:

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#46983) Laraxior válasza boogie84 (#46981) üzenetére


Laraxior
titán

ideális wallpaper.. jöhet ;)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#46984) boogie84 válasza Laraxior (#46983) üzenetére


boogie84
veterán

Ment a kép neked is és csibe1 kollégának, tessék őket zaklatni! :)

Nem árulok el nagy titkot hogy a wallbase-ről van, de regelni kell hozzá (1perc) ,mert 16+-os kép. Érdemes benézni!! :R

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#46985) oriic válasza csibe1 (#46982) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi a választ.

Live-Die-Respawn

(#46986) csibe1 válasza Laraxior (#46980) üzenetére


csibe1
addikt

Tegnap én is megszívtam párszor.Kharg Islandon játszottam az EA-HU1-es szerón.
Először amcsi oldalon beszállok a Little Birdbe harmadiknak.A srác gyönyörűen belerakta a helit a vízbe,írtam is neki,hogy ne itt tanuljon meg repülni.
Következő az orosz oldalon volt,beültem a MI-28-asba gunnernak,lövöm a népet aztán egyszer csak zuhanok,mire átültem pilótának már a földhöz kenődtem. :(((

halkan megjegyzem,hogy dobhatnál egy linket az avatarodról,nagyobb méretben :D

(#46985) orichalcos

Szívesen

(#46984) boogie84

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#46987) Laraxior válasza csibe1 (#46986) üzenetére


Laraxior
titán

Nem olyan nagy... :(

Little bird egyelőre nagyon erős még az Attack heli ellen is, azzal a rohadt laser painter guided párosítással. Patchig. :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#46988) boogie84 válasza Laraxior (#46987) üzenetére


boogie84
veterán

Hogyhogy erős?? A rakéta ugyan annyit sebez gondolom, mint a lövész guidedja a támadó helikopterben. Vagy nem??

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#46989) Laraxior válasza boogie84 (#46988) üzenetére


Laraxior
titán

Csak itt egy ember letudja a festést és a lövést. Attack heliben meg nem érdemes ezt használni, mert két emberes a dolog.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#46990) maskimx válasza boogie84 (#46988) üzenetére


maskimx
őstag

Attack heli ellen jó, egy lövéssel leszedi mint a javelin, és az ecm is csak ritkán segít.

www.tacticalgamer.com

(#46991) boogie84 válasza Laraxior (#46989) üzenetére


boogie84
veterán

Támadóba nem érdemes használni? Attack heli nálam így néz ki:
Pilóta: , ,
Lövész: nemtom mi ,

Lényeg h ha a pilóta lézerrel megfesti az ellenséges helit, akkor a lövész is rá tudja küldeni az egyébként csak földi járművekre használható guided missile-t. Olyan mint a javelin, nem téveszt célt!!! :K

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#46992) karburátor válasza boogie84 (#46979) üzenetére


karburátor
tag

A jobb szélsőnek mekkora melle lehet már...:):):)

(#46993) maskimx válasza boogie84 (#46991) üzenetére


maskimx
őstag

Stoptábla hópehely és nyílvessző ;]

Inkább vigyél guided rocket-et meg ecm-et. Elsővel a pálya másik feléről is tudsz ölni, második pedig szinte minden ellen véd.

Lövésznek meg stealth, flare és tv missile.

[ Szerkesztve ]

www.tacticalgamer.com

(#46994) boogie84 válasza maskimx (#46993) üzenetére


boogie84
veterán

Stopptáblát leírtam h mire kell, ECM-et nem szeretem, mert egyszer úgyis ki tudják rám lőni a rakétát, és mint mondtam a hülye gunner nem képes használni a fáklyát. :U

TV missile arra megy amerre a pilóta néz, legalábbis arra lövi ki. Na most ha egy szerencsétlennel kerülök egy kopterbe akkor értelmetlen a dolog. ;)

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#46995) H.Ezredes válasza maskimx (#46993) üzenetére


H.Ezredes
őstag

én a Flares-t mondjuk jobban szeretem

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#46996) maskimx válasza boogie84 (#46994) üzenetére


maskimx
őstag

Én meg azt írtam le, hogy a leghatékonyabb egy támadó heli. Persze ha szereted a kihívást akkor szenvedj a stoptáblával. ECM meg akkor is jó, miután kilőtték a rakétát, kivéve ha repülő lövi.

www.tacticalgamer.com

(#46997) Laraxior


Laraxior
titán

Akkor már csak egy kérdésem maradt..ill kettő.
Maintenance-t hogy kell aktiválni? vagy magától csinálja?
Másik: Hun van a below radar? Mert battlelogon ott van hogy 37000 pontnál lehet megszerezni, de beállításban nincsen.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#46998) H.Ezredes válasza Laraxior (#46997) üzenetére


H.Ezredes
őstag

A below radar-t senkinek nem írja ki.... Nekem se.... :)

Úgy tudom az megy onnantól,h megszerezted. Okosok ezt mondták :)

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#46999) maskimx válasza Laraxior (#46997) üzenetére


maskimx
őstag

Maintenance-t be kell rakni a helinél mint bármi mást. Kivéve a below radar-t ami passzív skill, vagyis ha egyszer megszerzed akkor mindig működni fog, nem kell külön berakni.

#46997: mindkettőnek lehet, de szerintem fölösleges, illetve van annál hasznosabb is mint pl. a stealth.

[ Szerkesztve ]

www.tacticalgamer.com

(#47000) Laraxior válasza maskimx (#46999) üzenetére


Laraxior
titán

Gunnernek, vagy drivernek? Mintha mindkettőnél láttam volna hogy használható. :B

Stealth van bennt nekem is :K Most ugrottam fel megnézni, hogy miket lehet állítani, de sose szoktam piszkálni, max tegnap a Guided helyett lett a TV ;) :D

Mellesleg tegnap is jártam úgy, hogy repülök az ürge után ( helivel a heli után) Rajta a heat-seeker, és istennek nem kezdett el pittyegni, pedig nem nyomott semmit, direkt akkor másztam amikor már kitolta az ecm-et... rohadt bug :W

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.