Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46651) Zoli1222 válasza Zoli1222 (#46647) üzenetére


Zoli1222
őstag

Jézusom, de hülye vagyok... 4 slotos a lapom... jáááááá

Üljek le, 1-es!

Viszont akkor! Hogy érdemes? 2x4G vagy 2x2 mellé +2x2? :F

[ Szerkesztve ]

(#46652) becsitibi válasza Zoli1222 (#46651) üzenetére


becsitibi
senior tag

+1 a 2x4gb-ra.

(#46653) Neoteric válasza Zoli1222 (#46651) üzenetére


Neoteric
addikt

2x4

PSN: ne0teric_sAN

(#46654) H.Ezredes válasza ProEvoFan (#46644) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Ezt valahogy sejtettük :) Kell a 8 Gb..

(#46651) Zoli1222

2X4 re szavazok de volt már 2X (2X2) is és semmi baja nem volt....

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#46655) dilipok válasza Zoli1222 (#46651) üzenetére


dilipok
veterán

En 4x2ben hasznalom (mondjuk 2 ugyanolyan 2x2es kitet) es tokeletesen megy dual channelben.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#46656) becsitibi válasza H.Ezredes (#46654) üzenetére


becsitibi
senior tag

Bizony kell,én kifutottam a rendszermemóriából 4gb 32-bit-tel,ultrán állandóan lefagyott,de most már 64 bit-en 8gb rammal nincs ilyen.

na az meg a másik dolog ;]

[ Szerkesztve ]

(#46657) Cybertrone válasza becsitibi (#46656) üzenetére


Cybertrone
veterán

Főleg hogy a 32 bit ki sem tudta használni a 4 gb-ot :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#46658) Scholes9 válasza ProEvoFan (#46650) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Annyiért tényleg remek vétel volt, sajna nekem csak DDR2-es a lapom 2 slottal, így mire új lapot veszek addig kénytelen vagyok beérni ennyi rammal, de egyelőre sehol nem éreztem hátrányát, h 4 giga van a gépben :N

1920-ban játszom igen, de biztos vagyok benne, h olyan beállításokkal, amellyel nem érem el a 4 gigát :N Amúgy milyen progival lehet ezt megnézni? Lehet írták már páran, de biztosan átsiklottam felette :B

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#46659) Zoli1222


Zoli1222
őstag

Köszi, h ennyire megkönnyítettétek a dolgomat! :D Kicsit számolgatok, mérlegelek aztán lesz 2x4! :DDD

(#46660) csibe1 válasza Zoli1222 (#46651) üzenetére


csibe1
addikt

Végülis mindegy,a 2x2GB mellé is vehetsz 2x4GB-ot.A tuningnál számít inkább,hogy minél kevesebb modul legyen.
Xaels is 12GB-al(2x2+2x4) tolja,és semmi gondja vele tudtommal.
Nekem is 8GB RAM lett a gépbe,és tényleg jobban megy,kilépéskor se kell fél perceket várni,hogy feléledjen a gép,így kb 6-6,5GB-ot eszik összesen játék közben.
A BF3-nak kell ebből kb 4-4,5GB.Az Originnek meg kb 200MB.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#46661) Socket A


Socket A
aktív tag

rájöttem hogy az L96 nem noshahr TDMre lett kitalálva :(

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#46662) Xaels válasza csibe1 (#46660) üzenetére


Xaels
félisten

Pontosan. 2x2GB Kingmax és 2x4GB Kingston van. Működnek Dual Channelben gond nélkül csak megfelelően kell párosítani őket ;)

(#46661) Socket A: TDM-re nem éppen ezek a távcsövesek valók viszont megtanulsz vele csípőből fejest adni :DDD . Fél automatákkal viszont lehet nekik csapatni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#46663) kemalboy01


kemalboy01
tag

Valaki leirná nekem hogy a foregrip,flash supr és az összes ilyen fegyver finomító mire jó és mik az előnyei-hátrányai....?

(#46664) makro


makro
aktív tag

Karkados kiegészítőt hol érdemes venni?

Botban 4K viszont érdekel, hogy lehet-e olcsóbban beszerezni :U

(#46665) Zoli1222 válasza csibe1 (#46660) üzenetére


Zoli1222
őstag

Akkor már eladom a 2x2-t, ha 2x4 lesz bele...

(#46667) orichalcos: hogy érted?

[ Szerkesztve ]

(#46666) becsitibi válasza kemalboy01 (#46663) üzenetére


becsitibi
senior tag

nem semmi egy olyan táppal hajtani egy olyan konfigot amid van :U

(#46667) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Multigaming-en nem lehetne hanyagolnia figyelmeztetést rakétázásért?

Live-Die-Respawn

(#46668) polonic válasza makro (#46664) üzenetére


polonic
félisten

Az originen most akciós.

(#46669) gabipaci válasza oriic (#46667) üzenetére


gabipaci
addikt

Mármint hogy ne lássa mindenki? Vagy hogy érted?
A szabály egyszerű, minden rakétával, m320-al elkövetett ölés egy pont, a multikill is egynek számít, a harmadiknál megöl, a negyediknél kidob. Ha közben ölsz más fegyverrel, akkor megy lefelé a számláló.

Ja, és Multi-Gaming :K ;]

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#46670) Scholes9 válasza Socket A (#46661) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Attól függ, HC szerón elég jó lehet, ott nem kell fejlövés, ott még nem próbáltam ki, de nemsokára ki fogom :D Amúgy nekem kedvenc fegyóm, csak még nagyon sokat kell vele gyakorolni :) :B

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#46671) - = Zk = - válasza ProEvoFan (#46644) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nabaszki. én meg azt hittem a B2K-s mapok cpu vagy vga limitesek nálam... hát nem...
köszönöm :R...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#46672) H.Ezredes válasza makro (#46664) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Le van értékelve most 7.49 €-ra szóval most vedd meg

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#46673) makro válasza H.Ezredes (#46672) üzenetére


makro
aktív tag

Köszi, rá is nézek most!

Aztán had szóljon ;]

(#46674) Scholes9 válasza makro (#46673) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ennyiért ne hagyd ki, amúgy én vhogy dollárban is meg tudtam venni és úgy is fizettem, jóval olcsóbb volt, mintha ejróban fizettem volna, nemtom, hogy csináltam, de azóta sincs semmi gond vele :DD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#46675) H.Ezredes válasza makro (#46673) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Helyes... ;] ;]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#46676) oriic válasza gabipaci (#46669) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bocsi elírtam a nevet.

Nem, arra gondolok hogy most legutóbb próbáltuk a tankot meg heliket jeteket egymás után leszedni rakétával, és chatbe jött több embernek is, nekem is, hogy:

Rocket Spamming 1. figyelmeztetés. (lehet hogy most pont nem ezekkel a szavakkal bocsi)

WTF?

És többen is csak néztek hogy most mi van.

Live-Die-Respawn

(#46677) gabipaci válasza oriic (#46676) üzenetére


gabipaci
addikt

Ja, annyi, hogy eddig csak a második után jelent meg a figyelmeztetés, és tegnap áttettük, hogy már elsőre is szóljon, de nem büntetett érte, csak a harmadik után. Ahogy én tudom Te még killt sem kaptál sosem rakétáért, nem hogy kicket

Ja, és visszatettem, most már csak a másodiknál szól.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#46678) tkesy válasza becsitibi (#46666) üzenetére


tkesy
őstag

Miért, mi bajod van azzal a táppal?

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#46679) pohár válasza becsitibi (#46666) üzenetére


pohár
félisten

miért? proci 95W, a 7970-nek 300W a TDP-je, marad 150W a többi hardverre, amik esznek 10W-ot összesen :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46680) becsitibi válasza tkesy (#46678) üzenetére


becsitibi
senior tag

volt olyanom nekem is,amikor gtx470soc-t hajtottam állta a sarat,csak furcsállom hogy nem valami csicsás moduláris nagynevű táppal nyomul,de semmi bajom vele,hisz ismerem :R

(#46681) oriic válasza gabipaci (#46677) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem is azért írtam, csak megemlítettem. :)

Live-Die-Respawn

(#46682) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

sotiból melyik az amit megéri használni? egyelőre a 870MCS-sel megvagyok elégedve. viszonylag távolra is lő... vagy az skúló függő?! :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#46683) becsitibi válasza - = Zk = - (#46682) üzenetére


becsitibi
senior tag

usas12-őt szeretik az ellenek,főleg 12g skúlóval. :DDD

(#46684) - = Zk = - válasza becsitibi (#46683) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jóóh.. :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#46685) grimetime


grimetime
tag

oi! bárkinek van CS:GO beta giftje? adnék érte v diablo 3 beta accot vagy egy origin accot BF3-al MoH-al stb

mail: chromeshelter@gmail.com | twitter.com/chromeshelter | steam id: chromeshelterx

(#46686) grimetime


grimetime
tag

oi! bárkinek van CS:GO beta giftje? adnék érte v diablo 3 beta accot vagy egy origin accot BF3-al MoH-al stb

mail: chromeshelter@gmail.com | twitter.com/chromeshelter | steam id: chromeshelterx

(#46687) hiroki válasza - = Zk = - (#46682) üzenetére


hiroki
tag

USAS-12 az Isten!!!!!!!

Wrex: Sometimes I'm not sure if the Normandy's a warship or a traveling freak show.

(#46688) becsitibi válasza hiroki (#46687) üzenetére


becsitibi
senior tag

Az m320 után csak egy félisten :DDD

(#46689) gergo0328 válasza becsitibi (#46688) üzenetére


gergo0328
senior tag

M320-at is meg kell tanulni használni messzire pls csak akkor tudsz lőni ha betanultad h kell...közép távolra könnyű metrón nagyon közelre meg megint meg kell tanulni.

(#46690) Tibinho válasza SipiBcs (#46598) üzenetére


Tibinho
tag

már meg van! holnap neki is kezdek :K :C :R

I'm Gotham's reckoning.

(#46691) TGaben válasza Tibinho (#46690) üzenetére


TGaben
tag

Úgy készülj rá,h a multi, teljesen más lesz mint a single volt. 1000x jobb! :) Össze se lehet hasonlítani. 2 szó: szabadság, járművek. ;) Természetesen, arra mész amerre akarsz, olyan járművet viszel el amilyet akarsz, az adott pályán lévőkből. És nem csak másodpilóta vagy a repülőben, hanem odamész és felszállsz vele. :DD És ugyan ez a helinél, tanknál, dzsipinél, csónaknál,stb. Míg bele nem jössz utálni fogod,h lerak a pályára és meghalsz. Egy idő után felhúzod magad és el akarod adni, mondván: ezért fizettem,h csak meghaljak? De ne tedd! Mert aztán megismered a pályákat, fegyvereket, járműveket, (és később az ellenséget is :D ) melyikkel, mikor, - hogy vagy hatékonyabb,stb, és már "szaladsz is" megvenni a Back To Karkand kiegészítőt, az újabb pályák, fegyverek, és járművek miatt. :))

[ Szerkesztve ]

Olvasható/Írható hangszóró: Speak-R :) (TDU2, BF3/BF4, NFS RUN nick: TBAG008 LIVE/GTA IV/F1 2011 nick: Tgaben007 F1 2012: T-BAG)

(#46692) ooooobi


ooooobi
senior tag

á még mindíg nem tudom feldolgozni h folyton az ellen orra elé respawnol :(

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#46693) hiroki válasza TGaben (#46691) üzenetére


hiroki
tag

És tart ez a lelkesedés addig, ameddig bele nem szalad egy olyan idiótába aki aimbotot használ és 40x letarolja C4-es plasztikkal. Sajnos egyre több a betörés a szerverekre....

Wrex: Sometimes I'm not sure if the Normandy's a warship or a traveling freak show.

(#46694) L-e-f-i-e válasza hiroki (#46693) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

"Always with the negative waves, Moriarty...." :D

[ Szerkesztve ]

=^-^=

(#46695) kutkut válasza hiroki (#46693) üzenetére


kutkut
addikt

40x... :N Csíter -> Alt+F4 ;)

Meizu MX3 32GB

(#46696) Tibinho válasza TGaben (#46691) üzenetére


Tibinho
tag

ezzel a kis szöveggel még jobban megjött a kedvem :D
végre egy normális válasz :R
"minden kezdet nehéz" :)

I'm Gotham's reckoning.

(#46697) siriq válasza hiroki (#46693) üzenetére


siriq
őstag

Bakker nalam 15 perc korul crash-t a bc2 [link] . Per pillanat nem a legjobb linket talaltam meg de akit erint az tudja mirol van szo. Nna szoval. Mivel PB serveren egyfolytaban ez volt at kellett mennem non PB serverre. Sok volt a csalo de viszont megtanultam rejtozkodni stb ellenuk. Ami, nagyon is jol jon a hetkoznapokban. Mindenek van elonye. Igaz mar majd elatkoztam a dice-t stb-t mert nem birtak megoldani egy ilyen problemat. Aztan en magam kezdtem neki. Vacak PB hiba amit sajna nem birtam kivedeni, hogy normalisan fusson a jatek. Ennyi. Meg jott a bf3-m, leptem is.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#46698) TTomax


TTomax
nagyúr

You were disconnected from EA Online (1) ....10-böl 9szer... ilyen gyenge támogatást még online játékhoz nem láttam... ha megosztom a netem akkor meg egyáltalán nem csatlakozik... lassan elérem már,hogy átminősítsem magamban ezt a játékot... :(

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#46699) SipiBcs válasza siriq (#46697) üzenetére


SipiBcs
őstag

Mielőtt teljesen a porba aláznád "szegény" DICE-os srácokat, érdemes lenne böngészni egy picit. Gugli a barátod... de szerintem itt is 4-5 oldal olvasása után ráakadnál egy külföldi leírásra. Amennyiben ez a klikk is a nehezedre esik és még mindig egyszerűbb szapulni valamit, akkor ideírom Magyar nyelven:
- a PB Setup-ot leszeded az Evenabalance.com oldalról
- futtasd az exe-t a BF3 PB könyvtárában rendszergazdaként.
- állítsd be a BF3-at, frissítsd
- indítsd újra a géped és kérlek gondolkodj mielőtt bárkit/bármit leherótolsz.

Remélem tudtam segíteni! Jó játékot! :R

TTomax: bár nálam és másnál is előfordul "EA disconected", azért nem ilyen súllyal. Valami gond a Te rendszeredben lesz nagy valószínűség szerint. Érdemes lenne végigrágni, hogy mikori az oprendszered. Frissek e a driverek. Tuningolsz e valamilyen hardware-t. Fut e bármilyen segédprogram a háttérben. Milyen tűzfalat vagy aktív vírusirtót használsz.

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#46700) szebev válasza kemalboy01 (#46663) üzenetére


szebev
senior tag

Olvasd el ezeket a hsz-ket, hatha segit : #45589 , #45634 !

Titanfall ,Bf3,Xbox 360,LG G2 32 gb D80220B-HKG-XX + Wave 1.2 JL2/JL1,Sandisk 16gb 4class.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.