Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5501) zzola


zzola
félisten

Én tegnap belefutottam a classic hibába, enemy 0%-os kill.... :C

Only in Battlefield 1.

(#5502) juve600


juve600
nagyúr

kövezzetek meg de nekem egyenlőre nem bejövős a játék :

- tankot szerzel,ok,hülyére lősz belőle mindenkit
-probáltam több kasztot,alapból a snipert :D ,hát senkit nem tudtam lelőlni,hiába vertem bele 2-3 gólyót,az ellenfél mindig egy lövésből leszedett
-enginer kaszt,jó a fegyver,teljes tárat beleeresztem az ellenfélbe és semmi
-BF4 -hez tudom viszonyitani,abba is hatalmas noob vagyok,de ez katasztrófa

ja a tegnap este 1,5óra után tudtam belépni,az már csak hab a tortán,nagy gratula érte az EA -nak

(#5503) prokxy válasza kisza25 (#5500) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem is van már ellene rocket gun és aa mine, igy azért jobb! Én megveszem, szoval 2-en már vagyunk! :)

Ma sniperezni akarok, tegnap tankoztam, végig mvp és 20+os kd, bejön! A golyoszoros light tankkal mentem ami füstöt tol és van emergency repairja. Gyalog is jot daráltam az artillerys mp18cal, de a csipa fegyok mintha hc lenne, egy lövés és végem. Holnap pedig repcsizek. :)

Juve: alap fegyo szar, vegyél másikat. Tank meg ilyen, bf4ben is ez volt. Majd kialakul, lesz ellenfele.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#5504) Mr.Csizmás válasza Popes (#5499) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

fix ágyúkkal is szét lehet csapni, 2-3 lövés, ha nem javít bele :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5505) kisza25 válasza prokxy (#5503) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én assaultal 10/10 vagyok, ma a medic jön, tegnap jött volna, csak nem lehetett ugye belépni
Mr.Csizmás: ja azt még nem is említettem, meg a repcsik, azért 4-5 óra game kell, hogy az ember ráérezzen, meg rájöjjön, hogy mi mire jó :K ez a mentem 2 kört (ami amúgy 15 perc/ kör) és azt mondja valaki csipa OP, tank OP senki sem hal, grat nekik :R

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#5506) prokxy válasza kisza25 (#5505) üzenetére


prokxy
veterán

Azt hol látom, h hanyas szint? Mert játék közben nem dobja fel, h azzal szintet léptem.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#5507) Mr.Csizmás válasza kisza25 (#5505) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

cod lamb effekt volt nekem tegnapelőtt, mindenki csak rohangál és lő, az eszesebbje beül a tankba, de elszomorító volt, hogy a város telivan üres járművekkel, mert mindenki tdm-et akar a házak közt :U :D akkor tankoztam egy jó, valami 8-1 lett a vége, érdekes hogy a pontok dőlnek ezerrel mindenfélére.

btw. mehikói útlevél jó erre a játékra?

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5508) Popes válasza kisza25 (#5500) üzenetére


Popes
őstag

Az elején még nem nagyon volt senkinek AT Rocket GUN :D , viszont jó hogy mondod a RIFLE GRENADE - HE-t, már be is tettem. :K

Deus ex machina

(#5509) kisza25 válasza prokxy (#5506) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem szint lépéskor feldobta (legalábbis úgy rémlik:P)
amúgy mikor rámész a customize-re, jobb oldalt fent írja

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#5510) sith7


sith7
nagyúr

Assault szint mitől növekszik ?
A "sima" szint az lvl 4 -es

Fegyvereket tudtam unlockolni, kiegészítőket is lehet hozzá, mint a BF4 - ben ?

(#5511) kisza25 válasza sith7 (#5510) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

azzal játszol, ölsz, pontot foglalsz, nekem most lvl 10 és lvl32 vagyok 90% azzal mentem

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#5512) szente


szente
addikt

Sziasztok!

Haverom elfelejtett regisztrálni kódèrt, esetleg nem lenne valakinek pluszban, vagy nem tetszik neki stb? :R

Üdv.

(#5513) jsk válasza szente (#5512) üzenetére


jsk
senior tag

Már nyílt a béta, nem kell kulcs hozzá.

(#5514) Lavar


Lavar
aktív tag

Tegnap játszottam 1 - 1,5 órát, illetve ma is ugyanennyit, mivel mindkét eset ugyanúgy végződött (újraindítással).

Alapvetően tetszik a játék, szépen is fut. 40-55 FPS volt, minden HIGH-on, AA is, ma levettem mindent Mediumra, AA-t is FXAA Medium-ra, így már 90 is megvolt. Azért vettem le a beállításokat, mert gondoltam megoldja a memóriagondot, de sajnos nem. Először csak egy kevés memória hibaüzenet fogad, ha visszalépek folytatni, kilép egy directx hibával - ahogy láttam ez másnál is előfordult - miszerint győződjek meg róla, hogy legalább 2GB-os VGA-m van. Ha csak azért is visszalépek másodjára és folytatom, nem sokkal rá sötét képernyővel lefagy, így csak reset gomb segít.

Ez a bétával járó probléma, ami valószínű megoldódik később, vagy esetleg most orvosolható valahogy?
Vagy fogadjam el, hogy a 8 GB kevés neki.
Ahogy látom más is játszik a kis 950-essel, nem igazán ez a probléma itt szerintem.

A light tankot használva, conquestben pontokat védve nagyon könnyű első helyen maradni egyébként. :D

[ Szerkesztve ]

(#5515) sith7 válasza kisza25 (#5511) üzenetére


sith7
nagyúr

Csak azzal játszottam, de akkor ezek szerint a lvl 4 kevés az első szinthez

(#5516) szente válasza jsk (#5513) üzenetére


szente
addikt

Akkor csak az 1nappal előbbi játékhoz kellett a kulcs?

(#5517) kisza25 válasza Lavar (#5514) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem gtx 950, fullHD low-on is majdnem elhasználja a 2GB-ot, de még 1x sem lépett ki, próbáld ki low beállítással. Mondjuk nekem 16GB RAM van, abból 7,7GB van használatban játék közben, ha videóram elfogy rendszer RAM -ba kezd el dolgozni, de az is elfogy akkor van az amit írsz szerintem

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#5518) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Origin megint halott?

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#5519) Lavar válasza kisza25 (#5517) üzenetére


Lavar
aktív tag

De 16 GB-od van, nekem 8, lehet ezért. :K

szerk.
Megnézem. :)

[ Szerkesztve ]

(#5520) edari válasza kisza25 (#5517) üzenetére


edari
őstag

Mediumon is bírja a 950.

[ Szerkesztve ]

(#5521) BIZ0906


BIZ0906
aktív tag

Miért nem tudom ezt a "béta" cuccot normálisan 1920x1080p 60Hz-n futtatni amit belépek a beállításokba vissza állítja 60i-re ami kurva gagyi :S

(#5522) kisza25 válasza edari (#5520) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

csak 1 kört mentem úgy (medium), de akkor már kevés volt az FPS, ha 80 alá beeset már darabosnak tűnik a GAME, ezért vettem le ezt is LOW-ra, így 80-130 FPS helyzettől függően, legtöbbször 90-110

(#5523) Tesla93: ja tuning nélkül 106% is volt:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#5523) edari válasza kisza25 (#5522) üzenetére


edari
őstag

Érdekes. Nekem strix-es verzió van (ugye külön tápcsati), de egyszer se éreztem darabosnak. Lehet neked már kifut a tdp-ből.

(#5524) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Na végre sikerült lerenderelni és feltölteni youtubra: BF1 GTX 1070 gameplay. Az elején még kicsit bénázgattam de a végén meguntam és beültem a heavy tankba, na az már tetszett! :DDD Egyébként sokmindent kipróbáltam, nekem bejön de még nem döntöttem el, hogy megvegyem-e launchra.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#5525) szente válasza BIZ0906 (#5521) üzenetére


szente
addikt

Nekem is ilyen, a beállításokban nekem úgy írja, mint ha 1920x1080p 60Hz lenne, de ha vissza lépek az asztalra, akkor össze van ugorva a böngésző ablaka.

(#5526) gyiku válasza prokxy (#5503) üzenetére


gyiku
nagyúr

viszlat! :DDD

hüllő

(#5527) v!ct0y válasza kisza25 (#5500) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nekem jó így is a tank de biztos ki fogják herélni a sírók miatt.

(#5528) AAtt1la válasza kisza25 (#5500) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Erről ez a videó jut eszembe[link]
Nehogy kisírják a nerfet az only infi játékosok.

(#5529) BIZ0906 válasza szente (#5525) üzenetére


BIZ0906
aktív tag

Nagyon remélem, hogy javítják így elég gáz. Az elején mikor beléptem jó volt amint a video beállításokat állítom és elmentené azonnal átállítja és más frekvencián megy a monitor.

(#5530) B.Á.L.!.N.T


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Na ennyit a nagy beta-ról :D

Indítanám, indul is, csak épppen directX error... a hang megy tovább ,kapok egy hibaüzenetet azt heloszia :D

Legfrisebb driver van fent.

(#5531) edgR válasza B.Á.L.!.N.T (#5530) üzenetére


edgR
őstag

Nem dx12-vel fut véletlenül?

(#5532) B.Á.L.!.N.T válasza edgR (#5531) üzenetére


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Hmm mondjuk az lehet.. mert az afterburnernek a kiírása nem szokott látszani dx12 alatt, és itt se látszik.

Gondolom van erre vmi megoldás h dx11-ben induljon igaz ? :)

(#5533) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Még mindíg szarakszik origin is stb... eddig max ha fél órát toltam... :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#5534) edgR válasza B.Á.L.!.N.T (#5532) üzenetére


edgR
őstag

options-ben állítsd vissza dx11-re (az az alapértelmezett, ha win10ed van, akkor is); ott írják is, hogy a dx12 fícsörök erősen fejlesztés alatt állnak. Nekem is crashelt 12 alatt, plusz lassabb is volt. Semmi értelme egyelőre.

(#5535) kisza25 válasza v!ct0y (#5527) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ha valami kellene az egy csipa limit, mert ott hasalnak egymáson a sziklán hármasával:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#5536) prokxy válasza gyiku (#5526) üzenetére


prokxy
veterán

Leszek én 4-ben is, nyugi! :D Vedd meg és tankozunk együtt! ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#5537) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Megvan a kedvenc járgány :D

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#5538) jozefgucci1 válasza Lavar (#5514) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Végre valaki akinek ugyan az a problémája mint nekem :O Pontosan ugyan azt produkálja amit leírtál . Nálam is "csak 8Giga Ram van " és abból momitorozva el is fogyaszt 7,7-et . Szerintetek ez javulni fog vagy érdemesebb beruháznom egy 2x8gigás kittbe ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#5539) Laraxior válasza jozefgucci1 (#5538) üzenetére


Laraxior
titán

Hosszútávon, meg figyelembe véve a ram árakat, mindenképpen 16GB :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5540) spanglee001 válasza jozefgucci1 (#5538) üzenetére


spanglee001
addikt

ne ingereljél nálam 14 gigát is beszívott már :DDD már készítem felefelé az asszonyt, hogy várhatóan októberbe fog kelleni még 2x8gigás kit :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#5541) B.Á.L.!.N.T válasza edgR (#5534) üzenetére


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Hát én visszaállítanám ha lehetne, csak az a gond, h már ott kidob amikor az van h el kéne fogadni a felhasználási feltételeket...

De igen, ettől függetlenül esélyesnek tartom h ez a gond.

(#5542) gyiku


gyiku
nagyúr

nem az van veletlenul, hogy annyi ramot foglal le, amennyi van?

hüllő

(#5543) Balika23hun válasza AAtt1la (#5528) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Nos itt az eredménye a BF4-nek ahol célozni se kellett az mbt law-al hogy eltaláld a tankot (meg az egyéb bemérős szarokkal). Most nem tudnak elintézni 3 olyan konzerv dobozt amiből 2 lassú, basszott nagy és korlátozott szögben tud lőni.
De remélem ezúttal nem hallgatnak a nyafizókra. Egy tank legyen erős, hisz az a feladata hogy törje az utat a gyalogosok számára. Ezért vetették be ezeket a monstrumokat az 1 vh.-ba hogy ne a katonáknak kelljen megrohamoznia a másik árkot a szögesdrótokon keresztül.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#5544) Laraxior válasza Balika23hun (#5543) üzenetére


Laraxior
titán

Még így sincs a mapon 5-6 tank, úgyhogy felesleges nyafizni :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5545) AAtt1la


AAtt1la
aktív tag

Van 2x4GB ram a gépben,ha vennék hozzá még ennyit,akkor teljesítményben rosszabb lenne mint 2x8?

(#5546) Def26


Def26
félisten

Tegnap még toltam 4 órát most 23 szinten vagyok. Egyre inkább tetszik csak azt nem tudom, hogy a soma verzió 5 mapja mennyire unható meg.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5547) kisza25 válasza Balika23hun (#5543) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

hát ez az, pont ezt mondom, hogy még így is egyedül is szedtem szét tankot, csak kicsit taktikázni és bujkálni kellett hozzá, meg megfelelő irányba szaladni:P
attól is függ mennyien ülnek benne
Nyíltan rárohanni egy tankra gyalog.... naná hogy meghalsz, de szerintem ez is a normális:)

AAtt1la: a memóriavezérlőt jobban terheli és nagyobb az esély, hogy nem akarnak együtt működni, ha nem teljesen egyformák

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#5548) jozefgucci1 válasza spanglee001 (#5540) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Karácsonyra úgy is asztali pc-t kap a gyerek így akkor úgy néz ki , hogy megvan a ram a gépemből és akkor én cserélem 2x8-ra. :DDD + akkor már a 120-as SSD is megy át oda és jön egy nagyobb az enyémbe .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#5549) tomas51


tomas51
senior tag

Saját felvétel, Minden maxon vsync-off. MSI 1070 Gaming
Egy kis autózás :D

(#5550) szente válasza spanglee001 (#5540) üzenetére


szente
addikt

Nekem 16GB van, tegnap játszottam vele 2 órát, de már szólt a WIN10, hogy zárjam be a programot, mert el fog fogyni a memória. :U

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.