Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6351) gyiku válasza daveoff (#6350) üzenetére


gyiku
nagyúr

ez is megy majd a sullyesztobe, mint a hardline + battlefront.
ebbol nem kalapalnak ki egy rendes bf-et, az tuti.

hüllő

(#6352) k-adi


k-adi
nagyúr

Na akkor lesz új pálya béta végefelé vagy lehet törölni ezt a kaksit? ;]

(#6353) huby80


huby80
senior tag

Javitották a kaszt fejlödést is már végre :C :K

(#6354) Raymond válasza gyiku (#6351) üzenetére


Raymond
félisten

Konnyen lehet, mert en BF3-at meg jatszottam aztan a BF4-et kihagytam (par honapja megvettem 10EUR-ert de meg mindig ott van a dobozban celofanba csomagolva), aztan a SWBF-ot megvettem amikor kijott es szepnek nagyon szep volt, de a jatekmenet nekem nem jott be igazan. Ezzel is ugyanaz a gond, valahol a SWBF es a "klasszikus" BF kozott van, de nem eleg "klasszikus" nekem. Gyonyoru a jatek, jol megy a kartyamon es eljatszanak vele itt-ott, de nem 60EUR-ert.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#6355) CptAdamica válasza k-adi (#6352) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nem lesz új map, törölhető.

Megyen!

(#6356) Snip3r_HUN válasza prokxy (#6330) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Snipert Lv10-re feltoltam,csak az nem tetszik benne hogy nem hat a lövedékre a fizika,bf3/4 után elég furcsa volt.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#6357) xyzikeee válasza gyiku (#6351) üzenetére


xyzikeee
aktív tag

Nem teljesen értem az emberek háborgását a játékot illetően.
BF4 után teljesen át kell szokni a BF1-re, és az első pár köröm valami borzasztó volt. Azonban kezdek belejönni, és ahogy egyre jobban megy, egyre jobban tetszik is a játék.
A battlefront beütés egyértelmű, ezt én se mondanám pozitívnak, van egyfajta olyan érzésem, hogy "arcadeosították" a "szimulátort".

A legnagyobb probléma nem a játékkal van, hanem a szar szerverekkel.... Az viszont valóban botrány néha.

(#6358) Raymond válasza Snip3r_HUN (#6356) üzenetére


Raymond
félisten

Ez csak a sniper-eknel van? En Assault-al jatszok es ott van bullett drop rendesen. Ha valakire a tavolban lovok akkor kell kompenzalni rendesen.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#6359) Xaels


Xaels
félisten

Havas pálya nem is lesz az alapban? Azt nem nagyon láttam a kiszivárgott képen.

Tegnap haverral játszottunk. C és F pont között voltunk amikor megjelent az enemy Heavy tankja. dobtam rá amim volt és elindult rám. Meghúzódtam egy kis szikla kiszögelés tövében. Nem látott meg és átment felettem. Durva élmény volt, haver is mondta nem hitte, hogy túlélem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6360) Snip3r_HUN válasza Raymond (#6358) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Snipereknél semmi,Gewehr98 Sharpshooterrel tolom,nem a legerősebb,de fejre elég egy lövés (kivéve persze ha elit :D ).

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#6361) daveoff válasza Raymond (#6358) üzenetére


daveoff
veterán

Az assault fegyvereknek olyan szórása van, amit nem is lehet kompenzálni, legalábbis a lövedékeknek csak a töredékét tudod, akármilyen recoil kontrollt alkalmazol, mert ugye a visszarúgást meg lehet fogni, de a szórással nem tudsz mit kezdeni. Talán majd a kiegészítők javítanak rajta. Teljesen más a lövedék fizikája is, mint eddig, nagyon furcsa az egész, sokszor nem tudom eldönteni, hogy miért nem találok célba. Olyan mintha teljesen más történne a képernyőn, mint amit csinálok.

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#6362) dokee78


dokee78
félisten

Na pár órája még gameplay videót is rögzítettem1680x1050,most meg a menüben is 17 FPS van.
Mi lehet a gond,mintha nem menne a GPU:

GTX 750
GPU Core Clock [MHz] 405.
GPU Memory Clock [MHz] 202.5
Memory Used [MB] 1830
GPU load 100

Valami ötlet?

(#6363) k-adi válasza Xaels (#6359) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ja egy hegyes havas pálya jó lenne... :U

(#6364) scope2007


scope2007
addikt

nem azért, de előbb jöttem csak rá, hogy a vonat vezetőjének is van kettes ""FEGYVERE"" :DD
tehát kilő valamit a levegőbe és picit lehet irányítani.. gondolom spotolni lehet.. igaz nem sikerült, hiába nyomkodtam :D nemtom
valaki esetleg tudja?

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#6365) csa33ee


csa33ee
aktív tag

Majd egyszer talán végigjátszom az egy jétékos kampányát.Remélem izgi lesz.

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#6366) k-adi válasza csa33ee (#6365) üzenetére


k-adi
nagyúr

A single része valószínűleg hangulatos lesz, de a BF alapvetően egy multi orientált játék (lenne).. :K

(#6367) Xaels


Xaels
félisten

MSI AB DX12 Overlay ha valakit érdekel.

(#6363) k-adi nekem a téli és az őszi pályák tetszettek mindig igazán, illetve azok után az élettel teli zöldek. A sivatagosokat nem nagyon.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6368) Raymond válasza dokee78 (#6362) üzenetére


Raymond
félisten

A 380X-en nem tapasztaltam kulombseget Ultra es High kozott, ugyanazt az atlag 60 FPS-t hozza mindketto. Eleg furcsa. A masik meg hogy probakepp Ultran hagytam tegnap de valtottam, TAA->FXAAHigh es HBAO->SSAO es alacsonyabb lett az FPS. Pedig azt remeltem ugy marad stabilan 60 felett allandoan.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#6369) IntelKiller7 válasza k-adi (#6366) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Még mindig az. Utolsó normális kampány talán BC2-ben volt. BF3-ban is tetszett, a BF4-től meg hányingerem volt. Csak azért vittem végig, hogy meglegyenek a dogtagek multiba xD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6370) k-adi válasza Xaels (#6367) üzenetére


k-adi
nagyúr

A sivatagos pálya se rossz amikor van homok vihar, eléggé hangulatos szerintem az is

(#6371) IntelKiller7 válasza k-adi (#6370) üzenetére


IntelKiller7
veterán

BF4-es homokviharnál ez sokkal jobb. Az borzasztóan idegesítő volt. Itt azért annyira nem. -számomra-

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6372) Xaels válasza k-adi (#6370) üzenetére


Xaels
félisten

Az időjárás nagyon feldobja. Köd is nagyon jó. Nincs bajom egyébként a Sinai-val. Nem a legjobb BF pálya amin játszottam, de nem is a legrosszabb. Magam részéről elég kiegyensúlyozottnak érzem magát a térképet. Egyik csapatnak sem kell messzebb mennie vagy lehetetlen helyről indulnia.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6373) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

CQ-ben eltörölték az időlimitet. Innentől az nyer aki először eléri a 300 pontot.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6374) guftabi96 válasza IntelKiller7 (#6373) üzenetére


guftabi96
addikt

Pont most néztem, hogy milyen régóta megy már, aztán nézem, hogy változtattak.

Valahol olvastam reggel, hogy állítólag a dinamikus időjárás nem mindenkinek ugyan olyan. Ez igaz?
Tehát: ugyan azon a szerveren, egy időben lehet, hogy nálam homokvihar van, a másik játékosnak pedig szikrázó napsütés. Gondolom ez fake, mert azért ez elég meredek lenne.

Egyébként most nagyon nagy lag volt, mindenkinek 100 körüli pingje volt, nem is adta olyan jól a lövéseket sem. Végre kipróbáltam huzamosabb ideig a csipát is, csak hogy ne alaptalanul szidjam őket :D
Ott is volt olyan lövés, hogy kb 3 méterről nem adta be, pedig tisztán rajta volt a célkereszt a fején.

#KeepFightingMichael

(#6375) scope2007 válasza IntelKiller7 (#6373) üzenetére


scope2007
addikt

na előbb voltam pont olyan szerveren először, ahol vagy egy órára volt állítva az idő limit
szóval elment 300 pontig és akkor lett vége.. sajnos nem tettem favba a szervert :D

ja akkor változtattak azóta :D most olvasom lejjebb

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#6376) Xaels válasza scope2007 (#6375) üzenetére


Xaels
félisten

Vannak előzmények is ha tudod melyik volt :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6377) dokee78 válasza dokee78 (#6362) üzenetére


dokee78
félisten

Gép restart megoldotta.

(#6378) IntelKiller7 válasza guftabi96 (#6374) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Azért ezt nem hiszem :D BF4-ben is volt ilyen már szóval.. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#6379) kisza25 válasza prokxy (#6326) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én nekem 10/10 és a medic is fejlődik szépen :F

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#6380) kisza25 válasza daveoff (#6350) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

te biztos jó játékot töltöttél le :F ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#6381) prokxy válasza kisza25 (#6379) üzenetére


prokxy
veterán

Lehet, h az volt a gond, h ha volt is szabadidőm, akkor azon a szerveren mentem végig, meg néha egy is rush és ennyi...pedig sokat gyalogoltam és foglaltam... :F

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#6382) daveoff válasza kisza25 (#6380) üzenetére


daveoff
veterán

lehet nem, mert most megint 5 perc alatt úgy elintézett idegileg, hogy mindjárt kettétörök valamit... :W

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#6383) #35434496 válasza daveoff (#6382) üzenetére


#35434496
törölt tag

A gépre vigyázz a tűzoltóautó szèp marad az asszony. :DDD

(#6384) kisza25 válasza daveoff (#6382) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

mp18 experimental-t próbáltad már, nekem az elég pontos és jól adja

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#6385) daveoff válasza kisza25 (#6384) üzenetére


daveoff
veterán

az ezen a pályán max a faluban ér valamit, ha szétkempeled magad a házak között...

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#6386) kisza25 válasza daveoff (#6385) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

szívesen raknék fel neked videót, hogy én hogyan csinálom, de szar a netem:P
2 pont között, vagy járművel megyek át, vagy sziklák mentén, a snipereket, meg AT rocket gun-al szedem ki, házak között, meg csipőből is adja

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#6387) daveoff válasza kisza25 (#6386) üzenetére


daveoff
veterán

most nézem, ilyen fegyvereim még nincsenek is, meg nem is tudom feloldani.

nem hinném, hogy sok újat tudnál mutatni.... :P

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#6388) Xaels válasza daveoff (#6385) üzenetére


Xaels
félisten

Miért kéne szétkempelned magad? C-D-F pontok között lehet mozogni. Ha kerülsz akkor befogható B illetve még G sem annyira veszélyes gyalogosan. Lovat elég hamar találni vagy kis járgányt a mozgáshoz. Ritka egyébként, hogy a 3szöget tartósan megtartja valamelyik csapat. Az Mp18-al pötyögj 2-3golyókat addig nem szór olyan durván.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6389) daveoff válasza Xaels (#6388) üzenetére


daveoff
veterán

nem hinném, hogy oktatásra szorulnék hogy kell lőni, de hagyjuk is, megoldottam a problémát. töröltem a picsába, én tényleg megpróbáltam élvezni a játékot, de ezt nem lehet, akármit csinálok, feleslegesen nem erőltetem tovább....

így még egy játék sem húzott fel a pc-s pályafutásom alatt, mint ez....

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#6390) Giii


Giii
senior tag

Sziasztok!6970-es kártyám van,de sajnos crimson "hiányában nem indul el.16.20-as crimsonra hivatkozik.HD szériával már nem lehet akkor játszani?

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#6391) Xaels válasza Giii (#6390) üzenetére


Xaels
félisten

[link] esetleg ezzel?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6392) Giii válasza Xaels (#6391) üzenetére


Giii
senior tag

Itt mit kell kiválasztani? :B

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#6393) Dtomka


Dtomka
veterán

Volt valami frissítés\módosítás? Eddig csökkent az idő nem?

(#6394) Xaels válasza Giii (#6392) üzenetére


Xaels
félisten

[link] itt alul nem jön be? A Crimson Beta-val.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6395) kisza25 válasza daveoff (#6387) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

jobb inf játékosnak tartalak magamnál, szóval hagyd abba a nyafogást és szedd össze magad, oldj ki pár fegyvert és próbálj másként játszani, mint bf4-ben, mert az itt nem megy :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#6396) Venyera7 válasza daveoff (#6389) üzenetére


Venyera7
senior tag

Nálam is ez a helyet... Amikor játszok vele annyira felb@sz agyilag, hogy tegnap majdnem szèttörtem a billentyűzetem... :DDD :W

(#6397) daveoff válasza kisza25 (#6395) üzenetére


daveoff
veterán

összeszedhetem én magam, de nem azzal van baj, a K/D itt is megvan, maga a játék élvezhetetlen számomra, tényleg egy jó pillanatom nem volt a bétában. alfa még jobban tetszett, de az is unalmas volt, ez meg unalmas, és idegesítő is egyben. na tényleg töröltem, szóval nekem ennyi volt, majd a véglegest vagy megveszem egyszer, vagy nem. majd olvasgatom a topikot, aztán meglátom.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#6398) #02119936 válasza Venyera7 (#6396) üzenetére


#02119936
törölt tag

Én csak simán kiábrándultam belőle. Ez a homok dűnés pálya, olyan szar hogy az csak na. De most komolyan melyik sivatagban vannak ilyen szörnyszülött hegyek és mind teli van kemperrel WTF?
Hardline után ez vissza lépés nem kicsit. :U

(#6399) Snip3r_HUN válasza #02119936 (#6398) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Láttál már képeket a helyszínről vagy csak találgatsz ? :U Arról meg nem a játék tehet hogy tele van camperekkel,az csak a játékosokon múlik.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#6400) N@idia válasza daveoff (#6397) üzenetére


N@idia
őstag

Én mar csak nevetek a hozzászólásaidon :DDD Esküszöm a barátnőm nem panaszkodik ennyit, mint amennyit te itt panaszkodtal. ;] Az a baj, nálad hogy nem tudsz elszakadni a bf4-tol és azt próbálod játszani ami itt váljunk be nem igazán játszható, mert ez teljesen más. Nekem tetszik a játék jókat szórakozom vele és a bugok is elég poenosak haverokkal ezen is jókat nevetünk :D tuti vétel a játék :C

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.