Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6301) Xaels válasza boogie84 (#6300) üzenetére


Xaels
félisten

+AT Rocket és a sima gránát is sebez valamennyit.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6302) CptAdamica válasza djculture (#6294) üzenetére


CptAdamica
veterán

Az jobb lenne, ha itt is elakadnál 2 méterenként? :D Továbbra sem a Battlefront az alapja. :)

Megyen!

(#6303) kisza25 válasza boogie84 (#6300) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

AT granat 2db+ a kézigránát helyére is lehet AT gránátot tenni+ AT rocket gun (ehhez van 4db rakéta 18-30-ig sebeztem már vele) :)
Ja meg kiszedek gyalogot és felszedem a fegyverét, egyből van új gránátom is:D
ja és vannak telepített ágyuk abból 3 elég egy tankba
lofagi : most is fejlődnek a fegyverek, az első vh-ban ennyi volt, amúgy nekem pont bejön, hogy pl. lóval beszáguldok a városba, lekaszálok valakit, felveszem a fegyverét és aprítok vele, mert olyan van nála amit én is megszoktam,

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#6304) toBIN


toBIN
tag

Ledobtam egy bombert egy impact granattal : :DDD :DDD Ennel szebb triple killem sosem lesz

[ Szerkesztve ]

(#6305) wjbhbdux válasza deadwing (#6297) üzenetére


wjbhbdux
veterán

az egyik erdei pályán lesz valószínüleg jelen az osztrák-magyar sereg [link]

/s

(#6306) Chrys_ válasza toBIN (#6304) üzenetére


Chrys_
addikt

az szép :)

(#6307) spanglee001 válasza deadwing (#6297) üzenetére


spanglee001
addikt

"a Monte Grappa-n és az Empire's Edge-en lehet majd a Monarchia csapataival harcolni, magyar nyelvű hangfájlokat már megtalálták a játék fájljaiban szoval az 100% lesz :D"'
fészbukról van :DDD nem bánnám ha így lenne

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#6308) kriszpontaz válasza wjbhbdux (#6305) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Most ugye a Törökök a saját nyelvükön ordibálnak. Kíváncsi vagyok hallani fogunk-e benne magyar kiáltásokat?

(#6309) boogie84 válasza Xaels (#6301) üzenetére


boogie84
veterán

& kisza:
Koszi a tippet.
Granatot elveztem ill. ereztem h sebez. AT granat megint vili, az AT rocket nem volt vilagos. Persze a telepitett agyukkal is csak akkot er valamit az ember, ha nincs spotolva. Kulonben egybol 5 sniper lo rad...

Mas: idonkent egy-egy szerveren erzem ugy h keves a gep a jazekhoz. Masik szerver jo. Nagyon beta verziot probalhatunk most ki, ugy erzem.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#6310) regener válasza boogie84 (#6300) üzenetére


regener
veterán

1 light antitank gránát, 2 antitank gránát és 3 dynamit lehet nálad egyszerre :D

(#6311) aerosmith válasza 1m1s (#6174) üzenetére


aerosmith
őstag

+1

(#6312) Laraxior válasza regener (#6310) üzenetére


Laraxior
titán

Ha egy kicsit értelmesebb ember ül a tankban, akkor a felét sem tudod elszórni az a baj :DDD
Ha meg nincs is más körülötte akkor eleve felejtős. Kell azért pár feláldozható emberke akik legalább zavarják a tankot, hogy ne tudja honnan kapja...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6313) taknyí válasza kriszpontaz (#6308) üzenetére


taknyí
senior tag

Ja lesz: jönni ide, kici löszer neked...

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#6314) boogie84 válasza regener (#6310) üzenetére


boogie84
veterán

Hat persze, de a 62-es szerveren nem 1v1 lesz light tank vs boogie :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#6315) adise válasza Laraxior (#6278) üzenetére


adise
őstag

ez jó hogy magyarázod hogy semmi nem fut közbe látni, hogy mindenféle szar felesleges program ott fut neked plussz egy böngésző kitudja hány tabbal. :C

(#6316) prokxy válasza adise (#6315) üzenetére


prokxy
veterán

Ez nem az XP és az 512MB ram, h ezen kelljen spórolni! :D
Nekem 16GB ram van, pár dolog fut a háttérben, de semmi extra kacat, és 12GB ramot szépen bezabál, virtuálisból szinte semmit. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#6317) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

[link] 1:24 :Y

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#6318) Lavar


Lavar
aktív tag

Most volt először, hogy úgy lett vége a körnek, hogy valamelyik oldal elérte a 300-at és nem az idő járt le. De most nem is számlált vissza az idő, pedig eddig így volt.
Egyik tag a csapatban 173-3-as statot hozott össze, persze így is vesztettünk, hiába csalt. Vagy 30 perc alatt ez teljesíthető, ha csak a killekre megy? :N

Mellesleg azonos beállítások mellett több fps-em lett, viszont több microlag is ami még zavaróbb, mintha kevesebbel futna.

Ha kijavítják a hibákat - főleg a memóriagondot - lehet, hogy megveszem, persze nem rögtön csak ha a vélemények is jók lesznek a megjelenés után, mert valahogy nem tudom megunni. Már elég, hogy nem jelen-jövő korban van.

[ Szerkesztve ]

(#6319) dokee78


dokee78
félisten

Van egy olyan érzésem,hogy jobb lesz a végleges BF1.
Nem konkrétan a bugokra gondolok,hanem a sok agyhalottra.

Ezzel a light tankkal tényleg össze lehet hozni jó statokat,még nekem is.
Van tapasztalat a BF3,BF4 után,hogy a béta és végleges között mennyi különbség lesz?
Arra gondolok,hogy jobban futottak a végleges kiadások a bétáknál?
Vagy később következett be a jobb optimalizáltság a patchek után?

(#6320) gyiku válasza dokee78 (#6319) üzenetére


gyiku
nagyúr

a 4et pl a beta utan vagy 2 evvel fejeztek be :DDD

hüllő

(#6321) daveoff válasza dokee78 (#6319) üzenetére


daveoff
veterán

Inkább később javították, legalábbis eddig ez volt jellemző, a béta és a megjelenés közti állapot szinte nem változott semmit. De most azért van még idő a megjelenésig, biztos balanceolják a dolgokat, javítanak egy-két dolgon, mert a jelenlegi állapot több sebből, komolyan vérzik. Aztán az is benne van a pakliban, hogy megjelenéskor még rosszabb lesz, mint most, vagy pont rossz irányba mennek el a balanceal.

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#6322) prokxy válasza dokee78 (#6319) üzenetére


prokxy
veterán

Javítás biztosan lesz, csak nem értem, mert pl. Blizzardéknál ott a PTR szerver, felmész, tesztelsz és jönnek a javítások, aztán úgy meg ki live-ra. Na most már csak 3,5 nap van az open bétából és még egy javítás nem jött, pedig a szintlépős bug vagy a körbe forog rajtam az erényöven bug, netalán a létráról az űrbe katapultáló hiba simán javítható lenne...ha ma-holnap ezeket javítanák, akkor még volna idő visszajelezni, az újabb hibákat feltárni, stb.
De az indulás óta nem jött semmi frissítés, szóval nem értem őket. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#6323) dokee78 válasza daveoff (#6321) üzenetére


dokee78
félisten

Na mindegy is,mert biztos csak akciós áron fogom megvenni.

gyiku Lehet ezt is mire megveszem lemegy 1-2 év,mint a másik 2 játéknál.
Persze Hardline és SW még mindig nem érdekel 3k-ért sem.

prokxy Még a szintlépős bug is benne van?
Pedig 3-4 menet is lemegy nekem egy adott szerveren.

M@rdel Minimapot még nem is láttam. :U

[ Szerkesztve ]

(#6324) M@rdel


M@rdel
őstag

A minimapon nálatok megjelennek a spotolt enemyk?

(#6325) edari válasza M@rdel (#6324) üzenetére


edari
őstag

Meg.

(#6326) prokxy válasza dokee78 (#6323) üzenetére


prokxy
veterán

Nem az, h 35-ről lépsz 36-ra, hanem, h pl. assaulttal lvl1-ről lvl2-re, na nekem ez még 1,5-en van! :(((

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#6327) dokee78 válasza prokxy (#6326) üzenetére


dokee78
félisten

Az ellen mit kell tenni?
szervereket kell váltani,mert nekem még félnél sem jár 13 óra játék után.

(#6328) voodoo98 válasza prokxy (#6326) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Ez nagyon bugos még szerintem, nekem 1-en sincs egyik sem és az assault class-ban a career oldalon ki tudtam lockoni mindent, de szintem biztosan nem 0. Bőven 3 felett lehetek.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#6329) edari válasza prokxy (#6326) üzenetére


edari
őstag

Akkor megy a legjobban ha pontokat foglalsz.

(#6330) prokxy válasza dokee78 (#6327) üzenetére


prokxy
veterán

Így van és nekem kell egy friend request-et küldeni! :) De itt a bétában nem érdekel, már nincs elég idő arra, h lvl4 legyek, majd a véglegesben. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#6331) gyiku válasza prokxy (#6322) üzenetére


gyiku
nagyúr

a bermuda haromszogekkel is kellene kezdeni valamit, csak ugy nyeli el a dzsippeket :K
egyet mondjuk en lottem bele, nezett is a 3 majom, hogy hol van aloluk a jargany :DDD

hüllő

(#6332) makro


makro
aktív tag

Üdv néktek!

Hétvégén lakótársam gépén sikerült kipróbálnom a Battlefield sorozat következő részét. Bugokat én is találtam jó párat, de ezektől eltekintve nagyon hangulatos kis játékot sikerült összehozni. A letisztult HUD kifejezetten tetszik, illetve a testreszabhatósága :)

Esetleg arról van valakinek infója, hogy a béta alatt lesz e új pálya ?

(#6333) prokxy válasza gyiku (#6331) üzenetére


prokxy
veterán

Vedd már meg neizéjjé!!! Tegnap is tök jót tankoztunk zéróval meg a szkájjal! ;) :K Mára repcsizést tervezek és egy kis medicezést! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#6334) Németh Péter válasza Xaels (#6244) üzenetére

A BF1 memory leak-es, néha elfelejt memória területeket felszabadítani. Én figyeltem Afterburner-rel a memória használatot és folyamatosan emelkedett. Mondjuk nem vártam ki, amíg megeszi az összeset, de kb. 12GB RAM használatnál léptem ki egyszer. Általában 8GB-al indít, utána jóízűen el kezdi eszegetni a szabad memóriát.

(#6335) gyiku válasza prokxy (#6333) üzenetére


gyiku
nagyúr

en ezert a fosert penzt nem adok :N
ha lesz vmi jo kis radeon bundle, akkor talan elgondolkodom.
belegondolva ez is kiesik, mert a jelenleginel erosebb vga nem nagyon akar mostanaban jonni :U

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#6336) prokxy válasza gyiku (#6335) üzenetére


prokxy
veterán

radeon bundle, majd talán 2-3 év múlva...ki fog akkor engem fellökni, players111? :D
Pedig a landshipen jól mutatnál miközben rúdtáncolsz és javítasz! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#6337) deadwing


deadwing
addikt

Az miaz az elefántölő puska az E-nél? Hogyan híjják? 1-szer volt nálam, 50-et sebzett a kis páncélos UAZ-on.

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#6338) makro válasza deadwing (#6337) üzenetére


makro
aktív tag

Na igen az jóféle, a repülők is szépen potyognak tőle :DDD

(#6339) prokxy válasza deadwing (#6337) üzenetére


prokxy
veterán

E-nél? Én oda max repcsivel megyek! :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#6340) #35434496 válasza prokxy (#6336) üzenetére


#35434496
törölt tag

"rúdtáncolsz és javítasz!" Besírtam! :DDD

(#6341) gyiku válasza #35434496 (#6340) üzenetére


gyiku
nagyúr

visszamenje', te FoSmud gyongye. link :DDD

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#6342) dokee78 válasza prokxy (#6339) üzenetére


dokee78
félisten

Az a baj azzal a ponttal,hogy messze van.
Az kevesen szokták támadni.
Én azért néha betámadom lovacskával.

(#6343) Ellia


Ellia
addikt

Battlefortress 1. sry, ha volt már, de ez jól sikerült :)

(#6344) Xaels válasza deadwing (#6337) üzenetére


Xaels
félisten

Az az Elite Class Tank Hunter. F-nél van a Sentry pl.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6345) blaca83 válasza }{3@Đ$}{0ot (#6317) üzenetére


blaca83
őstag

"Szuper csillagharcos"..!
Nagyon jó összeállítás és nagyon összejött neki minden, vagy ennyire jó játékos... :))

[ Szerkesztve ]

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#6346) Raymond


Raymond
félisten

Valamit allitottak tegnap ota mert most volt ket meccsem is egymas utan ahol talan 5-10 perc alatt elertuk a 300-at. Eddig ilyen soha nem volt, mindig az ido jart le es jo ha volt 200 pont az egyik felnel.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#6347) Laraxior válasza Raymond (#6346) üzenetére


Laraxior
titán

Gondolom unalmas volt már a 20 perces kör. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#6348) F1rstK1nq válasza Raymond (#6346) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Volt szerver update délelőtt az összes platformon. Szóval jól érzed. :K
Végre hosszú meccsek lesznek.

[ Szerkesztve ]

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#6349) Rony949 válasza kriszpontaz (#6308) üzenetére


Rony949
őstag

Szerintem németül fognak vakerálni.

(#6350) daveoff


daveoff
veterán

Na ebben a két-három napban próbáltam úgy kikapcsolódni a játékkal, hogy tényleg félre tettem minden előítéletemet, rossz élményemet, és próbáltam úgy játszani, mintha ez egy teljesen új játék lenne, próbáltam nem hasonlítani semmihez. Aztán most jutottam el oda, hogy felesleges ezt erőltetni, nem az én játékom lesz ez. Egyszerűen egy olyan pillanatom nem volt a játékban, amikor azt mondtam volna, hogy igen élvezem, nem tudom letenni. Gyalog szörnyű a játék, egyedül a csipa, amivel el lehet lenni, tele is van vele az összes szerver, na meg a tank, ha az ember szökő évente egyszer hozzájut, de az meg nem szól másról csak a fragezeséről. Amúgy vannak benne tényleg jó dolgok, és lehetne belőle tök jó játék, de baromira unbalanced. A netcode/hitreg-ről meg ne is beszéljünk, félelmetesen szar, és szerverfüggő, pinghez nincs sok köze, olyanok vannak hogy hihetetlen. Hardline-al is ugyanez volt, kb fél év kellett, hogy rendbe rakják.

Több pálya, több játékmód azért sokat hozzátesz majd megjelenés után, de rengeteg munka vár még a DICE-ra, ha ezt mindenki számára játszhatóvá akarják tenni.

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.