Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1501) (Darkwood) válasza máyköl (#1500) üzenetére


(Darkwood)
őstag

A nyitvatartás még finomabb! :N

Szerintem az üzletek 80%-a így írja! :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#1502) #40835072 válasza máyköl (#1496) üzenetére


#40835072
törölt tag

Ilyenek vannak? főleg itt a PH! n:S :W

[ Szerkesztve ]

(#1503) zoo8800 válasza máyköl (#1500) üzenetére


zoo8800
veterán

Van egyelőre és egyenlőre is. Mást jelent.
A szervíz pedig idegen szó, hosszú í-vel ejtjük, én úgy is írnám.

rip and tear, until it is done

(#1504) localhost válasza zoo8800 (#1503) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Azt mondta zoo8800 "A szervíz pedig idegen szó, hosszú í-vel ejtjük, én úgy is írnám."

Erre localhost: akkor én meg szólnék érte, a szerviz ugyanis rövid i. Biztosan!

Ha nem hiszel a wikinek, a google szerviz és helyesírás szavakra is rengeteg jó linket ad.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1505) localhost válasza alibaba78 (#1491) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ezt akár én is írhattam volna... :)
Volt már egy pár ilyen stílusú válaszom, amikor ilyen stílusban tettek fel kérdést :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1506) zoo8800 válasza localhost (#1504) üzenetére


zoo8800
veterán

A szervizzel sikerült meglepned :DDD

rip and tear, until it is done

(#1507) máyköl válasza #40835072 (#1502) üzenetére


máyköl
veterán

Ezt, hogy érted? :F

zoo8800: Tudom, azt is melyik mit jelent. Arra írtam, hogy azt hiszik renegetegen, hogy az egyenlőre -t jól írják, miközben nem helye. Gyakori hiba.

localhost: Köszi mester! Tudtam én, hogy rövid i az a szerviz. Egyébként ha Mozzila -t használtok, a fórumba aláhúzza pirossal a "szervízt" és a "szervizt" elfogadja. ;)

(#1508) Viktor77


Viktor77
titán

Egy gyöngyszem: "A Chip hűtők-kőn még paszta is van." :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1509) localhost


localhost
Közösségépítő

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1510) localhost válasza localhost (#1509) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Elfajul ez, meglátjátok! :)) Linkelem, amíg nem késő.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1511) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Üdv!

Natur vagy natúr?
Kuglival nem jutottam előbbre. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1512) ABE válasza tomcsi23 (#1511) üzenetére


ABE
őstag

ú

(#1513) qestion


qestion
aktív tag

3-om

a pálya

(#1514) blazsey2


blazsey2
senior tag

Ez sem rossz [link].

PSN ID:blazseydr

(#1515) localhost válasza blazsey2 (#1514) üzenetére


localhost
Közösségépítő

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1516) zoo8800 válasza blazsey2 (#1514) üzenetére


zoo8800
veterán

aztaqrva :Y

rip and tear, until it is done

(#1517) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Bár nem itteni, de azért érdekes:

Kezdd egy jó konfiggal a tanévet! Választd ki a neked tetsző színt! Majd választd ki hozzá a neked megfelelő kiegészítőt! - Első nagy reklám az oldalon.

Harrrr!!!!

(#1518) localhost


localhost
Közösségépítő

Azt mondja: megáll az ész! Hát megállt! Valóban! :((

itt

"Én vágtalak át te szaros? Azért gondolkodjál már kit áztacc feleslegesen!

1 arról volt szó,hogy te adsz egy t-mobilos kártyát ami megy és müködik,mert TE erőszakoskodtál,hogy neked kell az SE w880i ami független volt.Ehez képest adtál egy lejárt kártyát.

2 a telefont 3 napig használtam mert tönkre ment,ha nem nézetek utána ismerősömmel a t-mobilba,hoy garis-e még a telefon akkor hoppon maradok még így is,nem beszélve arról hogy az se-nek semmi baja nem volt amég nálam volt.Érdekes viszont,hogy ami a te telefonod volt,annak minden baja volt,amióta nálam volt 3 szor járta meg a t-mobile-t mert kicserélték közbe az egész telefont.
1 Kezdődött egy alaplapcseerével.
2 jött egy kijelző csere,mert az is rossz volt,hála neked!
3 ki kellett a készülék házat is cserélni a telefonon,mert a töltö csatlakozója is rossz volt,és mint ki derült a telefont vagy földhöz vágták,vagy nagyon magasból ejtették el.

Azt hiszem,hogy taknyos létedre illő lenne BOCSÁNATOT kérned,mert egyenlőre te vagy a csaló,és te vágtál át engem,én ezt már meg írtam neked msn-n is,hogy az egyetlen mákod,hogy nem mentem utánad,az az,hogy gyerek vagy!
Részemről ennyi.érdekes módon senki nem panaszkodott rám soha,csak te,mert meg untad 4 nap után a telefont,meg fürdetted és akkor közlöd,hogy csere vissza.nem kis gyerek,az élet nem erről szól.
Tanúsíts egy kis meg bánást,azért amit tettél,és máskor ne vádalozz feleslegesen!

Üdvözlettel:Nono

Meg áll az és.. :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W"

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1519) Viktor77


Viktor77
titán

Mai gyöngyszem az apróról:

"szia 4db ot postával együt 10ezerért adc?"

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1520) Timocicu válasza Viktor77 (#1519) üzenetére


Timocicu
aktív tag

No lám, egy újabb: Két vagy kettő :F

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#1521) Timocicu


Timocicu
aktív tag

jeeeee!
Hiába, a hüjeség az hülyeség!

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#1522) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Mi jöhet még??? Takszi, szeksz ... maksz :O

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#1523) Viktor77


Viktor77
titán

Újabb aprós "csoda":

"MEVANAK MEG. KEP LEHESEGES .2 OLDAK
LASAK? ÜDV JANI"

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1524) localhost válasza Viktor77 (#1523) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Csak úgy sugárzik!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1525) localhost válasza localhost (#1524) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Szinte kifogástalan - tagolt, jól érthető!
De nem nekem! :(

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1526) EmberXY válasza localhost (#1525) üzenetére


EmberXY
addikt

Vannak olyanok, akiknek a tagolás az enter billentyűt jelenti. :D

Up the Irons!

(#1527) localhost válasza EmberXY (#1526) üzenetére


localhost
Közösségépítő

De ezt még lehet fokozni! :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1528) localhost


localhost
Közösségépítő

Esetleg a mellékelt hozzászólás(-ok) ?

[link]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1529) Timocicu


Timocicu
aktív tag

... és még Neki áll feljebb :W

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#1530) zoo8800


zoo8800
veterán

[link]

rip and tear, until it is done

(#1531) máyköl


máyköl
veterán

(#1532) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Gyanítom, Pákó kevesebb hibát ejtene, ha ezt a szöveget kellene leírnia.

Harrrr!!!!

(#1533) runner 125 válasza Ndruu (#1532) üzenetére


runner 125
nagyúr

OMG.

Mail címe alapján minden bizonnyal 36 éves emberkéről van szó.

..valamilyen oknál fogva kimaradt az általános iskola, bár akkor még nem vontak érte családi pótlékot. ;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1534) hucsikoi válasza runner 125 (#1533) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Biztos szamárköhögése volt amikor ezt tanulták.:D

(#1535) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

(#1536) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

[link] :Y Akkor ez most egy mondat? :F

[ Szerkesztve ]

(#1537) _BM_ válasza (Darkwood) (#1501) üzenetére


_BM_
senior tag

A nyitvatartás még finomabb!
Szerintem az üzletek 80%-a így írja!

Mindkettő helyes.

(#1538) kali


kali
legenda

(#1539) localhost válasza kali (#1538) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Tudjátok, kedvelem amikor valaki áttekinthetően és közérthetően ír, mint például jupster:

"Sziasztok a tegnap vettem egy asus 52jc laptopot es a hulye fejemmel letoroltem a RECOVERY particiot. Most meg mikor tennek windows 7 nem tudok, mert nem kapja a drivert, hardvert ezt irja, es igy ki sem tudom valasztani a fajtat amit felszeretnek installalani. Ha letoroltem az most tenyleg ekkora nagy baj, vagy ha valaki tudja, hogy mit tartalamz es hogy most mihez kezdjek, mert jo lenne ha nem kene visszakuldjem a ceghez. Azert 7 windowsot szeretnek tenni mert ahhoz vannak drivereim. Koszi elore mindenkinek legyszi segitsetek.Koszi"

... de az ilyen stílussal szerintem krumplit sem lehet venni a zöldségesnél, legfeljebb füvet a dílernél!

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1540) hucsikoi válasza localhost (#1539) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Az rendben van, hogy kedveled, de érted is? Kb a "mondat" közepén elvesztettem a fonalat. :D

[ Szerkesztve ]

(#1541) kali válasza localhost (#1539) üzenetére


kali
legenda

valóban elég nehéz kihámozni, hogy mit is akar... :U

azért adok is valamit; vebkamera,vifi :)

[ Szerkesztve ]

(#1542) kp78


kp78
addikt

(#1543) dabadab


dabadab
titán

(#84) Sanya: "így van, egy rakás hozzá nem értő tajtparaszt írta, máglyára velük."

Meg az a szerencse, hogy ilyet nem irtam. Egyebkent Nadasdy Adam pl. elegge otthon van a temaban, aztan neki is valami hasonlo velemenye van.

DRM is theft

(#1544) Gabás válasza dabadab (#1543) üzenetére


Gabás
addikt

ráadásul még félre is értik a hivatkozott szócikket, hiszen a „helytelen, kerülendő” stb. kitétel a „finisel” képződményre vonatkozk... ennyit az értő olvasásról:D

[ Szerkesztve ]

(#1545) ^Clown válasza Gabás (#1544) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Na akkor olvasd el mégegyszer az #53-as hsz.-t az adott topikban, meg fogsz lepődni :)

(#1546) Gabás válasza ^Clown (#1545) üzenetére


Gabás
addikt

az 53-as az enyém, nem lepődtem meg:D. Tulajdonképpen kár a szótárakon lovagolni, ez nem helyesírási kérdés, amint már szegény cikkíró elégszer elmondta, kik vagyunk mi, hogy valakinek a stílusát bíráljuk...

(#1547) ^Clown válasza Gabás (#1546) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Bocs, elírtam, #57-es. Gyakorolhatod az "értő olvasást".

(#1548) benedekco


benedekco
addikt

Ez az utolsó vita hatalmas volt. Még ilyet!

más:
Mellesleg nem vagyok egy nyelvész, de azért ami itt folyik az tényleg nem semmi. - Mármint ami ebben a topikban. - Szerintetek a téma, vagy a topik a megfelelő szó(a témát használnám szívesen, de néha hülyének érzem magamat, mert mindenki topik-ol)?
Illetve valaki írta, hogy már a "lájkolás" is elterjedt annyira, hogy beilleszthető a magyar nyelvbe (mármint helyesnek számíthatna). Erről valakinek van itt véleménye?

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#1549) dabadab válasza ^Clown (#1547) üzenetére


dabadab
titán

Egyébként közben előhalásztam az én példányomat is, az a második kiadás (2003-as, amiből te idéztél, az az első kiadás 1972-ből), ebből már kigyomlálták a csillagokat, mert az akadémikusok is arra jutottak, hogy ez azért így nem frankó.

DRM is theft

(#1550) kenwood3


kenwood3
őstag

mongy , haggy (by Anikó Való Világ )

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.