Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) zoo8800


zoo8800
veterán

"elado minden tartozékával 3 hetes t mobilos át vehetö bp belül érdeklödni pü. 40 be vihetü ha még a héten el viszed személyes át vételel."

rip and tear, until it is done

(#1952) kp78


kp78
addikt

Utolsó bekezdés utolsó kérdése...
Olyat már hallottam, hogy laggol, de hogy jönnek ide a lakodalmak? :DDD
Kész vagyok a feleslegesen használt, és most már ragozott idegen szavaktól, mintha nem lenne rá értelmes magyar szó. :W

(#1953) localhost


localhost
Közösségépítő

A kezem törne le, ha ilyen igénytelen volnék!
"Philips 19" monitor töröt kijelzővel eladó"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1954) koshmar válasza kp78 (#1952) üzenetére


koshmar
őstag

Jó, hogy nem bagzik az a szerencsétlen masina... :D

Ó, a masina is egy idegen szó. ;]

[ Szerkesztve ]

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#1955) KSparrow válasza localhost (#1953) üzenetére


KSparrow
senior tag

Legalább őszinte.
Én piacon láttam olyan mikrohullámú sütőt, amire ki volt írva, hogy "nem melegít". :DDD

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#1956) localhost


localhost
Közösségépítő

Egy sört fizetek annak aki egyszeri... kétszeri nah jó ötszöri elolvasásra érti, mi a pontos kérdés. [link]

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1957) KSparrow válasza localhost (#1956) üzenetére


KSparrow
senior tag

Elsőre meglett, bár kissé valóban zavaros :)

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#1958) localhost válasza KSparrow (#1957) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Hozz igazolást a szüleidtől holnapra :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1959) hucsikoi válasza KSparrow (#1957) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Ne haragudj, de ezt csak akkor tudjuk elfogadni, ha leírod ide, hogy mit is akart ez az ártatlan. :)

(#1960) KSparrow válasza hucsikoi (#1959) üzenetére


KSparrow
senior tag

Az a lényeg, hogy a tv-re kötötte a gépet HDMI-vel, (ami a hangot is átviszi) így onnan szólt a hang. Ő meg azt akarta volna, hogy az 5.1-es házimozi szóljon, ne csak a tv.

Nem a sörört tettem, csak segítsünk, ha valakinek gondja van :)

[ Szerkesztve ]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#1961) zoo8800


zoo8800
veterán

"csak nézél rá a kocsi őn magáér beszél ford siera chia személy gépkocsi teljesen fel van a mótorja ujitva álitható kórmány kószponti zár elektromos ablak eleektromos tükrők napfény tető fedélzeti kompjuter elől hátul gyári könyöklö családi okok miat eladó vagy cserét is meghalgatok. nagyon szép rozsda a kasznin nincs a mótor bejáratos számlája is van elsö és csilapitó is új. a kocsi 1989es 2000 köpcentis idéglenesen ki van vonva a forgalómbol de visza lehet teni müszakilag fel van készitve"
erre tessék

rip and tear, until it is done

(#1962) localhost válasza zoo8800 (#1961) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Banyek, ez egy hordó sört is érne :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1963) KSparrow válasza zoo8800 (#1961) üzenetére


KSparrow
senior tag

"álitható kórmány kószponti zár" :DD

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#1964) KSparrow válasza zoo8800 (#1961) üzenetére


KSparrow
senior tag

Amúgy érdekes. Mert pl a "mótor" írása így fura, de még kimondva is. Ugyanakkor van egy ismerősöm, ő is hasonlóképp ír le szavakat (pl mondóm), de szóban is így mondja. És ha azt vesszük, ez így valamilyen szinten logikus, bár azt nem tudom, miért mondja így. Hallottam a szüleit is beszélni, ők nem így mondták.

Nyelvészeti szempontól mindenképp érdekes.

[ Szerkesztve ]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#1965) koshmar válasza zoo8800 (#1961) üzenetére


koshmar
őstag

Ez kb. mindent alulmúl, amit eddig láttam...

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#1966) localhost


localhost
Közösségépítő

V-betűs licitálós oldalról :

"eladó egy mp4 lejászóból kiszeszet zif hdd akkor még mükodöt az mp4-ben csak töltöm nem volt mp4 hez azóta ottvan a polcon hevert
teszelenként hirdetem ennek tudatában licitály

postázom is
néz meg többi termékemet is "

Hát nem kaptam kedvet a vásárláshoz.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1967) Timocicu válasza localhost (#1966) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Nem is értem miért ... , pedig olyan megkapó ... :Y

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#1968) kp78


kp78
addikt

(#1969) koshmar válasza kp78 (#1968) üzenetére


koshmar
őstag

Alig tudtam felolvasni a röhögéstől. :D

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#1970) kali


kali
legenda

(#1971) kiskaktusz válasza zoo8800 (#1961) üzenetére


kiskaktusz
addikt

atyaég :O

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#1972) localhost


localhost
Közösségépítő

light

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1973) hucsikoi válasza localhost (#1972) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Szép! :D Kíváncsi vagyok mikor jön rá, hogy nem számítógépet, hanem űrhajót vett? Egy kis tuning és nem csak a Mercury-ra, de még a holdra is eljuthat vele.

(#1974) kiskaktusz válasza localhost (#1972) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Súlyos. :O

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#1975) localhost válasza kiskaktusz (#1974) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Sokszor töprengek rajta, hogy aki így ír, az biztosan érti mit akart írni. És ha mondjuk két-öt-tíz év múlva visszaolvas, akkor is ???? :(((

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1976) kiskaktusz válasza localhost (#1975) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Hogy most érti-e az biztos, mivel mindenki úgy fogalmaz, ahogy le tudja írni, kivéve persze az értelmiségi embert, mert az értelmiségi a közeg és helyzet függvényében fogalmaz és használ ritkább szavakat, szinonimákat.

Hogy x év múlva mit fog érteni a most leírtakból, az szerintem evidens, hogy semmit, egyrészt a memória miatt, másrészt pedig a fogalmazás, a helyesírási hibák és a szövegkörnyezetből fakadó értelmezhetetlenség miatt.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#1977) zoo8800


zoo8800
veterán

Ez is egy jó kis hirdetés. A fotók külön figyelmet érdemelnek.
Az autós topikból loptam...

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#1978) kp78 válasza zoo8800 (#1977) üzenetére


kp78
addikt

De nem is értem, hogy jelenhet meg ilyen, hisz a Jófogáson átnézik a hirdetést, mielőtt engedélyezik. :U

(#1979) localhost


localhost
Közösségépítő

kétségbeesett.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1980) zoo8800


zoo8800
veterán

"S azaz Small méretú.
Elkezdtem felújitani de rájottem hogy nekem kicsi lesz. Tőrés, repedés mentes viszont van rajta egy nagyobb horpadás (a képen lathatö). 2 sezont így futot tehát nem foyásol be semmit, de azért adom enyiért.
30,9mm üléscö, 73mm monoblok, 150x12mm hátsó agy és 222mm-es tag kel bele.
255mm-et mozog.
Csapágyak nékul 160,000 ft
Vadi új csapágyokal 170,000 ft
Természetesen megvan a tobbi részei is, csak még nem raktam ösze.
Az ár fix, posta nincs kőszi.
"
[link]

rip and tear, until it is done

(#1981) localhost válasza zoo8800 (#1980) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Banyek... hát ma te ihatsz egy sört!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1982) localhost válasza localhost (#1979) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Lajosunk nemcsak kétségbeesett, hanem tanácstalan is.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1983) localhost válasza localhost (#1982) üzenetére


localhost
Közösségépítő

van még...

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1984) kiskaktusz válasza localhost (#1983) üzenetére


kiskaktusz
addikt

:(

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#1985) zoo8800


zoo8800
veterán

Szerintem ez csak egy vicc.

rip and tear, until it is done

(#1986) kiskaktusz válasza zoo8800 (#1985) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Aki tudatában van a helyes írás szabályainak, és/vagy képességének, az intelligenciájánál és igényességénél fogva nem ilyen dologgal fog viccelődni. Szerintem... ...aztán ki tudja? :F Esetleg egy atommód troll, életcél nélkül erre is vetemedhet.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#1987) laci laci válasza zoo8800 (#1985) üzenetére


laci laci
addikt

Pont ezt akartam én is be linkelni.Felhívtam a"hölgyet",durva volt.Nem tudtam értelmezni a mondatokat. :C :C :C

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1988) kiskaktusz válasza laci laci (#1987) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Azért az igekötőkkel és a szóközökkel látom te is hadilábon állsz. ;] Ez így ebben a topicban kicsit öngól szagú. :DDD

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#1989) laci laci válasza laci laci (#1987) üzenetére


laci laci
addikt

Azon az oldalon ahol az eredeti van,ott is van komment.Ott kell olvasni :O :O :C :C [link]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1990) laci laci válasza kiskaktusz (#1988) üzenetére


laci laci
addikt

Kicsit kontrázni akartam. :R

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1991) localhost


localhost
Közösségépítő

Majdhogynem olyan, mintha a szavak random mód lennének egymás mellé írva:

"Kérdésem 2 gép közti lan kábeles fájlátvitelhez való segítség kérés?
leírtam,mert közben összejött :)
a netkábelt bedugod a 2 gép netcsatijába.
virusirtó kikapcsol.

1ik gépen otthoni csoport létrehozása jelszó nélkül
másik gépen csatlakozás hozzá!
aztán a álózatnál megjelenik. köztük a hálózati infrastuktura is. minderöl lekapcsolódunk
majd engedélyezzük mind2 gépen. közben összevannak kötve.

de aki normálisan is leirná ahogy tuti megy az irja :) valami ilyesmi. kérdésem jól irtam e le, és wifin is lehet igy megosztani? nem csak kábelen?"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1992) laci laci


laci laci
addikt

Üdv mindenkinek.Telefon eladó:iphone 4 android. :Y

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1993) laci laci


laci laci
addikt

Itt egy másik.[link]

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1994) localhost


localhost
Közösségépítő

Elszörnyedtem :(

Sőt, mi több : [link]

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1995) ABE


ABE
őstag

(#1996) localhost válasza ABE (#1995) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Vávált?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1997) laci laci válasza ABE (#1995) üzenetére


laci laci
addikt

:C

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1998) ABE válasza localhost (#1996) üzenetére


ABE
őstag

Vá, bizony. :K

[ Szerkesztve ]

(#1999) KSparrow válasza ABE (#1998) üzenetére


KSparrow
senior tag

meg viselt is.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#2000) hucsikoi válasza KSparrow (#1999) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Viszont nem fojásoja!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.