Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1201) Creative997 válasza Ndruu (#1199) üzenetére


Creative997
őstag

jaj ne ez a gyerek, vakulok tőle.. kerüljétek

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#1202) hucsikoi


hucsikoi
aktív tag

(#1203) Bibby


Bibby
addikt

[link]

Ελευθερια η θανατος

(#1204) dave93


dave93
őstag

[link] @ aláírás:
"Árúim csere és alkúképesek" :(

(#1205) runner 125 válasza Ndruu (#1199) üzenetére


runner 125
nagyúr

Vajon direkt?! :F

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#1206) localhost


localhost
Közösségépítő

Társtopicunk született

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1207) (Darkwood) válasza localhost (#1206) üzenetére


(Darkwood)
őstag

A [#105] hsz-ben szereplő "montenbályk" az nagyon durva! Nem nagyon szoktam ezeken mosolyogni, de ezen dőltem! :D

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#1208) Winner_hun


Winner_hun
félisten

falyttábol
De van benne több "gyöngyszem" is.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1209) Bubee82 válasza (Darkwood) (#1207) üzenetére


Bubee82
őstag

Ez nagyot ütött :D

De a "falyttából" is megcsapott picit :Y :DD

(#1210) Bikerman válasza Ndruu (#1199) üzenetére


Bikerman
aktív tag

profi ez a mondatszerkesztés, nekem bejön. :B

;]

[ Szerkesztve ]

ragazzi della curva...

(#1211) Winner_hun válasza Bubee82 (#1209) üzenetére


Winner_hun
félisten

falyttábol, rövid o-val;);]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1212) Bubee82 válasza Winner_hun (#1211) üzenetére


Bubee82
őstag

Szíves elnézésedet kérem h merészeltem HELYTELENÜL megjeleníteni ezt a szép magyar szót :R ;]

Remélem nem okozott látáskárosodást :U ;]

(#1213) mephi666


mephi666
nagyúr

még néhány éve egy falusi hirdetőtáblán láttam egy "hirdetést", amit leszedtem és elraktam "emlékbe" (el is keveredett, pedig egy szkennelést megért volna) a lényege valami ilyesmi volt:

"macok vanak eladok"

a hirdető nevében is volt 2-3 helyesírási hiba, ékezetek kb sehol... minden kisbetűvel... az utca neve pedig kb így volt: "marksz uca"

komolyan, olyan szó nem sok volt rajta, amiben ne lett volna hiba... akinek mutattam, majdnem elsírta magát...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1214) Winner_hun válasza Bubee82 (#1212) üzenetére


Winner_hun
félisten

:DDD:))

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1215) (Darkwood) válasza Winner_hun (#1208) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Ohhh... Ő volt az a hölgyemény, akinek segíteni akartam egy notebook VGA-val kapcsolatban és én voltam a köcsög! :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#1216) localhost


localhost
Közösségépítő

Egyetlenegy hozzászólása nincs, amiben hiba ne lenne [link] :(

Igénytelen!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1217) hucsikoi válasza localhost (#1216) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Erröl egy régi Beatrice dal szövege jut eszembe..... minek él az olyan aki... :O

(#1218) qdak válasza localhost (#1216) üzenetére


qdak
addikt

mekkoRa nayg a poénod :F

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#1219) localhost válasza qdak (#1218) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Amikor azt a poént / vagy másfél éve/ először "sütöttem el", még nekem is tetszett, azóta enyhén "bántásiból" linkelem, mérgemben.
Ez a másik link, amit javasolni "szoktam" cserealapnak

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1220) mephi666 válasza localhost (#1219) üzenetére


mephi666
nagyúr

én is szoktam javasolni :) pár emberre ráférne... anno "nagyon szemét" irodalomtanárunk volt, aki véresen megkövetelte a helyesírást... érettségire készültünk és meg is lehetett érteni a szándékát... szinte mindennapos volt, hogy nyelvtan órán íratta a felmérőit... és akkor nem is egyszerű szavakat íratott velünk, hanem minden egyes szónál tudnunk kellett a hozzá kapcsolódó szabályt: ilyen-olyan hasonulások, stb... ahogy 1-2 ember ír, nem sokat nézek ki belőlük... ha azzal a nővel összefutnának, szerintem reggelire megenné őket :)) szerintem neki köszönhetem főleg, hogy aránylag helyesen írok még akár részegen is...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1221) localhost válasza mephi666 (#1220) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Itt igazából IGÉNYTELENSÉGRE szoktam hivatkozni.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1222) hucsikoi


hucsikoi
aktív tag

Biztos nagyon álmos volt már. :DDD [link]

(#1223) localhost válasza hucsikoi (#1222) üzenetére


localhost
Közösségépítő

És azóta sem aludta ki magát... nekitántorgott az ő stílusát szóvá tevőknek :

emitt

De ez sem sikerült neki. :(((

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1224) mephi666 válasza localhost (#1223) üzenetére


mephi666
nagyúr

te legalább a caps-ot sikerült kikapcsolnia... ez is haladás... bírom az ilyen embereket...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1225) localhost


localhost
Közösségépítő

Nem tévedésből, hanem tudatosan írta többször is hosszú Ó-val : "kontóroller "

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1226) localhost


localhost
Közösségépítő

Nem tévedésből, hanem tudatosan írta többször is hosszú Ó-val : "kontóroller "

itt

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1227) localhost


localhost
Közösségépítő

Fájel ... akkor inkább ne legyen magyarosítva a program, ha csak ilyen szinten megy a magyar segítségnek a nyelvtan:

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1229) Bordoi


Bordoi
őstag

heccet eladó. :B

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#1230) localhost válasza Bordoi (#1229) üzenetére


localhost
Közösségépítő

"Gc Gues orámat adnám ell vagy cserélném...
Ajánlatokat Pü- ben várom alap ár nincs megszabva nagyon keveset volt használva anyagi gondok miat válnék meg töle.. komolytalan ajánlatok kimélyenek JOVAL ÁRON ALUL ADOM..."

ugyanő

Nekem ez fáj eddig a legjobban : "kimélyenek " :W

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1231) (Darkwood) válasza localhost (#1230) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Találó az e-mail címe, mert ezeket oda kéne gyűjteni! :U [link]! :W

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#1232) hucsikoi válasza localhost (#1230) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Viszont következetes: [link]

(#1233) kali


kali
legenda

ez ám a hirdetés; TCM vezeték nélküli fejhalgató a leírás a ráadás... :)

(#1234) Bikerman


Bikerman
aktív tag

...tón...

ragazzi della curva...

(#1235) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

meg lesz vagy meglesz ?

Előbbit érzem helyesnek, mégis utóbbit írtam.

El lesz adva az autó. Meg lesz találva az autó. Sokkal jobban néz ki így és jobban is hangzik, ha egy kis szünet van a igekötő és az ige között.

Harrrr!!!!

(#1236) Gebriel válasza kali (#1233) üzenetére


Gebriel
veterán

(#1237) localhost válasza Gebriel (#1236) üzenetére


localhost
Közösségépítő

egyenlő

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1238) kali válasza Gebriel (#1236) üzenetére


kali
legenda

na, jól meg is lettél fenyegetve... :DDD

(#1239) hucsikoi


hucsikoi
aktív tag

Könyörgöm akasszuk fel! [link]
Tényleg ennyire sötét, vagy csak festi magát? :(((

(#1240) (Darkwood) válasza hucsikoi (#1239) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Látom ez az "ember" nagyon megfogott Téged! Elképzeltem, hogy amikor alszol, akkor egyszer csak elkezdesz rángatózni és csak ezt a szót hajtogatod: lolmár! :DDD

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#1241) fekeandras


fekeandras
őstag

#1229: Ez már fájt... :O :C

Újabb tehetséges versenyző.
Előfordult az is, hogy olyan ékes helyesírással lepett meg mindenkit a topikban, hogy aztán 10percig próbáltuk közösen megfejteni azt, hogy tulajdonképpen mit is akart mondani... :C

(#1242) hucsikoi válasza (Darkwood) (#1240) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Nem jól látod. Ezt az "embert" csak sajnálni tudom. Nála érvényesül , hogy a butaság szorgalommal párosul.Tudod ez olyan mint amikor a WC falára igy irják fel, hogy "hüje". Erre mindig azt mondom, ha az illetőnek lenne annyi esze, hogy ezt a szót ly-al kell irni, már felérné ésszel, hogy a WC falát nem firkáljuk össze. Roszz lehet már Neked, hogy én állok élénk képzeleted középpontjában. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1243) Doom válasza Ndruu (#1235) üzenetére


Doom
aktív tag

Attól függ, hogy az igekötő melyik igetőhöz tartozik. A linken jól írtad, a példáid viszont nem ugyanazok, mert ott a megad és megtalál a szótő, a linken írt mondatodnál pedig a megvan. Tehát mindhármat jól írtad le.

#1238: az a fenyegetés az kemény :D

[ Szerkesztve ]

(#1244) Ndruu válasza Doom (#1243) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Oh, köszönöm! :R
Így már értem is. :K
A konkrét szabályt nem találtam meg rá, de emlékezetből akkor ezek szerint jól rémlett.

Harrrr!!!!

(#1245) harylmu válasza localhost (#1227) üzenetére


harylmu
őstag

KMPlayeremmel hasonló a helyzet.

Ez csak néhány volt...

(#1246) (Darkwood) válasza hucsikoi (#1242) üzenetére


(Darkwood)
őstag

A mondandómmal csak hangsúlyozni akartam, hogy mennyire szánod! Mondjuk ezzel én is így vagyok! :K

"Roszz lehet már Neked, hogy én állok élénk képzeleted középpontjában." Ohhh... a tejesemberek mindig felizgatnak! ;] :DDD

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#1247) localhost


localhost
Közösségépítő

Mien, vok, satöbbi broáááááááf

És pedik lolmár eccer engemet is mekfennyegettet, avayghogy ismonják: lyink

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1248) (Darkwood) válasza localhost (#1247) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Jajjj... hát ez így trendi! :U :(
Gondolom megijedtél!? :D

[ Szerkesztve ]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#1249) localhost válasza (Darkwood) (#1248) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Szerintetek MIT CSINÁL A PÁRJA a dobozban ????

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1250) hucsikoi válasza (Darkwood) (#1246) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

Jesszusom de ám én nem olyan családból származom ám! :D Akkor már inkább a fejőnők. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.