Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) Róth


Róth
aktív tag

Új problémám támadt: van ugye a "meg fogom kérdezni" mondat, melyben a "meg" és a "fogom" külön írandó, ugyanis a "meg" ilyen esetben nem igekötő. Na de mi van a "megpróbálok utánajárni" mondattal, amely két igekötős szóból áll? Meg próbálok utánajárni, vagy megpróbálok utánajárni? :F

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#1402) Pala válasza Róth (#1401) üzenetére


Pala
veterán

A "meg fogom kérdezni"-ben az igekötő a "kérdezni" szóhoz tartozik (tagadd le: "nem fogom megkérdezni"; és máris visszaugrik a helyére. A "meg" itt bizony ugyanúgy igekötő, mintha közvetlenül a hozzá tartozó igéhez lenne írva, csak itt még beékelődött egy harmadik szó). A második példádban a "meg" igekötőnek semmi köze nincsen az utánajárni szóhoz ("megutánajárni"? :) ), hanem a "próbál" igéhez tartozik, így ezzel egybeírandó.

(#1403) Róth válasza Pala (#1402) üzenetére


Róth
aktív tag

:R :R

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#1404) localhost


localhost
Közösségépítő

Már megint: nem túl nagy a baj, csak az igénytelenség, de az nagyon! itt

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1405) Creative997


Creative997
őstag

Üdv a Földön.. vagy a tájszólás mellet tájír is?? Tájhunglisztika szakosok előnyben :DDD

[ Szerkesztve ]

Project Torque 4ever! http://www.youtube.com/watch?v=mZFd76UmplE

(#1406) pohár válasza Creative997 (#1405) üzenetére


pohár
félisten

Jaj istenem, 10 perce röhögök ezen :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#1407) localhost válasza pohár (#1406) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Már nem láttam :(

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1408) Timocicu válasza localhost (#1404) üzenetére


Timocicu
aktív tag

a gyomhatsz különösen kemény ;]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#1409) localhost


localhost
Közösségépítő

Nem értem mit mond. Nem értem. Nem. [link]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1410) rep3at válasza localhost (#1409) üzenetére


rep3at
őstag

Ez már nem is a mi nyelvünk..

Forward thinking. كرر

(#1411) localhost válasza rep3at (#1410) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Hová lett ? :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1412) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Hajam belilult és égnek áll, pedig elég hosszú ... :W
Vajon lehet még fokozni?? :Y

[link]

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#1413) tomcsi23 válasza Timocicu (#1412) üzenetére


tomcsi23
veterán

Muti már a hajad, mert így külsőre egy fodrászhoz járunk. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1414) Timocicu válasza tomcsi23 (#1413) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Ne akard látni, mert Te is ilyet szeretnél ... ;]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#1415) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Azt hittem ez alap ... :U

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#1417) Timocicu válasza ABE (#1416) üzenetére


Timocicu
aktív tag

:W Okos észrevétel!

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#1418) kbalazsa


kbalazsa
senior tag

kbalazsa szélmalomharca a helyesírásért.

Elnézést, de jobban nem tudtam linkelni. Csak a t.kristof és a kbalazsa hozzászólások relevánsak.

[ Szerkesztve ]

Az elvileg és a gyakorlatilag közt nincs különbség ... elvileg.

(#1419) Timocicu


Timocicu
aktív tag

Szereti a mássalhangzókat duplázni :O

még ott is, ahol nem kéne

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#1420) localhost


localhost
Közösségépítő

Ez eléggé igénytelen, nem ? mai állapot szerint értve :(

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1421) whitezo88


whitezo88
nagyúr

nem itteni, de gyöncem: [link]

(#1422) littlelion21


littlelion21
addikt

(#1423) localhost


localhost
Közösségépítő

Kérem szóljon, aki szerint ez magyarul van. Senki többet?

"hello! GA 8siml ver 1. lap on nem talalom a system fan 3 pines dugot..pedig nagyon kene.. 3 manualt is neztem,elvileg mind a GA 8siml ver 1. rol,van ahol jobb also sarokban mutatjak,ott nincs,masik manual szerint 20 pin es power plug mellett van,de csak a helyet talatam kb.. szoval akkor lehetseges h megszunt vagy elparolgott?! hazilag hogyan tudom reprodukalni legolcsobban?! lattam atalakitokat neten,de nincs most semmi nyitva kb ahol venni tudnek.. mi a megoldas ?!koszi [link]
elvileg ez az.. ez van rairva lapra..de megseigy nez ki...(itt balra lent van..de valosagban nincs ott) bios ban sem irja sys fan 0 at.... :(

igazabol egy artifaktos,csikolodos,3d tol beszaros video kartyara hegesztettem intel proc huto bordat es ahoz kene.. massziv hutes rendbe rakna vga problemat egyebkent vajon??! vagy ha maszatol a kartya akkor mar semmi sem segit,elszalt teljessen?!?"

Nekem a ez az utolsó bekezdés a kedvencem! :Y

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1424) localhost


localhost
Közösségépítő

ejha! :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1425) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Most már rá vitt a lélek, hogy utánajárjak, hogy hogyan is szakszerű írni ezt a köszöntést:
Hello, Heló, Helló, Helo ? :F

a másik topikban nem nagyon válaszoltak

(#1426) ABE válasza Vasinger! (#1425) üzenetére


ABE
őstag

Szerintem a helló a helyes, mert az alap az angol hello, ami ékezetet kap a magyar írásmód miatt. Aztán lehet, hogy tévedek? :F

[ Szerkesztve ]

(#1427) qestion


qestion
aktív tag

heló

a pálya

(#1428) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Köszönöm a válaszokat, mostantól így fogom használni.

(#1429) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Ha már itt vagyok, akkor ezt nem hagyhatom ki. :Y (cenzúráért dicséretet kérek :D)

Ha valaki nem hinné el, hogy nem fotóbolt, akkor írok neki adatlapot is....

[ Szerkesztve ]

(#1430) kali


kali
legenda

nincs mit hozzáfűzni; link

(#1431) kp78


kp78
addikt

Pár napja fotóztam egy lépcsőház kaputelefonja mellett :D

(#1432) localhost


localhost
Közösségépítő

Direkt így ír, vagy...?????

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1433) localhost


localhost
Közösségépítő

Topic címe : Az Sjsro lehet új végzi mint a Ecsro

Hozzászólás : "Nem tudommi lesz a Sj-s gm ek szerint a joymax nem pereli be az sj-t de nem lehet tuni aki tud rola több infot az irjón"

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1434) ABE


ABE
őstag

(#1435) littlelion21


littlelion21
addikt

(#1436) localhost válasza ABE (#1434) üzenetére


localhost
Közösségépítő

#1434 = #1432 én nyertem! :))

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1437) zsolt1129 válasza localhost (#1436) üzenetére


zsolt1129
addikt

Jujj, ezen jót röhögtem :C .

(#1438) localhost


localhost
Közösségépítő

Tessék?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1439) dave93


dave93
őstag

Hirdetési szöveg :C [link]

(#1440) Viktor77


Viktor77
titán

Két gyöngyszem az Aprókból:

1.:
"Képet túdtc küldeni róla?"

2.:
Cím:
"prpcessor érdekelne p4-es géphez"

Tartalom:
"4000pocessor érdekelne vagy max 4700-as processor de fektet"

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1441) ABE


ABE
őstag

Ha a Caps Lock-ot nem számítom, akkor is 8 helyesírási hiba van a mondatban: [link] :Y

Ki számolja meg, hogy az aláírásában mennyi van? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1442) tomcsi23 válasza ABE (#1441) üzenetére


tomcsi23
veterán

Te csak ne roncsad it a züzletjét. :DDD

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#1443) phaet0n


phaet0n
tag

[link]

Szerintem aranyos.

(#1444) Kevinmaster


Kevinmaster
tag

Új vagyok még itt, de nyitásnak talán ez jó lesz.
Bár nem szigorúan helyesírás, de azért.....
[link]
Hogy most akkor ez hogyan van ez most? :N

(#1445) localhost


localhost
Közösségépítő

Emitt szándékosan, akaratlagosan keres tokkot.
Ez vajon honnan jön így ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1446) egykori válasza localhost (#1445) üzenetére


egykori
őstag

Ez az egész tokkal-vonóval együtt, nagyon jó!
Ja, és következetes. :K

[ Szerkesztve ]

(#1447) kp78


kp78
addikt

[link] Utolsó sor... :U

[ Szerkesztve ]

(#1449) localhost


localhost
Közösségépítő

Ejha!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1450) kali


kali
legenda

ez igen; link :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.