Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:20

LOGOUT.hu

avast! összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#503) Krigido


Krigido
csendes tag

Sziasztok!Először ia azzal kezdem,hogy bocsánatot kérek amiért megsértettelek benneteket azzal,hogy imádatotok tárgyát ezt az izét pocskondiáztam!Másodszor,igyekszem a teljesség igénye nélkül válaszolni a reagálásaitokra.Igen a lányom telepítette fel,de nem azért mert tetszett neki,hanem mert valami hasonló nagyokos ezt ajánlotta,miután az MSN-ről beszopott egy elég komoly vírust.Nekem ez azért nem tetszik,mert akárhány díjat nyert még csak fel sem ismerte.Egyébként tényleg vírus volt a gépen,amit aztán egy neve sincs irtó teljesen eltüntetett,mindenféle nyert díj nélkül!A második meg az,hogy nem tudom a gépről eltávolítani.Ezért bátorkodtam a fórumotokon tanácsot kérni!Csak megjegyzem ezzel csak ezt a szemetet értékeltem nem fikáztam senkit!A hozzá értésemről annyit,hogy valóban nem vagyok egy Bill Gates de azért szerintem csont hülye sem!A számítógép már több mint húsz éve(A Commodore 64 óta)az internet pedig kb.hat éve része az életemnek.Autodidakta módon képeztem magam,de lehet hogy elég elítélhető módon csak azon a területen ami érdekelt!Az internet elterjedése óta pedig ha valamit nem tudok a keresőn keresztül keresek megfelelő fórumot,Így kerültem hozzátok is.Képzeljétet el,hogy legtöbbször kaptam is segítséget!Olyan is előfordult,hogy Én segítettem!Egy valamit viszont hamar megtanultam:Ha valaki nem tud valamit az nem biztos,hogy hülye is!Biztos , hogy vannak olyan dolgok is amiben Én tudnék nektek segíteni!Szívesen meg is teszem csak keressetek!Bár nem tudom,hogy hol mert ezek után nem nagyon kívánok ennek a nagyra becsült kollektívának a tagja lenni!Nyugodtan töröljétek a regisztrációmat! Nem valószínű,hogy mégegyszer vissza nézek!De utoljára még kijelentem:az Avast szerintem egy nagy rakás ratyi szar! Tisztelettel:Krigido :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.