Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:20

LOGOUT.hu

avast! összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Avast


Avast
tag

[link]



Avast! után sem talált semmit. :C :C :C



De sikerült maximálisan elbizonytalanítotok :(( ugyhogy a nod32-őt hagytam fenn a gépen.


Majd a havikat újra rakom ha tartósan marad.

[Szerkesztve]

(#252) Avast válasza battag (#248) üzenetére


Avast
tag

[link] ENNYÍT ÉR A HIVATOLS TESZT SZÖVEGETEK! ÉRDEMES ALUL MEGNÉZNI KI SZPONZORÁLJA ŐKET.


erről ennyít. még jó hogy mindig a nod nyer. :C

(#253) bolcsodal válasza Avast (#252) üzenetére


bolcsodal
addikt

''VB is offering an attractive range of sponsorship opportunities for VB2006 at Platinum, Gold and Silver sponsorship levels.

If you are interested in becoming a sponsor of VB2006 or exhibiting at the event please contact us...''

Ha esetleg nem olvastad volna végig: Felajánlották, hogy lehetnek szponzorok, és ha lenne vírusírtó programom, akkor hüje lennék nem elmenni, és nem szponzorálni egy ilyen eseményt.. Mellesleg a NOD32-n kívül még 17 vírusirtó átment a teszten. Köztük az Avira Antivir is. A BitDefenderről tudtok vmit? a 8-ast le lehet húzni ingyér.

[Szerkesztve]

They drew first blood....

(#254) Avast válasza bolcsodal (#253) üzenetére


Avast
tag

nem tudok angolul csak feltűnt a logója alul.

(#255) bolcsodal válasza Avast (#254) üzenetére


bolcsodal
addikt

Akkor legközelebb óvatosabban nagybetűkkel, meg a félkövérrel.. ;)

They drew first blood....

(#256) bolcsodal


bolcsodal
addikt

A BitDefender8 free eidtionból hiányzik a realtime védelem (antivirus shield). Így szetem nem éri meg...viszont 20Euró egy évre a licensze.. :U

They drew first blood....

(#257) Avast válasza bolcsodal (#256) üzenetére


Avast
tag

Használj avastot. A teszt eredményeivel nem érdemes görcsölni. Több megbízható ember monta nekem is hogy ne törődjek az eredményekkel mert kituggya kinek milyen érdeke fűzödik pölö a virusbulletin-hez. Vagy pedig ha mindenképp az erredményekre adsz használd a nod-ot az majnem mindig vezet.

[Szerkesztve]

(#258) dokar


dokar
addikt

Már időtlen idők óta Avast-ot használok, automatikusan frissít adatbázis és szoftvert is, ja és korlátlan ideig használhatom! :D

szerk: Ja és ez Avast! 4 Professional Edition

[Szerkesztve]

extra - SEXRay

(#259) Avast válasza dokar (#258) üzenetére


Avast
tag

Mi a külömbség a home és ez között? ugyanúgy szívja a rendszert mint a home,? :C

(#260) bolcsodal válasza dokar (#258) üzenetére


bolcsodal
addikt

A Pro-ért fizetni kell nem? Vagy naív kérdés volt??? :U

Mellesleg a Home licensz 14 hónapig tart, utána újra regisztrálni kell.

[Szerkesztve]

They drew first blood....

(#261) Avast válasza bolcsodal (#260) üzenetére


Avast
tag

Sok ullyat nem montál. :C :C :C

(#262) battag válasza Avast (#261) üzenetére


battag
aktív tag

Az avast! honlapjáról:

Professional edition only:
- Enhanced User Interface
- Script Blocker
- PUSH updates
- Command-line scanner

Ezekről bővebben: [link]

(#263) Csigapa


Csigapa
tag

Sziasztok.
Nekem az utóbbi időben rendetlenkedik az Avast. Ha sokáig neten vagyok (több órán át) elképesztő méretűre hízik, lelassul minden, ki kell lőnöm ha tovább akarok dolgozni.

[link]

Látott már valaki ilyet?
A honlapon men találtam hasonló gondot...

A körülmények: XP Home+IE, router, ADSL

?

mod: na talán így...

[Szerkesztve]

Ne egyél mosatlan rajzszöget!!!

(#264) vadkörte válasza Csigapa (#263) üzenetére


vadkörte
addikt

Én szinte dettó ezt tapasztaltam. A munkahelyi 750 MHz-es Celeron-omnak meg kb 5 perc kellett mire felállt a rendszer. Ja és az Avast! volt oly kedves és a legszigorúbb beállítások mellett is beengedett egy halom vírust, férget, trójait...
A Nod + az XSoftSpy kb. fél napig tökölt mire leszedte az összeset.
Tehát nekem egy óriási csalódás volt az Avast!.

Üdv. V. Körte

(#265) Csigapa válasza vadkörte (#264) üzenetére


Csigapa
tag

Nekem más bajom nem volt vele, hozott cuccok közt talált már ezt-azt, persze hogy beengedett-e valamit azt nem tudhatom biztosan...
Azt mindenesetre valószínünek tartom, hogy nem így kellene működnie :F

Ne egyél mosatlan rajzszöget!!!

(#266) Avast válasza Csigapa (#263) üzenetére


Avast
tag

battag Sorry nem tudok angolul mi a lényeg,?

[Szerkesztve]

(#267) Avast válasza Avast (#266) üzenetére


Avast
tag

Csigapa én ezért cseréltem nodra. :C


''Avast! volt oly kedves és a legszigorúbb beállítások mellett is beengedett egy halom vírust, férget, trójait...
A Nod + az XSoftSpy kb. fél napig tökölt mire leszedte az összeset.'' A nod is enged be vírust........ semmi nem sebezhetetlen így az Avast! se egyszerű a képlet kerülni kell a vírusos helyeket. Érdekes én kb egy éve nem láttam semmilyen vírust pedig majdnem egy évig az Avast! volt fönn de a rendszeres nod ellenőrzések se találtak semmit. :C

[Szerkesztve]

(#268) Avast


Avast
tag

már nem engerd szerkeszteni....



''Nekem más bajom nem volt vele, hozott cuccok közt talált már ezt-azt, persze hogy beengedett-e valamit azt nem tudhatom biztosan...
Azt mindenesetre valószínünek tartom, hogy nem így kellene működnie '' Jó vírusölő az Avast! meg lehet bízni benne. Az hogy lasan működik az azért van sztem mert ingyenes és az ilyennel nem törődnek a fejlesztők (jogosan sztem) pölö a zone alarmot gyártó cég is bevallotta hogy biztonsági rés van az ingyenes cuccukba de nem foglalkoznak vele mert ingyenes. Egyébként az ingyenes irtók közöt meszenően az Avast! a legjobb állítólag.

(#269) bolcsodal válasza Avast (#268) üzenetére


bolcsodal
addikt

Azért ezzel vitatkoznék. Nem azért lassú, mert ingyenes. A Pro verzió is ugyanazt a víruskereső algoritmust használja, ugyanolyan sebességgel.

Csigapa:
Mellesleg ha jól látom, akkor a webscanner hízott meg erőteljesen, esetleg kapcsold ki és tegyél fel basic Zonealarmot. ami még beleszólhat, az a IE cache mérete. Mekkorára van állítva, esetleg vedd kisebbre és nézd meg újra hízik e. Vagy használj firefoxot. (hátha valami IE-hez kapcsolható bugról van szó) Vagy próbáld konfigurálni magát a webscannert, ől. hogy csak a futtatható file-okat scannelje és ne a sok ''JPEG-bébit''.

Legvégül, pedig Zonalarm Basic+Avira AntiVir Personal sztem ez egy működő ingyenes kombináció.

They drew first blood....

(#270) Avast


Avast
tag

''Azért ezzel vitatkoznék. Nem azért lassú, mert ingyenes. A Pro verzió is ugyanazt a víruskereső algoritmust használja, ugyanolyan sebességgel.
'' Ez csak egy tipp volt egy laikustól. :F

(#271) Csigapa válasza bolcsodal (#269) üzenetére


Csigapa
tag

Kösz a tanácsokat!

Szép sorjában végigpróbálgatom őket, kell hozzá idő, hogy kiderüljön mi a megoldás.

Aaz IE cache 625 MB-ra volt állítva az sok ugye?
Levettem.

Ne egyél mosatlan rajzszöget!!!

(#272) vadkörte válasza Avast (#267) üzenetére


vadkörte
addikt

Én se csak és kizárólag a víruforrásokra jártam. Sőőt. Kerültem mint ördög a szenteltvizet.
Van 1-2 aranyos, huncuft kolléganőm aki rendszeresen szedeget le mindenféle jó kis játékot a netről. Na a ''játék'' nem játék volt, hanem valami szar trójai. És hol kötött ki? Hát persze, hogy énnálam. Aztán az meg hozta a barátait.
Na így lett tele a gépem férgekkel, meg trójaiakkal.
Jó az Avast!, de nekem nagyon nem vált be. A NOD sem mindenható. Mint ahogyan egyiksem az.

Üdv. V. Körte

(#273) Avast válasza vadkörte (#272) üzenetére


Avast
tag

Na látod én az ilyet kerülöm!!!!! Amúgy teljesen igazad van. De mégegyszer leszögezném hogy mindenféle ilyen dolog nélkülözése mellett normális épeszű netezés melledt megfelelő biztonságot nyújt az Avast! is INGYEN

(#274) battag válasza Avast (#266) üzenetére


battag
aktív tag

röviden összefoglalva, hogy mivel tud többet a prof. változat:

- Enhanced User Interface: Továbbfejlesztett/kiterjesztet felhasználói felület, keresési feladatokat tudsz definiálni, és ezeket időzíteni, valamint a kereséseknek több paraméterét lehet beállítani az ingyenes verzióhoz képest.
- Script Blocker: ''script blokkoló'', a rezidens védelem egy script blocker modullal egészül ki.
- PUSH updates: Push típusú frissítés, ez azt jelenti, hogy a frissítéseket, nem a Te számítógéped adott időközönként kezdeményezi (húzza), hanem az Avast! szerver küldi át (tolja) SMTP protokolon keresztül. Állítólag evvel gyorsabb és naprakészebb a frissítési folyamat
- Command-line scanner: parancssori keresés, jártas/tapasztalt felhasználóknak, parancsorból lehet paraméterezni és kapcsolókkal ellátni a keresési folyamatot, gondolom olyan DOS-os jellegű lehet...

(#275) Avast válasza battag (#274) üzenetére


Avast
tag

Köszi :C

(#276) ollie válasza vadkörte (#272) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hülye user ellen nincs védelem. :DDD

***

(#277) Avast válasza ollie (#276) üzenetére


Avast
tag

Ez teljesen igaz! Azok ellen semmilyen írtó nem véd meg. :U

(#278) dokar válasza Avast (#259) üzenetére


dokar
addikt

Mi a külömbség a home és ez között?

Nem tudom, nekem sosem volt home. :)

ugyanúgy szívja a rendszert mint a home,?

Nekem egyáltalán nem szívja a rendszert, olyan mint az intimbetét a reklámban, észre sem veszed. :DDD

extra - SEXRay

(#279) dokar válasza bolcsodal (#260) üzenetére


dokar
addikt

Mellesleg a Home licensz 14 hónapig tart, utána újra regisztrálni kell.

Jaja, de nekem már nagyon régóta meg van az Avast-om, anno akkoriban ''történt'' vmi, amit most nem említenék (pontosan már nem is nagyon tudom), mert nem férne össze a fórum alapelveivel; azóta ''hiába'' frissítgeti magát össze-vissza a progi, a licensz nem jár le. De sztem a Home se lehet rossz. :)

extra - SEXRay

(#280) Avast válasza dokar (#279) üzenetére


Avast
tag

Fentebb leírták a külömbséget. Viszont sztem a home szívja a rendszert nagyon...

(#281) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

Nekem jól szuperál, ma reggel csak úgytalált 3 vírust abból 2-őt ki is tudtam írtani vele,de a 3.-at mikor töröltetni aakrtam vele azt írta hogy nemtudja feldolgozni mert nem találja a fájlt.Ezt nem értem nagyon,megtallja a vírust a helyét,deazért nem tudjakiírtani mert nem találjaa fájl.Sztem ez egy picit hülyeség.

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#282) Avast válasza [pod]Diablo (#281) üzenetére


Avast
tag

Akkor talán mégsem szuperál annyíra. :C :C :C

(#283) battag válasza bolcsodal (#238) üzenetére


battag
aktív tag

Fura, de megváltozott az eredmény... Most már az avast! mellett is VB100%-os minősítés van! Lehet, hogy újra elvégezték a tesztet?

(#284) Dredd bíró


Dredd bíró
tag

Tudsz betenni képet? (egyébként ez érdekes)

''Én vagyok a Rend!''

(#285) battag válasza Dredd bíró (#284) üzenetére


battag
aktív tag

ez most kinek szolt?

(#286) bolcsodal válasza battag (#283) üzenetére


bolcsodal
addikt

Ehh..megnézem...

They drew first blood....

(#287) Dredd bíró válasza battag (#285) üzenetére


Dredd bíró
tag

Aki írta hogy az avast! mégis átment a teszten. ;)

''Én vagyok a Rend!''

(#288) bolcsodal válasza Dredd bíró (#287) üzenetére


bolcsodal
addikt

bakker télleg... :U :U

beszarás, biztos rájukpirítottak.. :B

They drew first blood....

(#289) Dredd bíró válasza bolcsodal (#288) üzenetére


Dredd bíró
tag

Vagy fizetett az Alwil. :C

''Én vagyok a Rend!''

(#290) ollie válasza bolcsodal (#288) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Adhatnátok direkt linket, mert jó ideig kerestem az oldalukon, de eredményeket nem láttam.

***

(#291) bolcsodal válasza ollie (#290) üzenetére


bolcsodal
addikt

Be kell lépni hozzá egy síma account-tal. És ''Recent test summary''.

They drew first blood....

(#292) Maksifül


Maksifül
senior tag

Érdemes csökkentett üzemmódban futtatni Avast? Ki tudja pucolni az esetleges boot vírusokat is, meg trójaiakat? Ha igen, hogyan tudom elindítani, hogy így vizsgálja át a gépet?

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#293) L3zl13 válasza Maksifül (#292) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Már írtam a másik topciban. Van olyan a manuális vírusírtó menüjében (tehát nem a védelmeknél), hogy Ütemezett boot idejű keresés.

Aki hülye, haljon meg!

(#294) Maksifül válasza L3zl13 (#293) üzenetére


Maksifül
senior tag

Sikerült, köszönöm a segítséget!

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#295) Dredd bíró válasza Maksifül (#294) üzenetére


Dredd bíró
tag

Elvileg érdemes.

''Én vagyok a Rend!''

(#296) Dredd bíró


Dredd bíró
tag

Valahol azt olvastam hogy az Avast! 2006 legjob vírusírtója lett! Ti erről mit tudtok?

''Én vagyok a Rend!''

(#297) Dredd bíró


Dredd bíró
tag

Hol kell beállítani hogy a képernyőkimélő futásakor vírust keressen? :U :U :F :U

''Én vagyok a Rend!''

(#298) Nabu válasza Dredd bíró (#297) üzenetére


Nabu
aktív tag

A legegyszerűbb a windowsban ahol választod a képernyővédőt ott kiválasztod az avast!-ot és mellette van egy beállítás gomb, na ott mindent be tudsz állítani, ha alul bepipálod a speciális részt akkor még részletesebben be lehet lőni!

Mikor nem fogunk szívni egy Microsoft termékkel??? (Ha pórszívót fog gyártani!) :))

(#299) nrgxxx


nrgxxx
tag

sziasztok.
Egy kis Avast gond.

Mostanában nem igazán megy az outlook. Egy ilyen hibát ír ki:
''A kiszolgáló hibát jelzett. Fiók: '192.168.11.254', Kiszolgáló: '192.168.11.254', Protokoll: POP3, Kiszolgáló válasza: '-ERR concurrent connections limit in avast exceeded', Port: 110, Biztonságos (SSL): Nem, Kiszolgálóhiba: 0x800CCC90, Hibaszám: 0x800CCC90''

szóval ahogy látom, valami limit hiba van az Avast-ban.
Ilyenkor mi a teendő? Sehol nem találtam olyan menüt ahol tudnék beállítani vmi ilyesmit...

SEGÍTSETEK!!

KÖSZ

Minden embernek meg kell tanulni, hogy hogyan kell élni.... csak kár hogy pont egy élet kell hozzá.

(#300) nrgxxx válasza nrgxxx (#299) üzenetére


nrgxxx
tag

látom itt nem nagy az aktivitás.
a probléma még mindig áll, de az avast -ot azóta leszedtem, mert nem bírtam vele.

Minden embernek meg kell tanulni, hogy hogyan kell élni.... csak kár hogy pont egy élet kell hozzá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.