Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • #19617792

    törölt tag

    válasz - = Zk = - #33060 üzenetére

    Ha engem kérdezel, én nem nézek le senkit azért, mert napi 12 órát gürizik. Ha a munkája ilyen, nincs mit tenni, vagy megszoksz, vagy megszöksz. Apám olykor akár 14 órát is bent dolgozik pesten, bátyám anno a gödi Samsung gyárban dolgozott három műszakban, heti 6 napon át, én azért tudom, hogy milyen az, ha gürizik valaki a pénzéért, ami sokszor kevesebb, mint kéne. :R nixx szerencsés figura, örüljön is neki, 1000 másiknak nem jutott ilyen kártya.

    Nővérem is részben azért ment ki 10+ éve hajóra, mert itthon nem voltak jó lehetőségei neki, kevés munka, kevés pénzzel. Fogta magát, kiment hajóra, azóta azt csinálja és nem bánta meg. :)

    [ Szerkesztve ]

  • nixx-21

    aktív tag

    válasz - = Zk = - #33060 üzenetére

    csöppet sem vagy lenézve :Y:Y nem is értem honnan vetted csupán megemlítettem h kb ugyanannyit kerestünk ezene a héten...és maximális tisztelet van a topik legidősebb és ha nem is te lennél a legidősebb akkor a legnagyobb élettapasztalattal rendelkező embernek:R
    nem hasonlíthatgatok én semmit sehova és dolgoznék én a saját nevemen is ha lehetne...de mivel nem vagyok 18 ezert.. ettől függetlenül a melóm nem változott semennyit ugyanazt kell elvégezzem:U

    jah, csak gondold bele magad, hogy rajtad kivül ki az aki ilyen jómódú családban nő/tt fel?... :K
    értem ezt a jelenlevő topikra... :K

    én ezt értem de ezért engem sem lehet lenézni..:) mert szavadiból úgyveszem h ezáltall erősen megkülönböztetsz..:)
    és ahogy az mindenhol megvan én nekem is sikerütl átélni durva dolgokat családi téren :U

    [ Szerkesztve ]

    Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

Aktív témák

Hirdetés