Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#26749) Diniboy


Diniboy
aktív tag

lám a láma :U megvan a kicsikém, gyönyürűségem drágaszágom...... régi meghajtó eltávolit, kikapcs, kártya kivesz, uj betesz, 6pines tápcsati rádug, indit, vár, vár, vár :)) vindows hangja szól, kép sehol -.-'

párszor ujrainditottam, ugyanez , néztem egyik kimenetet néztem másik kimenetet, a monitor csak pislog , marad készenlétben...

zsineg átdug alaplapi vga, win üzemel :U

1.lehetőség: hibás a kártya, ez esetben :O

2.:le kéne tiltanom az alaplapi vga-t, ir valami iesmit a kézikönyv (csak éppen a biosban nincs ien opcio :DDD )

3dik lehetőség : nem elég a 360as fsp táp mégsenem... ez esetben most hol vegyek és mit :O

ja még anyit hogy a ventije elindul, ennek ellenére nem ad képet a moncsim :B
am nem tünik nagyon hangosnak , pedig az edigi ventis , szabályozos kártyáim mind ugy indultak h maxon felpörögtek.. ha ez is ien akko ez a hang egész türhető, nem veszélyes :D

én a 3dik ra tippelnék.. szerintetek mi a szar lehet?

holnap még megnézem 1szer, de most nem is volt kedvem buherálni...

remélem ismimnek vagy a fiának van egy min 450es tápja me nem tudom hol fogom kipróbálni ha mégse jön össze a dolog holnap :(
addig hogy vegyek tápot(ill inkább minek) amig nem tuti biztos hogy jó a kari, viszont ha táp nincs akkor hogy tudjam meg hogy jó e a kari :))

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.